The Sims 3 | PC

logo_sm.png

شرکت سازنده : The Sims Studio
شرکت پخش کننده : Electronic Arts | EA
تاریخ عرضه : June 2, 2009
ژانر : Simulation

سری بازی های The Sims دوباره باز می گردند. The Sims 3 به شما اجازه هرگونه کاری در دنیای مجازی را می دهد. می توانید از خانه خود بیرون بروید ، با سیستم جدید و فوق العاده قویتر نسبت به نسخه های قبلی با دیگران ارتباط برقرار کنید یا به ساخت خانه رویایی خود بپردازید و همه چیز شامل گل ها ، کاغذ دیواری ها ، رنگ شیشه ها و ... را تغییر دهید تا به قلعه ، کلبه یا خانه آرزوهای خود برسید.
آماده اداره یک خانواده در تاریخ 12 خرداد 88 باشید !

• Like
Reactions: kamyy

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
فلج مغزی نیست که میدونم, نصب کردم ولی این Stuff پکه نمیشناسه .
-
احتمالا این Reloaded بودن این مشکل رو ایجاد کرده
فک کنم سیمز 3 ـت Aurocrack هست چون برا من هم همینطور بود بهترین روش پیدا کردن یه .exe کرک نشده هست ;)

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
دوست عزیز به کرک نمیرسه این Stuff Pack اصلا نصب نمیشه . میگه شما Sims 3 نصب نکردید درصورتی که من نصب کردم .

سلا م دوست عزیز

شما باید اول sims 3 رو نصب کنی ولی کرکش نکنی.بعد از اینکه Stuff Pack رو نصب کردی اون وقت از کرک stuff pack استفاده کنی. به احتمال زیاد باید مشکلت حل بشه.

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
1. 2 دی وی دیه شما نسخه ی کامل هست.
2. به احتمال زیاد کرک مشکل داره.
3.کرک رو میتونی تو لینک زیر دانلود کنی. رمز: www.p30day.com
http://p30day.persiangig.com/crack/ts3crnr1911-[www.p30day.com].rar
منبع: www.p30day.com
4. 4 تا اومده :
World Adventures > 2 dvd
The Sims™ 3 High-End Loft Stuff > 1 dvd
The Sims™ 3 Ambitions > 1 dvd
The Sims 3 Fast Lane Stuff > 1 dvd
دستت فوف العاده درد نکنه که جواب دادی...
پس، 1.وقتی sims 3 ی اصلی رو نصب می کنی فقط یه شهر داره!؟
2.این پک ها را نصب کنی، شهر جدید هم اضافه می شه...؟!
3. دوستان تو پست های قبل اشاره کردن برای نصب پک ها باید یه کرک خوب نصب کنی قبلش، این کرکی که که شما اشاره کردید، همون کرک قابل قبولِ؟!

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
دستت فوف العاده درد نکنه که جواب دادی...
پس، 1.وقتی sims 3 ی اصلی رو نصب می کنی فقط یه شهر داره!؟
2.این پک ها را نصب کنی، شهر جدید هم اضافه می شه...؟!
3. دوستان تو پست های قبل اشاره کردن برای نصب پک ها باید یه کرک خوب نصب کنی قبلش، این کرکی که که شما اشاره کردید، همون کرک قابل قبولِ؟!

1.بله
2. World Adventures رو فقط میدونم که پاریس،چین و مصر رو اضافه میکنه که البته باید به اونجا ها اگه میخوای سفر کنی پول هم بدی. بقیه پک ها رو بازی نکردم.
3.خودم امتحان نکردم.

یه توصیه برای همه ی کسانی که میخوان پک های Sims 3 رو نصب کنن:

به هیچ وجه قبل از نصب پک ها بازی سیمز را کرک و آپدیت نکنید.بلکه بعد از نصب پک ها از کرک پک ها استفاده کنید.

با تشکر.

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
سلام دوستان، من sims3 رو دارم ولی روش WA نصب نمیشه... البته همه ی مراحلی که شما گفتین رو انجام دادم (اول سیمز اصلی، بعد WA، بعد کرک). ولی باز موقع نصب WA ارری بر این اساس میاد که sims3 وجود نداره. چند نفر گفتن نسخت ناسازگار ِ و باید ورژن سازگارش رو بخری (:-/).
حالا سوال من این ِ که بدون خرید نسخه ی سازگار، می تونم همین نسخه ی کوفتی خودم رو راس و ریسش کنم؟! تو Help نوشته بود patch 1.6.6 این مشکل رو حل می کنه... ولی باز یه نفر گفت که patch جواب نمیده. کسی اینجا هست پچ رو نصب کرده باشه و جواب گرفته باشه...؟!
ممنون...

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
سلام دوستان، من sims3 رو دارم ولی روش WA نصب نمیشه... البته همه ی مراحلی که شما گفتین رو انجام دادم (اول سیمز اصلی، بعد WA، بعد کرک). ولی باز موقع نصب WA ارری بر این اساس میاد که sims3 وجود نداره. چند نفر گفتن نسخت ناسازگار ِ و باید ورژن سازگارش رو بخری (:-/).
حالا سوال من این ِ که بدون خرید نسخه ی سازگار، می تونم همین نسخه ی کوفتی خودم رو راس و ریسش کنم؟! تو Help نوشته بود patch 1.6.6 این مشکل رو حل می کنه... ولی باز یه نفر گفت که patch جواب نمیده. کسی اینجا هست پچ رو نصب کرده باشه و جواب گرفته باشه...؟!
ممنون...
من یه بدبختی داشتم سر نصب WA ! سه روز تمام وقتمو گرفت... ( آخرش نصب شد خدا رو شکر :d )

البته واسه من میگفت ورژن سیمز اصلی نمیخونه نه اینکه کلاً وجود نداشته باشه.

پیشنهاد من اینه که سیمز اصلی رو دوباره نصب کنید، اگه موقع اجرای WA باز هم ارور داد بگید چیه که بتونیم کمکتون کنیم...

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
من یه بدبختی داشتم سر نصب WA ! سه روز تمام وقتمو گرفت... ( آخرش نصب شد خدا رو شکر :d )

البته واسه من میگفت ورژن سیمز اصلی نمیخونه نه اینکه کلاً وجود نداشته باشه.

پیشنهاد من اینه که سیمز اصلی رو دوباره نصب کنید، اگه موقع اجرای WA باز هم ارور داد بگید چیه که بتونیم کمکتون کنیم...
ممنون که جواب دادین! خوبه که شما 3 روزه وقتتون رو پاش گذاشتین... من هون روز اول اعصابم بهم ریخت همرو با هم (به اضافه save ها) پاک کردم.
کاری که شما هم گفتین قبلا انجام دادم (نصب دوباره ی sims). ولی باز همون ارر اومد... ارر دقیقا یادم نیست. ولی ترجمش به این صورت بود "شما اول برو سیمز اصلی رو نصب کن، بعد بیا سراغ WA"
یه چیز دیگه هم وجود داشت این بود که چه سیمز اصلی نصب بود چه نبود، باز همین ارر میومد...!

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
ممنون که جواب دادین! خوبه که شما 3 روزه وقتتون رو پاش گذاشتین... من هون روز اول اعصابم بهم ریخت همرو با هم (به اضافه save ها) پاک کردم.
کاری که شما هم گفتین قبلا انجام دادم (نصب دوباره ی sims). ولی باز همون ارر اومد... ارر دقیقا یادم نیست. ولی ترجمش به این صورت بود "شما اول برو سیمز اصلی رو نصب کن، بعد بیا سراغ WA"
یه چیز دیگه هم وجود داشت این بود که چه سیمز اصلی نصب بود چه نبود، باز همین ارر میومد...!
شما برای اینکه بتونی تمام پکارو بازی کنی کنی نیاز به Sims:3 نسخه ی Razor 1911 داری مگه نه نه میتونی سیمزو اپدیت کنی نه میتونی Expansion هارو بریزی من خودم 1 ماه تموم گیر سیمز بودم بعد که Razor خریدم مشکلم حل شد

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
شما برای اینکه بتونی تمام پکارو بازی کنی کنی نیاز به Sims:3 نسخه ی Razor 1911 داری مگه نه نه میتونی سیمزو اپدیت کنی نه میتونی Expansion هارو بریزی من خودم 1 ماه تموم گیر سیمز بودم بعد که Razor خریدم مشکلم حل شد
آها که اینطور... یعنی باید sims 3 ورژن Razor 1911 رو خریداری کنم....! کرکی، چیزی هست که نسخه ی من رو به اونی که شما می گی تبدیل کنه!؟

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
سلام.من الان میخوام Ambitions رو نصب کنم آخراش ارور میده که جای فایل Skuversion.txt رو بدین.من هم توی DVD های بازی این فایل رو پیدا نکردم.ورژن بازیم 1.12.70 هست.بازی رو از این جا خریدم.
خب الان هم که میخوام برم توی بازی میگه Reg Code بدین.یکی همین طوری توی اینترنت پیدا کردم میگه اشتباهه.چه کنم من؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر