PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
سلام
این survival skill ها که تو استور برای فروش هست فقط برای مولتیه یا برای سینگل هم هست ؟
بعد اینکه این اسکیل ها لول 1 و 2 و 3 دارن چه جوری باید لول اپ کرد ؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
بازی رو خریدم بالاخره :D هولی مادر آو دیفرنس :D اصلاً حروم بود اون نسخه PS3. این بازی مصداق عینی این مساله هست که فریم فقط روی حس بازی تاثیر نمی‌ذاره و واقعاً روی گرافیک بازی هم تاثیر می‌ذاره و باعث می‌شه همه چیز قشنگ‌تر به نظر بیاد. کلی عکس از بازی گرفتم، ولی وقتی خودم بازی می‌کنم از اسکرین‌شات‌ها قشنگ‌تر به نظر میاد :D خود بازی هم از نظر گرافیکی خیلی خوب شده، البته من هنوز آپدیت نکردم و نمی‌دونم اون تفاوت سایه‌ها در حالت 30 فریم بعد از پچ چقدر خواهد بود، ولی همین 60 فریمی عالیه گرافیکش. یعنی از خیلی بازی‌های به اصطلاح نسل بعدی بهتره. وقتی که فریم رو سوئیچ می‌کنم به 30 اصلاً یه حال بدی بهم دست می‌ده :D

در کل واضحه که خیلی کار کردن روی این نسخه و دستشون درد نکنه. خیلی خیلی خیلی راضی هستم. فقط ای کاش اون لودینگ اول بازی رو کلاً بر می‌داشتن. گرچه خیلی کوتاه‌تر شده. خوشبختانه LB رو هنوز بازی نکردم و تجربش واسه بار اول می‌تونه خیلی لذت‌بخش باشه. در کل 190 تومنی که دادم نوش جون ND.

یه سوال هم داشتم، این آپدیت به جز فوتو مُد و اون جریان سایه‌ها کار دیگه‌ای نمی‌کنه؟ حجمش چقدر هست؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
قابلیت جدیدی برای بازی سنتر معرفی شده به نام اسپویلر :d ازش استفاده کنید، بدک نیست. 1 صفحه از تاپیک رو گذرا بخونی کل داستان میاد دستت :|

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
619
نام
آرش
دوستان من اوین بار هست این بازیو انجام میدم وارد نیستم , میخوام بدونم چجوری تفنگ هارو آپگریت کنم ؟ تقریبا اولا بازی بود یه جا رسید اینکارو انجام دادم . ولی بعد از اون دیگه نرسید به جایی که آپگریت کنم .
میخوام بدونم جلو برم پیدا میشه مکانی واسه اینکار یا باید تو منو کاری بکنم .. ؟

درجه سختی بازی هم Normal هستش

مرسی :)

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
دوستان من اوین بار هست این بازیو انجام میدم وارد نیستم , میخوام بدونم چجوری تفنگ هارو آپگریت کنم ؟ تقریبا اولا بازی بود یه جا رسید اینکارو انجام دادم . ولی بعد از اون دیگه نرسید به جایی که آپگریت کنم .

من رو هارد تمامش کردم.باید بگردی تو اکثر نقاط مپ معمولن قبل جنگ و گریزا و اوایل هر مرحله یافت میشه من کلن در یک بار اتمام بازی رو لول هارد و اینکه اکثرن هم گشتم ی 7 8 تایی یکم کمتر یکم بیشتر پیدا کردم...

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein

( باید توی محیط گشت که میز ها رو پیدا کنید فاصله هاشون نزدیک به نزدیک نیست !!!
همچنین تا میتونید توی محیط خوب بگردید که گاز انبر و چرخ دنده پیدا کنید !!

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
دوستان شما هم توی صحنه های خیلی اکشن فریم دراپ دارید ؟ فکر کنم میاد رو 40 اینا بعضی وقت ها
بعد میشه بهترین تنظیمات برای بازی برای تلوزیون رو بگید ؟ نور رنگ و برایتنس و بقیش !
من یه مشکل دیگه هم دارم وقتی به نت وصل وست بازی میاد بیرون ارور CE-34878-0 میده ! نمیدونم چرا

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کسی نمیدونست که راهنماییم کنه ؟
برای بخشه multi هستن
اونام جلوشون زده چقدر باید جمع اور کنی Supply تا بتونی بقیه level ها رو unlock کنی اگر اشتباه نکنم

دوستان شما هم توی صحنه های خیلی اکشن فریم دراپ دارید ؟ فکر کنم میاد رو 40 اینا بعضی وقت ها
بعد میشه بهترین تنظیمات برای بازی برای تلوزیون رو بگید ؟ نور رنگ و برایتنس و بقیش !
من یه مشکل دیگه هم دارم وقتی به نت وصل وست بازی میاد بیرون ارور CE-34878-0 میده ! نمیدونم چرا
بازی به مقدار افته فریم داره توی صحنه های شلوغش اره .

در مورده ارور هم بهتره منتظره اپدیتهای اینده بمونی. خوده بازی خیلی باگ داره.

ftj47

کاربر سایت
Mar 4, 2014
135
بازی خیلی عالیه فقط یه مشکل داره من متعجبم ازش باگ خیلی داره ! مثلا یه بار کلیکره فقط میدویید دنبال من با اون صدای دلنشینش ولی هیچ کاری نمیکرد و هیچ حرکتیم روش نمیشد زد!:| بعضی مواقع هم الی کارای عجیب غریب میکنه!

MHD-KHZ

کاربر سایت
Dec 1, 2012
68
من قبلا ایکس باکس داشتم و لست اف اس رو نتونستم تجربه کنم ولی حالا رو پلی 4 دارم بازیش میکنم
یک ساعت از بازی رو که رد کردم با خودم گفتم "تو داشتی چه غلطی میکردی قبل از این" واقعا شگفت زده م کرده این بازی.
یه سوال که ذهنمو مشغول کرده
بازی با این گرافیک رو پلی 3 اجرا شده!!! الله اکبر!!!

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
619
نام
آرش
منم تنها ایرادی که دیدم تو بازی هوش مصنوعی ضعیف اِلی هست . اصن موقع کاور گرفتن و نشستن واسه خودش میره اینور اونور . بعضی وقتا هم خیلی دیر میاد دنبالمون . کلا یکم رو مخه این موضوع .

بقیش هیچ جای حرفی نداره و شاهکار به تمام معنا :X

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
من قبلا ایکس باکس داشتم و لست اف اس رو نتونستم تجربه کنم ولی حالا رو پلی 4 دارم بازیش میکنم یک ساعت از بازی رو که رد کردم با خودم گفتم "تو داشتی چه غلطی میکردی قبل از این" واقعا شگفت زده م کرده این بازی. یه سوال که ذهنمو مشغول کرده بازی با این گرافیک رو پلی 3 اجرا شده!!! الله اکبر!!!
اگه PS3 می‌تونست این بازی رو با این کیفیت اجرا کنه، مطمئن باش حالاحالاها PS4ـی در کار نبود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر