PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
اقا یه قسمت توی منو هست به اسم bonus (دیکتش توی همین حدودا بود:d) بعد اون قسمت skin و اون یکی ها قفل شده.اون کی باز میشه؟

سوال2: دوستانی که بازی رو دیجیتالی پیش خرید کردن...از کجا و کدوم قسمت میفهمید که add on های مخصوص پیش خرید رو بهتون داده( به غیر قسمت related items...منظورم داخل بازی هستش)

کسی نمیدونه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یچه ها آنلاینش چطوریه؟
ارزش داره بخاتره آنلاینش بگیرم؟
خیلی خوبه
برای من که خیلی تنوع بود بعد از bf4
یه حالت شدیدا tactical داره و به هم کاریه تیمی نیاز داره . سعی کردن اون حس و حال survival رو توش وارد کنن که اتفاقا هم کردن ! خیلی خوب از اب در اومده ..

کسی نمیدونه؟
ایتمهای مربوطه که برای day one بوده دانلود میشه دیگه D:
توی بازی وفتی وجود داشته باشن میتونی ازشون استفاده کنی !

خدا نکنه آدم تو مولتی محتاج هم تیمیهاش بشه.دارم میمیرم و به زانو افتادم و التماسش میکنم که کمکم کنه ولی وای میسه مثل بز نگاه میکنه یا راهشو میکشه میره.چه آدمای نوبی پیدا میشن خداوکیلی.هنوز نتونستم با کسی از بچه های اینجا بزنم.
یه سوالی.loadout point چطوری میده؟باید کار خاصی انجام داد؟آخه آیتمهایی که قفلشون باز شده رو نمیتونم استفاده کنم و پوینت میخواد
point ها برای همین هست دیگه .بیشتر نیمشه مثل cod هست. باید درست حسابی بچینی. اگه بیشتر میشد که همه level های بالای skill ها رو بر میداشتن میرخت به هم بالانسه بازی !

- - -ویرایش - - -

هوشمندانه انتخاب کن هفته های آخر ، مثلا down with semi auto rifle یا gift رو نگه دار برا هفته های آخر :d یه crafter 3 بردار سریع تموم میشه :d
Crafter 3 خیلی خوبه ! البته برای منظوری که میتونهی + باشه ! اتفاقا خیلی منتظرم unlock بشه
اره gifting برای اخرها هم راحته . خیلی خوبه این یکی D: فقط stealth بری loot کنی ×_×

MostafaRezaei

کاربر سایت
May 24, 2013
252
از بچه های تهرانی کسی بازی رو دیجیتالی گرفته ؟
ممنون میشم اگه بازی رو دیجیتالی دانلود کرده پیام بده بهم یه مبلغی رو بدم بهش بازی رو بگیرم .

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
loadout point با افزایش level زیاد میشه. من رو ps3 بازی می‌کردم یادمه از 10 شروع میشد تا 14-15 میرفت بالا.
اگه تو مچ یارها خیلی‌ نوب تشیف داشتن یا تو وسط یک بازی یک طرفه اندختتون و خطر مرگ کل کلن بود به راحتی‌ کابل لن رو بکشید یا مودم رو خاموش کنید، اون روز اصلا محاسبه نمیشه. اصلا برا زدن رکورد‌های بالا مثلا +120 نفر تو روز آخر برا باز کردن آیتم‌ها لازمه اینکار

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
آقا هدف این مولتیش چیه ؟؟
قفط باید کشت یا نه ؟؟
میشه یکی توضیح بده کامل چون متوجه نشدم زیاد
جعبه هایی که هستن باز میکنیم به چ درد میخورن ؟!

VXR HUMAN

کاربر سایت
Jun 30, 2014
50
هولی شت. یه روش پیدا کردم که میتونید بدون اینکه بازی رو روی Survival تموم کرده باشید، NG+ Survival برید، با تمامی آپگریدها و ... :D

روش کار به این صورته که اول بازی رو معمولی تموم میکنید. مثلا روی درجه سختی Normal. حالا NG+ نرمال رو میزنید و روی سیو اصلیی سیو میکنید (برای اطمینان یه پشتیبان بگیرید از سیوتون) و اولین مرحله از بازی یعنی Hometown رو تموم میکنید. به محض اینکه وارد مرحله 2 شدید، Pause میکنید و Save میکنید و از بازی خارج شده و به منو برمیگردید. حالا میرید روی چپتر Select و دوباره Hometown رو انتخاب میکنید. حالا میبینید که تمامی درجه سختی ها باز شدن!!! حالا Survival رو انتخاب میکنید و بازی رو دوباره شروع میکنید. اگر قبلا Health Bar ـون رو آپگرید کرده بودید، تو همون ابتدای مرحله 2 که آموزش استفاده از Health Kit رو بهتون میگه متوجه خواهید شد که آپگرید Health بارتون سرجاشه و آپگرید شده است! :D

یادش بخیر . این روشو 1 سال پیش برای تروفی گرفتن فهمیدیم|-)

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
دوستان یکی دو هفته پیش یه برنامه ای اجرا کردن بازیگرای این بازی ( صدا پیشه ) اسمش چی بود ؟ میخواد دانلود کنم اسمش هرچی فکر میکنم تو ذهنم نمیاد
ممنون میشم یاداوری کنید :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا هدف این مولتیش چیه ؟؟
قفط باید کشت یا نه ؟؟
میشه یکی توضیح بده کامل چون متوجه نشدم زیاد
جعبه هایی که هستن باز میکنیم به چ درد میخورن ؟!
کشت که خب باید کشت
باید food-medicine رو برداری برای کلن. هر روز که بگزره کلنت بیشتر میشه نیاز به food - medicine بیشتر دارید ! البته امکان در خطر بودن کلن هم هست

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
بطوره وحشناکی ترافیک رو مصرف میکنه هر دو ساعت تقریبا 600 مگ مصرف داره انلاینش.!!!دیگه دارم به این نتیجه میریسم قیدشو بزنم به خرجش نمیرزه :l

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
بطوره وحشناکی ترافیک رو مصرف میکنه هر دو ساعت تقریبا 600 مگ مصرف داره انلاینش.!!!دیگه دارم به این نتیجه میریسم قیدشو بزنم به خرجش نمیرزه :l

اینترنت من تو دو ساعت نمیتونه 600 مگ دانلود کنه اونوقت چجوری توی بازی 600 مگ مصرف میکنه!؟ :|

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
تایید میشه..خیلی حجم میبره..یک ساعت برای من 200 مگ برد..روز یک ساعت بخوام بازی کنم همه ی حجمم میره..باید یک فکری کرد.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خوب بازی روی grounded تمام کردم برای بار اول روی PS4 برعکس چیزی که فکر میکردم grounded تمام تروفی های درجه سختی قبل خودش باز کرد .:d

حالا برم بشینم بازی پلات کنم .:d اینجور که احساس میکنم هم نفر اولی هستم روی Grounded بازی تمام میکنم کسی قبل من هم بوده ؟:d

البته الانgrounded plus هم باز شد خدا به خیر کنهgrounded Plus این چی میخواد باشه دیگه .:|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر