The Walking Dead Season 2| PC

خوب TellTale Games رسما تایید کرد که قسمت اول ابر شاهکار کار خود یعنی2 The Walking Dead در ماه نوامبر منتشر خواهد شد

فصل دوم The Walking Dead ادامه ای بر داستان کلمنتاین خواهد بود. یتیمی جوان که در دنیایی دیوانه و آخرالزمانی باید برای بدست آوردن غذا و زنده ماندن تلاش کند.

ماه ها از جریانات فصل اول گذشته و کلمنتاین در جستجوی امنیت میباشد. اما در دنیایی که زنده ماندن حتی از مردن بدتر است چه کاری از دست یک دختر عادی بر میایید؟

به عنوان کلمنتاین شما در موقعیت هایی قرار خواهید گرفت که عقاید و غریزه شما برای زنده ماندن را به بازی خواهند گرفت. تصمیمات و کارهای شما داستان بازی رو تغییر خواهند داد.

اطلاعات کلیدی :
- در فصل دوم شما داستان کلمنتاین را دنبال کرده و در نقش وی ظاهر خواهید شد.
- تصمیمات گرفته شد در فصل اول و DLC 400 Days داستان فصل دوم را تحت شعاع قرار خواهند داد.
- ساخته شده بر اساس کامیک The Walking Dead اثر Robert Kirkman
- دنباله ای بر بهترین بازی سال 2012
- اولین اپیزود این فصل در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.
- فصل دوم The Walking Dead برای پلتفرم های PC, MAC, iOS, PS Vita , کنسول های خانگی (PS3 , Xbox360) و پلتفرم هایی که در آینده معرفی خواهند شد، در نظر گرفته شده است.
- قیمت پکیج کامل این فصل 24.99$ خواهد بود.
- فصل دوم TWD از هم اکنون در شبکه Steam و فروشگاه آنلاین TellTale قابل پیش خرید میباشد.
- پیش خرید این پکیج شامل یک Season Pass با 10% تخفیف بوده که قیمت کلی این پکیج را به 22.49$ کاهش خواهد داد.
- کسانی که بازی را پیش خرید کنند همچنان باید منتظر عرضه هر اپیزود مانده و بعد از عرضه میتوانند آن را دانلود و بازی کنند.
- در حال حاضر پیش خرید تنها صورت آنلاین میباشد و نسخه فیزیکی فصل دو مدتی بعد از آمدن هر 5 اپیزود این فصل در دسترس گیمران قرار خواهد گرفت.
- تنها نسخه های PC و MAC قابلیت پیش خرید را دارند. لازم به ذکر است که در پلتفرم های PC و MAC قابلیت خرید اپیزود ها به صورت جداگانه به بازیکن داده نخواهد شد و استفاده کنندگان از این سیستم ها باید تمامی اپیزود ها را به صورت یکجا خریداری کنند.
- اولین اپیزود این فصل قبل از کریسمس و اپیزود های بعدی هر کدام به ترتیب در بازه ای 4 تا 6 هفته ای پس از عرضه اپیزود قبلیشان منتشر خواهند شد.

با تشکر از علی

44792192074309826305.jpg

Download

K!ng Am!r

کاربر سایت
May 28, 2014
8
نام
امیر حسین
تایم اپیزود که حدود 2 ساعت بود ، Nick هم در اپیزود اول پای راستش گاز گرفته شد و اوایل اپیزود دوم هم مرد. کسی دیگه ای غیر از من هم هست که احساس میکنه Jane این فصل و Molly قسمت چهارم و پنجم فصل قبل شبیه هم هستند ؟ :d
اون Pete بود ک پای راستشو گاز گرفتن :d
کپی پیست بودن فقط اسماشون فرق میکرد ولی من جین رو بیشتر دوس دارم :d اگه این سارا نبود الان هم میموند چقدر من از این سارا بدم میاد :|

بهترین اپیزود این فصل بود فقط تنها مشکلش ...
چرا Nick اینجوری مرد ؟:| به همین خوشمزگی ؟
اگه دارو ها رو بر میداشتیم ازش چه استفاده ی میکردن ؟ اگه اول با بانیو مایک بری چی میشه ؟
این Sarita هم بار اول دستشو قطع نکردم مرد گفتم شاید دستشو قطع کنم زنده میمونه برگشتیم دستشو قطع کردیم بهتر نشد هیچ بدترم شد وقتی هم ک زامبیا ریختن سرش بعدش خودم کشتمش :|
سارا رو اگه همون مکان اول ولش کنیم بمیره بهتره یه 10-20 تا زامبی میریزن سرش جیگر آدم حال میاد >:)
صبح زود رفتن و دو سه روز موندن رفتن هیچ فرقی نداشت اخرش همه چیز تقصیر ماست :|

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
یعنی میخوای Clem بمیره ؟ :|
نه. ولی خوب Kenny هم پتانسیل تبدیل شدن به شخصیت اول فصل بعدو داره :d
بهتره دیگه در مورد اپیزود آخر حرفی نزنیم (نزنم) چون اگر درست از آب در بیاد خیلی بد میشه :d

voyage

کاربر سایت
Feb 25, 2011
265
نام
erfan
نیک کدوم بود اصلا ؟؟؟ :d... کلا برعکس فصل قبل من اسم کاراکترا رو یادم نمیمونه ... مثلا تا این اپیزود یادم نبود اون دختره Jane هست .... شاید به خاطر وقفه های بین اپیزوداست ...
ATR_Nick_Scared.png

چطور مٌرد ؟

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
تصمیم ها در این قسمت موثرتر بودند...
با توجه به صدای تیراندازی ای که اخر بازی میاد و عدم پیش نمایش فصل 5 ، احتمالا خود سازنده هم هنوز تصمیم قطعی در این زمینه نگرفته . یا همه می میرند و یا ما اسیر روسا میشیم.... و یا فرا میکنیم یه جوری... ویا کسی به کمکمون میاد و یا اصلا اتفاقی نمی افته و اون صدای گلوله اخر بازی الکی بود...!!؟!؟:-?

کسی دیگه ای غیر از من هم هست که احساس میکنه Jane این فصل و Molly قسمت چهارم و پنجم فصل قبل شبیه هم هستند ؟
من هم احساس شباهت می کنم... اما خوب چنین چیزی بعیده که یکی باشند... چون اگه همون باشه باید کنی و کلم اون رو می شناختند ...

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
در رابطه با اینکه پیشنمایش اپیزود بعدی رو نذاشتند، مگه فصل قبل نشون داد ؟ آخه چون اپیزود آخره، فکر کنم برای فصل 1 رو هم نشون نداد پیشنمایش :-/

La Volpe

کاربر سایت
Sep 20, 2011
42
نام
Javad
در رابطه با اینکه پیشنمایش اپیزود بعدی رو نذاشتند، مگه فصل قبل نشون داد ؟ آخه چون اپیزود آخره، فکر کنم برای فصل 1 رو هم نشون نداد پیشنمایش :-/
کاری به اون ندارم! ولی با عقل جور در نمیاد! فک کن، همچین صحنه ی کلیف هنگری پیش بیاد، اگه پروموشن بزارن، دیگه ارزش کلیف هنگر بودنش از بین می ره :d

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
تو اپیزود بعدی یا خودم لوکو میکشم یا اگه قرار باشه تو یه تصمیم گیری نجاتش بدیم، با خیال راحت میتونه از مرگ لذت ببره! :| :d این آخریا خیلی رفته رو اعصاب. :|
بعد در مورد سارا؛ جریان چیه همه یا نجاتش ندادن یا هیچگونه حس ناراحتی ندارن؟ :d بدبخت انتظار دیگه ای از یه بچه که هیچگونه رودررویی با زامبی ها نداشته و باباش هم روز قبل جلو روش خورده شد، دارید؟ گناه داشت در کل! :(

نمیدونم چرا اما طی تو این دو اپیزود آخری، حس میکنم سیزن 1 خیلی خیلی بهتر بود. :d اپیزود 3 این فصل یه ناامیدی کامل بود. بعد مرگ های این قسمت در مقابل مرگ های فصل قبلی نمیدونم چرا اثر کمتری روم داره. :| :dمثلا کارلی رو با اینا در نظر بگیرید، به مدت 5 دقیقه من فقط تو شوک بودم. از طرفی دیالوگ ها بعضی موقع ها نمیدونم چرا عجیب غریبن و حس weird گونه به آدم دست میده. :d شاید، شاید کلم شخصیت اصلی نبود خیلی بهتر میشد. :d

اما در کل اپیزود آخر با حضور برف (:d) میدونم قراره سیزن فاینال خیلی خوبی بشه. حس میکنم آخرش همه میمیرن و کلم و بچه میمونن فقط! :|

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
Behrooz@
میخوای کلم هم بمیره، ایشالله سیزن بعد رو با بچه هه بریم که رشد و تکاملشو کامل ببینیم :| :d

سیزن 1 هیچوقت تکرار نمیشه.

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
خب الا وات د فا کــــ :HM

هر چی شخصیت میاد زرتی حذف میشه که ینی چی آخه؟! :| جین شدیدن پتانسیل داشت که بمونه با کلمنتاین ...کلا یه اکیپ داریم هر چی میشه میندازه گردن یه یچه 10 12 ساله , واقعا دمشون گرم :|
کلا مغز متفکرشون ماییم!!
این لوک جای سارا میمرد خیلی خوشحال تر میشدم , هرچی میگفت میگفتم "شات آپ لوک" :))
آروُ ئه )*&^**^ :| من ندزدیدم وسایلشو ... )*&)& :|
شما آخرش شلیک کردین به ربکا یا نه؟! چرا تهش صحنه هایی از اپیزود بعدُ نشون نداد؟!؟!

- - -ویرایش - - -

اما در کل اپیزود آخر با حضور برف (:d) میدونم قراره سیزن فاینال خیلی خوبی بشه. حس میکنم آخرش همه میمیرن و کلم و بچه میمونن فقط! :|

آی ثینک یو می بی رایت :|
فک کن چه لانگ شاتی از کلم و بچه هه تو بغلش میشه گرفت ... فکرش منُ وسوسه میکنه چه برسه سازنده هه :|

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
این کنی چرا نمیمیره راحت بشیم از دستش:|
آخر فصل 1 فکر کردیم مرد چقدر خوش حال شدم.الان باز داره دیوونه بازی درمیاره.طرف با بکس صورتشو متلاشی کرد چرا نمرد؟:|
اگه انتخابشو داشتم ربکا رو از همون اول اپیزود بین والکرا ول می کردم:d
دزدی آروو همون تفنگش بود دیگه.هیچی برندارید جین تفنگشو بر میداره.واسه همین کلمنتاین میگه جین دزدی کرد نه من

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
این کنی چرا نمیمیره راحت بشیم از دستش:|
آخر فصل 1 فکر کردیم مرد چقدر خوش حال شدم.الان باز داره دیوونه بازی درمیاره.طرف با بکس صورتشو متلاشی کرد چرا نمرد؟:|
اگه انتخابشو داشتم ربکا رو از همون اول اپیزود بین والکرا ول می کردم:d
دزدی آروو همون تفنگش بود دیگه.هیچی برندارید جین تفنگشو بر میداره.واسه همین کلمنتاین میگه جین دزدی کرد نه من

یه حسی به من می گه کنی بمونه بهتره! نمی دونم شاید حال و هوای فصل اول رو برام زنده می کنه.....
در مورد اروو و گروهش واقعا کمی گیج شدم!؟ اروو پاهاش معیوب هست و داشت یه بسته پزشکی رو قاییم می کرد! اما برا چی؟ خودش گفت برا خواهرم هست اما تو صحنه اخر دیدیم که خواهرش سالم بود! اصلا یه گروه روسی تو وسط زامبی پزون اونجا چه کار می کنه!؟ اروو حین درگیری با جین گفت شما این بلاها رو سر ما اوردین!؟ قضیه یه کم مشکوکه ... در ضمن گروه روسی به نظر خیلی خشن میومدند و قصد سرقت و کشتند کلمنتاین و بقیه رو داشتند! دلیلش چیه!؟ چرا یه گروه راهزن روسی اونجاست!؟
به نظر من قسمت اول از فصل دوم از بقیه بهتر و جذاب تر بوده تا اینجا ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر