The Last of Us | PSN

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
2باره بحث نوب و پرو و این چرت و پرتا شروع شد لازم دونستم ورود کنم:d
1-شاتگان بر هر درد بی درمان دواست:bighug:
2-کسانی که شاتگان برمیدارند از کسانی که میلیتاری برمیدارند ولی در ارزوی زدن حتی 1هد فیس تو فیس هستن بسی رستگارترند:d
3-هر نوبی لزوما شاتگان برنمیداره و هر شاتگانی با یک نوب نمیسازه:bighug: یاد جمله یکی از اساتید و پروهای(!) شاتگان بدست افتادم همچنان که می فرمودند تاکید می کردند:d:شاتگان قلق داره به هرجایی از بدن که بزنی فرق می کنه همینجور که الکی نیست:lol:
4-یادم تو را فراموش شاتگان نشه فراموش:lol:
و 1سری نکات ریز و درشت دیگه که اگر بگم خون به راه میفته>:)
1بنده خدایی قبلا میگفت هرکی عشق میکنه با 1اسلحه بازی کنه و حق داره:-"...و واقعا هم درست می گفت(با اینکه اون موقع 1کی خوابوندم دهنش:d)

:|:|
تو به من بگو به غیراز من و خودت احسان,رضا,محسن و 50-60 نفر دیگه که صبحونشون با سوپلای می خورن دیگه کی کپی میزنه؟:d نبینم دیگه امار کذب بدی ها! /:)

بعد از چند وقت 1نفر ظهور کرد و حرف حق زد:d ایول اخلاقیاتمون چقدر به هم نزدیکه:d سر اون تیکه ی street fighter اینجوری شدم :crying1: ولی من MK بازم:> منو تو و رضا اگر باهم تو 1گروه با حامد(giga)بیفتیم فکر کنم 1نفر خودشو جلوی ps3 دار بزنه:-"(یادته رضا:d)
/
با اینکه نمی دونم جریان psid چیه ولی از همین الان بگم ماله منه;;)
/
محمد نتت درست شد؟:-/
اس دیشب بیشتر انشا بود:d:|
/
1بزرگواری هم که فعلا تو فیفا داریم ازش پذیرایی می کنیم با انواع و اقسام گل;;) فقط اون 2نفری که بهش باختن برن سزیع 1دست ریمن با شخصیت گلوباکس(صورتیش:d) تموم کنن:-"
/
محسن به لبران توهین کردی:| من بجا علی 1کی میخوابونم دهنت:d اگر خونه کسی نرفتم و کسی از ارازل خونم نبود بیا تو لابی با هم ببینیم:d فقط بزرگسال بیار همرات چون هر توپی بچه ها توی نیمه حریف لو بدن میبندمشون به درود +99 :d

باز این اومد :|
جیگرشو خوردی :p

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
احسان لگر ما ۲۰ روز آن نبودیم دیلیتمون کرد :| دوست ما داریم ؟؟ :d

رضا به لبران کسی توهین کنه شیو از جلو حکم تنبیهشه :d بازو رو تو رو خدا :| :d

باو چی چی قلق داره شاتگان یکم بگیرش بالاتنه اگه طرف داون نشد با من :| میگن قلق داره که کلاس کار رو بالا ببرن :d

شاتگان من نمیگم اما تو اکثر لابی ها از جمله بتل و ... ممنوعه چون قشنگی بازی رو از بین میبره

بعد این که گفتم طرف هد میزنم لگ داره دیگه :d بعد از این که مرده با شانگان هد میزنه :d

بچه ها از GTA ONLINE و FIFA خسته شدم هوس Private کردم می آین شب بزنیم ؟؟ تورو خدا ؟؟ :d

دوباره id میذارم کسی جدید اومده یا کسی delete کرده ( :| ) ادد کنه ! ۲۰ روز پیش ۲۰-۳۰ تا دوست tlou باز داشتم الان ... :|

رضا بزن دهنش :d

راستی هوای witcher02d داشته باشین از بچه های گل روزگاره :d

رضااون بزرگوار منظورت من بودم ؟؟ :d من نمیدونم تو چه چیتری هستی بخدا :d با هر کی بازی کردم بردمش حداقل ۱-۲ بار اما تو رو :d این محسن حال میده بازی باهاش :d

وای چقدر حرف زدم :d یادتون نره شب ! امشب ! هر شب !

اینم id ادد کنید همه :d :|

ali_ghaderi6

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
امروز نت اهواز پوکیده اینم وضعیت ما :|

viewer.php
[/URL][/IMG]

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
علی 1خسته نباشید بهت بگم بعد از طوفان کاترینایی که توی تاپیک همسایه به وجود اوردی:laughing:
حالا خوبه احسان تو بعد از 20روز اسید ریخته روی اکانتت:d منو که دیگه هم تهدید به پاک کردنم از PSN کرده هم تهدید به عمل جانی:-s.1بار توی لابی اینقدر خندید که دیگه میگفت 1کلام دیگه حرف بزنی دیلیتت می کنم بعدشم بلاک لیست:(:d
تو که بزرگواری:p از تو به یک اشاره از ما با سر چیپ زدن:d
این محسن حال میده بازی باهاش :d
محسن برو بمیر:lol: یعنی اگر من به جات بودم دیگه سمت فیفا نمیرفتم:d
/
باز این اومد :|
جیگرشو خوردی :p
دلت میاد:(
من اون جریان یادم میاد میخوام سر به بیابون بزارم:| pm اخریت توی psn دادی میخواستم دستگاه پرت کنم توی کوچه:|
/
سلامی دوباره
یکی بیاد توضیح بده این DLC های بازی که چند تا مپ دارند اصلا مفید هستند یا نه ، ارزش خرید دارند ؟
سلام
به صورت مفید و مختصر میتونم بگم اگر از مپهای قبل خسته شدی و تکراری شده برات اره خیلی خوب هستن و به نظر من از لحاظ طراحی و تنوع از dlc اولی خیلی بهتر هستن...
ولی خب هنوزم به پای مپهای اصلی بازی نمیرسن,که طبیعیه چون زمان بیشتری روی اونا کار کردن و هنوزم که هنوزه بیشتر بچه ها معمولی سرچ میکنن...ولی در کل همه چی بستگی به میزان علاقه ی خودت به مولتی بازی داره...
حالا 1پرو(:d)بیاد در مورد اسلحه ها واسکیلها و جزئیات مپها صحبت کنه چون الان دیگه چشام باز نمیشه که بخوام تایپ کنم:d

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
از دوستان هکر ما (البته به خواست خودش اسمش فاش نمیشه (سیاش کردم :d)

viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]

امروز خیلی حال داد با محسن بازی میکردیم حسابی هم باهم میخندیدیم ساعت 8 صبح جاتون خالی :d

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
از دوستان هکر ما (البته به خواست خودش اسمش فاش نمیشه (سیاش کردم :d)

viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]

امروز خیلی حال داد با محسن بازی میکردیم حسابی هم باهم میخندیدیم ساعت 8 صبح جاتون خالی :d

ماموت میخواستین Execution کنید که ای همه بمب چپوندین تو مپ :D

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
ماموت میخواستین Execution کنید که ای همه بمب چپوندین تو مپ :D

اشغال هر چقدر دلش میخواست تیر میزد خشاب هم عوض نمیکرد! هر چقدر میخواست بمب مینداخت ! دوستم بود تازه فهمیدم هکرهه !
اومد سه تا بمب انداخت کنار صندوقچه منم گفتم بیشتر از این میتونی بندازی اومد 30 تا بمب همیجوری انداخت پشت سر هم من قیافم اینجوری شد :|
گفت دوست داشتی عکسم رو بذار ولی ناممو فاش نکن:d

تازه بهم قول داد سه ماه دیگه ps4 رو هک میکنم اگه هک نکردم هرچی میخوای بهم بگو ! :d

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
رضا این احسان از اکیپ فرار میکنه اونروز که یادته باهم بودیم نمیومد.تازه میخواد یه مدت دیگه اسم ایدیشو بزاره im_ehsan-_- a
بیا منو توام ایدیمونو بزاریم im_mohsen.o_o im_rezao_o:))
این چیزی از ارزشهای تو کم نمیکنه مای جیگیر:d
علی ممنون از انتقادت سازنده بود:d

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
بچه ها خیلی کم پیدایین حدود یه 2 یا 3 هفته ای می شه یه پرایوت نزدیم:-/
محسن که تازه ساعت 2 3 شب ان می شه:|دو تا رضا ها هم که اصلا نمی یان اقا سعید هم که حدود 19 روزی ان نشده بقیه هم.......
اگه یکم دیگه همین طور پیش بریم tlou رو می بوسم می زارم کنار:d
ایدی بعدی بنده هم Im-_-erfan0_0:d

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
اولین ساعات مالتی بازی رو تجربه کردم و باید بگم که فوق العادست بازی ! :D مخصوصا وقتی تو Supply Raid آخر بازی Last Man Standing باشی که دیگه آدرنالین فوران میکنه ! :D سرور ها هم فوق العادست و به هیچ عنوان لگی نداشتم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر