PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
دوستان توجه نکردن که بازی ریمستر هست نه ریمیک
باز خوبه ریمستر میدن.
۱۰ دلار هم نوش جونشون. یه بازی هست به اسم RDR2 چندساله فنها دارن التماس میکنن ریمستر هیچ حداقل یه پچ بده بازی شصت فریم بشه پول هم بگیر ولی به کتفش هم نمیگیره راکستار ‌ :))
البته من که رو PC میزنم ولی خدایی یه پچ دادن کاری نداره.
از اون طرف پچ ری تریسینگ GTA V برای کنسولها داده ولی برای PC نداده .. اصلا معلوم نیست فازش چیه راکستار :D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
اقا اینکه بازی خیلی تفاوت زیادی نکرده بنظرم خیلی اهمیتی هم نداره و در نتیجه نیازی نیست خیلی حالت تهاجمی بگیرید. چند ماه پیش بازی رو روی ps5 بازی کردم و همون موقع هم کفم بریده بود از گرافیک بازی ولی این دلیل نمیشه الان حالا بخوام بیام بگم وای چه تفاوت عجیبی کرده این ریمستر. کلا ریمستر نسخه اول که برای ps4 اومد واقعا تفاوت زیادی داشت و یادمه وقتی بازیش میکردم کف و خون قاطی کرده بودم ازین اپگرید گرافیکی نسبت به ps3. ولی اینجا ظاهرا تفاوت خیلی زیاد نیست اما مسئله اینه ناتی داگ رو همون نسخه ps4 کاری کرد که الانم که بازیش کنید مطمئن باشید از ۹۹ درصد بازیای نسل جدید خفن تر خواهد بود و شاید تو این سبک تنها بازی که گرافیکش خفن تر باشه ریمیک نسخه اول هست.

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
دوستان توجه ندارن کلا ناتی داگ ۱۰ دلار گرفته سر این ریمستر با محتواهایی که در اختیار مخاطب قرار داده. مد NT هم که همه دارن تعریف میکنن و صرفا برا زوری چپوندن تو بازی نبوده.
نمیدونم با این ۱۰ دلار گرفتن‌ها چجوری می‌تونه جبران شکست مولتیشو داشته باشه ولی گرافیکش هنوزم که هنوزه دست نیافتنی و رو دستش چیزی نیومده. از این بهتر انتظار چیزی اگه دارید صبر کنید بازی جدیدشون که از بیخ نسل ۹ه و صرفا شوکیس گرافیک خالی با چاشنی مویرگ چشم و پیاده روی هم نخواهد بود.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
خب یه نیم ساعتی بازی کردم و حقیقتا پشمام.چقدر خوب ساخته بودنش و به لطف 4k بودنش همه چی خیلی تر و تمیزتره.رو حالت فیدیلیتی هم به نظرم میاد بازی فریمش نزدید ۵۰ اینا باشه چون خیلی نرم بودش هر چند خودشون گفتن ۴۰ فریمه (البته اگه vrr ساپورت کنه)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
RDT_20240119_2056183997802575145079614.png

حرکت جالب از سمت سونی :D
یه بنده خدایی با اینکه ورژن نسل قبلی تلوپ ۲ رو داشته اما ریمستر رو هم پیش‌خرید میکنه با قیمت ۵۰دلار. ولی خود ساپورت سونی بهش ایمیل میزنه میگه پسرم ری*دی. با توجه به اینکه تلوپ ۲ رو داشتی، ما پولت رو برمیگردونیم و میتونی وقتی ریمستر ریلیز شد با ۱۰دلار بازی رو بخری :D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
View attachment 325333

حرکت جالب از سمت سونی :D
یه بنده خدایی با اینکه ورژن نسل قبلی تلوپ ۲ رو داشته اما ریمستر رو هم پیش‌خرید میکنه با قیمت ۵۰دلار. ولی خود ساپورت سونی بهش ایمیل میزنه میگه پسرم ری*دی. با توجه به اینکه تلوپ ۲ رو داشتی، ما پولت رو برمیگردونیم و میتونی وقتی ریمستر ریلیز شد با ۱۰دلار بازی رو بخری :D
ولی فکر کنم برا اونی که تو اکانتش داشت قیمت خرید نمیاورد ها !
برا من که اینجوری بود و کلا رو گیم unavalible میزد

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
از اونجایی چند روز پیش دو سه باری یکساعت اول بازی رفتم الان که ریمستر اجرا کردم
شفافیت تصویر بسیار مشهوده
گذاشتم رو performance و hfr هم فعال کردم
خیلی لذت بخش شد که هیچ تاری نیست و حرکت ها smooth ه

• Like
Reactions: Rohshen

majid dadpur

کاربر سایت
Jul 4, 2007
32
از اوجایی که من کرم روگ لایک گیم دارم رفتم استریم ها رو نگا کردم صبح تا الان چند تایی مد خوبیه ولی باگ داره انگاری راحت میشه تمومش کرد چند جایی هم این کلیکر ها میان دشمن عادی هم کنارش میاد کاری به کار هم ندارن پلیر ها هم قایم میشن ۵دقیقه ۱بار ۱نفر رو میکشه تا اخر فقط باید قایم شی همین🥲

پ.ن :این نسخه میگن رو اخلاق شخصیت ها بیشتر کار شده اخلاقشون رو خوب کردن

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
361
از اوجایی که من کرم روگ لایک گیم دارم رفتم استریم ها رو نگا کردم صبح تا الان چند تایی مد خوبیه ولی باگ داره انگاری راحت میشه تمومش کرد چند جایی هم این کلیکر ها میان دشمن عادی هم کنارش میاد کاری به کار هم ندارن پلیر ها هم قایم میشن ۵دقیقه ۱بار ۱نفر رو میکشه تا اخر فقط باید قایم شی همین🥲

پ.ن :این نسخه میگن رو اخلاق شخصیت ها بیشتر کار شده اخلاقشون رو خوب کردن
دوست عزیز یکم مراعات حال ما رو بکن
شاید ما توان تحمل این حجم از طنز رو نداشته باشیم

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
اقا منم پچ 10 دلاری رو خریدم، فقط ی سوال الان بازی رو دانلود کنم سیو هایی ک رو ps4 داشتم میاد رو بازی؟
حال ندارم اسلحه هایی ک قبلا اپگرید کردم رو باز آپگرید کنم ، میخوام تمرکزم رو بذارم رو سلاح های جدید :D

• Like
Reactions: Rohshen

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
اقا منم پچ 10 دلاری رو خریدم، فقط ی سوال الان بازی رو دانلود کنم سیو هایی ک رو ps4 داشتم میاد رو بازی؟
حال ندارم اسلحه هایی ک قبلا اپگرید کردم رو باز آپگرید کنم ، میخوام تمرکزم رو بذارم رو سلاح های جدید :D
آره من به محض اینکه خریدمش نوتیفیکیشن داد که سیو نسخه قبلی روی این نسخه قابل استفاده اس

• Love
Reactions: Batsy

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,049
بچه ها من قبلا بازی رو روی PS4 تا نصفه تقریبا رفتم ولی درگیر ازدواج و اینا شدم و بعدش فور رو فروختم و فایو خریدم و دیگه فرصت نکردم بازی کنم :D الان ارزش داره 3/500 بدم نسخه ی ریمستر رو بگیرم رو فایو بازی کنم؟ :D

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,654
بچه ها من قبلا بازی رو روی PS4 تا نصفه تقریبا رفتم ولی درگیر ازدواج و اینا شدم و بعدش فور رو فروختم و فایو خریدم و دیگه فرصت نکردم بازی کنم :D الان ارزش داره 3/500 بدم نسخه ی ریمستر رو بگیرم رو فایو بازی کنم؟ :D
بدون هایپ و فن بازی میگم و بخاطر لذت بازی که خیلی نایابه پیشنهاد میدم اولین گیمی که میتونه برات بالاترین اولویت باشه همین بازیه.حالا اگه دوست داشتی کمتر بدی هم راه های دیگه ای هم هست که خودت میدونی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر