The Last of Us: Remastered به طور رسمی برای PS4 معرفی شد .

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین

the_last_of_us_remastered.jpg

بلاخره The Last of Us: Remastered برای PS4 معرفی شد .

++++++++
آپدیت : یه پیام تبلیغاتی امروز در Store آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .

بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .

منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
الان برای ما تنها راه پیش خرید کردن بازی استور هستش دیگه آره ؟ :d
توپخونه جایی پیش فروش نمیکنن ؟ :d
تنها راه استور هست که من عمرا بزارم PS4 اونقدر روشن و یا حتی stand by بمونه واسه دانلود 30 گییییگ :D

پس در نتیجه همون فیزیکی میگیریم :Dبهتر ، چون با چیزایی که هنگام پیش خرید به بازی اضافه میشه بازی راحتتر میشه به نظرم

++++++
البته مکینتاش به تنهایی میتونه کلیه ی شاهکارای ناتی داگ رو تا n نسل دیگه هم به راحتی برنامه نویسی کنه ولی خوب حضور کورنی هم خیلی عالیه (Perfection) :D

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
ولی من که نمی خرمش من بازی رو رو درجه سوایور هم تموم کردم مولتیش هم حسابی با دوستان حال کردیم سر درگمم که باید بخرم یا نخرم

کاش حداقل یه چیز ویژهای هم توش بود :(

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
ولی من که نمی خرمش من بازی رو رو درجه سوایور هم تموم کردم مولتیش هم حسابی با دوستان حال کردیم سر درگمم که باید بخرم یا نخرم

کاش حداقل یه چیز ویژه ای هم توش بود :(

گرافیک بهتر ، همه ی DLC ها و زنده شدن دوباره خاطرات چیز خاصی نیست؟:| خاص چیه؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

left behind فریم ریت و رزولوشن و بافتهای بهبود یافته دلیل نیستن :|

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد

این نسخه واسه کسانی مثل منه که نسخه کپیشو گرفته بودن و فقط بخش کامپین رو تموم کرده بودن و به خاطر مشکلاتی هم دیگه نتونستن DLC بخش داستانی رو تهیه کنن...

شما که چند بار تمومش کردی و مولتیشم به قدر کافی رفتی دیگه نیازی نیست اینو بگیری،پولشو نگه دار واسه The Order 1886

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
برای منی که نسل قبل تجربه این بازی رو نداشتم خیلی خوبه
امیدوارم یه بازی نسل بعدی باشه(نمیگم در حد The order ولی خب با نسخه نسل قبلیش تفاوت داشته باشه بالاخره) مولیتش هم شنیدم باحاله ، چه شود:d
ممنون بابت خبر

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
گفته قراره در تابستون امسال بیاد(واسه اونا)
و قبل از تایید استدیو بوس Shuhei Yoshida آنرا تایید کرد.
و این بازی در سایت آمازون لیست شده برایه فوروش.
در تویتر جناب Yoshida’s این خبر را تایید کرده.
این بازی در بیشترین رزولوشن یعنی 1080p معرفی شده و از نظر کاراکتر نور و ... فوقولاده است.
به روز رسانی ها:
100 امتیاز تامین (XP) برای استفاده در حالت جناح
دو پوسته جایزه ویژه برای جوئل و Ellie خواهد شد که پس از کامل مبارزات انتخاباتی تکنفره شما باز شده
افزایش گشتن سرعت برای استفاده در کمپین یک نفره
افزایش سرعت ترمیم برای استفاده در کمپین یک نفره
9MM بازنگری افزایش سرعت به روز رسانی برای استفاده در کمپین یک نفره
تفنگ کلیپ افزایش ظرفیت به روز رسانی برای استفاده در کمپین یک نفره

بزودی تمام خبرو میزارم
http://www.vg247.com/2014/04/09/the-last-of-us-remastered-revealed-for-ps4/

آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
آقا از صمیم قلب ب بروبچ PS FAN تبریک میگم...خداییش بنظرم انتظار معرفی این بازی برای PS4 رو دیگه گیمرا نداشتند!!!ولی خب حرکت بس عظیمیست...

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
حالا چه قدر میخواد فرق کنه اینم مثل اویل 4 به نظرم تنها واسه کسایی که بازی رو تو نسل قبل تجربه نکردن خوبه وگرنه پول عزیزتونو میریزید تو اشغالی .به نظرم گرفتن بازی The Order 1886 بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر