The Sims 3 | PC

logo_sm.png

شرکت سازنده : The Sims Studio
شرکت پخش کننده : Electronic Arts | EA
تاریخ عرضه : June 2, 2009
ژانر : Simulation

سری بازی های The Sims دوباره باز می گردند. The Sims 3 به شما اجازه هرگونه کاری در دنیای مجازی را می دهد. می توانید از خانه خود بیرون بروید ، با سیستم جدید و فوق العاده قویتر نسبت به نسخه های قبلی با دیگران ارتباط برقرار کنید یا به ساخت خانه رویایی خود بپردازید و همه چیز شامل گل ها ، کاغذ دیواری ها ، رنگ شیشه ها و ... را تغییر دهید تا به قلعه ، کلبه یا خانه آرزوهای خود برسید.
آماده اداره یک خانواده در تاریخ 12 خرداد 88 باشید !

• Like
Reactions: kamyy

gttwo

کاربر سایت
Feb 12, 2010
169
نام
هادی
برای دوستانی که موقع نصب پچ یا مد ارور ورژن یا نبودن بازی میاد این روش را امتحان کنند
(برای من که مفید بود)

1 .طبق دستور وارد ریجستری بشید
Start» Run» type in «Regedit» and «Ok»
.2تو ریجستری به آدرس زیر برید
HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > SIMS > THE SIMS 3

3
وارد the sims 3 که شدین فایلی به نام SKU وجود داره اونو باز کنید و نوشته اونو از 7 به 2 تغییر بدبن و از ریجستر خارج بشین و پچ را نصب کنید(توجه کنید که با این روش بازیتون پچ را می شناسه ولی اگه نسخه شما reloaded باشه وسط نصب اروری میاد که گیم شما فایلهاش ناقص هست پس باید پچ reloaded to razor را نصب کنید . دوستانی که می گن پچ 700 مگی کار نکرد علتش اشتباه بودن ریجستری بود که بهتون گفتم چطور درستش کنید)

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
سلام من همونطوری که گفتین عمل می کنم اما وقتی وارد the sims 3 میشم فایلی بنام SKU

وجود نداره

چیکار باید بکنم

gttwo

کاربر سایت
Feb 12, 2010
169
نام
هادی
سلام من همونطوری که گفتین عمل می کنم اما وقتی وارد the sims 3 میشم فایلی بنام SKU

وجود نداره

چیکار باید بکنم
سلام
شما داخل ریجستری همچین فایلی ندارید (یعنی تو HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > SIMS > THE SIMS 3)؟
اگر نیست باید خودتون ایجاد کنید
داخل فایل سیمز 3 در ریجستر راست کلیک کنید(تو جای خالی) و از new گزینه DWORD 32 bit value را انتخاب کنید
اسم فایل را SKU کنید و بعد در مرحله بعد اون dword را باز کنید و value data اونو 2 کنید base را هم hexadecimal انتخاب کنید.امیدوارم مشکل بازیت حل بشه
ببین یه فایل با نام Install Dir هست فکر کنم بازیت رو میشناسونه اگه نباشه که 100% پچ نصب نمیشه (البته باید باشه :-? )اگه نیست بگو تا راهنماییت کنم

ببین اینا باید باشند

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Sims\The Sims 3]
"Country"="US"
"SKU"=dword:00000002
"DisplayName"="The Sims™ 3"
"Install Dir"="{همونجایی که بازیت نصب شده به عنوان مثال مال من اینطوریه e:\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3"
"Locale"="en-US"
"Telemetry"=dword:00000001
"InstallStart"=dword:00000000
شرکت ها setup بازی را عوض می کنند و موارد بالایی درست ایجاد نمی شن و بازی هنگام نصب patch را نمی شناسه
یه عکس از ریجستری هم گذاشتم
http://up.iranblog.com/Files73/b849b029fc8e4b218a3b.jpg

بهترین سایت برای کرک
http://m0002.gamecopyworld.com/games/pc_the_sims_3.shtml

آخرین ویرایش:

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
این عکسی که گذاشتی دیدم اما مال من هیچکدوم از اینارو نداره

برا من این شکلیه (کلا بیابونه هیچی نیست:d)

http://up.iranblog.com/Files73/a043128996cb44b89ed3.bmp
اون sku هم همونجوری که گفتی درست کردم که بازم کار نکرد
فکر کنم کلا بازی که خریدم مشکل داره چون لانچر بازی هم اصلا کار نمیکنه:((

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
سلام
هر کسی که میخواد خونه بسازه ولی نمیدونه چه جوری بشه خونه ساخت یا حوصله نداره به من مشخصات خونه ای رو که دوست داره بگه تا این بنده حقیر بسازم
(مجانی مجانی)(فقط کافی هست به من بگین)(همینجا):d:d
اینم چندتا عکس از خونه هام که عکسش در google هم هست:
ادرس:
www.sims3.modthesims.info/download.php?t=344217

MR.D.010

کاربر سایت
Dec 19, 2010
55
نام
محمد رضا
ببخشید بچه ها

من الان Sims3 رو نصب کردم ورژن 1.0.631.00002
امروز پک های Ambitions و Late Night و Fast Lane Stuff رو گرفتم .
چند روز دیگه هم World Adventures و High End Loft Stuff رو میگیرم .

حالا واسه نصب اینا چه کار کنم .
میتونم اول خود Sims رو اپدیت کنم بعد پک ها رو بریزم یا اول بریزم بعد اپدیت کنم ؟
میتونم اول مثلا Ambitions و Late Night رو بریزم و بعدش World Adventures رو یا باید به ترتیب باشه ؟
Stuff ها ترتیب نصب داره ؟

MR.D.010

کاربر سایت
Dec 19, 2010
55
نام
محمد رضا
این بازی سنتر مثل اینکه متروکه است . اهای کسی صدامو میشنوه . کمک خواستم بابا . یکی نیست جواب بده ؟ نه بابا مثل اینکه کسی نیست :(

vampier_meh

کاربر سایت
Aug 27, 2010
32
نام
مهدی
ببخشید بچه ها

من الان Sims3 رو نصب کردم ورژن 1.0.631.00002
امروز پک های Ambitions و Late Night و Fast Lane Stuff رو گرفتم .
چند روز دیگه هم World Adventures و High End Loft Stuff رو میگیرم .

حالا واسه نصب اینا چه کار کنم .
میتونم اول خود Sims رو اپدیت کنم بعد پک ها رو بریزم یا اول بریزم بعد اپدیت کنم ؟
میتونم اول مثلا Ambitions و Late Night رو بریزم و بعدش World Adventures رو یا باید به ترتیب باشه ؟
Stuff ها ترتیب نصب داره ؟
در مورد سوالهات باید بگم فرقی نمیکنه چون من خودم قاطی پاتی نصب کرم مشکلی نداشت فقط اگه میخوای بدون مشکل نصبشون کنی بهتره SIMS اصلی رو پاک کنی و بعدش دوباره نصب کنی و بعدش پکی که میخوای نصب کنی فکر کنم توش آپدیتش باشه که باید آپدیت ورژن خودتو بزنی و بعد اون پک رو نصب کنی چقدر بعد شد:d

Peyman S

کاربر سایت
Feb 21, 2009
431
نام
Roronoa Zoro
ورژن سمز من 1.0.615.00107 وبرای نصب world adventure پچ آپدیت میخواد ولی پیدا نمیکنم:(.
من باید چی کار منم؟اگه دوستان پچ رو دارن یه لطفی به ما بکنن؟

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
منم توش موندم این سیمز 3 داره همین جوری پک میده بیرون من هم بیشتر ناراحت میشم
بعضی ها میگن که برای نصب پک ها باید ورژن سیمز 3 که ماله همه ما 1.0.615.00107 هست رو به 1.0.631.00102 تغییر بدیم توی انجمن ها اگه بگردین شاید بتونین پیداش کنین اگه پیدا شد به ما هم بگین
ممنون

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
منم توش موندم این سیمز 3 داره همین جوری پک میده بیرون من هم بیشتر ناراحت میشم
بعضی ها میگن که برای نصب پک ها باید ورژن سیمز 3 که ماله همه ما 1.0.615.00107 هست رو به 1.0.631.00102 تغییر بدیم توی انجمن ها اگه بگردین شاید بتونین پیداش کنین اگه پیدا شد به ما هم بگین
ممنون
من خودم اول ورژن سیمزم رو با EA Download Manager به آخرین ورژن ارتقا دادم بعد Generations که آخرین پک هست رو نصب کردم و کرک و ریختم و بازی راحت اجرا میشه.

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
من خودم اول ورژن سیمزم رو با EA Download Manager به آخرین ورژن ارتقا دادم بعد Generations که آخرین پک هست رو نصب کردم و کرک و ریختم و بازی راحت اجرا میشه.
خوب میشه به ما هم بگین چه جوری میشه با EA Download Manager ورژنمون رو تغییر داد ؟؟
من خیلی دوست دارم Late Night رو نصب کنم ولی تا حالا 60 تا DVD ازش گرفتم همشون خراب بودن کلا نصب نمیشن وسط نصب Error میده و دیگ نمیره روی نصب دوم از هرکسی هم که میپرسم میگن مشکل از خوده dvd هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر