The Medium | PC

183250

بازی The Medium عنوانی در سبک ترس روان‌شناختی است که در آن المان‌های معمایی نیز وجود دارد. دوربین این بازی به صورت سوم شخص است و داستان در دو دنیای مختلف روایت می‌شود.

شما در این بازی میان دو جهان در رفت و آمد خواهید بود. یک جهان واقعی و یک جهان خیالی. برای تحقیق و بررسی در جایی که نمی‌توانید به آن وارد شوید، می‌توانید از قابلیتی به نام Out of Body استفاده نمایید. شما می‌توانید سپرهای انرژی ایجاد کنید و انفجارهای قدرتمندی را برای زنده ماندن در دنیای ماورایی و خطرات دنیوی ارائه دهید.
در The Medium، بازی‌بازان با یک داستان به بلوغ رسیده و مبهم از نظر اخلاقی مواجه هستند. شما در این بازی بیشتر از سایرین، می‌شنوید و تجربه کسب می‌کنید. با هر چشم‌انداز جدید، شما درک و نگاه خود را نسبت به اتفاقاتی که در پناهگاه Niwa رخ داده است، تغییر خواهید داد.
بازی‌بازان می‌توانند به طور همزمان در دو جهان موجود در بازی حضور داشته باشند. شما می‌توانید به طور همزمان دنیای فیزیکی و نیز دنیای خیالی را کاوش کنید و با استفاده از تعاملات بین آن‌ها برای حل معماهای دو واقعیت، باز کردن مسیرهای جدید و بیدار کردن خاطرات از وقایع گذشته استفاده نمایید.
دنیا و واقعیت تاریک این بازی از آثار بکسینسکی (Beksinski) الهام گرفته شده است. دنیای خیالی بازی The Medium به نوعی بازتابی از واقعیت تاریک ما محسوب می‌شود. این دنیا یک مکان تاریک و ناآرام است که اعمال ناپسند ، خواست‌های شیطانی ، و رازهای شرم‌آور ما آشکار می‌شود و می‌تواند شکل بگیرد. این دنیال از آثار هنری بکسینسکی، سورئالیست لهستانی، که به روش و سبق و سیاق خود در سطح بین‌المللی شناخته می‌شود، الهام گرفته شده است.
موسیقی متن این بازی با همکاری آکیرا یامائوکا (Akira Yamaoka) و آرکادیوش ریکوفسکی (Arkadiusz Reikowski) ساخته شده است. یامائوکا، آهنگساز ژاپنی، سابقه‌ی کار برروی سری بازی‌های Silent Hill را دارد. ریکوفسکی نیز برروی موسیقی‌ بازی‌های Blair Witch، Observer و Layers of Fear کار کرده است. این استدیو افزود : ما در هنگام توسعه‌ی بازی زوایای مختلف دوربین را آزمایش کردیم و در نهایت تصمیم گرفتیم که هنگام جستجوی جهان بازی در یک واقعیت واحد یا دوگانه، استفاده از زاویه‌ی دوربین نیمه ثابت بهترین راه حل برای راحت‌ترین و مناسب‌ترین تجربه‌ی بازی است. به دلیل زاویه‌های ثابت دوربین، ما توانستیم احساس سینمایی حتی قویتری را به کل بازی منتقل کنیم. در همان زمان، ما به نوعی به بازی‌های ترسناک قدیمی مانند Silent Hill یا Resident Evil اشاره می‌کنیم، که الهام بخش خوبی برای ما در هنگام طراحی بازی The Medium بودند.

عنوان The Medium تقریباََ ۸ تا ۱۰ ساعت گیم‌پلی دارد؛ ۳۳ درصد از آن شامل مکانیک واقعیت دوگانه خواهد شد

استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team)، سازنده‌ی عنوان The Medium، به‌تازگی اعلام کرده است که این بازی با قیمت ۵۰ دلار به فروش خواهد رفت. این قیمت از طریق صفحه‌ی این بازی در فروشگاه مایکروسافت قابل مشاهده است.

بازی The Medium در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۹ (۲۸ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی) برروی کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس، اکس‌باکس سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

183251
183252

سیستم مورد نیاز بازی :
حداقل سیستم مورد نیاز

• سیستم عامل: ویندوز ۱۰
  • پردازنده: Intel Core i5-6600 و یا AMD Ryzen 5 2500X
  • گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB و یا AMD Radeon R9 390X (حداقل با ۴ گیگابایت رم داخلی)
  • رم: ۸ گیگابایت
  • فضای مورد نیاز: ۳۰ گیگابایت
سیستم پیشنهادی

• سیستم عامل: ویندوز ۱۰
  • پردازنده: Intel Core i5-9600 و یا AMD Ryzen 7 3700X
  • گرافیک:
  • برای رزولوشن ۱۰۸۰P: کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti 6GB و یا AMD Radeon RX Vega 56
  • برای رزولوشن ۴K: کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX 2070 و یا AMD Radeon RX 5700 XT
  • رم: ۱۶ گیگابایت
  • فضای مورد نیاز: ۳۰ گیگابایت
  • توضیح اضافی: برای اجرای بازی در رزولوشن ۴K و با قابلیت رهگیری پرتو (Ray Tracing)، به کارت گرافیک NVIDIA GeForce® RTX 2080 نیاز است.

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,369
خداوکیلی این اصغر فرهادی بازیا چیه .

من خیلی ازش خوشم اومد .
گیمپلی خوبی داره فقط حالت میستری داره بین این همه بازی بکش بکش این حال میده .
داستانش خیلی برام جالب بود و ذره ذره جوری شکل میگرفت که فهمیدنش خیلی آسون بود . شاید به لطف آمریکایی نبودن بازی از لغات سخت استفاده نکرده بودن و زبانش خیلی آسون بود .
و اما آهنگ های بازی که mind blowing بودن بخصوص بخصوص دوتا آخر بازی که اسمشون voices و fade هست هر روز گوش میکنم خیلی بهم حال دادن
منم فکر کنم نصف بازی رو رفتم. تا اینجا که بازی خوبی بوده ولی دوتا مشکل داره
اول سنگینی بیش از حد و دوم انگار کنترلش برای گیم پد طراحی شده نه ماوس و کیبورد

• Like
Reactions: mac man

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,552
منم فکر کنم نصف بازی رو رفتم. تا اینجا که بازی خوبی بوده ولی دوتا مشکل داره
اول سنگینی بیش از حد و دوم انگار کنترلش برای گیم پد طراحی شده نه ماوس و کیبورد
بازی خیلی سنگینه حتی با آخرین آپدیت
با دسته بهتره . اولش هم میگه .
جو و اتمسفر بازی خوبه . کرکترها و صداگذاریشون هم خوبه .
موضوع داستان خوبه ولی روایتش بده . گیم پلی هم چیز خاصی نداره .

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,369
بازی خیلی سنگینه حتی با آخرین آپدیت
با دسته بهتره . اولش هم میگه .
جو و اتمسفر بازی خوبه . کرکترها و صداگذاریشون هم خوبه .
موضوع داستان خوبه ولی روایتش بده . گیم پلی هم چیز خاصی نداره .
اره روایش یجوریه ادم سردرگم میشه.
توی ساب یه گزینه داره وقتی فعال بشه می نویسه کی حرف میزنه. من از وسطاش روشن کردم و راستش داستان رو بهتر متوجه شدم
درکل تموم کردم و رضایت بخش بود

• Like
Reactions: Little John

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر