The Walking Dead Season 2| PC

خوب TellTale Games رسما تایید کرد که قسمت اول ابر شاهکار کار خود یعنی2 The Walking Dead در ماه نوامبر منتشر خواهد شد

فصل دوم The Walking Dead ادامه ای بر داستان کلمنتاین خواهد بود. یتیمی جوان که در دنیایی دیوانه و آخرالزمانی باید برای بدست آوردن غذا و زنده ماندن تلاش کند.

ماه ها از جریانات فصل اول گذشته و کلمنتاین در جستجوی امنیت میباشد. اما در دنیایی که زنده ماندن حتی از مردن بدتر است چه کاری از دست یک دختر عادی بر میایید؟

به عنوان کلمنتاین شما در موقعیت هایی قرار خواهید گرفت که عقاید و غریزه شما برای زنده ماندن را به بازی خواهند گرفت. تصمیمات و کارهای شما داستان بازی رو تغییر خواهند داد.

اطلاعات کلیدی :
- در فصل دوم شما داستان کلمنتاین را دنبال کرده و در نقش وی ظاهر خواهید شد.
- تصمیمات گرفته شد در فصل اول و DLC 400 Days داستان فصل دوم را تحت شعاع قرار خواهند داد.
- ساخته شده بر اساس کامیک The Walking Dead اثر Robert Kirkman
- دنباله ای بر بهترین بازی سال 2012
- اولین اپیزود این فصل در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.
- فصل دوم The Walking Dead برای پلتفرم های PC, MAC, iOS, PS Vita , کنسول های خانگی (PS3 , Xbox360) و پلتفرم هایی که در آینده معرفی خواهند شد، در نظر گرفته شده است.
- قیمت پکیج کامل این فصل 24.99$ خواهد بود.
- فصل دوم TWD از هم اکنون در شبکه Steam و فروشگاه آنلاین TellTale قابل پیش خرید میباشد.
- پیش خرید این پکیج شامل یک Season Pass با 10% تخفیف بوده که قیمت کلی این پکیج را به 22.49$ کاهش خواهد داد.
- کسانی که بازی را پیش خرید کنند همچنان باید منتظر عرضه هر اپیزود مانده و بعد از عرضه میتوانند آن را دانلود و بازی کنند.
- در حال حاضر پیش خرید تنها صورت آنلاین میباشد و نسخه فیزیکی فصل دو مدتی بعد از آمدن هر 5 اپیزود این فصل در دسترس گیمران قرار خواهد گرفت.
- تنها نسخه های PC و MAC قابلیت پیش خرید را دارند. لازم به ذکر است که در پلتفرم های PC و MAC قابلیت خرید اپیزود ها به صورت جداگانه به بازیکن داده نخواهد شد و استفاده کنندگان از این سیستم ها باید تمامی اپیزود ها را به صورت یکجا خریداری کنند.
- اولین اپیزود این فصل قبل از کریسمس و اپیزود های بعدی هر کدام به ترتیب در بازه ای 4 تا 6 هفته ای پس از عرضه اپیزود قبلیشان منتشر خواهند شد.

با تشکر از علی

44792192074309826305.jpg

Download

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
ظ
فصل دوم از نظر پایان بندی بسیار متنوع و خوب بود اگرچه به نظر من کلا قابل مقایسه با فصل اول نیستش ولی در کل واقعا باید به telltale آفرین گفت ... به نظر من صحنه درگیری کنی و جین اوج هیجان این قسمت بود و واقعا گیمر رو سر دو راهی که چه عرض کنم چند راهی سختی قرار میداد ...

من کلا تو فصل دوم از همون لحظه ای که فهمیدم کنی زنده است همیشه سعی کردم ازش جدا نشم و از تصمیاتش حمایت کنم اگرچه در بعضی موارد احساسی تصمیم میگرفت و خیلی درست نبودند ولی خوب کنی هست دیگه کاریش نمیشه کرد ... همیشه سریع عصبانی میشه و همین سریع عصبانی شدن تو تصمیم گیری هاش تاثیر منفی میزاره که با توجه به انواع و اقسام مصیبت ها که سر این بنده خدا اومده حقم داره ولی واقعا باید گفت که این کاراکتر روح بزرگی داره و به قول معروف یه همراه واقعی و قابل اعتماده ... من در قسمت آخر خیلی سعی کردم که کاری کنم که کنی و جین کوتاه بیان و به قول معروف برا یه لحظه که شده آروم بشن و به عاقبت دعواشون فکر کنن ولی نشد و وقتی که بین دوراهی کشتن یا نکشتن جین قرار گرفتم به هیچ عنوان نمیتونستم رو گزینه کشتن کنی کلیک کنم و واقعا ادامه بازی بدون اون برام سخت بود اونم بعد از مرگ لی :( در هر صورت همانند بسیاری از دوستان ؛ در پایان فصل دوم بهمراه کنی تو افق محو شدیم :dو بشدت از انتخابی که کردم و این تصمیمی که گرفتم راضی هستم و امیدوارم تو فصل سوم هم ادامه همین داستان رو داشته باشیم :d

----------------------

فقط دوستان من یه سوال برام پیش اومده ؛ هر کسی اطلاع داره اگر لطف کنه جواب بنده رو بده ممنون میشم :
بعد از اینکه این پسره آروُ به کلم شلیک کرد و ما بیهوش شدیم چه بلایی سر بانی و مایک و آروُ اومد ؟ با ماشین که نمیتونستن فرار کنن چونکه ماشین بعدش زیر پای کنی بود ؟ اگرهم پیاده در رفته باشن که چطور کنی و جین تعقیبشون نکردن و یا با تیر نزدنشون چونکه کنی و جین سریع بعد از شنیدن صدای شلیک اومدن و اونا نمیتونستن خیلی دور برن ؟

یکی جواب سوال danesh2000 رو بده
yahoo_22.gif

اول اینکه باید بگم تصمیماتت درست بوده و مورد حمایت من هست!;)
و در مورد سوالی که پرسیدید:
ارو که همون اول کار بعد از تیر زدن به کلم فرار می کنه... وقتی کلم تو ماشین به هوش میاد، کنی بهش میگه که انتظار چنین کاری از اون روس رو داشت اما مایک رو نه! بعد کلم ازش می پرسه بونی چی شد؟ که جین می گه که هر دوشون فرار کردند!

راستی وقتی می خواید سوالی رو پاسخ بگیرید یه جوری بپرسید که طرف یه روزنه امید توش باشه جواب بده...یکی جواب سوال بده رو میشد با گذاشتن یه کلمه لطفا و یا خواهشا زیباتر کرد.

آخرین ویرایش:

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
من فصل اولو بازی کردم. گذاشتم این فصل همش بیاد بعد تصمیم بگیرم بازی کنم یا نه. نسبت به فصل قبلی بهتر شده یا بدتر؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
بنظر من این اپیزود از ضعیف ترین اپیزود ها بود فقط شاید چون تکلیف فصل دو معلوم شد یکم واسه گیمر خوشایند باشه اما واسه من اصلا راضی کننده نبود
اسم بازی Walking Dead هست اما هیچ چالش زامبیی تو این قسمت نبود
نه معمایی نه چیزی
کجاس اون هیجان و استرس فصل اول؟ کجاس اون درگیری چالش انگیز با زامبیا؟
در کل راضی کننده نبود

MR.D.010

کاربر سایت
Dec 19, 2010
55
نام
محمد رضا
بنظر من این اپیزود از ضعیف ترین اپیزود ها بود فقط شاید چون تکلیف فصل دو معلوم شد یکم واسه گیمر خوشایند باشه اما واسه من اصلا راضی کننده نبود
نه معمایی نه چیزی
در کل راضی کننده نبود

منظورت رو میفهمم . به نظرم دنبال بازی اشتباهی اومدی .
شما سریالش رو دیدی ؟ هدف اصلی توی TWD کشتن زامبی و survival نیست . هدف اینه که نشون بده انسان توی چنین دنیایی چطوری زندگی میکنه و روابطش توی همچین دنیایی رو میخواد نشون بده .
میخواد بگه انسان میتونه تبدیل به چه موجودی بشه که حتی از زامبی هم واسه بقیه انسانها خطرناکتر باشه . میخواد بگه چطوری انسانها برمیگردن به دوران قبیله ای زندگی کردن و جدال گروهی با هم دیگه .

میدونم منظورت چیه . چون افرادی با ذهنیتی مثل شما به 8 قسمت اخری از فصل چهارم سریال خک به شدت انتقاد کرده بودند در حالی که همشون جزو بهترین قسمتها بودن . این قسمت از TWD دقیقا هدفش گفتن همون واقعیتها و ارزشها توی اون 8 قسمت سریال بود .

حالا چرا اسپویلر میزاری . عادت شده ها :d

__SpeTsNaZ__

کاربر سایت
Jul 16, 2014
363
نه معمایی نه چیزی
در کل راضی کننده نبود

فک کنم باید بازیتو عوض کنی:)...Resident Evil چطوره ؟!;)

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
بر خلاف شما که اکثرا دو گروه شدید و یه سری از
کنی دفاع میکنن و یه سری از جین ولی در عین حال هر کدوم خوبی ها و بدی هایی داشتن و بی نقص نبودن...از فداکاری های کنی گرفته تا چیزایی که جین یادمون داد...نمیشه گفت اون به فکر خودش بود و اون یکی متعادل نبود و...
من از هر دو شون خوشم میومد و اصلا فکرشم نمیکردم اینقدر غیر منتظره رابطه ی این دو تا اینطوری شه که بخوان همدیگه رو بکشن...احتمالا تل تیل هم این محبوبیت رو میدونسته و خواسته متاثرمون کنه...:d
----
راستی اون جایی که جین اومد گفت تو دخالت نکن من دقیقا فهمیدم بچه رو قایم کرده...هر چی هم وسط دعواشون گشتم دنبال دیالوگی که بگم این دروغ داره میگه پیدا نکردم:d

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
بر خلاف شما که اکثرا دو گروه شدید و یه سری از
کنی دفاع میکنن و یه سری از جین ولی در عین حال هر کدوم خوبی ها و بدی هایی داشتن و بی نقص نبودن...از فداکاری های کنی گرفته تا چیزایی که جین یادمون داد...نمیشه گفت اون به فکر خودش بود و اون یکی متعادل نبود و...
من از هر دو شون خوشم میومد و اصلا فکرشم نمیکردم اینقدر غیر منتظره رابطه ی این دو تا اینطوری شه که بخوان همدیگه رو بکشن...احتمالا تل تیل هم این محبوبیت رو میدونسته و خواسته متاثرمون کنه...:d
----
راستی اون جایی که جین اومد گفت تو دخالت نکن من دقیقا فهمیدم بچه رو قایم کرده...هر چی هم وسط دعواشون گشتم دنبال دیالوگی که بگم این دروغ داره میگه پیدا نکردم:d

آره منم ازش خوشم میومد ولی دیگه بین اون و Kenny نمیشد اونو انتخاب کرد
خسته نباشی من همون اول که اومد تو فهمیدم بچه زندس میخواد Kenny رو تست کنه :d
راستی من به این Jane خیلی شک دارم. این همونی نیست که تو فصل اول با یه تبر مانند از در و دیوار بالا میرفت بعد بچش هم تو یه کلینیک سقط کرده بود؟!

__SpeTsNaZ__

کاربر سایت
Jul 16, 2014
363
آره منم ازش خوشم میومد ولی دیگه بین اون و Kenny نمیشد اونو انتخاب کرد
خسته نباشی من همون اول که اومد تو فهمیدم بچه زندس میخواد Kenny رو تست کنه :d
راستی من به این Jane خیلی شک دارم. این همونی نیست که تو فصل اول با یه تبر مانند از در و دیوار بالا میرفت بعد بچش هم تو یه کلینیک سقط کرده بود؟!

اوه اوه اوه چیکار کردی :d
الان دقیقا 3 تا کاراکتر رو باهم یکی کردی :)

اونی که به قول شما تبر داشت اسمش مالی بود.
اونی که بچش رو میگی سقط کردن...اولا که میخواستن سقط کنن ولی نذاشت و دکتره رو کشت دوما هم که اون مالی نبود.
جین هم کلا داستانش با مالی فرق داره...نه یکی نیستن.

MR.D.010

کاربر سایت
Dec 19, 2010
55
نام
محمد رضا
دوستانی که سریال رو دیدن به نظرتون جین بیشتر شبیه کیه ؟ میشون یا کارول ؟

چون همونطور که میدونید اکثر کاراکترها تو بازی یا مشابه یه کاراکتر سریال هستن یا ترکیبی از دو تاشون .

از یه لحاظ میگم شبیه میشون چون بیشتر تنها رفتن رو دوست داره . میتونه از عهده خودش به راحتی بر بیاد و خیلی احساساتی نیست .
اولش که میبینیمش یه جورایی عجیب غریب میزنه اما کم کم خوب میشه و رفیق کلم میشه (مثل رابطه میشون با کارل)

از طرف دیگه شبیه کارول هست اولا به خاطر موهاش . بعد اینکه گروه رو بعد از یه مدت ترک میکنه و تصمیماتی که میگیره و کارهایی میکنه که فقط از نظر خودش منطقیه در حالی که ممکنه به نفع گروه هم باشه (مثل قضیه اون جسدهای سوخته)
به بچه ها اموزش میده که بجنگن مثل جین که به کلم یاد داد چطوری بجنگه و در واقع میخواد قوی بشن با اینکه بچه هستن .

یکی از دلایلی که اکثرا از جین خوششون اومد این بود که اولش مثل میشون بود بعد شد مثل کارول . واسه همین یه عده از کارهاش ناامید شدن

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
منظورت رو میفهمم . به نظرم دنبال بازی اشتباهی اومدی .
شما سریالش رو دیدی ؟ هدف اصلی توی TWD کشتن زامبی و survival نیست . هدف اینه که نشون بده انسان توی چنین دنیایی چطوری زندگی میکنه و روابطش توی همچین دنیایی رو میخواد نشون بده .
میخواد بگه انسان میتونه تبدیل به چه موجودی بشه که حتی از زامبی هم واسه بقیه انسانها خطرناکتر باشه . میخواد بگه چطوری انسانها برمیگردن به دوران قبیله ای زندگی کردن و جدال گروهی با هم دیگه .

میدونم منظورت چیه . چون افرادی با ذهنیتی مثل شما به 8 قسمت اخری از فصل چهارم سریال خک به شدت انتقاد کرده بودند در حالی که همشون جزو بهترین قسمتها بودن . این قسمت از TWD دقیقا هدفش گفتن همون واقعیتها و ارزشها توی اون 8 قسمت سریال بود .

حالا چرا اسپویلر میزاری . عادت شده ها :d
نه من منظورم چیز دیگس. شما فصل یک رو یادته که چقد معماهای ساده و درگیر کننده (مثل براه انداختن قطار و ...) و همچنین چقدر چالش گذر از زامبی داشت اما این فصل فقط شده روابط عمومی! :|

MR.D.010

کاربر سایت
Dec 19, 2010
55
نام
محمد رضا
نه من منظورم چیز دیگس. شما فصل یک رو یادته که چقد معماهای ساده و درگیر کننده (مثل براه انداختن قطار و ...) و همچنین چقدر چالش گذر از زامبی داشت اما این فصل فقط شده روابط عمومی! :|

اره . خوب TT این فصل سعی اش رو گذاشته روی داستان و تاثیرگذاری بیشترش روی پلیر و از اون المان های قبلی بازی کم کرده . البته به نظر من ضعف حساب نمیشه چون نقطه قوت این بازی همیشه داستانش بوده نه گیم پلی و اکشن .

البته داشته باشه هم بد نیست اما اینم حساب کنیم که شخصیت بازی شاید این اجازه رو نداده که مثل فصل یک باشه . ما فصل یک با لی بازی میکردیم که شخصیت مرد بزرگسالی بود و از عهده کارها برمیومد و لیدر بود و کلا ماها باهاش بهتر ارتباط برقرار میکردیم که یک دلیلش که همه فصل یک رو بهتر میدونستن همین بود .
اما این فصل با کلمنتاین بازی شروع شد . یه بچه که فکر کنم حالا تازه 10 سالش شده و احتیاج به دیگران داره واسه زنده موندن که خیلی ها نتونستن خوب باهاش ارتباط برقرار کنن از جمله خود من که بعضی وقتها میموندم چه دیالوگی رو انتخاب کنم که با بچه جور در بیاد در حالی که بعضی از دیالوگها یا کارها اصلا با شخصیت یه بچه 10 ساله جور در نمیومد . مثل سیگار کشیدن و صحبت در مورد موضوعات +18 و یا حتی جاهایی که تصمیمات مهم رو میسپردن به کلم . اخه کجا همچین تصمیماتی رو میدن به یه بچه 10 ساله .
در واقع هدف بازی توی این فصل این بود که همچین دنیایی رو از دید یه بچه نشون بده . منطقیه که خیلی چالش گذر از زامبی و حل معما و ... نباید واسه همچین شخصیتی بزارن تو بازی . چون مثلا حتی نمیتونه یه چیز سنگین رو جابه جا کنه . ولی مثلا تا دلت بخواد تو این فصل فرار از زامبی داشتیم تا کشتن زامبی :d

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
سلام دوستان.
من صفحات قبل رو نگاه نکردم پس شرمنده اگه چیزی که میخوام تکراریه.
کسی عکس بک گراند Episode 4 رو بدون نوشته هاش و سایز بزرگ (مناسب بک گراند کامپیوتر) داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر