The Walking Dead Season 2| PC

خوب TellTale Games رسما تایید کرد که قسمت اول ابر شاهکار کار خود یعنی2 The Walking Dead در ماه نوامبر منتشر خواهد شد

فصل دوم The Walking Dead ادامه ای بر داستان کلمنتاین خواهد بود. یتیمی جوان که در دنیایی دیوانه و آخرالزمانی باید برای بدست آوردن غذا و زنده ماندن تلاش کند.

ماه ها از جریانات فصل اول گذشته و کلمنتاین در جستجوی امنیت میباشد. اما در دنیایی که زنده ماندن حتی از مردن بدتر است چه کاری از دست یک دختر عادی بر میایید؟

به عنوان کلمنتاین شما در موقعیت هایی قرار خواهید گرفت که عقاید و غریزه شما برای زنده ماندن را به بازی خواهند گرفت. تصمیمات و کارهای شما داستان بازی رو تغییر خواهند داد.

اطلاعات کلیدی :
- در فصل دوم شما داستان کلمنتاین را دنبال کرده و در نقش وی ظاهر خواهید شد.
- تصمیمات گرفته شد در فصل اول و DLC 400 Days داستان فصل دوم را تحت شعاع قرار خواهند داد.
- ساخته شده بر اساس کامیک The Walking Dead اثر Robert Kirkman
- دنباله ای بر بهترین بازی سال 2012
- اولین اپیزود این فصل در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.
- فصل دوم The Walking Dead برای پلتفرم های PC, MAC, iOS, PS Vita , کنسول های خانگی (PS3 , Xbox360) و پلتفرم هایی که در آینده معرفی خواهند شد، در نظر گرفته شده است.
- قیمت پکیج کامل این فصل 24.99$ خواهد بود.
- فصل دوم TWD از هم اکنون در شبکه Steam و فروشگاه آنلاین TellTale قابل پیش خرید میباشد.
- پیش خرید این پکیج شامل یک Season Pass با 10% تخفیف بوده که قیمت کلی این پکیج را به 22.49$ کاهش خواهد داد.
- کسانی که بازی را پیش خرید کنند همچنان باید منتظر عرضه هر اپیزود مانده و بعد از عرضه میتوانند آن را دانلود و بازی کنند.
- در حال حاضر پیش خرید تنها صورت آنلاین میباشد و نسخه فیزیکی فصل دو مدتی بعد از آمدن هر 5 اپیزود این فصل در دسترس گیمران قرار خواهد گرفت.
- تنها نسخه های PC و MAC قابلیت پیش خرید را دارند. لازم به ذکر است که در پلتفرم های PC و MAC قابلیت خرید اپیزود ها به صورت جداگانه به بازیکن داده نخواهد شد و استفاده کنندگان از این سیستم ها باید تمامی اپیزود ها را به صورت یکجا خریداری کنند.
- اولین اپیزود این فصل قبل از کریسمس و اپیزود های بعدی هر کدام به ترتیب در بازه ای 4 تا 6 هفته ای پس از عرضه اپیزود قبلیشان منتشر خواهند شد.

با تشکر از علی

44792192074309826305.jpg

Download

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
منم باهات موافقم
بازی شده یه فیلم
تازه یه فیلم بی هدف ،هر دفعه گیر یه سری ادم میوفتی و فرار میکنی و دوباره تکرار مکررات
باید یه هدف برا بازی تعریف شه ،مثل نجات جهان
یا یه هدف مثل نابودی زامبی
و مثل فیلم 2012 یه چند نفر بمونن و دوباره نسل بشر آغاز بشه
قطعا تو این قسمت که امروز میاد نمیشه جمع کرد ولی میشه تو فصل بعد این هدفو دنبال کرد
مثلا فصل اول هدف داشتیم یافتن پدر و مادر کلمنتاین ،با اینکه هدف بزرگی نبود ولی هدف بود
تو TWAU هدف داشتیم یافتن قاتل ،ولی اینجا نداریم مخصوصا تو این فصل دوم
خدایی داستان بازی رو اصلا متوجه نشدید، میاید گیر میدید؟
مخصوصا خود شما که تا دیروز واستون سوال بود که چرا یه سری زنده موندن بقیه زامبی شدن؟:))
الان تو گروهشون دانشمند دارن که نجات جهان؟
نابودی زامبی؟ یه گروه 10 نفره باید بره حداقل 6-7 میلیارد نفر رو بکشه؟
یکم فکر اگه می کردید متوجه می شدید!
هدف:))
هدف بزرگتر از زنده موندن؟
فیلم پدرخوانده هم من به شخصه هدفی توش ندیدم، ولی قطعا جزو 5 تا بهترین فیلم هایی ـه که دیدم تا حالا!

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
منم باهات موافقم
بازی شده یه فیلم
تازه یه فیلم بی هدف ،هر دفعه گیر یه سری ادم میوفتی و فرار میکنی و دوباره تکرار مکررات
باید یه هدف برا بازی تعریف شه ،مثل نجات جهان
یا یه هدف مثل نابودی زامبی
و مثل فیلم 2012 یه چند نفر بمونن و دوباره نسل بشر آغاز بشه
قطعا تو این قسمت که امروز میاد نمیشه جمع کرد ولی میشه تو فصل بعد این هدفو دنبال کرد
مثلا فصل اول هدف داشتیم یافتن پدر و مادر کلمنتاین ،با اینکه هدف بزرگی نبود ولی هدف بود
تو TWAU هدف داشتیم یافتن قاتل ،ولی اینجا نداریم مخصوصا تو این فصل دوم

هدف یه چیزه اونم زنده موندنه
اینطوری سریال TWD هم تکراری و بی هدفه و باید جمعش کنن
این بازیم از اول شبیه فیلم بود، فکر میکنم از اپیزودی بودنش مشخص باشه
.................................................
البته با تاثیر آنچنانی نداشتن انتخاب ها موافقم

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
خدایی داستان بازی رو اصلا متوجه نشدید، میاید گیر میدید؟
مخصوصا خود شما که تا دیروز واستون سوال بود که چرا یه سری زنده موندن بقیه زامبی شدن؟:))
الان تو گروهشون دانشمند دارن که نجات جهان؟
نابودی زامبی؟ یه گروه 10 نفره باید بره حداقل 6-7 میلیارد نفر رو بکشه؟
یکم فکر اگه می کردید متوجه می شدید!
هدف:))
هدف بزرگتر از زنده موندن؟
فیلم پدرخوانده هم من به شخصه هدفی توش ندیدم، ولی قطعا جزو 5 تا بهترین فیلم هایی ـه که دیدم تا حالا!

هدف یه چیزه اونم زنده موندنه
اینطوری سریال TWD هم تکراری و بی هدفه و باید جمعش کنن
این بازیم از اول شبیه فیلم بود، فکر میکنم از اپیزودی بودنش مشخص باشه
.................................................
البته با تاثیر آنچنانی نداشتن انتخاب ها موافقم
خدایی تا حالا تو کجای بازی بحث دلیل زامبی شدنشون بوده
بعد مگه حرفهای الانم ناقض حرفهای قبلیم بوده که میگی شما که تا دیروز واستون سوال بود ....
الانم سواله ،چون نگفتن تو بازی
خوب از طرف دیگه این ده نفر بقول شما هر دفعه هی دارن قلع و قمع میشن یا خودشون همدیگه رو میکشن یا زامبی میشن
پس بازی اینجوریه هی فرار کنیم تا بالاخره کلمنتاین زامبی شه
اگه دانشمند و یه چند تا شزم نیست تو اینجا تقصیر من نیست تقصیر تل تیل هست که یکم داره اب میبنده تو بازی
هدف زنده موندن خوبه و تو بیشتر بازیها همین هدفه
اما ده قسمت هی در بری که نمیشه
بالاخره باید یه کاری کرد

K!ng Am!r

کاربر سایت
May 28, 2014
8
نام
امیر حسین
عالی بود واقعا عالی بود بهتر از این نمیشد بازی رو به دو شکل مختلف میشه تموم کرد ! حتی فکر کنم بشه به سه روش مختلف تمومش کرد ! حالا ک فکر میکنم 4 تا هم میشه باید یه بار دیگ برم :d
لوک خیلی بدجور مرد :(( هر کار میکردی میمرد من دو بار رفتم ولی مرد اخرش حیف شد خیلی دوسش داشتم :((:((
با مایک و بانی نرفتم ببینم چی میشه بعدشم این آرو بم تیر زد اصن باورم نمیشه کاش میشد بکشمش :|
اخرش خیلی شوک بهم وارد کرد اصن :| دعوای جین و کنی خیلی باحال بود این دو تا چقدر بهم میومدن :|
ولی آخرش موندم چرا جین اینکارو کرد میخاست ثابت کنه کنی هیولاس ؟ آخرش هم بخاطر این کاری ک کرد به کنی شلیک نکردم گذاشتم بکشتش یعنی چی دروغی میگ بچه مرد :|
وقتی به کمپ رسیدم یه لحظه فکر کردم لیلی تو کمپ باشه :d
کنی میخاست فداکاری کنه بذاره ما دو تا بریم تو کمپ خودش نیاد:((
ولی من نرفتم تو کمپ و اخرش با هم رفتیم منو کنی و ای جی :x
سیزن سوم اگ با اون کسائی ک رفتی یعنی جین یا کنی یا مایک و بانی یعنی بجای یکی از شخصیتا بشه بازی کرد نه کلم خیلی خوب میشه مخصوصا با کنی اخه اگ ولش کنم بذارمش دست این نویسنده های تیل تیل کنی رو میکنن قاتل سریالی اخرش کلم و ای جی رو میکشه :|
4 تا اندینگ هم اینجوری میشه 1- رفتن با بانی و مایک (شاید هم نشه رفت ولی گزینش بود ! ) 2- شوت کردن به کنی و کشتنش 3- شوت نکردن به کنی و وایسیم کنی جین رو بکشه 4- وقتی کنی جین رو کشت به کنی هم شلیک کنیم >:)
حتما باید یه بار دیگ برم بررسی بشه همه ی پایانا :d

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
دوستان گرامی لینک های فقط اپیزود 5 اومد دریغ نکنید. من تا هر وقت بیاد بیدارم که شب بذارم دانلود شه.
مرسی.

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
آقا اومد برین تو کار دانلود !!!
لینک ها تو پروفایلم موجوده

دوستان گرامی لینک های فقط اپیزود 5 اومد دریغ نکنید. من تا هر وقت بیاد بیدارم که شب بذارم دانلود شه.
مرسی.

تو بازی سنتر کسی به کسی توجه نمی کنه مثل اینکه! ایشون در پروفایلشون لینک دانلود قسمت 5 رو قرار دادند... می تونی بری و بدانلودیش.

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
خیلی خوب بود:d در کنار اپیزود چهارم بنظرم بهترین اپیزودهای این فصل بود:bighug:
اصلا اون قسمتی که دوباره لی رو میبینیم به تنهایی ارزش 10 گرفتن این اپیزود رو داشت ، لعنت به این سازنده ها که اینجور با احساسات ما بازی میکنن:((
کلا چند بار سیو هامو لود کردم که ببینم نتیجه کار چه فرقی میکنه :
- Luke در هر دو صورت تو آب یخ غرق میشه و هیچ راهی برای نجاتش نیست:(
- مایک و بانی نصف شب فرار میکنن و هیچ جوره راه نداره که همراشون بریم چون اون مرتیکه آشغال Arvo بهمون شلیک میکنه:|
- کنی در هر صورت میره سمت شمال ، راهی نداره که راضی شه بره سمت جنوب

سه تا از پایان های بازی رو دیدم
- توی درگیری آخر تیر خلاص رو زدم به کنی(:(() ، بعدش هم متوجه شدیم که جین مارو سرکار گذاشته و بچه زندست . من هم جین رو بخشیدم و دو نفری با بچه حرکت کردن سمت کمپ Carver. نه روز بعد نشون میده که یه خانواده 3 نفری میرسن به کمپ و تقاضای اقامت میکنن . من هم دلم به حالشون سوخت و راهشون دادم داخلo:-) چون آدمای خوبی به نظر میرسیدن:d آخرین سکانس هم نشون میده که مرد خونواده یه اسلحه همراهشه و کلمنتاین هم یه نگاه معناداری میکنه هو بعدش هم تموم میشه!:d

- توی درگیری آخر منتظر موندم تا کنی جین رو بکشه(:(() ، بعد هم متوجه شدیم که بچه زندست و سه نفری به سمت شمال حرکت کردیم . تا اینکه 9 روز بعد به Wellington میرسیم ، یک منطقه امن با دیوارهای بلند که به نظر میرسه افراد زیادی اونجا زندگی میکنن . در ورودی جلومون رو میگیرن و میگن ظرفیت تکمیله و متاسفانه نمیتونن متقاضی جدید قبول کنن، به جاش مقداری آذوقه بهمون میدن . اونجاست که کنی التماسشون میکنه و میگه خواهش میکنم این دوتا بچه رو هرطوری شده قبول کنین، گناه دارن و ازین جور حرفا ... و بعدش هم لحظه خداحافظی(اینجاش بازی حق انتخاب میده) واقعا بغض گلوم رو گرفته بود اینجاش، خیلی سکانس تلخی بود:((

- پایان آخر بعد از اینکه کنی جین رو کشت، من هم یک تیر خلاص به کنی شلیک کردم . سکانس بعدی 9 روز بعد رو نشون میده که کلمنتاین همراه با بچه تعداد زیادی زامبی روبروی خودشون مواجه میشن و با پاره کردن دل و روده یه زامبی که اونجاست و کثیف کردن پوست و لباسشون با محتویات شکم اون زامبی:d میرن که از اون سد عظیم زامبی ها عبور کنن

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
دست دوستان درد نکنه :x.
دشب گذاشتم دی ال شه، صبح پاشدم ساعت 6:30 دیدم 100 مگش مونده، گفتم بذار یخورده دیگه بخوابم تا این بگیره :|
الان بیدار شدم میبینم دانلود پریده و نتونسته جمع کنه :|

شانس مائه، ولی خب تک پارت از سرور های داخلی خوب گذاشتند.

مرسی

K!ng Am!r

کاربر سایت
May 28, 2014
8
نام
امیر حسین
خیلی خوب بود:d در کنار اپیزود چهارم بنظرم بهترین اپیزودهای این فصل بود:bighug:
اصلا اون قسمتی که دوباره لی رو میبینیم به تنهایی ارزش 10 گرفتن این اپیزود رو داشت ، لعنت به این سازنده ها که اینجور با احساسات ما بازی میکنن:((
کلا چند بار سیو هامو لود کردم که ببینم نتیجه کار چه فرقی میکنه :
- Luke در هر دو صورت تو آب یخ غرق میشه و هیچ راهی برای نجاتش نیست:(
- مایک و بانی نصف شب فرار میکنن و هیچ جوره راه نداره که همراشون بریم چون اون مرتیکه آشغال Arvo بهمون شلیک میکنه:|
- کنی در هر صورت میره سمت شمال ، راهی نداره که راضی شه بره سمت جنوب

سه تا از پایان های بازی رو دیدم
- توی درگیری آخر تیر خلاص رو زدم به کنی(:(() ، بعدش هم متوجه شدیم که جین مارو سرکار گذاشته و بچه زندست . من هم جین رو بخشیدم و دو نفری با بچه حرکت کردن سمت کمپ Carver. نه روز بعد نشون میده که یه خانواده 3 نفری میرسن به کمپ و تقاضای اقامت میکنن . من هم دلم به حالشون سوخت و راهشون دادم داخلo:-) چون آدمای خوبی به نظر میرسیدن:d آخرین سکانس هم نشون میده که مرد خونواده یه اسلحه همراهشه و کلمنتاین هم یه نگاه معناداری میکنه هو بعدش هم تموم میشه!:d

- توی درگیری آخر منتظر موندم تا کنی جین رو بکشه(:(() ، بعد هم متوجه شدیم که بچه زندست و سه نفری به سمت شمال حرکت کردیم . تا اینکه 9 روز بعد به Wellington میرسیم ، یک منطقه امن با دیوارهای بلند که به نظر میرسه افراد زیادی اونجا زندگی میکنن . در ورودی جلومون رو میگیرن و میگن ظرفیت تکمیله و متاسفانه نمیتونن متقاضی جدید قبول کنن، به جاش مقداری آذوقه بهمون میدن . اونجاست که کنی التماسشون میکنه و میگه خواهش میکنم این دوتا بچه رو هرطوری شده قبول کنین، گناه دارن و ازین جور حرفا ... و بعدش هم لحظه خداحافظی(اینجاش بازی حق انتخاب میده) واقعا بغض گلوم رو گرفته بود اینجاش، خیلی سکانس تلخی بود:((

- پایان آخر بعد از اینکه کنی جین رو کشت، من هم یک تیر خلاص به کنی شلیک کردم . سکانس بعدی 9 روز بعد رو نشون میده که کلمنتاین همراه با بچه تعداد زیادی زامبی روبروی خودشون مواجه میشن و با پاره کردن دل و روده یه زامبی که اونجاست و کثیف کردن پوست و لباسشون با محتویات شکم اون زامبی:d میرن که از اون سد عظیم زامبی ها عبور کنن

بانیو مایک چی شدن ؟ کنی کشتشون ؟ فرار کردن ؟
مایک نمرده باشه ازش خوشم میومد :|

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
واقعا زیبا بود
5 تا پایان داشت
سه تاشو king amir گفت
یکی دیگش اینه که وقتی با جنی میری نزاری اون مهمونا بیان تو
و دیگری هم اینه که با کنی بخوای راه بیفتی و بری اونموقع اون زنه یه ساک دیگه هم میندازه پایین و بعد با هم راه میوفتین و میرین
اگه هم بخوای کنی رو ترک کنی فقط در اون مکانه رو باز میکنن و کلم و نی نی میرن تو و نشون میده کنی داره میره

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
نابود شدم ینی ... این چی بود!!!؟!؟؟
قشنگ ترکوندن , واقعن هیچ حرفی ندارم :|

من کنی رو کشتم :(( دلم نمیخواست نه جین بمیره نه کنی ولی واقعا همه چی خارج از کنترل ام بود نمیدونستم چه غلطی بکنم
از اونطرف ام بانی برگشته بود میگفت : خیلی خوبه , ادم دختر کوچولوی ناز نازی باشه هرکاریم کرد هیشکی ازش انتظاری نداشته باشه :| :| :| یکی نیس بگه زنیکه من حداقل 10 برابر تو کار انجام دادم در حق آدمای اینجا :|

اون 10 دقیقه با لی :(( عالی بود :(( چند دقیقه فک میکردم از اونجایی که با لی بوده تا الانُ داشته خواب میدیده , شاید واقعن لی نمرده :|

واقعن ایپزود خوبی بود , با تمام ضعف هایی که این فصل داشت , فیناله کامل به غیت خودش رسوند همه چی رو!
من تا حالا به هیچ اپیزودیش 10 نداده بودم پیش خودم , به این 10 میدم ... دیگه تصمیم گیریا رو هم اینقد گسترده کردن که جای ایراد نباشه دیگه!!

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
2 تا از پایان های بازی رو دیدم ، اون لحظه رسیدن به Wellington اگر با Kenny بریم چه اتفاقی میفته ؟
فصل 3 هم با این 5 پایان قاعدتا بازی در نقش Clementine منطقی نیست :|
به شخصه دوست دارم اگر ادامه بازی قرار نیست در نقش clem باشیم ، اتفاقات 2 سال بین فصل 1 و 2 روایت بشه واقعا عالیه...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر