Multi Platform The Lords of the Fallen

سازنده
Hexworks
تاریخ انتشار
2023
ناشر
CI Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
1661345275438.png

The Lords of the Fallen

Developer: HEXWORKS
Publisher: CI Games
Platforms: PC, PS5, XBOX series
Release Date: 2023
شب گذشته و در طی مراسم زنده شروع گیمزکام، ادامه بازی The Lords of the Fallen، معرفی شد.
این عنوان که با نامی مشابه با شماره اول معرفی شده است را می توان یک سافت ریبوت از این سری دانست که با تغییر سازنده بازی از استدیو Deck 13 به استدیو تازه تاسیس HEXWORKS رخ داده است.
جریانات بازی در دو جهان موازی زندگان و مردگان رخ می دهد و بازیکنان در هر دو جهان فرصت پیشروی خواهند داشت. به گفته سازندگان در TloF جدید، با دنیایی 5 برابر بزرگتر از قسمت قبلی رو به رو هستیم .
در زمینه داستان، این عنوان بیش از 1000 سال پس از شماره اول رخ می دهد.
پس از گذراندن دورانی تاریک، سرانجام خدای شیطانی، آدیر، سقوط کرد (در شماره پیشین به این موضوع پرداخته شده است). با این حال خدایان برای همیشه نابود نمی شوند...
اکنون پس از گذشت قرن ها، آدیر در حال بازگشت است.
به عنوان یکی از صلیبیون تاریک، وظیفه شخصیت اصلی، سفر در سرزمین ها و مقابله با نیروهای آدیر است...

همانطور که پیشتر ذکر شد، بازی در دو جهان موازی رخ می دهد که قدم گذاشتن در هر کدام، چالش های خود را خواهد داشت.
در بازی جدید دیگر با شخصیتی از پیش تعیین شده رو به رو نیستیم و می بایست در ابتدای بازی کاراکتر خود را ساخته و شخصی سازی کنیم. به گفته سازندگان گزینه های متعددی برای شخصی سازی وجود خواهد داشت و همچنین 9 کلاس ابتدایی در بازی برای انتخاب وجود دارد.
The Lords of the Fallen جدید، کماکان یک بازی سولز لایک به شمار می آید با این تفاوت که جهان بازی تاریک تر از بازی اول و همچنین مبارزات بازی سریعتر از گذشته هستند. به گفته سازندگان صد ها سلاح در بازی برای انتخاب وجود خواهد داشت.
در این عنوان امکان تجربه بازی به همراه یک نفر دیگر به صورت آنلاین و یا تهاجم به سرزمین سایر بازیکنان نیز وجود دارد.
فانوسی که در تریلر بازی قابل مشاهده بود، وسیله ای است که به وسیله آن می توان بین دو جهان بازی جا به جا شد.

Last edited by a moderator:

ehsan_ubi

کاربر سایت
Jul 5, 2009
316
نام
Ehsan
واقعا لعنت به این باگ هی مسخرش من تا 80 درصد بازیو رفتم یه باگ زده هر چی میزنم خون انمی کم نمیشه فقط نوارش سفید میشه بهم شمشیر میزنن پر میشه خونشون حال گیری اساسی شد باید از اول برم بازیو

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
واقعا لعنت به این باگ هی مسخرش من تا 80 درصد بازیو رفتم یه باگ زده هر چی میزنم خن انمی کم نمیشه فقط نوارش سفید میشه بهم شمشیر میزنن پر میشه خونشون حال گیری اساسی شد باید از اول برم بازیو
روی کنسول بازی میکنی یا PC ؟
روی PC اگه هستی خرید بازی رو یا کرکی؟

چون یادمه این باگ با چند تا آپدیت قبلی فیکس شده بود.
برو پیش اون جادوگره بقل اهنگر و چشم ابی رنگ تو عوض کن درست میشه
خود خودشه ، Bloody Pilgrim.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: D@SHR3ZA

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
واقعا لعنت به این باگ هی مسخرش من تا 80 درصد بازیو رفتم یه باگ زده هر چی میزنم خون انمی کم نمیشه فقط نوارش سفید میشه بهم شمشیر میزنن پر میشه خونشون حال گیری اساسی شد باید از اول برم بازیو
برو پیش اون جادوگره بقل اهنگر و چشم ابی رنگ تو عوض کن درست میشه

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
یعنی تعریفی از اینکه چطور تر بزنیم به یه شاهکار
گاهی اوقات با خودم میگم همونایی که این بازی رو ساختن همین بازی رو ساختن؟
بعد باس فایت pieta گفتم اوف عجب شاهکاریه
یه دو ساعتی بازی کردم الان رسیدم به pilgrim یعنی قشنگ یه ربعه بعد اون مینی باسه سیستر نمیدونم چی رفتم جلو هیچ بان فایری نیست جایی هم نیست سید بکاری پلتفرمینگ تخمی نیم میل چپو راست بپری جات ته درست یه لوپ چرت که باید به ربع بری آخرشم بخاطر یه دکمه اشتباه بمیری
مبارزات فوق العاده لذت بخش ولی محیط درست برای مبارزه بهت نمیده یا جا تنگه شمشیرت میخوره درو دیوار یا لبه پرتگاه میوفتی پایین =))
تو یه سری المان ها شاهکاره تو یه سری المانا ریده مال
توی بازی های سولز میمیری با خودت اوکی عادلانست اشتباه از خودم بود ولی توی این بازی برای یه چیزایی میمری که اصلا ربطی به نحوه بازی کردن شما نداره صرفا یه مشت اتفاقات رندومه تخمی که ربطی به train کردن و یاد گیری بازی نداره

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
با سلام و درود

به بازي امتياز 9 از 10 اعطا مي‌كنم

يك بازي souls خيلي عالي و جذاب و گيرا با ايده‌هاي نو و مبتكرانه

نسخه PC در ايستيم با هشتاد و هفت ساعت تجربه و يك دور اتمام بازي

موارد مثبت بازي

گرافيك بسيار بسيار عالي كه از تمام بازي‌هاي هم سبك خود چندين پله بالاتر قرار داره

قرار گرفتن بازي در دو جهان و نداشتن هيچ‌گونه bug در جهان مردگان

روايت داستاني بهتر از هم سبك‌هاي خود بوسيله روح ها كاراكترهاي با soule cahrge

لذت بردن از بازي و غرق شدن در دنياي بازي

كلاس جادو بازي بسيار روان مي‌باشد

خود بازي روان هست

تنوع كلاس در ابتداي بازي بسيار عالي مي‌باشد

بازي براي جستجوي MAP براي شما گنج‌هاي ارزشمندي در خود پنهان نموده است

برخلاف نسخه قديم بازي كه بسيار كوتاه بود نسخه 2023 بازي حداقل شما را هشتاد ساعت مشغول خود خواهد نمود

ابتكار عمل‌هاي جالبه همچون :

SOULE CAHRGE

UMRAL LAMP

Pendants

واقعاً عالي و كاربردي و بسيار متنوع و لذت بخش

نحوه روايت داستان منحصر به فرد

موارد منفي بازي

مورد اول كه فكر نكنم بتونن درست كنند چرا كه به DESIGN map بازي برمي‌گردد در اكثر بازي‌ها souls دست پلير براي رفتن به مناطق ديگر بازي و سرك كشيدن به مناطق ديگر به نسبت به اين بازي بيشتر باز بود و در اين بازي بعضي از نقشه‌هاي باس محور هستند يعني تا وقتي كه با سه منطقه رو نكشتيم آزادي عمل تون خيلي كم هست

مورد دوم هم‌زمان نمي‌توانيد از تيركمان و يا CATALASE كاتاليست جادو استفاده كنيد

لاك شدن دوربين بازي بعضاً رو مخ هست

متأسفانه تنوع دشمنان بسيار كم است ولي بازي بگردي لذت بخش هست كه تا وقتي كه ويدئوي استريم ديگر بازيكنان را نگاه نكرديد متوجه اين موضوع نخواهد شد

boss ها بازي زياد چالشي نيستند

جوايز دريافتي از BOSS مي‌توانستند بهتر باشند

بلاك شدن توسط باسها و يا دشمنان elite (البته اين مورد را نمي‌توان اشكال گرفت )

در حين بازي فقط چهار بار مي‌توانيد ATTRIBUTE كاراكترتان را عوض كنيد

نبود كاتانا در بازي (شايد من نديدم )
پريدن در اين بازي كمي سخت مي‌باشد

تمام موارد به‌جز مورد يك و دوم با آپديت و ارائه PATCH فيكس قابل حل هستند

نياز نيست نسخه كامل بازي كه DARK CRUSDER دارد را بگيريد با بازي كردن و انجام دادن مأموريت ها بازي مي‌توانيد سه كلاس ديگر بازي را نيز آزاد كني د

بهترين كلاس‌هاي بازي براي كساني كه عاشق جادو هستن
Orian Preacher

Pyric Cultist​

و بهترين كلاس بازي براي كساني كه دوست دارند از نزديك و به شيوه قديم دل به دريا بزنند

Udirangr Warwolf
Hallowed Knight
رده بندي كلاس‌هاي شاخ بازي طبق سايت WIKI

Classes | Lords of the Fallen Wiki

S Tier Lord, Radiant Purifier, Putrid Child, Dark Crusader

A Tier Orian Preacher, Hallowed Knight, Partisan, Udirangr Warwolf

B Tier Blackfeather Ranger, Mournstead Infantry, Exiled Stalker

C Tier Pyric Cultist, Condemned

Lord, Radiant Purifier

اين دو كلاس عملاً بازي را به EZ MODE تبديل مي‌كنند

و كلام آخر حتماً و حتماً اين بازي را تجربه كنيد مطمئن باشين لذت خواهيد برد بازي واقعاً يكي از بهترين بازي‌ها در سبك خود مي‌باشد (به عنوان شخصي مي‌گم كه اكثر بازي‌ها SOULSرو بازي كردم )

بي‌صبرانه منتظر نسخه دوم بازي هستم

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
من تازه میخواستم بازی رو بگیرم. عاشق سبک سولز لایک هستم
چون lies of p رو تموم کرده بودم (4بار)،گفتم یه استراحتی بدم بعد بیام سراغش
ولی واقعا نظرات تو این تاپیک خیلی ضد و نقیض هستن
یه سری میگن خیلی بَده، یه سری میگن خیلی عالیه، واقعا هیچ نقطه ی مشترکی نیست بین نظرات
منی که تقریبا همه ی سولزلایک ها رو بازی کردم (پلت کردم) و اولویت برام گیم پلی هست، آیا از این بازی خوشم خواهد آمد (داستانش بد باشه هم مشکلی ندارم) ( منی که از بازی های ظعیف این سبک مثل the surge 1,2 و نسخه ی قدیمی این بازی و Mortal Shell و کُد وین لذت بردم) از این هم لذت خواهم برد آیا
نسخه ps5 میخوام بگیرم
لطفا کمکم کنید؟

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
یه سری میگن خیلی بَده، یه سری میگن خیلی عالیه، واقعا هیچ نقطه ی مشترکی نیست بین نظرات
منی که تقریبا همه ی سولزلایک ها رو بازی کردم (پلت کردم) و اولویت برام گیم پلی هست، آیا از این بازی خوشم خواهد آمد (داستانش بد باشه هم مشکلی ندارم) ( منی که از بازی های ظعیف این سبک مثل the surge 1,2 و نسخه ی قدیمی این بازی و Mortal Shell و کُد وین لذت بردم) از این هم لذت خواهم برد آیا
نسخه ps5 میخوام بگیرم
لطفا کمکم کنید؟

100 درصد بگیر.
تضمینی خوشت میاد.
اصلا surge, Mortal shell ، کد وین و... در حدش نیستن.

Lies of P در کل بازی خوش ساخت تر و جمع و جورتریه.
ولی خب اصلا از لحاظ وسعت بازی و ویژگیهای مشابه با مجموعه دارک سولز نسبتی با Lotf نداره.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,801
نام
شیخ صدرا
نسخه ps5 میخوام بگیرم
لطفا کمکم کنید؟

اره به نظرم بگير.
به من بيشتر از lies of p چسبيد.

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
نسخه ps5 میخوام بگیرم
لطفا کمکم کنید؟

بازی های ظعیف این سبک مثل the surge 1,2 و نسخه ی قدیمی این بازی و Mortal Shell
با عرض پوزش قياس عناويني كه فرموديد با اين بازي كمي بي‌لطفي مي‌باشد ( به احتمال نود و نه درصد از اين بازي بزرگ خوشتان مي‌آيد )
در خريد اين بازي اصلاً شك نكنيد در نهايت اگر ديسك گرفتيد و از بازي خوشتان نيامد مي‌توانيد بفروشيد و در كل نظرات بازي در نسخه استيم شصت و يك درصد از نظرات بازيكنان بيشتر به POSITIVE بودن بازي حكايت دارد
الدر رينگ وقتي براي PC منتشر شد freem rate بازي به ده يا پانزده مي‌رسيد و يك ماه يا حدوداً سه ماه ماه طول كشيد تا بتوانند frem rate بازي را فيكس كنند و و با مشكلاتي همراه بود (البته الدر رينگ گل سرسبد اين مجموعه از نظر من مي‌باشد ) مقصود آن كه اين بازي نيز بدون عيب نبود

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
ممنون از همه ی دوستان که راهنمایی کردن، با این حرفای شما قطعا میگیرم،
واقعا بعضی دوستان بازی رو تا مرز فاجعه برده بودن ولی من تریلر ها رو که میدیدم واقعا خوشم میومد،
باز هم متشکرم ازتون و پیش به سوی خرید این بازی

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
ممنون از همه ی دوستان که راهنمایی کردن، با این حرفای شما قطعا میگیرم،
واقعا بعضی دوستان بازی رو تا مرز فاجعه برده بودن ولی من تریلر ها رو که میدیدم واقعا خوشم میومد،
باز هم متشکرم ازتون و پیش به سوی خرید این بازی

بازی خیلی خوبه اونجوریام که بعضیا میگن نیست

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
732
نام
reza
باس های این بازی چرا اینطوره؟
سه تا سگ انداخته با باس، که اگر بکشیشون باز میان
بعد خود باس اگر تنها بود تو یک دقیقه میمرد ...
خود باس رو چالشی طراحی کنید نه الکی سختش کنید
تو بازی های میازاکی اگر بیش از یک نفر داخل محیط مبارزه با باس هستن قشنگ طراحی شده و الکی سختش نکرده
اما اینجا یهو ده نفر میوفتن رو سرت که اگر تک تک میومدن هیچ سخت نبود ...
عصبانیت از پیامم میچکه 😁

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,801
نام
شیخ صدرا
باس های این بازی چرا اینطوره؟
سه تا سگ انداخته با باس، که اگر بکشیشون باز میان
بعد خود باس اگر تنها بود تو یک دقیقه میمرد ...
خود باس رو چالشی طراحی کنید نه الکی سختش کنید
تو بازی های میازاکی اگر بیش از یک نفر داخل محیط مبارزه با باس هستن قشنگ طراحی شده و الکی سختش نکرده
اما اینجا یهو ده نفر میوفتن رو سرت که اگر تک تک میومدن هیچ سخت نبود ...
عصبانیت از پیامم میچکه 😁

سگارو از دور با اسپل بزن.
كلا تو اين بازى بايد يكم ميج باشى وگرنه صرفا با مبارزه نزديك كارت سخت ميشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر