The Walking Dead Season 2| PC

خوب TellTale Games رسما تایید کرد که قسمت اول ابر شاهکار کار خود یعنی2 The Walking Dead در ماه نوامبر منتشر خواهد شد

فصل دوم The Walking Dead ادامه ای بر داستان کلمنتاین خواهد بود. یتیمی جوان که در دنیایی دیوانه و آخرالزمانی باید برای بدست آوردن غذا و زنده ماندن تلاش کند.

ماه ها از جریانات فصل اول گذشته و کلمنتاین در جستجوی امنیت میباشد. اما در دنیایی که زنده ماندن حتی از مردن بدتر است چه کاری از دست یک دختر عادی بر میایید؟

به عنوان کلمنتاین شما در موقعیت هایی قرار خواهید گرفت که عقاید و غریزه شما برای زنده ماندن را به بازی خواهند گرفت. تصمیمات و کارهای شما داستان بازی رو تغییر خواهند داد.

اطلاعات کلیدی :
- در فصل دوم شما داستان کلمنتاین را دنبال کرده و در نقش وی ظاهر خواهید شد.
- تصمیمات گرفته شد در فصل اول و DLC 400 Days داستان فصل دوم را تحت شعاع قرار خواهند داد.
- ساخته شده بر اساس کامیک The Walking Dead اثر Robert Kirkman
- دنباله ای بر بهترین بازی سال 2012
- اولین اپیزود این فصل در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.
- فصل دوم The Walking Dead برای پلتفرم های PC, MAC, iOS, PS Vita , کنسول های خانگی (PS3 , Xbox360) و پلتفرم هایی که در آینده معرفی خواهند شد، در نظر گرفته شده است.
- قیمت پکیج کامل این فصل 24.99$ خواهد بود.
- فصل دوم TWD از هم اکنون در شبکه Steam و فروشگاه آنلاین TellTale قابل پیش خرید میباشد.
- پیش خرید این پکیج شامل یک Season Pass با 10% تخفیف بوده که قیمت کلی این پکیج را به 22.49$ کاهش خواهد داد.
- کسانی که بازی را پیش خرید کنند همچنان باید منتظر عرضه هر اپیزود مانده و بعد از عرضه میتوانند آن را دانلود و بازی کنند.
- در حال حاضر پیش خرید تنها صورت آنلاین میباشد و نسخه فیزیکی فصل دو مدتی بعد از آمدن هر 5 اپیزود این فصل در دسترس گیمران قرار خواهد گرفت.
- تنها نسخه های PC و MAC قابلیت پیش خرید را دارند. لازم به ذکر است که در پلتفرم های PC و MAC قابلیت خرید اپیزود ها به صورت جداگانه به بازیکن داده نخواهد شد و استفاده کنندگان از این سیستم ها باید تمامی اپیزود ها را به صورت یکجا خریداری کنند.
- اولین اپیزود این فصل قبل از کریسمس و اپیزود های بعدی هر کدام به ترتیب در بازه ای 4 تا 6 هفته ای پس از عرضه اپیزود قبلیشان منتشر خواهند شد.

با تشکر از علی

44792192074309826305.jpg

Download

__SpeTsNaZ__

کاربر سایت
Jul 16, 2014
363
عجب اپیزودی بود !!! بیشتر از همش حال کردم .

نمی دونم چرا ولی بازم به هیچ وجه به فصل یک نمیرسه...

تو فصل یک هر کاراکتری رو که از دست میدادی یه شک به پلیر وارد میشد حتی Larry،ولی ین فصل نتونسته بین پلیر و بازی ارتباطی به نزدیکی فصل قبل ایجاد کنه...

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
نمی دونم چرا ولی بازم به هیچ وجه به فصل یک نمیرسه...

تو فصل یک هر کاراکتری رو که از دست میدادی یه شک به پلیر وارد میشد حتی Larry،ولی ین فصل نتونسته بین پلیر و بازی ارتباطی به نزدیکی فصل قبل ایجاد کنه...

آره حق با شماست ... ولی این رو هم در نظر بگیر که چون تجربه ی دومت از این بازی هست انتظار اتفاقات بد رو داری برای همین زیاد سوپرایز نمیشی .... اگه مثلا این فصل رو به جای فصل اول می دادن بیرون شاید ( چون برای بار اول تجربش می کنی ) این فصل محبوب تر بود ...
دلیل دیگه اینه که تو فصل اول , آدم بعضی مواقع می تونست خودشو جای Lee بزاره و بعضی تصمیما سخت میشد... تو این فصل حداقل من نمی تونم خودمو جای یه دختر 11 ساله بزارم برای همین یکم تصمیماتم نسبت به سن Clem عجیب غریب میشه ... ولی در کل هنوز توی روایت یه داستان این بازی هیچ نقصی نداره...

__SpeTsNaZ__

کاربر سایت
Jul 16, 2014
363
آره حق با شماست ... ولی این رو هم در نظر بگیر که چون تجربه ی دومت از این بازی هست انتظار اتفاقات بد رو داری برای همین زیاد سوپرایز نمیشی .... اگه مثلا این فصل رو به جای فصل اول می دادن بیرون شاید ( چون برای بار اول تجربش می کنی ) این فصل محبوب تر بود ...
دلیل دیگه اینه که تو فصل اول , آدم بعضی مواقع می تونست خودشو جای Lee بزاره و بعضی تصمیما سخت میشد... تو این فصل حداقل من نمی تونم خودمو جای یه دختر 11 ساله بزارم برای همین یکم تصمیماتم نسبت به سن Clem عجیب غریب میشه ... ولی در کل هنوز توی روایت یه داستان این بازی هیچ نقصی نداره...

در زیبایی فصل 2 شکی نیست و تنها رقیبش که در حد و اندازه قیاس هست فصل اوله...هیچ بازی دیگه ای حتی لیاقت قیاس رو نداره...
همچنین در اینکه داستان بی نقصه شکی نیست اما...

-مرگ Rebecca تاثیر گذار تر بود با Katja ?

-مرگ Ben تاثیر گذار تر بود یا Sarra ؟

-مرگ Douge\Carley تاثیر گذار تر بود یا Nick ?

-رفتن Molly بیشتر تاثر گذاشت یا Jane ?

-کدوم کاراکتر در فصل 2 مرگش به اندازه مرگ Duck اثر گذار بود ؟

-فرار از St.John Dairy تاثیر گذار تر بود یا فرار از دست Carver ?

و این لیست همچنان ادامه داره...

و به نظرم مربوط به نسخه اول بودن نیست چون من دیروز دوباره فصل یک رو تموم کردم و بازهم تاثیر بیشتری نسبت به فصل 2 و اپیزود 4 که 2-3 روز قبلتر تموم کرده بودم داشت...

تدوین:
دوستان ببخشید فراموش کردم بزارم تو اسپویلر...

آخرین ویرایش:

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
در زیبایی فصل 2 شکی نیست و تنها رقیبش که در حد و اندازه قیاس هست فصل اوله...هیچ بازی دیگه ای حتی لیاقت قیاس رو نداره...
همچنین در اینکه داستان بی نقصه شکی نیست اما...

-مرگ Rebecca تاثیر گذار تر بود با Katja ?

-مرگ Ben تاثیر گذار تر بود یا Sarra ؟

-مرگ Douge\Carley تاثیر گذار تر بود یا Nick ?

-رفتن Molly بیشتر تاثر گذاشت یا Jane ?

-کدوم کاراکتر در فصل 2 مرگش به اندازه مرگ Duck اثر گذار بود ؟

-فرار از St.John Dairy تاثیر گذار تر بود یا فرار از دست Carver ?

و این لیست همچنان ادامه داره...

و به نظرم مربوط به نسخه اول بودن نیست چون من دیروز دوباره فصل یک رو تموم کردم و بازهم تاثیر بیشتری نسبت به فصل 2 و اپیزود 4 که 2-3 روز قبلتر تموم کرده بودم داشت...
به نظرم تو این لیست فقط
مالی و جین در یه سطح بودن...هر دوتاشون عالی بودن گرچه به نظر من جین از مالی بهتر بود...بعلاوه فرار از دست کارور هم یه کم از اپیزود 2 فصل 1 پایین تر بود...

__SpeTsNaZ__

کاربر سایت
Jul 16, 2014
363
در ضمن دوستان 2 تا نکته:

1- من Orginal Sound Track های فصل اول رو پیدا کردم اگر کسی خواست تو پیام خصوصی بگه تا براش بفرستم.

2- اگر کسی لینک Orginal Sound Track های فصل دوم رو داره لطف کنه و تو پیام خصوصی برای من بفرسته...

پیشاپیش تشکر

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
23 سپتامبر ؟ چه خبره ؟
کاملا مشخصه تل تیل برا اپیزود آخر مث خر تو گل گیر کرده :d ، ولی از حق نگذریم کارشون خیلی خیلی سخت شده برا اپیزود آخر

من آخرش نفهمیدم ربکا چرا واکر شد ؟ کسی میدونه دلیلش رو ؟

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
23 سپتامبر ؟ چه خبره ؟
کاملا مشخصه تل تیل برا اپیزود آخر مث خر تو گل گیر کرده :d ، ولی از حق نگذریم کارشون خیلی خیلی سخت شده برا اپیزود آخر

من آخرش نفهمیدم ربکا چرا واکر شد ؟ کسی میدونه دلیلش رو ؟

خب از فصل اول می دونیم که هر کسی اگر با مرگ طبیعی هم بمیره واکر میشه.... ربکا هم دیگه نتونست تحمل کنه و تموم کرد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر