The Last of Us: Remastered به طور رسمی برای PS4 معرفی شد .

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین

the_last_of_us_remastered.jpg

بلاخره The Last of Us: Remastered برای PS4 معرفی شد .

++++++++
آپدیت : یه پیام تبلیغاتی امروز در Store آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .

بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .

منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
نسل قبل یکم سریع بازیش کردم اونم بصورت کپی :D نتونستم بخش آنلاین رو تجربه کنم و تروفی خورش کنم. واقعا کیف کردم از تاییدش. بریم پولارو جمع کنیم :D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
Tommy Fisher
تو استور چرا چیزی نیست ؟ خبر رسمیه . :D
چی میخوای باشه ؟ :D لینکی که گذاشتم داره تبلیع میکنه The Last of Us برای PS4 رو . رسمی که نیست چون لیک شده ولی به زودی رسماً رونمایی میشه با این اوصاف .

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
قیافشون یخورده خفن تر نشده تو این عکس از نسخه ریمستر ؟؟ :D

- - -ویرایش - - -

چی میخوای باشه ؟ :D لینکی که گذاشتم داره تبلیع میکنه The Last of Us برای PS4 رو . رسمی که نیست چون لیک شده ولی به زودی رسماً رونمایی میشه با این اوصاف .
من رفتم تو این لینک ندیدم تبلیغو . الان دیدم :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

اره الان منم تست کردم. توی عکس های موضوعات داغ (عکس های بالایی که عوض میشن) اولیش همین عکسه.

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
نسل قبل که به دلیل درگیر بودن برای آزمون ارشد، چند ماهی بازی رو کنار گذاشته بودم. این بازی رو حدودا 2 ماهی هست که منتظر بودم ببینم اگر برای PS4 میاد، روی PS3 بازی نکنم. تام ریدر رو هم بازی نکرده بودم که روی PS4 بازی کردم. بعضی از کسانی که قبلا تام ریدر رو بازی کرده بودن وقتی نسخه PS4 رو دیدن میگفتن کاش ما هم روی نسل قبل بازی نکرده بودیم.
دوستانی که کنکور دارن (چه کارشناسی و چه کارشناسی ارشد) اگه ارجحیتشون همیشه با درس باشه ضرر نمیکنند.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
خب اين ازين ، آنچارتد كالكشن رو هم بدن ديگه كاملا اوكي ميشه :d

نسل قبل یکم سریع بازیش کردم اونم بصورت کپی نتونستم بخش آنلاین رو تجربه کنم و تروفی خورش کنم. واقعا کیف کردم از تاییدش. بریم پولارو جمع کنیم

چه تفاهمي فردين دقيقا مثل من ، قدرت خدا :d

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
خیلی خیلی خوشحال شدم برای سونی فن ها امیدوارم خبر رسما تایید بشه بازی شاهکاره :x (یعنی خوشم میاد خبر از بازی های انحصاری سونی میشه سردبیر و تحریریه و ناظم های انجمن پشت سر هم پست میدن):d

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
الان خیلی خ, ش حالم منتظر یه تریلر ازش هستم هر گیمری اینو
نکنه باید بره خودشو خاک کنه:d

دست الی عجب اسنایپری هست! :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟