PlayStation The Last Of Us Remastered | PSN

The-Last-of-Us-Remastered-on-PS4-Won-t-Get-Co-Op-DLC-Will-Include-Grounded-Bundle.jpg

*یک دهه پس از شیوع ویروس/قارچ , جهان به دنیایی بی رحم تبدیل شد . در دو گروه قابل انتخاب در بازی TLOU شما انتخاب می کنید به گروه Hunters بپیوندید یا به گروه Fireflies . شما در یکی از دو گروه ذکر شده در قالب یک گروه از بازماندگان کار خود را آغاز کرده و باید برای بقا و رشد خود و گروهتان تلاش کنید .

برای اینکه به زنده ماندن و رشد گروه خود کمک کنید , به منابع و تجهیزات نیاز دارید . شما منابع را با مبارزه کردن در تیمی که انتخاب کرده اید (Hunters یا Fireflies) در هر یک از Mode های بازی (Supply Raid یا Survivors) بدست می آورید . هدف شما در هر مبارزه زنده نگه داشتن گروهتان به مدت 12 هفته می باشد .
شما با توجه به این که هر Match را چگونه به پایان می رسانید , قادر به افزایش میزان دریافت منابع و تجهیزات هستید . هر Match که شما بازی می کنید شامل یک روز می شود . تمام قطعات و تجهیزاتی که شما در هر Match بوسیله ی kills, assists, revives و crafting بدست می آورید ؛ در انتهای هر Match به منابع تحت اختیار گروه شما تبدیل می شود . همچنین علاوه بر موارد بالا , هنگامی که هر یک از دشمنان کشته می شوند تجهیزاتی که از آنها به جا می ماند توسط شما قابل برداشته شدن است .
تمرکز اصلی بخش تیمی مولتی پلیر بازی TLOU ، تلاش برای بقا است . اگر شما موفق شوید 12 هفته زنده بمانید ، بر اساس گروهی که انتخاب کرده اید آیتم های جدید شخصی سازی (Costume) برای کرکتر خود باز می کنید ( براساس hامتیاز های جمع آوری شده )

مودها :
*بخش مولتی پلیر the Last of Us شامل دو Mode می شود : Supply Raid و Survivors . هر دو Mode چلنج های منحصر به فردی را به منظور بقا و پیشروی تیم ـتان پیش روی شما قرار می دهد . هر Match , از دو Mode گفته شده, یک روز به حساب می آید . هر Match می تواند تا 8 بازیکن را شامل شود ( 4 نفر در هر تیم) .
در بخش Supply Raid , شما به یکی از دو گروه Hunters یا Fireflies ملحق شده و برای جمع آوری منابع و تجهیزات موجود در محیط تلاش کرده تا تیم خود را زنده نگه دارید . هر تیم به صورت مشترک دارای 20 جان است [تعداد دفعاتی که کل اعضای تیم می تونن بمیرن]. هر تیمی که مجموع مرگ های اعضای گروهش به حد گفته شده برسد , Match در حال بازی به عنوان Sudden Death برایشان به حساب می آید . این بدان معنی است که اگر هر کدام از اعضای تیم کشته شود دیگر قادر به respawn نخواهد بود .
در این Mode بعد از مردن , آیتم های Craft شده ی شما منتقل خواهد شد (از بین نخواهد رفت) . همین عامل باعث می شود تا شما بهترین برنامه برای استفاده از آیتم های Craft شده ی خود را داشته باشید . مطمئن باشید اینکار بهترین راه برای بهره برداری شما از آیتم هایتان است .

بخش Survivors , بخش بسیار بی رحمی است ! در هر Match هیچ respawn ـی وجود ندارد .بخش Survivors شامل 7 راند می شود . هر تیمی که 4 راند را پیروز شود , پیروز آن Match خواهد بود . به محض شکست خوردن یک تیم , هر دو تیم به Match بعدی منتقل خواهند شد . اینکار تا زمانی انجام می شود که یکی از تیم ها با داشتن بیشترین میزان بُرد , برنده مجموع 7 راند اعلام شود . بسته به تعداد بُرد های هر تیم این بخش ممکن است 7 راند طول بکشد یا در 4 راند به پایان برسد . در این Mode هیچ کدام از آیتم های Craft شده ی شما به Match بعدی منتقل نخواهد شد . پس مطمئن شوید از تمام آیتم هایی که Craft کرده اید استفاده می کنید . همچنین آیتم های Craft شده شما بعد از مُردن از بین نخواهند رفت .

توانایی شما در مخفی کاری , همکاری تیمی و Crafting ؛ در بقای تیم ـتان به شما کمک خواهند کرد . اگر می خواهید با موفقیت , تیم خود را زنده نگه دارید تیم شما باید در هر کدام از موارد اصلی گفته شده در هر Mode ماهرانه عمل کند .

مود های اضافه شده به مرور زمان :

Interrogation

* با تشکر از ZのMBiE

خب دیدم زمان زیادی به عرضه این عنوان شکوهمند نبوده و کسانی که روی Ps3 از جمله خودم معتاد این بازی بودند و جز مولتی پلیر اون دست به هیچ بازی ای نمیزدند بسیار منتظر این بازی هستند خصوصا اینکه تمامی DLC ها و اضافاتی که به مرور زمان برای بازی اومده همه

PsN Id :

Im_AhN

آخرین ویرایش:

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
براي من هنوز مشكل داره نميدونم چرا !!
Psn راحت وصل شدم حتي خيلي راحت كيلزون مولتي رفتم ولي تو لست تو نوار لود كه بره لابي همون اوايل گير ميكنه

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستانی که کانکشن واسشون کامل لود نمیشه یه چند بار بزنن باید بره اگه نرفت برین یه بار تست کانکشن بزنین همه چی اوکی بود دوباره برین وارد شین معمولا اینجوری مشکل حل میشه.

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
تو لابی میره ولی وضع اینترنت وحشتناکه البته بقیه بازیا اونقدر بد نیست حتی وقتی میام دی ان اس بهتر وارد کنم دیگه اصلا هیچ پلیری پیدا نمیکنه اگرم پیدا کنه فقط رو حالت parties allowed پیدا میکنه که دو سه تا نوب میتن با ما و اون ور هم همه یا پرو ان یا تاکتیکال شاتگان ورمیدارن :|
اعصاب نمیذارن برا آدم :(

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
دوستان من تازه بازیو نصب کردم
وقتی میخوام مولتی بزنم نقشه هارو دانلود نمیکنه
میشه بگید راهش چیه ؟ (اگه کلا راهی داره تو پست اول بذارید که بشه راحت دید. ممنون)

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
دوستان من تازه بازیو نصب کردم
وقتی میخوام مولتی بزنم نقشه هارو دانلود نمیکنه
میشه بگید راهش چیه ؟ (اگه کلا راهی داره تو پست اول بذارید که بشه راحت دید. ممنون)
داداش ببین ریجنه اکانت بازیت با اکانته psn که داری یکیه اگه نه ی اکانت psn که ریجنش با با بازیت یکی باشه بساز و با اون برو تو بازی و مپ ها رو دانلود کن و بعد با هر اکانتی که خواستی بازی کن

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
دوستان دوستان :|

دیروز بعد از کلی دست و پنجه نرم کردن با مشکل پیدا نکردن پلیر و تست انواع و اقسام دی ان اس ! رفتم کانکشنو گذاشتم رو Easy و در کمال ناباوری سه سوته رفت تو بازی :| خودمم هنوز تو شوکم :))

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
دوستانی که نتونستن پلیر پیدا کنن این DNS
اولی 208.67.220.220 دومی 212.62.98.11
که دوستمون زحمتشو کشید رو بزنن تا بتونید بازی کنید من تست کردم درست شد تونستم چند دستی بازی کنم.

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
داداش ببین ریجنه اکانت بازیت با اکانته psn که داری یکیه اگه نه ی اکانت psn که ریجنش با با بازیت یکی باشه بساز و با اون برو تو بازی و مپ ها رو دانلود کن و بعد با هر اکانتی که خواستی بازی کن

ممنون ولی فک کنم مشکل *****ینگ بود... امروز راحت 300 مگو دانلود کرد. کل مولتی پلیر همین 300 مگه ؟ یا بازم باید دانلود کنم ؟

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
ممنون ولی فک کنم مشکل فـیلترینگ بود... امروز راحت 300 مگو دانلود کرد. کل مولتی پلیر همین 300 مگه ؟ یا بازم باید دانلود کنم ؟

نه داداش این دو تا مپ به صورت فری برای بازی عرضه شد بخاطر همین هرکی بخواد بازی کنه باید داشته باشه اینا رو. با خیال راحت بازی کن چیز دیگه ای نیست

radikal0120

کاربر سایت
Jul 2, 2014
140
نام
یزدان
براي من هنوز مشكل داره نميدونم چرا !!
Psn راحت وصل شدم حتي خيلي راحت كيلزون مولتي رفتم ولي تو لست تو نوار لود كه بره لابي همون اوايل گير ميكنه

منم همین مشکلو دارم :(
دی ان اسی هم که گفته شده تو پست های قبلی زدم باز اول نوار گیر میکنه
راه دیگه نیست؟

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
دوستان براي من يا ارور Error Downloading Config File رو ميده يا خط كه اولش پر ميشه ميگه Error Syncing Levels! :|
چه كنم؟
ويرايش: DNS جديد هم كمكي نكرد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر