Nintendo The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
May 12, 2023
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
fcixoivxwaipxuy-jpg.272164

The Legend of Zelda
Tears of the Kingdom

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo
سبک: Action Adventure, Open World
تاریخ عرضه: 12 می 2023
پلتفرم ها: Switch

ادامه مستقیم The Legend of Zelda Breath of the Wild که در مراسم E3 2019 برای کنسول نینتندو سوییچ تایید شد.

اسکرین شات ها:

IMG_20210615_232418.jpg IMG_20210615_232138.jpg IMG_20210615_232140.jpg
IMG_20210615_232144.jpg IMG_20210615_232142.jpg

تریلرها:

تریلر E3 2019 - معرفی

تریلر E3 2021

تریلر دایرکت سپتامبر 2022

تریلر فوریه 2023

تریلر نهایی

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
آقا برای یه سولز پلیر، این بازی میتونه اون حس رو زنده کنه؟ میدونم فرق دارن.

چی؟ حس سولزبورن
نه والا، شاید یخورده... نه که به هم اصلا شبیه نباشن ها. خیلی از المان های گشت و گذار دارک سولز مستقیم الهام داره از زلداها
ولی حس و حال شون مخصوصا تو کامبت و تمرکز فوق العاده بیشتر زلدا رو معماها باعث میشه این دو تا از هم فاصله شون زیاد باشه

بازم البته پیشنهاد میشه. چون در کل فرمول زلداها در نوع خودش خداست :D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,427
صرفا بخاطر اکسپلوریشن زیاد میشه گفت به «الدن رینگ» شبیه.
وگرنه از نظر گیمپلی اصن ربطی ندارن، زلدا سیستم سیو/چک پوینت های خیلی آسون گیری داره، کامبتش آسونه. خیلی پازل محوره. و آر پی جی نیست که بیلد داشته باشه.

و اینکه کلا محیط ها و lore ش یه حالت مثبت و فراخواننده ای داره، تو زلدا انگار دنیا داره بهت میگه «خوش آمدید از اینجا هم دیدن فرمایید»

ولی تو سری سولز میگه «برو گمشو بیرون نمیخوام دیگه بازی کنی مخصوصا این طرفا پیدات نشه دیگه!»

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
به عنوان کسی که عمرمو پای سری سولز بودم و از 2009 تا الان این سری رو دنبال می کنم باید بگم هیچ عنوانی تاکید می کنم هیچ عنوانی در تمام عمرم به خفنیت botw ندیدم اصلا وقتی botw رو بازی کردم به طور کلی دیدگاهم به بازی های open world تغییر کرد
بین 5 بازی برتر زندگیم دو تا زلداست (نسخه botw و wind waker ) و بین 10 بازی برتری که بازی کردم غیر از این دو تا دو نسخه دیگه از زلدا هم هست(twilight princess و Link's Awakening )
من شخصا نسبت به بردن کلمه شاهکار خیلی حساسم یعنی به نظرم این کلمه خیلی سنگینه نباید به این سادگی استفاده بشه اصلا این کلمه معناش روشه وقتی میگم یه بازی شاهکاره یا مسترپیسه یا استثناییه یعنی اون گیم باید از هر لحاظ بی نظیر باشه و من بهت قول میدم تقریبا تمام نسخه های زلدا برازنده کلمه شاهکارن و اوجشون نسخه botw و همین نسخه هستند

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,400
نام
مــاکــان
به عنوان کسی که عمرمو پای سری سولز بودم و از 2009 تا الان این سری رو دنبال می کنم باید بگم هیچ عنوانی تاکید می کنم هیچ عنوانی در تمام عمرم به خفنیت botw ندیدم اصلا وقتی botw رو بازی کردم به طور کلی دیدگاهم به بازی های open world تغییر کرد
بین 5 بازی برتر زندگیم دو تا زلداست (نسخه botw و wind waker ) و بین 10 بازی برتری که بازی کردم غیر از این دو تا دو نسخه دیگه از زلدا هم هست(twilight princess و Link's Awakening )
من شخصا نسبت به بردن کلمه شاهکار خیلی حساسم یعنی به نظرم این کلمه خیلی سنگینه نباید به این سادگی استفاده بشه اصلا این کلمه معناش روشه وقتی میگم یه بازی شاهکاره یا مسترپیسه یا استثناییه یعنی اون گیم باید از هر لحاظ بی نظیر باشه و من بهت قول میدم تقریبا تمام نسخه های زلدا برازنده کلمه شاهکارن و اوجشون نسخه botw و همین نسخه هستند
خب یکسره بگو 5تا از 10 تا بازی محبوبم زلداست دیگه :D
چون قول میدم TOTK ناامدیت نمیکنه:>

meysam360

کاربر سایت
Apr 8, 2009
71
نام
میثم
درود ‌من خودم تمامی بازی های سولز برون تموم کردم فول پلات مستر اچیومنت
مطمعن باش چالش ها و سختی این دوتا بازی خیلی بیشتر از اوناس
ولی سختی خیلی لذت بخش تر وقتی معما ها چالشها رو رد میکنی خودت کلی لذت میبری از بازیش مثل سیکرو ( نظر شخصی بهترین بازی سبک سولز بورن)
نه مثل الدن رینگ که بتونی کسی رو‌ سمون‌کنی کمکت کنه خودتی و ذهن خلاقت واسه چالش ، مبارزه و معماهاش
گیم پلی این ۲ تا بازی فوق العادس
مهمتر این که خیلی راه و روش وجود داره واسه رد کردن خیلی از مراحل، باس فایتاش ،
اصن زلدا واسه خودش دنیای
بازی نکنی بزرگترین اشتباه گیمری رو تو زندگی مرتکب شدی

firo

کاربر سایت
Nov 15, 2016
58
وقتی تو منویِ اولِ والهالا وارد می‌شی، کاملاً مشخصه که موسیقی قوی هست و گرمی برازنده‌اش بود
بعد از اون هاگوارتز لگسی بود که موسیقیِ رده‌بالا داشت
الان که افسانه شروع شده دیگه صحبتِ بهتر بودن و جایزه نیست، چون کسی نمی‌دونه با این اندازه زیبایی باید چی کار کنه

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,427
مطمعن باش چالش ها و سختی این دوتا بازی خیلی بیشتر از اوناس
من اشتباه متوجه شدم یا واقعا گفتی زلدا سخت تر از سولزه :D
بابا لینل های BotW در حد دشمن عادی سولز هستن، شاید ری اکشن گاد لایک داری سولز بنظرت آسون شده
معما هاشم سخت نبود Botw ولی این جدیده میگن سخت شده

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
عجییییبه، بازی غیر رسمی اومد، جوییدن همه. نقدا هنوز نیومده.:|

احتمالا واسه این که عین چی Impression های نقدها رو هل بدن سمت بازی، همون روز قبل عرضه نقدا رو بدن بیرون
واسه botW که این روش عین چی جواب داد

meysam360

کاربر سایت
Apr 8, 2009
71
نام
میثم
من اشتباه متوجه شدم یا واقعا گفتی زلدا سخت تر از سولزه :D
بابا لینل های BotW در حد دشمن عادی سولز هستن، شاید ری اکشن گاد لایک داری سولز بنظرت آسون شده
معما هاشم سخت نبود Botw ولی این جدیده میگن سخت شده
نظر شخصیم عرض کردم
نه واقعا سخت تره مخصوصا totk
از همه نظر منظورم بود مخصوصا مکانیرم های گیم پلی از نظر من سولز بورن سختی فقط سکیرو دیمن سولز، مبارزه با ایشین اونم با ۳ تا فاز باس نهایی هنوزم سخترین فاینال باسه واسه من

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر