The Last of Us: Remastered به طور رسمی برای PS4 معرفی شد .

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین

the_last_of_us_remastered.jpg

بلاخره The Last of Us: Remastered برای PS4 معرفی شد .

++++++++
آپدیت : یه پیام تبلیغاتی امروز در Store آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .

بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .

منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2

آخرین ویرایش:

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,046
نکته ی جالب اینکه خوش گرافیک ترین بازی نسل هفت میتونه با عرضش رو PS4 بهترین گرافیک نسل 8 بشه تو زمان عرضه TLOU همین الانم از خیلی از بازیای نسل 8 گرافیک بهتری داره و با یکم بهبود میتونه بهترین گرافیک PS4 به نمایش بذاره
هوس TLOU2 کردم:d

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
من که آرزو می کنم بازی 60 fps نباشه . چون تمام اون حس سینماتیک بازیو از بین می بره و هیچ لزومی هم نداره . همون 30 فریم به نظرم عالیه . به جاش افکتای بیشتر و بهتر و ترجیح می دم .

60 فریم بودن بازی تاثیری روی این چیزا نداره. فقط همه چی روون‌تره و واکنش گیمر سرعتش بالاتر میره.

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,616
نام
Armin
60 فریم بودن بازی تاثیری روی این چیزا نداره. فقط همه چی روون‌تره و واکنش گیمر سرعتش بالاتر میره.
تلو ازون بازیهایی نیست که به سرعت عمل بالایی احتیاج داشته باشه و قطعا با بازیهای FPS و ریسینگ تفاوت داره و 60 فریم جزو ملزوماتش نیست . 30 فریم هم اگه ثابت باشه و بالا و پایین نشه توی القای حس سینمایی خیلی موثره ضمن اینکه فریم دو برابر قدرت بیشتری از سخت افزار و طلب می کنه و سازندگان و مجبور می کنه که از بعضی افتکها استفاده نکنن .

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
تلو ازون بازیهایی نیست که به سرعت عمل بالایی احتیاج داشته باشه و قطعا با بازیهای FPS و ریسینگ تفاوت داره و 60 فریم جزو ملزوماتش نیست . 30 فریم هم اگه ثابت باشه و بالا و پایین نشه توی القای حس سینمایی خیلی موثره ضمن اینکه فریم دو برابر قدرت بیشتری از سخت افزار و طلب می کنه و سازندگان و مجبور می کنه که از بعضی افتکها استفاده نکنن .

حرف شما درسته اما تو بازياي خاص.... در اكثر مواقع 60 فريم مسلما خيلي بهتره اما تو موارد استثنايي 30 فريم بهتر از آب درمياد براي مثال ديويد كيج تو يه مصاحبه اي گفته بود كه بارياش رو هميشه 30 فريم ميسازه تا به 24 فريم پال و 29 فريم NTSC فيلمهاي سينمايي نزديكتر باشه و بقول شما حس سينماتيك روالقا بكنه.... خوب البته سبك بازي سازي اون آدم يه كم متفاوته. اين فيلم Hobbit رو يه نسخه 48 فريم هم ازش ساخته بودن كه خيليا نپسنديدن كلا براي فيلم فريم ريت بالا خيلي جالب نيست. در مورد TloU اما من نظري ندارم فعلا كه قراره 60 فريم باشه بايد بازي كرد و بعد نظر داد شايد حرف شما صحيح باشه. شايدم نباشه و 60 فريم خيلي بهش كمك كنه و جذابتر شه

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
مقایسه ای از بخشی از بازی که در تریلر نسخه PS4 وجود داره با همون قسمت در نسخه PS3 شده توسط کاربری در NeoGaf که ازتون دعوت می کنم ببینید: (تصویر بالا نسخه PS4 و تصویر پایین نسخه PS3 می باشد)

the-last-of-us-remastered-ps3-vs-ps4-comparison-screen.jpg

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,484
نام
آرش
مقایسه ای از بخشی از بازی که در تریلر نسخه PS4 وجود داره با همون قسمت در نسخه PS3 شده توسط کاربری در NeoGaf که ازتون دعوت می کنم ببینید: (تصویر بالا نسخه PS4 و تصویر پایین نسخه PS3 می باشد)

تصویر پایین نسخه PS4 هست چون تو تریلر نسخه PS4 رو سنگ ها علف بود، فقط نمیدونم چرا اینجا مات شده.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
تصویر پایین نسخه PS4 هست چون تو تریلر نسخه PS4 رو سنگ ها علف بود، فقط نمیدونم چرا اینجا مات شده.
احتمالا از تریلر 1080 گرفته نشده! چون من تو این تریلری که میبینم کاملا واضحه

آخرین ویرایش:

xp-s42

کاربر سایت
Apr 8, 2014
2

اگه اینقدر گرافیکش بهتر شده باشه که ps4 منفجر میشه =)) . داداش ما رو گرفتی این که عکس بالایی بهتره!!!! در ضمن من تریلرشو دیدم بیشتر یه تریلر سینماتیک بود تا گیم پلی ( اگه واقعا این قدر افتضاح باشه که دیگه هیچ)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اگه اینقدر گرافیکش بهتر شده باشه که ps4 منفجر میشه =)) . داداش ما رو گرفتی این که عکس بالایی بهتره!!!! در ضمن من تریلرشو دیدم بیشتر یه تریلر سینماتیک بود تا گیم پلی ( اگه واقعا این قدر افتضاح باشه که دیگه هیچ)
همونطور که میبینی جلو اسمه بازی درج شده REMASTERED
قرار نیست گرافیک بازی در حده infamous 2 هم باشه ×_× فقط نسخه بازسازی شده و ارتقا یافته هست. base بازی رو ارتقا میدن ... مثل کاری که با TR کردن ( البته TR از نظر تکنیکی فرق داره در هر صورت )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر