The Sims 3 | PC

logo_sm.png

شرکت سازنده : The Sims Studio
شرکت پخش کننده : Electronic Arts | EA
تاریخ عرضه : June 2, 2009
ژانر : Simulation

سری بازی های The Sims دوباره باز می گردند. The Sims 3 به شما اجازه هرگونه کاری در دنیای مجازی را می دهد. می توانید از خانه خود بیرون بروید ، با سیستم جدید و فوق العاده قویتر نسبت به نسخه های قبلی با دیگران ارتباط برقرار کنید یا به ساخت خانه رویایی خود بپردازید و همه چیز شامل گل ها ، کاغذ دیواری ها ، رنگ شیشه ها و ... را تغییر دهید تا به قلعه ، کلبه یا خانه آرزوهای خود برسید.
آماده اداره یک خانواده در تاریخ 12 خرداد 88 باشید !

• Like
Reactions: kamyy

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
لطفا یه سایت ایرانی که تمام پچ ها رو به صورت جداگانه گذاشته باشه رو میتونین بهم معرفی کنید ؟
پچ یا پک؟ :D اگه پچ (که همون آپدیت هست) منظورته هیچ سایت فارسی زبانی اونارو نمی‌ذاره. اگه منظورت پک بود من که نتونستم سایتی فارسی زبان پیدا کنم که پک هارو جداگانه واسه دانلود بذاره. بهترین روش برای دانلود جداگانه تورنت هست که اگه لینکاشو خواستی تو پروفایلم پیام بذار تا بدمشون.

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
سلام خسته نباشید من sims 3 و بازی The Sims 3 World Adventures را نصب کردم در ابتدا بازی اجرا شد بازی هم کردم اما دفعه بعد با خطای زیرروبرو شدم البته اینترنت استفاده میکنم حالا هر چی دنبال کرک میکردم پیدا نمیکنم دوستان کمک کنید ممنون میشم
unable to start please reinstall the sims 3 base game

The Mera Abides

کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
سلام خسته نباشید من sims 3 و بازی The Sims 3 World Adventures را نصب کردم در ابتدا بازی اجرا شد بازی هم کردم اما دفعه بعد با خطای زیرروبرو شدم البته اینترنت استفاده میکنم حالا هر چی دنبال کرک میکردم پیدا نمیکنم دوستان کمک کنید ممنون میشم
unable to start please reinstall the sims 3 base game
یه بار Restart کن سیستمتو. اگه کار نکرد همه چیرو از اول نصب کن بدون کرک کردن. اگه بازم کار نکرد بگو بهم.

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
یه بار Restart کن سیستمتو. اگه کار نکرد همه چیرو از اول نصب کن بدون کرک کردن. اگه بازم کار نکرد بگو بهم.

سلام Restart کردم نشد فکر کنم شرکت سازنده متوجه شده بازی کرک شده هست از طریق اینترنت حالا راهی برای اینکه متوجه نشه نیست تا بازی را نصب کنم چون من زیاد به اینترنت وصل میشم...........

The Mera Abides

کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
سلام Restart کردم نشد فکر کنم شرکت سازنده متوجه شده بازی کرک شده هست از طریق اینترنت حالا راهی برای اینکه متوجه نشه نیست تا بازی را نصب کنم چون من زیاد به اینترنت وصل میشم...........
اصلا راهی نداره EA از طریق اینترنت متوجه بشه که بازی شما مثلا کپی غیر قانونی هست. فقط اگه کرک نکنی بازی نمی‌ذاره واردش بشی همین. الته بعضا بعد نصب پک‌ها باگ میشه و میذاره واردش بشی. تو همه چیزو uninstall کن (قبلش یه Backup داشته باش از سیوهات اگه داری) بعد Uninstall سیستمتو ریستارت کن سپس این مراحلو انجام بده:
1- بازی اصلی The Sims 3 Base Game رو نصب کن.
2- تو World Adventures برو به فولدر Support\Updates جدیدترین پچو نصب کن.
3- World Adventures رو نصب کن.
4- TS3 رو اجرا کن ببین کار می‌کنه؟
اگه نه:
5- کرک World Adventures که فولدر کرک هم باید باشه رو Copy & Replace کن به داخل فولدر Bin تو محل نصب Base Game. (کرک شامل TS3W و TSLHost.dll هست)
6- TS3W رو اجرا کن.
اگه اجرا نشد:
7- بیا تو BC بگو. :D

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
اصلا راهی نداره EA از طریق اینترنت متوجه بشه که بازی شما مثلا کپی غیر قانونی هست. فقط اگه کرک نکنی بازی نمی‌ذاره واردش بشی همین. الته بعضا بعد نصب پک‌ها باگ میشه و میذاره واردش بشی. تو همه چیزو uninstall کن (قبلش یه Backup داشته باش از سیوهات اگه داری) بعد Uninstall سیستمتو ریستارت کن سپس این مراحلو انجام بده:
اگه نه:
5- کرک World Adventures که فولدر کرک هم باید باشه رو Copy & Replace کن به داخل فولدر Bin تو محل نصب Base Game. (کرک شامل TS3W و TSLHost.dll هست)
6- TS3W رو اجرا کن.
اگه اجرا نشد:

سلام واقعا ممنون من بار اول بازی کردم دفعه بعد که خواستم بازی کنم این خطا را داد تست میکنم خبرش میدم ...............

- - -ویرایش - - -

اگه نه:
6- TS3W رو اجرا کن.
اگه اجرا نشد:

سلام واقعا ممنون من بار اول بازی کردم دفعه بعد که خواستم بازی کنم این خطا را داد تست میکنم خبرش میدم ...............

sim3

کاربر سایت
Aug 16, 2013
2
سلام
دوستان ببخشید کسی مغازه ای یا مرکزی رو میشناسه که سیمز بفروشه؟تو تهران البته
با این سرعت داغون اینترنت نمیشه دانلود کرد.خرید اینترنتی هم مطمئن نیس
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

پ.ن:ممنون دوستان پیدا کردم.

آخرین ویرایش:

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام دوستان

ورژن بازی من 1.0.615 هست ، از کجا میتونم آپدیت های کرک شده گیر بیارم؟؟

یدونه هم اینکه چطور میشه ماشین و مو و لباس و ... مود شده رو به بازی انتقال داد؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر