The Saboteur, Xbox360 Thread

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود

بازي The Saboteur (قبلا به نام Saboteur شناخته مي شد ) بيش از دو سال است كه معرفي شده است اما مدت زيادي است كه از ان اطلاعي در دسترس نيست. سايت اين بازي امروز تاسيس شده است و شما مي توانيد از ان ديدن فرمايد.

Saboteur-Game.jpg

در اين بازي شما در نقش Sean Devli بازي مي كنيد. وي يك تعميركار ماشين هاي مسابقه اي ايرلندي است. همانطور كه مي دانيد شخصيت وي برگفته شده از يكي از قهرمانان جنگ يعني William Grover-Williams است. Williams قهرمان مسابقات مشين سواري بوده است و Sean Devli يك برداشت ازاد از وي است.

نازي ها به يكي از چيز هايي كه Sean خيلي اهميت مي دهد صدمه ميزنند و حالا وي به دنبال خون خواهي است( الماني ها تك تك دوستان وي را مي كشند). براي وي اصلا جنگ مهم نيست بلكه وي فقط مي خواهد انتقام خود بگيرد. بازي در سال 1940 و در فرانسه ميگذرد. The Saboteur اولين بازي open-world جنگ جهاني است.

tcm_1238_0011.jpg
tcm_1238_0012.jpg
tcm_1238_0013.jpg
tcm_1238_0014.jpg

گيم پلي اين بازي شامل مبارزات تن به تن و با اسلحه , بالا رفتن از موانع و رانندگي تقسيم مي شود. البته مخفي كاري هم در بازي وجود خواهد داشت. همچنين اين بازي از يك سيستم منحصر به فرد به نام Will to fight استفاده مي كند. اين سيستم شبيه سيستم رنگ بندي بازي Okami است. در قسمت هايي كه شما سران نازي را از بين ببريد , ان قسمت شهر به صورت رنگي در مي ايد اما در قسمت هاي ديگر شهر كه نازي ها ان را اشغال كرده اند , رنگ بندي بازي به صورت سياه و سفيد و قرمز است.

The Saboteur يك بازي با درجه بندي M خواهد بود. اين بازي توسط يك موتور اختصاصي ساخته خواهد شد. The Saboteur توسط Pandemic در حال ساخت است و توسط EA در تاريخ نامشخصي از سال 2009 براي PC , X360 , PS3 عرضه خواهد شد.

با تشکر از کسرآ جان

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اقا یه ویدئو از این عنوان میتونه نظر هر منتقدی رو عوض کنه. فوق العاده هنری کار شده یعنی میتونم بگم Sin City ـه دنیای گیم ه واسه خودش. ترکیبی از GTA و Assassin's CREED. امیدوارم این سازندش که بد سابقه ست به این ایده های نو و سبک هنری کار گند نزنه.

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
نام
سعید
با این دو ، سه تا بازی اخیری که Pandemic گند زده ، به این بازی هم نباید زیاد امید داشت ، البته من هم دوست دارم این بازی خوب از آب در بیاد ولی این Pandemicه ....:biggrin1: گند میزنه به عنوان های بزرگ ، مثلا همین Mercenaries نسل قبل ترکوند ولی این نسل گند زد یا همین LOTR جدیده.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
مثلا همین Mercenaries نسل قبل ترکوند ولی این نسل گند زد یا همین LOTR جدیده.
برعکس به نظرم مرسناریس رو PS2 هم عنوان جالبی نبود ! یه عنوان معمولی و متوسط .
شماره 2 هم که نا امید کننده ترین عنوان سال بود .
بازی 25 سپتامبر 2009 برای Pal عرضه میشه (Europe)
این میشه مهر ماه نه زمستون !!!

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
با این دو ، سه تا بازی اخیری که Pandemic گند زده ، به این بازی هم نباید زیاد امید داشت ، البته من هم دوست دارم این بازی خوب از آب در بیاد ولی این Pandemicه ....:biggrin1: گند میزنه به عنوان های بزرگ ، مثلا همین Mercenaries نسل قبل ترکوند ولی این نسل گند زد یا همین LOTR جدیده.

دوستان (از جمله نیما) مرسنریز یک نمیدونم خبر دارین یا نه ولی توی سالی ک عرضه شد نامزد بهترین بازی سال شد
مرسنریز 2 بر اساس سیاست های EA و یکسری اشتباهات پندمیک به این وضعیت دچار شد
دلیل LOTR جدید هم نبود زمان کافی و وجود گیر های سپیچ EA بود که باعث شد با یک فاجعه طرف بشیم

هیچکس هم نمیتونه حدس بزنه این بازی خوبی میشه یا نه

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
دوستان (از جمله نیما) مرسنریز یک نمیدونم خبر دارین یا نه ولی توی سالی ک عرضه شد نامزد بهترین بازی سال شد
مرسنریز 2 بر اساس سیاست های EA و یکسری اشتباهات پندمیک به این وضعیت دچار شد
دلیل LOTR جدید هم نبود زمان کافی و وجود گیر های سپیچ EA بود که باعث شد با یک فاجعه طرف بشیم

هیچکس هم نمیتونه حدس بزنه این بازی خوبی میشه یا نه
سام ببین من چی گفتم ، گفتم این نظر من بوده ! من خودم بازی کردم خوشم نیومد برا همین اصلا مرسناریس 2 رو نخریدم ! یه مثال برات میزنم مثلا Bioshock یکی از بهترین های سال بود ولی من نظرم اینه که یه بازی متوسط بیش نبوده ! این نظر منه و سلیقه ای هست در حالی که من به نظر همه احترام میزارم و قبول دارم نظر دوستان رو که میگن بهترین بازی ساله .

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
البته جای بحثش اینجا نیست ولی زمانی که xbox معمولی داشتم، مرسنریز یکی از بهترین بازی های سبک خودش بود ولی همون طور که همیشه از EA انتظار می ره، با پول پرستی محض ، نسخه ی دو رو نابود کرد که به نظرم مقصر فقط خود EA بود نه کس دیگه ای.

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
سلام
الان نشستم دمو E3 رو نیگاه کردم : نظرم یه جورای تغییر کرد قبل از دیدن دمو فکر کردم با یه بازی چی بگم سنگین مثل مافیا روبرو میشم.( منظورم اینه که هر 5 ثانیه نگیریم یکی رو بکشیم ) این نظر من هست ها...!
ولی نظرم تغییر کرد این دمو رو که دیدم یه اکشن به تمام معنا بود از ترکندن بالون گرفته تا تانک.... شایدم فقط این مرحله ش اکشن زیادی داشته. تنوع اسحله هم که ماشاالله مسلسل , آتش پخش کن , شاتگان , نارنجک و بازوکا....
ولی محیط جالبی داشت رنگ بندی سیاه و سفید برای منطقه های که توش افراد نازی بودن و هنوز بقولی آن لاک نشدن. اسم شخصیت بازی هم شان هست فکر کنم عاشق پُک زدن به سیگار هست از هم اول دمو شروع کرده بود . یه ماشین دوست داشتنی هم داره, همون طور که تو دمو نِشون دادن اسمش Morini Aurora هست. یه ماشین کورسی مسابقه ای به رنگ آبی:biggrin1:.
اگه بیشتر وقت بزارن از این بهتر میشه مخصوصا رو حرکات شخصیت . مثل پرش ها , وقتی از این پشت بام رو پشت بام بعدی میپرید حرکاتش تو ذوق میزد . آدم رو هی یاد پروتوتایپ میندازه. به یه روشی Mercenaries رو بردن به زمان جنگ جهانی دوم. گیم پلی بازی خیلی سریع هست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر