The Walking Dead Season 2| PC

خوب TellTale Games رسما تایید کرد که قسمت اول ابر شاهکار کار خود یعنی2 The Walking Dead در ماه نوامبر منتشر خواهد شد

فصل دوم The Walking Dead ادامه ای بر داستان کلمنتاین خواهد بود. یتیمی جوان که در دنیایی دیوانه و آخرالزمانی باید برای بدست آوردن غذا و زنده ماندن تلاش کند.

ماه ها از جریانات فصل اول گذشته و کلمنتاین در جستجوی امنیت میباشد. اما در دنیایی که زنده ماندن حتی از مردن بدتر است چه کاری از دست یک دختر عادی بر میایید؟

به عنوان کلمنتاین شما در موقعیت هایی قرار خواهید گرفت که عقاید و غریزه شما برای زنده ماندن را به بازی خواهند گرفت. تصمیمات و کارهای شما داستان بازی رو تغییر خواهند داد.

اطلاعات کلیدی :
- در فصل دوم شما داستان کلمنتاین را دنبال کرده و در نقش وی ظاهر خواهید شد.
- تصمیمات گرفته شد در فصل اول و DLC 400 Days داستان فصل دوم را تحت شعاع قرار خواهند داد.
- ساخته شده بر اساس کامیک The Walking Dead اثر Robert Kirkman
- دنباله ای بر بهترین بازی سال 2012
- اولین اپیزود این فصل در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.
- فصل دوم The Walking Dead برای پلتفرم های PC, MAC, iOS, PS Vita , کنسول های خانگی (PS3 , Xbox360) و پلتفرم هایی که در آینده معرفی خواهند شد، در نظر گرفته شده است.
- قیمت پکیج کامل این فصل 24.99$ خواهد بود.
- فصل دوم TWD از هم اکنون در شبکه Steam و فروشگاه آنلاین TellTale قابل پیش خرید میباشد.
- پیش خرید این پکیج شامل یک Season Pass با 10% تخفیف بوده که قیمت کلی این پکیج را به 22.49$ کاهش خواهد داد.
- کسانی که بازی را پیش خرید کنند همچنان باید منتظر عرضه هر اپیزود مانده و بعد از عرضه میتوانند آن را دانلود و بازی کنند.
- در حال حاضر پیش خرید تنها صورت آنلاین میباشد و نسخه فیزیکی فصل دو مدتی بعد از آمدن هر 5 اپیزود این فصل در دسترس گیمران قرار خواهد گرفت.
- تنها نسخه های PC و MAC قابلیت پیش خرید را دارند. لازم به ذکر است که در پلتفرم های PC و MAC قابلیت خرید اپیزود ها به صورت جداگانه به بازیکن داده نخواهد شد و استفاده کنندگان از این سیستم ها باید تمامی اپیزود ها را به صورت یکجا خریداری کنند.
- اولین اپیزود این فصل قبل از کریسمس و اپیزود های بعدی هر کدام به ترتیب در بازه ای 4 تا 6 هفته ای پس از عرضه اپیزود قبلیشان منتشر خواهند شد.

با تشکر از علی

44792192074309826305.jpg

Download

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,529
نام
Iman
فقط یک سوال
اگه موقعی ای که برای بیسیم کارور شمارش می کنه، خود کلم بره بگه بازم کنی چشش رو از دست می ده؟
وقتی انتخاب میکنی که Clem بگه خودش برداشته تا میاد بگه Kenny حرفش رو قطع میکنه میگه که اون برداشته
کی میگه چشمش رو از دست داد؟ فقط ضربه خورد چشمش رو از دست نداد که!

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,005
نام
sami
دوستان بازی رو تا اپیزود 2 رفته بودم ویندوزم پاک شد سیوام پرید.دیشب اپیزود 3 رو دانلود کردم میخواستم بازی کنم گیر داد گفت تا اپیزود 2 رو نری نمیزاره وارد اپیزود 3 بشم
خواهشا یکی میتونه سیواشو واسم آپلود کنه...چون حوصله ندارم دوباره اپیزود 2 رو بازی کنم

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
دوستان بازی رو تا اپیزود 2 رفته بودم ویندوزم پاک شد سیوام پرید.دیشب اپیزود 3 رو دانلود کردم میخواستم بازی کنم گیر داد گفت تا اپیزود 2 رو نری نمیزاره وارد اپیزود 3 بشم
خواهشا یکی میتونه سیواشو واسم آپلود کنه...چون حوصله ندارم دوباره اپیزود 2 رو بازی کنم

ممکنه انتخابهای من با سلیقه شما جور درنیاد!

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,005
نام
sami
هرچند که یکم دیره ولی منم بالاخره اپیزود 3 رو تموم کردم
از این زنه مو قرمزه اصلا خوشم نمیومد و منتظر فرصت بودم بکشمش ولی مثل این که سر عقل اومده:d
کشتن کارور یکی از لذت بخشترین قسمتای اپیزود بود واسم.هر ضربه که کنی میزد کیف میکردم:d
سارا هم بهتر که بره به درک دوست دارم دیگه برنگرده:dاز این دختره که موهاش کوتاهه خیلی خوشم اومده خیلی با جربزست:dتیرو خوب جایی زد:d
در آخرم با تشکر از garret که سیواشو واسم آپ کرد اصلا حوصله نداشتم از اول برم

Snowfall

کاربر سایت
May 14, 2014
48
نام
SaLaR
ولی به نظر من این که سعی کردند فرار کنند خیلی بی معنی و احمقانه بود . می تونستن باقی بمونن و تو یه فرصت مناسب کارور رو بکشن خودشون به قدرت برسن . وقتی سعی کردن فرار کنن نصفصون مردن . بقیشونم تو اپیزود بعدی میمیرن .پس میموندن بهتر بود .

این بازی دیگه داستانش جذابیت نداره . wolf among us خیلی از این بهتره

آخرین ویرایش:

bob sponge

کاربر سایت
May 24, 2014
13
به نظر من ته کار clem زنده میمونه و فصل بعدش میاد
واقا شاهکار بود فصل یک من که بغض تو گلوم گیر کرد آخرش
خدا کنه clem این فصل نمیره که من تحملش رو ندارم:((:((:((:((:((

bob sponge

کاربر سایت
May 24, 2014
13
یه سوال من که فوق العاده از TWD خوشم اومد از The wolf among us هم خوشم میاد؟؟
اگه دیده باشید متای the walking dead episode3 season 2 هشتاد و سه شد که از crysis 3 بالا تره
i love you TWD

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
یه سوال من که فوق العاده از TWD خوشم اومد از The wolf among us هم خوشم میاد؟؟
اگه دیده باشید متای the walking dead episode3 season 2 هشتاد و سه شد که از crysis 3 بالا تره
i love you TWD
دانلود اپیزود اول Wolf Among Us با حجم حدودا 1 گیگ خیلی دشوار هست آیا ؟!!
بله-اگر از سبک روایت و گیمپلی WD و داستان های فانتزی خوشتون میاد قائدتا این بازی هم توجه شما رو جلب خواهد کرد!

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
از نظر بنده شماره 3 تا حالا بهترین اپیزود بوده
فقط یه چیزی که نگرانم میکنه عادی شدن غافلگیری های بازیه!!!!! you know
این حالت سوپرایز کنندگی بازی داره به یک کلیشه predictable تبدیل میشه خودش
یعنی هر کارکتری که به کلم نزدیک میشه آدم به خودش میگه آخی این قراره دخلش بیاد!

bob sponge

کاربر سایت
May 24, 2014
13
از نظر بنده شماره 3 تا حالا بهترین اپیزود بوده
فقط یه چیزی که نگرانم میکنه عادی شدن غافلگیری های بازیه!!!!! you know
این حالت سوپرایز کنندگی بازی داره به یک کلیشه predictable تبدیل میشه خودش
یعنی هر کارکتری که به کلم نزدیک میشه آدم به خودش میگه آخی این قراره دخلش بیاد!
آره اما بازم نحوه کشته شدن پسره توسط زنه آخر بازی
یا مردن بابای سارا که من اصن تو اون لحظه انتظارشو نداشتم
خیلی جالب بود
اما اگه دقت کرده باشین تو این قسمت اصولا همون یه ذره بازی که داشت حالا نداره و کلا تبدیل به یه فیلم انعتاف پذیر تمام عیار شده
فکرشو بکنین اگه موقع صحبتا میشد skip رو زد چی از بازی میموند:-b

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
757
نام
علی
منم امروز تموم کردم بازیو...
این جین آخر بازی با اون پسره چه کرد:))آشغال زد اونجای یارو:d
کشتن کارورم خیلی لذت بخش بود...یعنی هیچ شخصیت منفی ای نبوده که ازش تنفر خالص داشته باشم جز این...باحال تر از کشتنش وقتی بود که کنی دو تا تیر خالی کرد تو زانوش و در اون لحظه بود که من جیگرم حال اومد;;)
راستی دقت کردین هر چی به کارور میگفتیم تقصیر ما بود میگفت نه تقصیر تو نبود اون یکیو کتک میزد؟!
در انتها هم اعلام کنم شخصیت سارا بسیار فاجعه و چلمنگه...یعنی به هیچ وجه نمیشه با بن یا کلم فصل اول مقایسش کرد...اونا هیچکدوم اینطوری نبودن...
تو آخر next time on walking dead هم دیالوگی که جین به کلم میگه زیاد جالب نبود...«اونا همشون میمیرن...نذار تو رو هم با خودشون پایین بکشن...»
راستی کسایی که از موسیقی تیتراژ بازی تعریف میکنن رو من درک نمیکنم...
رسما وقتی بازی تموم میشه اینقدر تو فکرم که اگه زیباترین موسیقی هم باشه هیچ لذتی ازش نمیبرم...اصلا انگار تو یه وادی دیگم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر