The Sims 3 | PC

logo_sm.png

شرکت سازنده : The Sims Studio
شرکت پخش کننده : Electronic Arts | EA
تاریخ عرضه : June 2, 2009
ژانر : Simulation

سری بازی های The Sims دوباره باز می گردند. The Sims 3 به شما اجازه هرگونه کاری در دنیای مجازی را می دهد. می توانید از خانه خود بیرون بروید ، با سیستم جدید و فوق العاده قویتر نسبت به نسخه های قبلی با دیگران ارتباط برقرار کنید یا به ساخت خانه رویایی خود بپردازید و همه چیز شامل گل ها ، کاغذ دیواری ها ، رنگ شیشه ها و ... را تغییر دهید تا به قلعه ، کلبه یا خانه آرزوهای خود برسید.
آماده اداره یک خانواده در تاریخ 12 خرداد 88 باشید !

• Like
Reactions: kamyy

acdc

کاربر سایت
Jan 1, 2009
85
نام
کوروش
عكس گذاشتم ديگه

روي اينو كليك كن
Code:
http://night-skin.com/upload/images/cqqsqej3fiwigu46bj7w.jpg
از اينجا ببينش

دوست خوبم،میدونی چی میگه،به احتمال زیاد بازی شما نسخه فاینال نیست(مال منم نیست همین ارور رو میده)
فکر کنم همین باشه مشکلت(دوستان اشتباه میکنم،درست کنید)

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
دوست خوبم،میدونی چی میگه،به احتمال زیاد بازی شما نسخه فاینال نیست(مال منم نیست همین ارور رو میده)
فکر کنم همین باشه مشکلت(دوستان اشتباه میکنم،درست کنید)
ها؟؟؟؟؟؟
يعني نسخه فاينال چطوريه؟؟
من چند وقته تاپيك رو دنبال نكردم چيزي داره كه بايد دانلود كرد تا نسخه فاينال بشه يا بايد جدا خريد:(
من يه شهر جديد تو تورنت ديدم ولي حجمش لايتناهي بود ولي عجب مپي بود
چه كار كنم اخه مگه Sims بدونه پچ ميشه مگه:(:-"

آخرین ویرایش:

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
ها؟؟؟؟؟؟
يعني نسخه فاينال چطوريه؟؟
من چند وقته تاپيك رو دنبال نكردم چيزي داره كه بايد دانلود كرد تا نسخه فاينال بشه يا بايد جدا خريد:(
من يه شهر جديد تو تورنت ديدم ولي حجمش لايتناهي بود ولي عجب مپي بود
چه كار كنم اخه مگه Sims بدونه پچ ميشه مگه:(:-"
اول اينكه جانه من جواب بدين من چيكارا بكنم لينكي وجود داره تا تبديل بشه به نسخه فاينال؟
2 اينكه اين اسكيل Garden رو چطوري بالا ببرم بايد چه كار كرد تا بالا بره اخه عيال سيم من به باغبوني علاقه داره ولي من نميدونه بايس چه كنم
اين عكس اسكيلشه
http://www.axnama.com/images/23xlv2tvo9mr4zputj9.jpg
3-اين تورنت تبديل نسخه ....(زهنم به اسمش نيست:-")به Razor بايد چه كار كرد دقيقا؟
من دارم دانلودش ميكنم فقط اين حجم بد مصبش خيلي زياده از صبح تا حالا 60% دانلود شده
توضيح بدين جونه مهراد

acdc

کاربر سایت
Jan 1, 2009
85
نام
کوروش
اول اينكه جانه من جواب بدين من چيكارا بكنم لينكي وجود داره تا تبديل بشه به نسخه فاينال؟
2 اينكه اين اسكيل Garden رو چطوري بالا ببرم بايد چه كار كرد تا بالا بره اخه عيال سيم من به باغبوني علاقه داره ولي من نميدونه بايس چه كنم
اين عكس اسكيلشه
http://www.axnama.com/images/23xlv2tvo9mr4zputj9.jpg
3-اين تورنت تبديل نسخه ....(زهنم به اسمش نيست:-")به Razor بايد چه كار كرد دقيقا؟
من دارم دانلودش ميكنم فقط اين حجم بد مصبش خيلي زياده از صبح تا حالا 60% دانلود شده
توضيح بدين جونه مهراد

شما کرک razor رو دانلود کن نصبش کن درست میشه اینجور که میگفتن بچه ها،منم خواستم دانلود کنم حسش رو نداشتم،تو خودش راهنماییش نوشته،اگه متوجه نشدی فایل راهنمایش رو بده تا بینم چی میگه!
من مشکلی فعلا پیدا نکردم باهاش،حالا تا اون پچ که قراره بیاد.
بعد واسه مهارت باغبونی شما برو سوپر مارکت(فکر میکنم،اخه یک چند مدتی بازی نمیکنم)بعد اونجا مثلا تخم انگور کلم،... بخر
بیا تو خونت،برو روی کیف کولیت(Inventory) بزن،بعد یکی از اون تخم هایی که خردی بزن بعد یک گزینه میاد که میگه میخواهی بکاریش میزنی در اخر میری تو حیاط خونت یا هرجای بیرون خونت رو زمین میزنی و میکاری...
خودمم نفهمیدم چی گفتم(اگر گیج شدی بگو تا یکجور دیگه بگم)
یا اینگه برو تو کتابفروشی کتاب باغبونی بگیر بخون،یا اگر تلوزیون خونت کانال باغبونی داره!

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
شما کرک razor رو دانلود کن نصبش کن درست میشه اینجور که میگفتن بچه ها،منم خواستم دانلود کنم حسش رو نداشتم،تو خودش راهنماییش نوشته،اگه متوجه نشدی فایل راهنمایش رو بده تا بینم چی میگه!
من مشکلی فعلا پیدا نکردم باهاش،حالا تا اون پچ که قراره بیاد.
بعد واسه مهارت باغبونی شما برو سوپر مارکت(فکر میکنم،اخه یک چند مدتی بازی نمیکنم)بعد اونجا مثلا تخم انگور کلم،... بخر
بیا تو خونت،برو روی کیف کولیت(Inventory) بزن،بعد یکی از اون تخم هایی که خردی بزن بعد یک گزینه میاد که میگه میخواهی بکاریش میزنی در اخر میری تو حیاط خونت یا هرجای بیرون خونت رو زمین میزنی و میکاری...
خودمم نفهمیدم چی گفتم(اگر گیج شدی بگو تا یکجور دیگه بگم)
یا اینگه برو تو کتابفروشی کتاب باغبونی بگیر بخون،یا اگر تلوزیون خونت کانال باغبونی داره!
من اين 700 مگ رو دانلود كردم حالا اينطور كه معلومه بايد جايگذين بشه ديگه؟؟؟
J:\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin
احتمالا بايد اينجا جايگذين بشه ديگه؟
حالا بريم ببينيم چي ميشه
ما فهميديم چي گفتي داش:biggrin1:
1 سوال ديگه من RiverView رو دانلود كردم ولي اموزش نداره
طبق پيغامي كه خود بازي ميداد ميگفت اينجا پيست كن
D:\Documents and Settings\Dear-User\My Documents\Electronic Arts\The Sims 3\Downloads
بعد وقتي بازي رو اجرا كردم يه چيزكي نصب شد كه احتمالا همون مپ بوده ولي من هيچ چيز تو نقشه نميبينم اخه:(
جونه مهراد اين يه كمكم بكني حله

acdc

کاربر سایت
Jan 1, 2009
85
نام
کوروش
من اين 700 مگ رو دانلود كردم حالا اينطور كه معلومه بايد جايگذين بشه ديگه؟؟؟
J:\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin
احتمالا بايد اينجا جايگذين بشه ديگه؟
حالا بريم ببينيم چي ميشه
ما فهميديم چي گفتي داش:biggrin1:
1 سوال ديگه من RiverView رو دانلود كردم ولي اموزش نداره
طبق پيغامي كه خود بازي ميداد ميگفت اينجا پيست كن
D:\Documents and Settings\Dear-User\My Documents\Electronic Arts\The Sims 3\Downloads
بعد وقتي بازي رو اجرا كردم يه چيزكي نصب شد كه احتمالا همون مپ بوده ولي من هيچ چيز تو نقشه نميبينم اخه:(
جونه مهراد اين يه كمكم بكني حله

عزیزم من متاسفانه اون 700مگ رو دانلود نکردم نمیدونم کجا باید نصب بشه،فایل راهنما رو بده تا بینم چی میگه.
اون شهر رو هم شما برو بریز تو این
C:\Documents\Electronic Arts\The Sims 3\Downloads
بعد برو داخل
The Sims 3\Game\Bin
بعد Sims3Launcher
رو اجرا کن،روی قسمت download بزن و انتخاب کن و نصب کن،سپس بازی رو اجرا کن،وقتی یک بازی جدید بزنی میتونی انتخاب کنی که کدام شهر میخواهی زندگی کنی.
خوش به حالت اون 700مگ رو دانلود کردی،من اصلا حوصله ندارم:eek::((:hug::victory::punk:

morteza.niazi

کاربر سایت
Aug 12, 2009
6
سلام دوستان.
من این بازی رو همون روز اول گرفتم:cheesygriمتاسفانه این شاهکار عظیم رو(!) همون 30 دقیقه اول که بازی کردم به سمت سطل آشغال راهیش کردم!:dots::gunner::sniper: این بازی خیلی... است!!!!!

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
سلام دوستان.
من این بازی رو همون روز اول گرفتم:cheesygriمتاسفانه این شاهکار عظیم رو(!) همون 30 دقیقه اول که بازی کردم به سمت سطل آشغال راهیش کردم!:dots::gunner::sniper: این بازی خیلی... است!!!!!
100% موافقم
البته من سطل اشغال ننداختم
بازي ميكنم ولي به سختي:-"

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
سلام دوستان.
من این بازی رو همون روز اول گرفتممتاسفانه این شاهکار عظیم رو(!) همون 30 دقیقه اول که بازی کردم به سمت سطل آشغال راهیش کردم! این بازی خیلی... است!!!!!
100% موافقم
البته من سطل اشغال ننداختم
بازي ميكنم ولي به سختي
خب شما 2 تا میتونین نظرتون رو برای خودتون نگه دارین و تو تاپیکی که برای کساییه که بازیش میکنن و لذت هم میبرن ، اظهار فضل نفرمائید .

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
سلام

خب شما 2 تا میتونین نظرتون رو برای خودتون نگه دارین و تو تاپیکی که برای کساییه که بازیش میکنن و لذت هم میبرن ، اظهار فضل نفرمائید .
كي با شما بود
اصلا كي به شما گفت نظر مارو نقل قول كني
کی تمام رمز های sims 3 رو داره لطفا بذاره :smile:
يه مطلب هست تقريبا شبيه يه راهنما براي Sims 3 كه توسط سايت Sims47.ir تهيه شده تو اون مطلب رمز هايي كه بدرد بخورن گذاشته شده
ميتوني از لينك كه بهت ميدم دانلودش كني
براي باز شدنم نياز به Adobe Reader داري
دانلود(حجم 1.61 مگابايت)
البته من رمز هارو برات ميذارم
help - Display most cheats
Kaching - 1,000 more Simoleons
Motherlode - 50,000 more Simoleons
shazaam - +2,500 lifetime happiness points to active Sim
freerealestate - Ignore the cost when buying a lot
modify traits - Set or clear traits
add to household - Add active Sim to current household
set age [number] - Set age of the Sim
edit in cas - Take the Sim back to Create-a-Sim
set career [career/level] - Give selected Sim a career
force opportunity - Click career building you work at to force an opportunity
force event - Click career building you work at to force an event
force all events - Click career building to display all events for the career consecutively
force service sim [name] - Force a specific service Sim to appear
force visitor - Forces a neighbor to show up
make me know everyone - Selected Sim knows every other Sim
make friends for me - Make several random friends for selected Sim
make happy - Sets all mood/moodlets for everyone in the house to perfect; removes negative moodlets
make motives [static or dynamic] - Set motives static or dynamic for entire household
unlockOutfits [on or off] - View career outfits and service uniforms [Note 1]
moveObjects [on or off] - No limitations for placing/moving objects
resetSim [first name] [last name] - Return Sims to safe and neutral state at home
constrainFloorElevation [true or false] - Force terrain adjustments regardless of objects, Sims, and other structures
disableSnappingToSlotsOnAlt [on or off] - Objects will not snap to slots while holding [Alt]
fadeObjects [on or off] - Objects fade when camera gets close to them
snapObjectsToAngle [true or false] - Toggle 45 degree angle object snap
snapObjectsToGrid [true or false] - Toggle snap to grid for placed objects
hideHeadlineEffects [on or off] - Show talk/thought balloons above Sim's head
jokePlease - Print random joke to console
enablellamas [on or off] - Llamas enabled message
slowMotionViz: [0-8] - Slow motion visuals; 0 is normal, 8 is slowest
testingCheatsenabled [true or false] - Enable testing cheats [Note 2]
fps [on or off] - Toggle framerate display at top right
fullscreen [on or off] - Full screen
quit - Quit the game

آخرین ویرایش: