PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453

"The Last Of Us Part II Remastered’s UK Sales Are Reportedly “More Than Double” Compared To The Last Of Us Part I"​

این خبر کسانی که مخالف موج ریمیک هستند رو شاید خوشحال کنه، اما من رو اصلا..
تعدادی از بهترین و موفق ترین بازیهایی که تحویل گرفتیم در چند سال اخیر Remake بودن.
از Demon's souls بگیر تا RE4..
و این خبر اصلا سیگنال خوبی رو منتقل نمیکنه به هیچ سرمایه گذار و ناشری..

• Like
Reactions: ken47

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
بازی هنوزم که هنوزه عین روز اول جذابیت و خاص بودن خودشو داره و حس سنگینی و خفقانی که از بقیه متمایزش کرده رو دقایق اول بهت منتقل می‌کنه.
باورکردنی نیست که نسل ۸ ناتی داگ چی ساخته که هنوزم تو نسل ۹ حرف برا گفتن زیاد داره. یه نسل قشنگ از بقیه تو بازیسازی جلوترن.
سکانس پر سر و صداش حتی یه ذره هم عادی نشده. همچنان دردناک و ازاردهنس با این تفاوت که الان خیلی بهتر میشه ابی رو درک کرد.

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,049
نسخه ی فیزیکی بازی زیر 3/500 پیدا نمیشه و اکانتی هم نمیشه خرید چون اکثرا دزد و کلاهبردارن. آدم واقعا نمیدونه توی این مملکت چه خاکی باید به سرش کنه.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
نسخه ی فیزیکی بازی زیر 3/500 پیدا نمیشه و اکانتی هم نمیشه خرید چون اکثرا دزد و کلاهبردارن. آدم واقعا نمیدونه توی این مملکت چه خاکی باید به سرش کنه.

بهترین کار خرید دیسک ps4و اپدیت 10 دلاری هست.
حدود 800 تو دیوار هست.
و با یه 10 دلاری حدود 1.350 درمیاد.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
آقا بازی آپشن های گرافیکیش چطوریه ؟ رو Fidelity که باشه و Uncapped FrameRate که ON باشه بازی 60 فریمه . الان فرقش با Performance پس چیه . منی که میخوام با گرافیک بالاتر بازی کنم و فریم برام اهمیتی نداره بذارم رو Fidelity بعد اون آپشن فریم ریت چیه قضیه ش ؟ رو گرافیک اصلا تاثیری نمیذاره ؟

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
آقا بازی آپشن های گرافیکیش چطوریه ؟ رو Fidelity که باشه و Uncapped FrameRate که ON باشه بازی 60 فریمه . الان فرقش با Performance پس چیه . منی که میخوام با گرافیک بالاتر بازی کنم و فریم برام اهمیتی نداره بذارم رو Fidelity بعد اون آپشن فریم ریت چیه قضیه ش ؟ رو گرافیک اصلا تاثیری نمیذاره ؟
رو Fidelity که 2160p هست حدود ۵۰ فریم اینا میده که تقریبا حس ۶۰ فریم میده. و دیگه بالاترین تنظیمات گرافیکی این بازیه.

رو مود پروفومنس(فریم ریت) هم بذارید میره حدود ۹۰-۱۰۰ فریم ولی رزولوشن 1440p هست.

فرق خاصی هم از نظر گرافیکی ندارند به جز همین رزولوشن.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
رو Fidelity که 2160p هست حدود ۵۰ فریم اینا میده که تقریبا حس ۶۰ فریم میده. و دیگه بالاترین تنظیمات گرافیکی این بازیه.

رو مود پروفومنس(فریم ریت) هم بذارید میره حدود ۹۰-۱۰۰ فریم ولی رزولوشن 1440p هست.

فرق خاصی هم از نظر گرافیکی ندارند به جز همین رزولوشن.
ممنون ببین من اصلا رو پرفورمنس نمیخوام بازی کنم چون 30 فریم برام خوبه ، الان بذارم رو فیدلیتی اگه اون آپشن فریم رو آف کنم 30 فریمه و آن کنم میشه 50 فریم درسته ؟ یعنی اون آپشن فریم ریت اصلا گرافیک بازی رو پایین تر نمیاره درسته ؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
ممنون ببین من اصلا رو پرفورمنس نمیخوام بازی کنم چون 30 فریم برام خوبه ، الان بذارم رو فیدلیتی اگه اون آپشن فریم رو آف کنم 30 فریمه و آن کنم میشه 50 فریم درسته ؟ یعنی اون آپشن فریم ریت اصلا گرافیک بازی رو پایین تر نمیاره درسته ؟
البته اگه tv تون vrr داشته باشه این گزینه براتون میاد و میشه ۴۰ فریم.البته من حس میکنم روونتره ولی این سایتها اندازه گرفتن میگن همون ۴۰ هستش.تصویر هم به خاطر رزولوشن بالاتر شفافتر و واضحتر میشه رو مد فیدیلیتی

• Like
Reactions: Scαrface

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
البته اگه tv تون vrr داشته باشه این گزینه براتون میاد و میشه ۴۰ فریم.البته من حس میکنم روونتره ولی این سایتها اندازه گرفتن میگن همون ۴۰ هستش.تصویر هم به خاطر رزولوشن بالاتر شفافتر و واضحتر میشه رو مد فیدیلیتی
آره تصویر شفاف تر و قشنگ تره مخصوصا درخت های تو دور دست . منم فکر کردم 60 فریمه خیلی چیز خوبیه اگه واقعا اینو تو باقی بازی ها هم پیاده کنن .
حله پس رو فیدلیتی و Frame On میذارم . دمت گرم .

• Like
Reactions: king of north

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
من خودم قریب به 8 ساله دارم از تلگرام اکانت میگیرم تا حالا یبارم کلاهبردار به پستم نخورده

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
بین لاست لول‌ها دوس داشتم جکسون میتونست به بازی نهایی برسه ولی خب اون ۲تای دیگه حذف شدنشون کاملا به جا بود به نظرم چون به قول خود نیل قشنگ صدمه میزدن به پیسینگ هم از نظر داستانی هم گیم‌پلی. در کل جالب بودن. توضیحات خوبی هم میدن داخل هر کدومشون. اینکه چطور و چرا ساخته شدن و چرا حذف شدن و ...

نو ریترن هم ۱۰ باری تموم کردم و حقیقتش دیگه فکر کنم چوب خطم پر شده :D خیلی جالب و سرگرم کننده بود. مادها مهمترین نقش رو دارن تو ایجاد تغییر بین هر Encounter. بازی با ابی خیلی خوش گذشت بهم به خاطر Melee Base بودنش. هیل شدن با هر اتک و کیل گرفتن. خیلی متفاوت بود و خوب بود. تامی هم به خاطر اسنایپرش و جول هم به خاطر کاستوم ریوالورش خوب بودن. یارا هم چون لِو رو همیشه همراه خودش داره حال میده.

یه بار دیگم پلتش کردم با توجه به اینکه سیو اصلیم پاک شده بود. خوش گذشت واقعا. تقریبا اکثر کات‌سین‌های بازی رو هم با صحبتای نیل و تروی و اشلی و لارا و شنون و هیلی گروس دیدم. خیلی چیز جالبی بود خصوصا کات‌سین‌های حساس و معروف بازی. حرفایی که میزدن و حسی که داشتن خیلی خوب بود. بعضی جاها هم نیل ازین میگفت که چه پدری ازشون در اومده واسه ساختن بعضی بخشای بازی. مثلا سکانس داخل سالن تئاتر که دینا لباس الی رو درمیاره خیلی تاکید کرد که واقعا سخت بود از نظر تکنیکی که همچین چیزی رو بی‌نقص دربیاریم.

در کل واقعا لذت بردم ازین بازی. چه زمانی که لانچ شد چه الان که ریمسترش رو دادن. خوشحالم که همچین دنیای تلخ و تاریکی رو خلق کردن. دنیایی که ذره‌ای سیاه و سفید نیست و همه چیز رو صفر و یکی نمیشه قضاوت کرد. بی‌صبرانه منتظر بازی جدیدشونم.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
هداداش من از اوایل ps4 تا امروز که ps5 دارم، 99درصد بازیام رو اکانتی خریدم و هیچ مشکلی نداشتن،
ظ1 و ظ2 میخرم، از تلگرتم و یا سایت ها

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,049
هداداش من از اوایل ps4 تا امروز که ps5 دارم، 99درصد بازیام رو اکانتی خریدم و هیچ مشکلی نداشتن،
ظ1 و ظ2 میخرم، از تلگرتم و یا سایت ها
اخه مشکلم اینه اینترنت درست درمونی ام ندارم بتونم دانلود کنم. چجوری دانلود میکنی شما؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
اخه مشکلم اینه اینترنت درست درمونی ام ندارم بتونم دانلود کنم. چجوری دانلود میکنی شما؟
یا با نت مخابرات (بسته های شبانه دارهب
یا با نامحدود همراه
یا میدم بیرون میزنن
یا دیتا رو از بیرون میگیرم رو هارد و با pc انتقال میدم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Rohshen

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر