PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

hrm

کاربر سایت
Jan 31, 2016
116
باید اکانتتون رو پرایمری کنید.
-Setting
-Playstation Network/Account Manageme
- Active as Your Primary PS4
الان دیدم اکانت اصلیم که ریجن یک هست و باهاش بازی میکنم پرایمری بوده از اول ولی هنوز یادش میره با ریجن دو مپ هارو دانلود کردم، باید یه بار با اکانت ریجن دو بازی رو باز کنم دوباره بیام تو ریجن یک که یادش بیاد! :D
باهاش کنار اومدم ولی عجیبه :-<
ممنونم از دوستانی که کمک کردند O:-)

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
سلام به دوستان
یه سوال
بازی لست او اس گزینه انلاینش دقیقا کدوم هست؟
من توی منو چیزی به اسم انلاین نمیبینم
یکی از دوستان میگفت گزینه سوم برای انلاین هست
البته کنسول جلوم نیست الان چک کنم
امکانش هست دوستان بگن برای رفتن به بخش انلاین باید از کجا و کدوم گزینه وارد بشیم؟
با تشکر

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
573
نام
Yashar
سلام به دوستان
یه سوال
بازی لست او اس گزینه انلاینش دقیقا کدوم هست؟
من توی منو چیزی به اسم انلاین نمیبینم
یکی از دوستان میگفت گزینه سوم برای انلاین هست
البته کنسول جلوم نیست الان چک کنم
امکانش هست دوستان بگن برای رفتن به بخش انلاین باید از کجا و کدوم گزینه وارد بشیم؟
با تشکر
کلا چند تا هست دیگه میزدی همرو از اخر یکیش مولتی در میومد اسمش faction هست

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
سلام دوستان . اقا من به یه مشکلی خوردم نمیدونم چرا ولی بازی رو New game کردم که دوباره بازی کنم بعد از چند وقت ولی متاسفانه تمام اپگریدهایی که انجام داده بودم پریده اصن نابود شدم کلی زحمت کشیده بودم همه چی رو max کرده بودم ولی رفت که رفت :(((( از این قضیه که میشه سیوهای بازی رو روی فلش دخیره کرد هم اصن خبر نداشتم الان در موردش تو نت تحقیق کردم فهمیدم میشه اینکارو کرد میخوام بدونم اینجا کسی هست همه چیش max باشه سیو این بازی رو روی فلش بزنه بزاره برا دانلود ممنون میشم :((((

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام دوستان

خاکی گرفته تاپیک:D
دوستانی که هنوز با انلاین لست سر میکنن(البته حق هم دارین:D)
چنل تلگرام زدم بتونیم دور همی بازی کنیم لذتش بیشتره اگه تعدادمون زیاد بشه یک مسابقه تابستونی میزاریم پس جوین بشین حتما دمتون گرم
اینم لینک:
Join group chat on Telegram

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
سلام دوستان
من مراحل ابتدایی بازی هستم که با این ارور مواجه میشم و بازی ارور میده و از بازی میوفتم بیرون
CE-348780
کسی میدونه چطور این مشکل رو حل کنم؟
مرحله Financial District هست اگر اشتباه نکنم
فکر کنم حدودای چپتر 10 هستم

Shahramland

کاربر سایت
Jun 18, 2016
11
سلام به همه دوستان
ابتدای چپتر Hospital یا همون بیمارستان بعد از دمو بازی تو صفحه لودینگ که دونه های رنگی میچرخن فریز میکنه..هیچگونه اروری نمیده..فقط فریز تصویر.....بازی رو چند بار پاک و نصب کردم..دیسک هم اکبند و سالمه...database rebuild هم تست کردم..کسی میدونه این مشکل چجوری حل میشه...بدجور موندم بقیه داستان چی میشه...خواهش میکنم کمک کنید

آخرین ویرایش:

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
سلام به همه دوستان
ابتدای چپتر Hospital یا همون بیمارستان بعد از دمو بازی تو صفحه لودینگ که دونه های رنگی میچرخن فریز میکنه..هیچگونه اروری نمیده..فقط فریز تصویر.....بازی رو چند بار پاک و نصب کردم..دیسک هم اکبند و سالمه...database rebuild هم تست کردم..کسی میدونه این مشکل چجوری حل میشه...بدجور موندم بقیه داستان چی میشه...خواهش میکنم کمک کنید
من دوبار بازی رو تموم کردم همین چیزی ندیدم بقیه هم ندیدن فکر کنم...

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام به همه دوستان
منم ندیدم همچین چیزی رو ! دمو رو بزارید لود بشه یا اگه قبلا دیده بودید ردش کنید ! منظورم اینه که یه جوری دیسکتون رو غافلگیر کنید ! شاید درست شد :-bd

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,041
نام
مصطفی
با سلام من تازه بازی رو روی ps4 شروع کردم تو نسل قبل هم تجربه نکردم بازی که عالیه ولی تو فهم داستان مشکل دارم
الان دقیقا برای چی الی افتاده دنبال جویل قرار بود ببره الی رو تا واکسن پیدا کنن ولی اونجا که با تس میرن تو کلیسا میبینن اونا مردن با هم کجا میخوان برن هدفشون چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر