The Last of Us | PSN

rezi_71

کاربر سایت
نام
رضا
مثلا داشتم بازی میکردم که یهو یکی منو شیو کرد ولی فقط صداش اومد بعد من توی فضای سفید بودم و در حال دویدن با اینکه من مرده بودم بعد از مدتی هم از تو فضا سقوط کردم و مردم:|
شما هم متوجه این شدید یا من خیالاتی شدم مپ DOWNTOWN یکم هواش روشن تر از قبل نشده؟!!!
:shocked:
محمد راست میگی؟!؟ بابا احسان دیشبم بهت گفتم این بازی روح داره:-s تو گفتی نه. بیا اینم 1کی از قربانیاش:-ss
جدایه از باگ چندتا دیالوگ هنگام بازی تویه مولتی اضافه شده + کرفتر 6 تا لودات پوینت میخواد (قبلا 5 تا بود)
موقعی که یه نفر دان میشد یه مقدار دیرتر اون نوار قرمزه خالی میشد ولی الان خیلی سریعتر خالی میشه .احساس میکنم مولتی رو سخت تر کردن:|
یه چیز جدید هم تویه مولتی اضافه شه وقتی نتت قطو وصل میه عکس یه پریز میاد که نشون میده نت شما قطعو وصل میشه..
دیالوگا پنداموزن دیگه درسته:p
خوب دیگه کارتون برای ریوایو کردن من تو این بازی سخت شده
yahoo_4.gif
ناتی تو راه امبولانس سنگ انداخته
lol.gif

آخرین ویرایش:

ezio252

کاربر سایت
نام
حمید
دوستان منم هستم لطفا کسی که با ایرانی ها بازی میکنه ادد کنه تا دیگه مجبور نشم همه رو ادد کنم
ID:HAMID252

ErFa/N

کاربر سایت
دیشب واقعا افتضاح بود توی 2 ساعتی که وصل بودم فقط یه دست کامل بازی کردم:|
اون یه دستم که اخر بازی 1 - 1 بودیم که احسان مونده بود و یه اجنبی
نمی دونم چی شد که احسان خشکش زد و .....:surrender:

g.o.w

کاربر سایت
نام
arman

:-/ ما که 3 -4 دست لوله شدیم ! چطوری میگی 1 دست بازی کردی :-/
امیر که مشغول دانلود بود :|
احسانم نفهمیدم مشکلش چیه /:)
اجنبی هم خودتی :d

salar_dariush

کاربر سایت
وای عرفان اینقدر حرص خوردم )x
بابا دیشب من 5 ساعت بازی کردم همه راند ها هر 30 ثانیه 1 بار این دوشاخ پریزه میومد سر صفحه که نتت قطعو وصل میشه.اونجا هم همین مصبیت اتفاق افتاد یارو اومد خیلی شیکو مجلسی با دوتا بمب بازی رو برد:-&

- - -ویرایش - - -

تویه تمام بازی هایی که دیشب با هم زدیم من هر 30 ثانیه 1 بار به مدت 20 ثانیه قفل میکردم:(

g.o.w

کاربر سایت
نام
arman
بابا دیشب من 5 ساعت بازی کردم همه راند ها هر 30 ثانیه 1 بار این دوشاخ پریزه میومد سر صفحه که نتت قطعو وصل میشه.اونجا هم همین مصبیت اتفاق افتاد یارو اومد خیلی شیکو مجلسی با دوتا بمب بازی رو برد:-&

- - -ویرایش - - -

تویه تمام بازی هایی که دیشب با هم زدیم من هر 30 ثانیه 1 بار به مدت 20 ثانیه قفل میکردم:(

مشکل از نت خودت بود احسان :d
من که لگ نداشتم اون شب با بچه ها بازی می کردم نت من هم ترکیده بود همینطوری قفل می کردم :|

ErFa/N

کاربر سایت
درسته 3 4 دست زدیم اما هیچ کدوم سالم نبود
اجنبی:d

- - -ویرایش - - -

اره حواسم بهت بود دیشب واقعا وضعیت افتضاح بود.

منم که اصلا شانس ندارم تا میام 5 دقیقه شبا بازی کنم پدره میاد پای تلویزیون میشنه و بر و بر منون نگاه می کنه:|
منم مجبورم دستگاهو خاموش کنم.

g.o.w

کاربر سایت
نام
arman
درسته 3 4 دست زدیم اما هیچ کدوم سالم نبود
اجنبی:d

اره حواسم بهت بود دیشب واقعا وضعیت افتضاح بود.

منم که اصلا شانس ندارم تا میام 5 دقیقه شبا بازی کنم پدره میاد پای تلویزیون میشنه و بر و بر منون نگاه می کنه:|
منم مجبورم دستگاهو خاموش کنم.
خو کنسولتو وصل کن به مانیتور :|
من چه بدونم:d
من می دونم :d
دیشب نامردا چقدر هماهنگ بودن :|
اگه 4 تا راه دور و برمون بود هرکدوم از یدونه میومدن :|

mohsen__gamer

کاربر سایت
نام
mohsen
رضا ابرومو نبر که 5تا خوردم:pبا این وجود اپدیت نکنیم تحریمشون کنیم تا درستش کنن :dهمینطوری به دست بروبچ شیو میشدیم دیگه چه شود که همینطوری شیو بشیم(با باگ).بریم همون ریمنو بازی کنیم:d

sawman

کاربر سایت
نام
Matin
سلام بچه ها بیشترتون منو میشناسید بن شدم :(( ولی ایشالا انبن میکنم با یه اکانت جدید میام :) بعدا خبرتون میکنم >:)

rezi_71

کاربر سایت
نام
رضا
منم 1اسپم بدم:d
اهه من دومنت گرفت. تکخوری می کنی هان! حالا برو با کلیکره رفیقشم دیگه بهت نمیدم :p
سلام چی شده؟چرا بن شدی؟
اقا اجازه من بگم؟:d
متین زمانی که انلاین بود هی میرفت تو مولتیمن هی میومد بیرون! دیگه سونی هم گفت لامصبا شماها که دیگه حرمت من نگه نمی دارین لااقل حرمت psn نگه دارید برای همین به بندش کشید:d
ناراحت شدم:( بنده از طرف جامعه شریف فیفابازان بهت تسلیت می گم. ما هم در غم خودت شریک بدون .انشالا بن اخرت باشه:((
محسن we love 5:x :d

salar_dariush

کاربر سایت
منم 1اسپم بدم:d

اهه من دومنت گرفت. تکخوری می کنی هان! حالا برو با کلیکره رفیقشم دیگه بهت نمیدم :p

اقا اجازه من بگم؟:d
متین زمانی که انلاین بود هی میرفت تو مولتیمن هی میومد بیرون! دیگه سونی هم گفت لامصبا شماها که دیگه حرمت من نگه نمی دارین لااقل حرمت psn نگه دارید برای همین به بندش کشید:d

ناراحت شدم:( بنده از طرف جامعه شریف فیفابازان بهت تسلیت می گم. ما هم در غم خودت شریک بدون .انشالا بن اخرت باشه:((
محسن we love 5:x :d
رضا خدا بگم چی کارت نکنه :ddlc کوفتم شد:dپر باگ بود:-&یه عکس هم ازش گذاشتم برو ببین
الان دارم دوباره دانلودش میکنم#:-s
=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

LeBron James 6

کاربر سایت
نام
S'Ali Ghaderi
سلام بچه ها بیشترتون منو میشناسید بن شدم :(( ولی ایشالا انبن میکنم با یه اکانت جدید میام :) بعدا خبرتون میکنم >:)

هر کی خربزه میخوره باید پای لرزش هم بشینه !

چی شد میگقتن که قطعی بن نشدن ! من که یکی از دوستام ۶۰ تا پلات شد بن شد بیچاره حرص پلات بیشتر گرفتش !!

کلا من ترجیح نمیدم که رنک ۲۰۰ آنلاینو ا یه بن شدن از دست بدم تازه این اولشه !

دیدی احسان :d

ممکنه نتونم زیاد بازی بخرم اما راحتم دیگه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر