PlayStation The Last of Us Remastered

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
July 2014
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
توجه:

در این تاپیک بحث:
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

the_last_of_us_remastered.jpg
درود
فکر می‌کنم دیگه همه با بازی فوق العاده The Last of Us که نسل قبل به صورت انحصاری برای PS3 منتشر شد آشنا باشیم.
حالا نسخه بهبود یافته این بازی قرار است برای PS4 نیز منتشر شود.
یه پیام تبلیغاتی امروز در PSN آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .
بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .
منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2
The Last of Us on PS4 will run in 1080p, "with a list of upgrades including higher resolution character models, improved shadows and lighting, upgraded textures, along with even more improvements." TLoU Remastered will also include a director's commentary for every in-game cinematic.

همین الان از ign :
The Last Of Us به صورت 1080 روی ps4 اجرا خواهد شد . یه سری upgrade ها شامله کارکترها به جزییات بیشتر - بهبود نورپردازی - texture های بهبود یافته با تعداده بیشتری بهبودها که احتمالا بعدا اعلام میکنن . هنوز تاریخ انتشار معلوم نیست . director commentary هم گذاشتن. شامله left behind و dlc های multi هم میشه. پیش خریدش هم یه سری Bonus برای بخشه مولتی و یه سری امکانات مثل crafting سریعترو ... برای بخشه تک نفره.
-------------
طبق گفته بلاگ رسمی سونی، بازی تابستان 2014 منتشر خواهد شد.
5lpa6zyzw6x44e1m5h.jpg

با تشکر از Blood Brothers
---------------
13741140134_b76a95187d_z.jpg
The Last of Us Remastered Debut Trailer
720p - FireDrive / UPL - 15 MB​

Last edited by a moderator:

mojit

کاربر سایت
بچه ها چقدر سر مسائل کوچیک اینقدر با هم بحث میکنید شما!! هر از چند گاهی هم یکیتون میاد میگه بچه بازی!! به نظرم یه بچه هم اگه صبور و عاقل باشه سر هر حرفی به صدا نمیاد.

ما اومدیم چنتا نکته راجع به بازی بفهمیم که اونم کمتر از حد انتظار به دستمون رسید. با توجه به اینکه چند نفری رو بازی رو خریدن امیدوارم کمی راجع به کیفیت بازی بگن. من این بازی رو روی ps3 بازی نکردم و اولین بار میخوام روی ps4 بازی کنم و حس خوبی دارم. چون خیلی براش صبر کردم و یه جور ذوق خاصی برای خریدنش کردم. از طرفی هم بازی هست که الان دو نفر بیان راجع به گرافیک و تکسچر و.. به گواه عکس و فیلم تعریف کنند بیشتر ذوق میکنم. ولی کلا بحثها شده درگیری فریم بر ثانیه و ریجن!!!

حداقل یکی پیدا شه چنتا سوال کوچیک مارو جواب بده!!

left behind dlc بازی مربوط به ادامه داستان بازی هست؟! یعنی هروقت روند داستانی بازی رو تموم کردی میشه بازی کرد؟!
مثل اینکه این بازی دو جور تنظیمات داره 30 فریم یا 60 فریم، میخوام بدونم فرق این دو حالت در حین بازی کجاها مشخص میشه؟!

اگه میشه یکی هم راجع به بازار این بازی خبرهای جدید تر بده، الان به صورت انبوه تو بازار اومده؟!

hbmss

کاربر سایت
بچه ها چقدر سر مسائل کوچیک اینقدر با هم بحث میکنید شما!! هر از چند گاهی هم یکیتون میاد میگه بچه بازی!! به نظرم یه بچه هم اگه صبور و عاقل باشه سر هر حرفی به صدا نمیاد.

ما اومدیم چنتا نکته راجع به بازی بفهمیم که اونم کمتر از حد انتظار به دستمون رسید. با توجه به اینکه چند نفری رو بازی رو خریدن امیدوارم کمی راجع به کیفیت بازی بگن. من این بازی رو روی ps3 بازی نکردم و اولین بار میخوام روی ps4 بازی کنم و حس خوبی دارم. چون خیلی براش صبر کردم و یه جور ذوق خاصی برای خریدنش کردم. از طرفی هم بازی هست که الان دو نفر بیان راجع به گرافیک و تکسچر و.. به گواه عکس و فیلم تعریف کنند بیشتر ذوق میکنم. ولی کلا بحثها شده درگیری فریم بر ثانیه و ریجن!!!

حداقل یکی پیدا شه چنتا سوال کوچیک مارو جواب بده!!

left behind dlc بازی مربوط به ادامه داستان بازی هست؟! یعنی هروقت روند داستانی بازی رو تموم کردی میشه بازی کرد؟!
مثل اینکه این بازی دو جور تنظیمات داره 30 فریم یا 60 فریم، میخوام بدونم فرق این دو حالت در حین بازی کجاها مشخص میشه؟!

اگه میشه یکی هم راجع به بازار این بازی خبرهای جدید تر بده، الان به صورت انبوه تو بازار اومده؟!
dlc مربوط به گذشته و قسمتی از بازی هست که باید اول بازی اصلی رو بازی کنید بعد این رو بازی کنید که بهتر متوجش بشید
30 فریم رو ناتی داگ گفته چون بهمون گفتن این رو هم بذارید ما گذاشتیم ( دوستان میگن گویا تو حالت 30 فریم سایه زنی بهتری داره )
توی بازار موجود هست ولی چون اولش هست قیمت ها حدود 220 تا 210 میچرخه

.:HO3IN:.

کاربر سایت
حسین آقا تو دیگه چرا خوب همون حدود هست دیگه اون 5 تومن رو تو تخفیف حساب کن :)
حالا باشه 200 تا 220

منظورم تفاوت با قیمت شما نبود. فقط یه جورایی انتظار نداشتم روزای اول عرضه بازی قیمتش تغریبا اینطور مناسب باشه ..

2562407-feaure_tloucomparison_20140510234.jpg

hbmss

کاربر سایت
منظورم تفاوت با قیمت شما نبود. فقط یه جورایی انتظار نداشتم روزای اول عرضه بازی قیمتش تغریبا اینطور مناسب باشه ..
حسین جان رقابتی هست دیگه تقریبا" بعد هم 10 دلار به نسبت قبل پاین تر هست دیگه

mojit

کاربر سایت
dlc مربوط به گذشته و قسمتی از بازی هست که باید اول بازی اصلی رو بازی کنید بعد این رو بازی کنید که بهتر متوجش بشید
30 فریم رو ناتی داگ گفته چون بهمون گفتن این رو هم بذارید ما گذاشتیم ( دوستان میگن گویا تو حالت 30 فریم سایه زنی بهتری داره )
توی بازار موجود هست ولی چون اولش هست قیمت ها حدود 220 تا 210 میچرخه

آقا جدا دستت درد نکنه!
اون dlc خودش طولانیه؟! منظورم از نظر تعداد ساعت بازیش هست!

اینجوری که شما میگی من اینطور برداشت میکنم که ناتی این کار رو کرده تا فرق بین 30 فریم و یا 60 فریم برای کسی که داره بازی رو میخره مشخص شه.

hbmss

کاربر سایت
بازی اصلی که نهایتا 15 ساعت اون left behind هم نهایتا 3 ساعت ایناطورا .
آرمان واقعا" 15 ساعت تموم کردی ؟
من که 22 ساعت شد آخه مخفی کاری بازی میکردم
اون lb رو من با این همه گشتن توی محیط 2.30 بیشتر طول نداد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
آرمان واقعا" 15 ساعت تموم کردی ؟
من که 22 ساعت شد آخه مخفی کاری بازی میکردم
اون lb رو من با این همه گشتن توی محیط 2.30 بیشتر طول نداد
:d اره
من روی normal رفتم. زمانی که tlou رو خریدم تغریبا 1 هفته قبل از عرضه 4 بود میخواستم سریع برم که 3 رو رد کنم بره D: بدو بدو بدونه مخفی کاری همه رو قتل عام کردم رفت D: اگر دله سیر بازی کرده بودم الان منتظره نسخه 4اش نمیموندم D: برای همین میخوام دوباره برم. شایدم کمتر ... سریعتر رفتمش.
اما فکر کنم به صورت متوسطه همون 15 الا 17 بکشه .... روی grounded باید بیشتر طول بکشه .
lb هم نرفتم اما رفیقا میگفت همه چیز میزاش جمع کرد و اینا 3 ساعت اینا طول کشید ...

armintn

کاربر سایت
قسمت شد منم این نسخه رو بازی کنم . به جرعت می تونم بگم با تمام محدودیتهای که داشتن از لحاظ گرافیکی سگش شرف داره به 99 درصد بازیهای این نسل .:d

mojit

کاربر سایت
کلا بازی سبک survival horror باید بالای 20 ساعت طول بکشه :)

بچه ها بازی استعداد این رو داره که داستانش ادامه دار هم باشه؟ چون من بازی رو نکردم آخرش نمیدونم چطوری تموم میشه.

LeBron James 6

کاربر سایت
:d اره
من روی normal رفتم. زمانی که tlou رو خریدم تغریبا 1 هفته قبل از عرضه 4 بود میخواستم سریع برم که 3 رو رد کنم بره D: بدو بدو بدونه مخفی کاری همه رو قتل عام کردم رفت D: اگر دله سیر بازی کرده بودم الان منتظره نسخه 4اش نمیموندم D: برای همین میخوام دوباره برم. شایدم کمتر ... سریعتر رفتمش.
اما فکر کنم به صورت متوسطه همون 15 الا 17 بکشه .... روی grounded باید بیشتر طول بکشه .
lb هم نرفتم اما رفیقا میگفت همه چیز میزاش جمع کرد و اینا 3 ساعت اینا طول کشید ...

LB همین حدوداس! البته بازم اگه بخوای بگردی بیشتر طول میکشه ! کلا یه سری مینی گیم هست واقعا حال میده اسپویل نمیکنم دوستان برن خودشون!

باو من رو PS3 یه دل سیر بازی کردم بازم می خوام اینو :(‌ :d اصن وضعیه :d

جواب اون دوست بزرگتر از من (!) هم دوستان دادن من ادامه نمیدم

grounded هم اگه واقعا تو درجات قبل بازیو خرده باشی کار 4-5 ساعته من خودم 5 ساعته رفتم ( رد کردن کات سین هاشو )

GUѦRDiAN

کاربر سایت
چرا همش نیمه خالی لیوان رو می بینید؟ چرا این رو حساب نمی کنید که وقتی بازی روی 30fps لاک میشه مسلما بار پردازشی کمتری استفاده میشه و ND خواسته از اون قدرت اضافه برای بهبود یه قسمت دیگه ای استفاده کنه. حالا نمی دونم چرا بعضی از دوستان این طور برداشت میکنن که ND مجبور شده برای اجرا شدن بازی روی 60fps از بالا و پایین کیفیت گرافیکی بزنه!! مثل اینکه یادشون رفته این بازی از ریشه برای پردازنده Cell کد نویسی و ساخته شده و عملا روی PS4 پورت و بعد stable شده (خدایی کار بزرگی انجام دادن)
---------
در مورد اون GIF باید بگم نمی دونم قضیه چیه ولی یک سری تصویر دیگه منتشر شده و شاید اگر دقیق نشین نتونین تفاوت رو تشخیص بدید!
30fps:
rtinlhm1jtwovr1gc6zw.jpg

60fps:
j6n4ai9y50gsplqbbqyh.jpg

30fps:
hfrgsb1sotb66lp8n3cf.jpg

60fps:
fye0hl2s995ol6idyfgo.jpg

30fps:
m38pib0nq1cuahorhowr.jpg

60fps:
8sndpp9g1jbb1vjby97b.jpg

Madison

کاربر سایت
دوستانی که بازی رو هم روی ps3 و هم روی ps4 تجربه کردن بیان یه تحلیل کنن ، ببینیم تفاوت ها در چه زمینه ایی بیشتر بودـه
برای کسانی که کلا این بازی رو تجربه نکردن اول DLC رو برن بیشتر حال میده یا داستان اصلی رو ؟
لذت بازی با مخفی کاری بیشتره یا بکش بکش ؟
اگر پیشنهادی در جهت دوچندان کردن لذت بازی دارید از ما دریغ نکنید :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
LB همین حدوداس! البته بازم اگه بخوای بگردی بیشتر طول میکشه ! کلا یه سری مینی گیم هست واقعا حال میده اسپویل نمیکنم دوستان برن خودشون!

باو من رو PS3 یه دل سیر بازی کردم بازم می خوام اینو :(‌ :d اصن وضعیه :d

جواب اون دوست بزرگتر از من (!) هم دوستان دادن من ادامه نمیدم

grounded هم اگه واقعا تو درجات قبل بازیو خرده باشی کار 4-5 ساعته من خودم 5 ساعته رفتم ( رد کردن کات سین هاشو )
منم این دفعه روی grounded میرم چون دفعه قبل انگاری داشتم یه بازی action بازی میکردم . تیر که تموم میشد با سلاح گرم میفتادم به جونه همه D: کلا وضی بود ×_× :d . کلا ادم نبود توش من نکشم D: حتی همیشه shive هم craft میکردم که بتونم clicker ها بزنم داغون کنم D:

×_× من با اینکه همینطوریش هم لذت بردم اما دلم میخواد یه بار دیگه همین حالت stealth برم ×_× تغریبا از قسمت زمستونش دیگه بازی برام خیلی خیلی گیرا شد . از اون قسمت جوه بازی خیلی سنگین و تاریک میشه به نسبت اولهاش که تازه داره راه میندازه ادم رو .

- - -ویرایش - - -

دوستانی که بازی رو هم روی ps3 و هم روی ps4 تجربه کردن بیان یه تحلیل کنن ، ببینیم تفاوت ها در چه زمینه ایی بیشتر بودـه
برای کسانی که کلا این بازی رو تجربه نکردن اول DLC رو برن بیشتر حال میده یا داستان اصلی رو ؟
لذت بازی با مخفی کاری بیشتره یا بکش بکش ؟
اگر پیشنهادی در جهت دوچندان کردن لذت بازی دارید از ما دریغ نکنید :d
من هنوز روی 4 نرفتم. این رو بقیه دوستان جواب میدن اما در کل texture ها و کیفیت کلی که واقعا بالا رفته
اصلا dlc رو نباید بری. dlc یه قسمت از داستان اصلی و بخش از گذشته هست. بازی اصلی رو تموم کن بعد dlc رو برو !

من که بکش بکش ناجور رفتم خیلی حال داد بازم لول . اما خب توی درجه سختیهای بالا مهمات اینا کم میاد ×_× بالای normal باید stealth رفت خیلی از جاهاش رو .

خودش لذتش چند هزار چندان هست ( چی گفتم ×_× ) D: برو بازی کن لذتش رو ببر D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر