PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
سلام
بچه ها من بازی رو تموم کردم,میخوام multi بازی کنم.
اما وصل نمیشه , 5 دقیقه هم صبر کردم اما اون خط Connection پر نمیشه :-/
ببخشید دخالت میکنم ولی این مشکل هیچ ربطی به کانکشنو اینچیزا نداره که بخوای مودمو خاموش رشن کنین کافیه فقط هرچقد طول کشید بزاریش تا پر بشه ممکنه نیم ساعتم بشه ولی فقط بعضی وقتا این چیز اتفاق میفته

- - -ویرایش - - -

دوستان من خیلی راحت وارد آنلاین میشم؛ اون خط کانکشن هم دو سه دیقه ای پر میشه، اما توی خود بازی آن لاین عکس یه دو شاخه که از پریز برق اومده بیرون بالای سرم ظاهر میشه و کرکتر اصلاً تکون نمی خوره!
مشکل از کجاست؟
بعد مثلاً راند که تموم میشه قشنگ تکون می خوره
درباریه اینم بگم که هم به نت ما مربوط میشه هم سرورای tlou که یه مدته که داغون شدن حتی خارجیاهم همین چیز واسشون میادو لگ دارن.ممکنه توی یک گروه خارجی هم افتاده باشی که نتت با اونا مچ نیست و باهمدیگه نمیخونه نتاتون و این مشکل پیش میاد.پینگتم نباید تایم اوت داشته باشه چون مثلا باعث میشه تیرات دیر بخوره به یارو قبل از بازیتم همیشه تست کانکشن بگیر
سرورای بتل فیلدو با این مقایسه میکنی؟اونو با نت 256م میشه راحت بازیش کرد مثل کال اف دیوتی اینا سروراشون دیوونه کنندس

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,866
نام
میلاد
ببخشید دخالت میکنم ولی این مشکل هیچ ربطی به کانکشنو اینچیزا نداره که بخوای مودمو خاموش رشن کنین کافیه فقط هرچقد طول کشید بزاریش تا پر بشه ممکنه نیم ساعتم بشه ولی فقط بعضی وقتا این چیز اتفاق میفته
مشکلم چند روز پیش حل شد ;)
فقط همون دفعه اول باید میذاشتم 7-8 دقیقه بمونه, فکر کنم میخواست چیزی دانلود کنه یا ...
ولی دیگه الان فقط چند ثانیه طول میکشه ;)

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
سلام میگم این رو کسایی که بازی کردن بگن
بازی چن تا چپتر داره ؟
از کجا بهمیم کدوم فصل هستیم ؟
اونجایی که TES میمیره هستم چه قدر مونده تموم شه بازی ؟ بعد یه چیز دیگه من الان چپتر 4 هستم کدوم فصل هست ؟

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
بازی چن تا چپتر داره ؟
اونجایی که TES میمیره هستم چه قدر مونده تموم شه بازی ؟ بعد یه چیز دیگه من الان چپتر 4 هستم کدوم فصل هست ؟

اول هر فصل صفحه سیاه میشه و پایین سمت راست اسم فصل رو مینویسه
حدودا 8 تا 12 ساعت بسته به نوع بازی کردنت و درجه سختی
الان هم تو فصل تابستون هستی

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
بازی چن تا چپتر داره ؟

بازی 12 چپتر داره.
شما هنوز اوایل بازی هستی و شاید 20-30% از بازی رو رفته باشید.
شما وقتی از منوی بازی وارد The Last Of Us می‌شید، یه گزینه ادامه بازی هست، پایینش Load Chapter هست، اون جا که برید مشخصه چند تا چپتر رفتید!
بازی از تابستون 2033 شروع می‌شه(البته بعد از Prologue) و فصل بهار تموم می‌شه. شما هنوز به پاییز نرسیدید.

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
سلام دوستان یه سوال داشتم
داخل پک های این بازی دفترچه نیست ؟ همه بازی هایی که گرفتم داشتن به جز این میخوام ببینم دست دوم نداده باشن

مرسی

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
سلام دوستان یه سوال داشتم
داخل پک های این بازی دفترچه نیست ؟ همه بازی هایی که گرفتم داشتن به جز این میخوام ببینم دست دوم نداده باشن

مرسی

نه آقا دفترچه نمیزارن یه برگه بود میخوای بگو یکی برات بفرستش :D
پیرامون همین دفترچه نزدیک 100 صفحه بحث شده برید مطالعه کنید:cheesygri

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا من الان یکی از جوک ها رو رد کردم . توی new game plus هستم اگه با chapter select برم به چپتر قبلی لطمه ای که به تروفی ها وارد نمیشه آخر کار؟ همینجوری بریم آخرشم مجبور بشیم از اول بریم :biggrin1:

پ.ن: اگه chapter select بکنم آخرش new game ++ باز میشه یا نه؟

ir.king

کاربر سایت
Dec 10, 2013
71
نام
Alireza
مولتی بازی 3 تا مود داره درسته ؟ میشه یکی یکی بگید چه جوریه ؟

من فقط اولی رو بازی میکنم اونم اینطوریه که هر تیم ۲۰ تا کیل بده باخته
دومی هم بازی کردم یادم نیست درست فک کنم یه بار بمیری میری بیرون
کسی میدونه جواب رو کامل کنه

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
مولتی بازی 3 تا مود داره درسته ؟ میشه یکی یکی بگید چه جوریه ؟
اولی هر تیمی که 20 kill بده بازنده اس
دومی 7 تا راند هست هر تیمی 4 راند رو ببره برنده اس
سوی با گروهتون باید گاوصندوق حریف رو پیدا کنید و رمزشو بشکنید

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
سلام دوستان یه سوال بنده اخرین ابر شاهکار رو روی survivor تموم کردم بعد الان برای پلات میخوام برم...!ولیوقتی روی پلاس که میخوام برم روی گروندد گزینه ی گرونددبرای پلاس خاموش هستش یعنی باید یه بار دیگه روی سروایور پلاس برم تا گروندد پلاس باز شه ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر