PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
خب، تلو انلاین کنسل شد، راحت دیگه تمام نیرو های استدیو متمرکز میشن روی نیو ip و تلو پارت 3

حس دوگانه ای دارم..
از طرفی خوشحالم تمرکز روی عناوین تکنفره داستان محور باقی خواهد موند.
از طرفی واقعا کنجاو شده بودم ببینم تجربه یه MP کلان از ناتی داگ چطور میتونست باشه..

بهرحال.. خیره ایشالا..

• Like
Reactions: MrElectricWizard

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,520
مستند پشت صحنه ساخت بازی 19 ـم پخش میشه، تریلرش:

به شخصه خیلی دوس دارم بدونم دوران کرونا رو چطور گذروندن چون کمتر استودیویی در موردش حرف زده.
البته ۱۹ ژانویه تاریخ عرضه ریمستر پارت ۲ هست. تاریخ پخش مستند بعدا اعلام میشه.
Grounded II: Making The Last of Us Part II is coming! It will be available on YouTube and as part of a post-launch update for TLOU2 Remastered
Stay tuned to Naughty Dog’s official social accounts for details on when to expect the full documentary.
هم توی یوتیوب پخش میشه هم به عنوان یه اپدیت به ریمستر اضافه میشه.

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
مستند پشت صحنه ساخت بازی 19 ـم پخش میشه، تریلرش:

به شخصه خیلی دوس دارم بدونم دوران کرونا رو چطور گذروندن چون کمتر استودیویی در مورد جزئیاتش حرف زده.
اینا کلا چهار پنج ماه به پاندمی خوردند.
ولی خب اون دوران اولیه پاندمی هم قشنگ قرنطینه به معنای واقعی بود . اون اوایل ملت رسما تو خیابون هم نمی اومدن ملت بخاطر یک سری اطلاعات غلط

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
متاسفانه یا خوشبختانه اعلام کردن که تروفی ها از نسخه اصلی منتقل میشه به این ریمستر
من دوست داشتم لیست تروفی جداگونه ای داشت تا دوباره پلت کنیم و یه انگیزه بشه با چندباره بازیش کردن

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
لیست تروفی های دی ال سی No Return (همون مود روگ لایک):
Mixed Bag
trophy

Get kills with 5 different weapons in an Assault encounter in No Return

Become The Hunter
trophy

Kill 12 enemies in a Hunted encounter in No Return

Got Your Back
trophy

Win a round of Holdout without your ally falling below 70% health in No Return

Burglar
trophy

Open the safe in Capture without killing any enemies in No Return

Roll Call
trophy

Win a run with every character in No Return

Modded
trophy

Complete an encounter with each Mod in No Return

Risk Taker
trophy

Complete five gambits in one run of No Return

Good Riddance
trophy

Beat all bosses

Team Ellie
trophy

Complete all Ellie faction challenge tracks

Team Abby
trophy

Complete all Abby faction challenge tracks

True Strength
trophy

Get an S rank on an encounter

May Your Survival Be Long
trophy

Win a Daily Run of No Return

May Your Death Be Swift
trophy

Win a Daily Run of No Return on Grounded difficulty

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
دوستان الان مایی که دیتای نسخه ۲ رو داریم باید پاک کنیم و از اول دانلود کنیم یا با یه آپدیت ریمستر میشه؟تو psn هم که میرم روش فقط پلی گیم داره و نه میشه اون ۱۰ دلار رو پرداخت کرد و نه چیزی برا دانلود میاره

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان الان مایی که دیتای نسخه ۲ رو داریم باید پاک کنیم و از اول دانلود کنیم یا با یه آپدیت ریمستر میشه؟تو psn هم که میرم روش فقط پلی گیم داره و نه میشه اون ۱۰ دلار رو پرداخت کرد و نه چیزی برا دانلود میاره

باید دوباره دانلود کنی دیتای نسخه ریمستر رو. برای آپگرید ۱۰دلاری هم باید صبر کنی بازی ریلیز شه بعد بگیریش.

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
امبارگو ریمستر امروز برداشته میشه. AnthonyCaliber قراره ساعت ۶ بعد از ظهر به وقت ما بازی رو استریم کنه برای نشون دادن تفاوت ها، پس احتمالا ساعت برداشته شدن امبارگو هم همین حدوده

• Like
Reactions: Erehx and Rohshen

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
متاسفانه یا خوشبختانه اعلام کردن که تروفی ها از نسخه اصلی منتقل میشه به این ریمستر
من دوست داشتم لیست تروفی جداگونه ای داشت تا دوباره پلت کنیم و یه انگیزه بشه با چندباره بازیش کردن

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
شاید مثل اسپایدرمن و سوشیما و... زمانی ترنسفر بشه که "سیو" های قدیمیت رو استفاده کنی، و با یک سیو جدید بتونی از اول تروفی هارو بگیری و دوباره پلت کنی... در واقع یک لیست و پروفایل جدید اما تکراری داریم که میشه با سیو های قدیمی، همه رو یک جا انلاک کرد، میشه هم این کار رو نکرد و از اول رفت کلا...

حالا بازی بیاد معلوم میشه...

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
RE4 اریجینال بعد از +6 سال، رو PS3 (نسخه HD) متاش رسید به 84،

نمونه های دیگه هم زیاده (البته هرچه فاصله بین نسخه ها بیشتر، قائدتا به دلیل تغییر استاندارد ها رویه بازخورد هم سخت و دقیق تر) اما به هر حال، این موفقیت دوباره برای ناتی داگ نشون میده بازی اصلی چنان کیفیتی و این ریمستر چنان بهبودی درش وجود داره که بعد این همه زمان و سال و هیاهو و هیت و بامبول، باز هم از اکثریت بازی های کوچیک و بزرگ، موفق تر عمل میکنه...

دم ناتی داگ گرم.. چه بکنه با بازی نسل جدیدش (از همه نظر، هم از نظر طرفداران منفجر، هم از نظر هیتر ها اتیش سوزی :D)

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
دوستان برای این تروفی دقیقا باید چیکار کنم؟ چپتر به چپتر برای سیو؟ یا چک پوینت به چک پوینت؟ بازی رو Grounded تموم کردم همین یک تروفی سخت مونده بعدش میرم سراغ ایتم های جمع اوری.

You Can't Stop This

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر