PlayStation The Last Of Us Remastered | PSN

The-Last-of-Us-Remastered-on-PS4-Won-t-Get-Co-Op-DLC-Will-Include-Grounded-Bundle.jpg

*یک دهه پس از شیوع ویروس/قارچ , جهان به دنیایی بی رحم تبدیل شد . در دو گروه قابل انتخاب در بازی TLOU شما انتخاب می کنید به گروه Hunters بپیوندید یا به گروه Fireflies . شما در یکی از دو گروه ذکر شده در قالب یک گروه از بازماندگان کار خود را آغاز کرده و باید برای بقا و رشد خود و گروهتان تلاش کنید .

برای اینکه به زنده ماندن و رشد گروه خود کمک کنید , به منابع و تجهیزات نیاز دارید . شما منابع را با مبارزه کردن در تیمی که انتخاب کرده اید (Hunters یا Fireflies) در هر یک از Mode های بازی (Supply Raid یا Survivors) بدست می آورید . هدف شما در هر مبارزه زنده نگه داشتن گروهتان به مدت 12 هفته می باشد .
شما با توجه به این که هر Match را چگونه به پایان می رسانید , قادر به افزایش میزان دریافت منابع و تجهیزات هستید . هر Match که شما بازی می کنید شامل یک روز می شود . تمام قطعات و تجهیزاتی که شما در هر Match بوسیله ی kills, assists, revives و crafting بدست می آورید ؛ در انتهای هر Match به منابع تحت اختیار گروه شما تبدیل می شود . همچنین علاوه بر موارد بالا , هنگامی که هر یک از دشمنان کشته می شوند تجهیزاتی که از آنها به جا می ماند توسط شما قابل برداشته شدن است .
تمرکز اصلی بخش تیمی مولتی پلیر بازی TLOU ، تلاش برای بقا است . اگر شما موفق شوید 12 هفته زنده بمانید ، بر اساس گروهی که انتخاب کرده اید آیتم های جدید شخصی سازی (Costume) برای کرکتر خود باز می کنید ( براساس hامتیاز های جمع آوری شده )

مودها :
*بخش مولتی پلیر the Last of Us شامل دو Mode می شود : Supply Raid و Survivors . هر دو Mode چلنج های منحصر به فردی را به منظور بقا و پیشروی تیم ـتان پیش روی شما قرار می دهد . هر Match , از دو Mode گفته شده, یک روز به حساب می آید . هر Match می تواند تا 8 بازیکن را شامل شود ( 4 نفر در هر تیم) .
در بخش Supply Raid , شما به یکی از دو گروه Hunters یا Fireflies ملحق شده و برای جمع آوری منابع و تجهیزات موجود در محیط تلاش کرده تا تیم خود را زنده نگه دارید . هر تیم به صورت مشترک دارای 20 جان است [تعداد دفعاتی که کل اعضای تیم می تونن بمیرن]. هر تیمی که مجموع مرگ های اعضای گروهش به حد گفته شده برسد , Match در حال بازی به عنوان Sudden Death برایشان به حساب می آید . این بدان معنی است که اگر هر کدام از اعضای تیم کشته شود دیگر قادر به respawn نخواهد بود .
در این Mode بعد از مردن , آیتم های Craft شده ی شما منتقل خواهد شد (از بین نخواهد رفت) . همین عامل باعث می شود تا شما بهترین برنامه برای استفاده از آیتم های Craft شده ی خود را داشته باشید . مطمئن باشید اینکار بهترین راه برای بهره برداری شما از آیتم هایتان است .

بخش Survivors , بخش بسیار بی رحمی است ! در هر Match هیچ respawn ـی وجود ندارد .بخش Survivors شامل 7 راند می شود . هر تیمی که 4 راند را پیروز شود , پیروز آن Match خواهد بود . به محض شکست خوردن یک تیم , هر دو تیم به Match بعدی منتقل خواهند شد . اینکار تا زمانی انجام می شود که یکی از تیم ها با داشتن بیشترین میزان بُرد , برنده مجموع 7 راند اعلام شود . بسته به تعداد بُرد های هر تیم این بخش ممکن است 7 راند طول بکشد یا در 4 راند به پایان برسد . در این Mode هیچ کدام از آیتم های Craft شده ی شما به Match بعدی منتقل نخواهد شد . پس مطمئن شوید از تمام آیتم هایی که Craft کرده اید استفاده می کنید . همچنین آیتم های Craft شده شما بعد از مُردن از بین نخواهند رفت .

توانایی شما در مخفی کاری , همکاری تیمی و Crafting ؛ در بقای تیم ـتان به شما کمک خواهند کرد . اگر می خواهید با موفقیت , تیم خود را زنده نگه دارید تیم شما باید در هر کدام از موارد اصلی گفته شده در هر Mode ماهرانه عمل کند .

مود های اضافه شده به مرور زمان :

Interrogation

* با تشکر از ZのMBiE

خب دیدم زمان زیادی به عرضه این عنوان شکوهمند نبوده و کسانی که روی Ps3 از جمله خودم معتاد این بازی بودند و جز مولتی پلیر اون دست به هیچ بازی ای نمیزدند بسیار منتظر این بازی هستند خصوصا اینکه تمامی DLC ها و اضافاتی که به مرور زمان برای بازی اومده همه

PsN Id :

Im_AhN

آخرین ویرایش:

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
یک مقدار بیشتر میشکافی قضیه رو:d
در ضمن خیلی لطف کردید که پاسخ دادید:x
اگه بتونی اون ماموریت هایی رو که در طول 12 هفته بهت میده رو انجام بدی طوری که افراد کلنت حداقل چندتاشون زنده بمونن یه نقطه بهت میده
به مرور زمانم خط و نقطه و اینا شکلاشون فرق میکنه

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
من تقریبا 60 درصد بازی رو رفتم بنظرم بازی از لحاظ طولانی بودنش خیلی خوبه .
چرا میگن آنلاینش مشکل داره؟ الان کسی داره آنلاینشو بازی میکنه ؟ اگه میشه یه پلاس ژاپن بسازم بازی کنم وگرنه هیچی چون غیر تلو فعلا بازی دیگه ای ندارم ...

Hunter Dream

کاربر سایت
Jun 17, 2015
15
دوستان برای آنلاین بازی کردن TLU چه کار باید بکنم ؟؟کجا باید برم ؟؟

بازی آپدیت هست .

من تقریبا 60 درصد بازی رو رفتم بنظرم بازی از لحاظ طولانی بودنش خیلی خوبه .
چرا میگن آنلاینش مشکل داره؟ الان کسی داره آنلاینشو بازی میکنه ؟ اگه میشه یه پلاس ژاپن بسازم بازی کنم وگرنه هیچی چون غیر تلو فعلا بازی دیگه ای ندارم ...

وارد Faction MP میشید برای مولتی بازی کردن و بعدش همه چی دستتون میاد

اکانت ژاپن بسازید و پلاسشو فعال کنید و سپس پروفایلشو پرایمری کنید و آنلاین بازی کنید .

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
اقا من یه لود اوت اسنایپ ورداشتم ، اصلا نمیتونم با اسنایپ ارتباط برقرار کنم !! تا میام طرفو مارک کنم منو زدن ! چه برسه به هدشات
بعد یه چیز عجیب تر توی مپ dam رفتم بالای اون سکو که اسنایپ کنم یهو دیدم مردم :| بعد نوشت با هانتینگ رایفل مردی ! عجب حتی اگه با هانتینگ هدشات هم میکرد قاعدتا باید Down میشدم نه اینکه بمیرم :| میلیتری هم نبود همین هانتینگ معمولی بود

aboots

کاربر سایت
Aug 24, 2014
232
اینم یه ویدئو کوتاه از بازی من

the last of us faction mp
پ.ن:بازیم خفن نیست خیلی ها معمولیه(با ویدئو های قبلی اشتباه نگیرید)

- - -ویرایش - - -

اقا من یه لود اوت اسنایپ ورداشتم ، اصلا نمیتونم با اسنایپ ارتباط برقرار کنم !! تا میام طرفو مارک کنم منو زدن ! چه برسه به هدشات
بعد یه چیز عجیب تر توی مپ dam رفتم بالای اون سکو که اسنایپ کنم یهو دیدم مردم :| بعد نوشت با هانتینگ رایفل مردی ! عجب حتی اگه با هانتینگ هدشات هم میکرد قاعدتا باید Down میشدم نه اینکه بمیرم :| میلیتری هم نبود همین هانتینگ معمولی بود
بفک کنم دو تا اسنایپ اون ور مپ بدون که همزمان با هم زدنت بعد که دو تایی هدشاتت کردن مردی:d

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
ببخشید من یه مشکل دارم تا میام وصل شم میزنه you cant connect to ticket servers نمیدونم چی کار ایا مشکل از نتم هست؟(الن میره تو موقع لود شدن commenting گیر میکنه خواهشا جواب بدین)
اینترنت پارس انلاین

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi

پیشنهاد میکنم اگه نمی تونین با اسنایپ ارتباط برقرار کنید همین اول ولش کنین بره! از اسنایپ باید لذت ببرید! دوستان میدونن اون لذتی که تو هدشات اسنایپ داره تو ۱۲ تا down با semi-auto نداره!

در کل بنظرمن توی یک loadout قوی شدن خیلی مهمه ، اما از اون بهتر اینه که بتونین به اقتضا مپ loadout بردارین! من راستش رو PS4 بازی نکردم هنوز ( به اصرار بچه ها می گیرم ایشالله ) اما رو PS3 سعی می کردم با مپ تنظیم کنم، یعنی Lakeside و یه مپ دیگه که یادم نمیاد اسنایپ، ۱-۲ تا مپ semi-auto و ... کلا خیلی جواب میده و از استفاده از تمامی ابزار بازی لذت میبرین

در مورد اون یه دفعه مردن ، احتمالا یکی بهتون damege داده و به محض down شدن طرف اسنایپ کرده

mohseeen

کاربر سایت
May 16, 2015
15
وست عزیز هیچ کدوم از سلاح ها نیستن که شما با فقط چند بار استفاده ازش بتونین توش خوب بشین،،االبته تنها سلاحی که هر آماتوری بدون تجربه ی خاصی میتونه راحت ازش استفاده کنه فقط فول آتو رایفلهfull auto rifle,,
چندتا از سلاح ها هستن که بیشتر از بقیه تمرین و صبوری قلق گیری میخاد مثله
1.تیرکمون bow
2.اسنایپر hunting rifle
3.تاکتیکال شات گانtactical shutgun
4.فرونتیر رایفلfrontier rifle
این سلاح ها به کسایی که صبور نیستن پیشنهاد نمیشه چون تمرین و صبر و حوصله زیاد میخاد.
ولی این نکته رو فراموش نکنید که استفاده ازین سلاح ها فوق العاده لذت بخش هست.
من خودم با full auto rifle خیلی بیشتر از hunting rifle و یا variable rifle میتونم دشمنو بکشم و امتیاز بگیرم،ولی لذتی که این تفنگ ها دارن با فول آتو رایفل و یا برست رایفل قابل قیاس نیست.
من همه تفنگ ها و پرک ها رو از ps store خریدم، ولی الان معمولا از semi auto یا hunting rifle استفاده میکنم.
نکته خیلی مهم اینه اگه دوست داری از اسنایپر استفاده کنی صبور باش،اوایل اگه تونستی فقط 2،3 نفر رو هم بکشی نا امید نشو و load out و یا سلاحتو عوض نکن،صبور باش و تمرین کن،بعد از یه مدت کم کم دستت می آد و بهتر میشی،حتی تو یو تیوب هم میتونی فیلمای آموزشی اسنایپینگ رو ببینی.
در آخر اینو یادت باشه این سلاح مثل burst و یا semi auto ویا full auto آماتور نیست(البته سادگیه استفاده از این سلاح ها به معنی بد بودنشون نیست) و توی بعضی از مپها مثله DOWN TOWN ویا LAKE SIDE بیشتر قابلیت داره.
در ضمن اگه استفاده از این سلاح هم مثله سلاح هایی که بالا گفتم آسون بود،همه اسنایپر میشدن از همون اول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر