PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
یه سوال...مد grounded خیلی سخت تر از survivor هست؟
آره
سلام دوستان یه سوال بنده اخرین ابر شاهکار رو روی survivor تموم کردم بعد الان برای پلات میخوام برم...!ولیوقتی روی پلاس که میخوام برم روی گروندد گزینه ی گرونددبرای پلاس خاموش هستش یعنی باید یه بار دیگه روی سروایور پلاس برم تا گروندد پلاس باز شه ؟!
Grounded باید بری تا Grounded+ باز بشه...
البته میشه دورش زد که نیاز نباشه دوباره بری ، اینجا توضیح داده :
http://forum.bazicenter.com/thread91538/#post3387502

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
سلام دوستان یه سوال بنده اخرین ابر شاهکار رو روی survivor تموم کردم بعد الان برای پلات میخوام برم...!ولیوقتی روی پلاس که میخوام برم روی گروندد گزینه ی گرونددبرای پلاس خاموش هستش یعنی باید یه بار دیگه روی سروایور پلاس برم تا گروندد پلاس باز شه ؟!
به لینک زیر برو فردین نوشته چه فنی بزنی
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?p=3387502

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا

نه نیازی نیست

کافیه فقط مرحله اول ( hometown ) رو روی یکی از درجه های پلاس برید.بعد سیو کنید و برگردید بیرون.دوباره حالت پلاس رو بزنید میبینید تمامی حالت های پلاس باز شده و میتونید grounded + رو برید

پست اول اینو بخونید متوجه میشید :

http://forum.bazicenter.com/thread91538/

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
سلام دوستان یه سوال داشتم
داخل پک های این بازی دفترچه نیست ؟ همه بازی هایی که گرفتم داشتن به جز این میخوام ببینم دست دوم نداده باشن

مرسی
نگرد که نیست من خودم دفعه اول این دفترچه رو راه انداختم که هیاهو شد:d ریجن 2 فقط ی برگه داره برا دسته پلی 4 بازی نه خود بازی آبی رنگه ........

ir.king

کاربر سایت
Dec 10, 2013
71
نام
Alireza
شما فک کنم اصلا داستان رو نفهمیدی :D الی یه چیزی توی بدنش مانع از الوده شدنش میشد . برای همین هم جوئل میخواست اون رو به کمپ فایر فلای ببره تا از روش برای بیماری واکسن بسازن . اما اخرش دید اگه بخوان واکسن بسازن الی میمیره چون چیزی که باعث شده بیمار نشه توی مغزش هست . واسه همین اجازه نداد و الی رو دزدید و فرار کرد

مرسی
یه سری دیگه میرم شاید فهمیدم چی شد:دی

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
من بازی رو تموم کردم فقط نمهمیدم آخرش چی شد میشه یکی یه توضیحی بده ؟
آخر بازی چون جول متوجه میشه برای پیدا کردن راه درمان الی میمیره و این براش مورد قبول نبود و الی رو بیش از این چیز ها دوست داشت میزنه همه رو میکشه حتی اون خانم سیاه پوست رو که الی رو به جول داده بود که برسونه بیمارستان تا کسی دنبالشون نکنه بعد که الی توی ماشین بهوش میاد جول بهش میگه اونا نتونستن چیزی پیدا کنن و ...... آخر بازی هم الی ازش میپرسه واقعا" چه اتفاقی افتاد که باز جول دروغ میگه :)

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
آخر بازی چون جول متوجه میشه برای پیدا کردن راه درمان الی میمیره و این براش مورد قبول نبود و الی رو بیش از این چیز ها دوست داشت میزنه همه رو میکشه حتی اون خانم سیاه پوست رو که الی رو به جول داده بود که برسونه بیمارستان تا کسی دنبالشون نکنه بعد که الی توی ماشین بهوش میاد جول بهش میگه اونا نتونستن چیزی پیدا کنن و ...... آخر بازی هم الی ازش میپرسه واقعا" چه اتفاقی افتاد که باز جول دروغ میگه :)
به خدا من تو عمرم بازي از اين بهتر نديدم
داستانش عالي بود
هنوز تاثير گذاشته روم :(
بهترين بازي تاريخ
به نظرت نسخه ٢ يا يه dlc داستاني بياد ؟

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
به خدا من تو عمرم بازي از اين بهتر نديدم
داستانش عالي بود
هنوز تاثير گذاشته روم :(
بهترين بازي تاريخ
به نظرت نسخه ٢ يا يه dlc داستاني بياد ؟
مگه dlc داستانی داخلش رو بازی نکردی ؟ اگه نه بشین بازیش که که اون واقعا" عالی تره حتی بعضیا میگن از بازی اصلی هم بهتره ( البته در کنار اون )
قسمت دوم هم ناتی داگ گفته دنبال برسی ایده ها هستیم اگه ناتی داگ بخواد شماره 2 بسازه مطمئنن داستان و گیم پلی آپدیت فوقالعاده ایی خواهد داشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر