PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
پشیمون میشی:D بازی خیلی چالش برانگیزتر شده و مهمات همینجوری توش کچل هست رو درجه سختی مدریت :D یه اشتباه تو مخفی کاری نصف مهمات از دست میدی. ولی خب احتمالا رو Hard بازی خیلی خفن تر باشه :D دور دوم برای Hard خوبه
البته میشه کاستوم کرد.
درجه ریسورس هارو بیاری پایین ولی انمی هارو بزاری سروایول ترکیب خوبی میشه فکر کنم خودم رو هارد میرم میخوام تست کنم ببینم چجوری میشه.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,798
نام
حامد
دوستان دیروز متاسفانه اصلا وقت نشد
کنسول روشن کنم
امروز رو hard شروع کردیم ، فقط امیدوارم پشیمون نشم که moderate انتخاب نکردم :|
توی اپشن وسط بازی قابل تغییر هست

• Like
Reactions: Kratos-_-0_0

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
یه دیالوگی ازشون یادم رفت هرچی فکر میکنم،
الی با دینا داشتن حرف میزدن ، در مورد فیلم سینمایی و اینا، بعد دینا به الی گفت به نظرت کسی اون بیرون هنوز فیلم درست میکنه؟ الی گفت وقتی من ... دارم و باهاش ... میکنم حتما یکی هم دوربین داره و باهاش فیلم درست میکنه.
جای خالی ها رو یادم نمیاد ، کسی یادش نیست؟

گفت وقتی من گیتار دارم و اهنگ میزنم حتما یکی هم دوربین داره و فیلم میگیره.

• Like
Reactions: AM!R

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
c4f95a036921227f783a4cfd87ad2873.jpg
Code:

Sent from my iPhone using Tapatalk

داداش جون هر کی دوس داری اسپویلر بذار من اگه دیروز 3 ساعت بازی نکرده بودم تا الان شما 2 تا اسپویل خفن کرده بودی تو پاچم :D

در به در دنبالشم
بچه بودم سی دی نرم افزارشو داشتم شکست الان چند ساله دنبالشم داداش اگه یوقت فهمیدی به ما هم اطلاع بده دمت گرم (اینستام hesan_hosseini)

در به در دنبالشم
اطلاعات بیشتری نداری ازش اگه داری بگو من گوگل بزنم شاید سرنخی یافتیم?

منم در به در دنبال همین بازی که این دوستمون گفت میگردم.
- این بازی رو از بیرون نگاه میکردی و شخصیتش رو هدایت میکردی . زاویه دیدش تقریبا حالت بازی مورتال کمبته . سالش شاید 10 12 سال پیش بازی میکردم . اسماشونو یادم نمیاد فقط از رئیساش دوتا یادمه یکی نمادش ماهی قرمز بود یکیشونم یه بز زرد . واسه پی سی بود بازی . میتونستی سربازا رو جذب کنی میومدن پشتت . اول بازی لباس سفید تنشه بعدش یه کلاه پیدا میکنی میری میگیریش لباس پلی تنت میشه.
منم دنبالشم این بازی لعنتیو بچه بودم سی دی نرم افزار گلهای بهشت داشتم این بازیم توش بود اون موقع تا سه چار مرحله بلد بودم برم بعد از اون بز یه رئیس دیگه داشت فک کنم اسمش armadillo سبز بود عاشق این بازی بودم الان عقده شده چن سال برام که پیداش کنم تمومش کنم ??

سلام بچه ها من ۲۳ سالمه دنبال یه بازی خیلی قدیمی میگردم هیچجا پیداش نکردم واسه ۱۵ سال پیشه حداقل
بازیش یادمه ۲ بعدی بود
تصویر از دور بود اولش اینطوری شروع میشد یه چیزی میاد خونه ی شخصیت بازی رو خراب میکنه بعد این لباس فک کنم پلیس تنش میکنه میره دنبالش،چیز دیگه که یادمه تو بازی به جاهاییش پروانه داشت ینی مثلا یه صندوقو باز میکرد کلی پروانه ازش میومد بیرون
کسی این بازیو کرده یا اسمشو میدونه؟
درود
داداش منم ۲۲ سالمه هم دوره ایم تقریبا خخخخخ منم اون موقع شیش هفت سالم بود.
تو این سایت با شما الان پنج نفر شدیم که دنبالشیم، بازی به اسم مبارزه و تو نرم افزار آموزشی گلهای بهشت ۱ بود اون موقع سی دی شو داشتم الان گمش کردم هیچ جا هم موجود ندارن که بخرمش اصن دیگه تولید هم نمیشه. خلاصه که آره طرف با رباتش میومد از خونه تو رد میشد میرفت بعد مرحله شروع میشد در طول بازی میتونستی از جونت کم کنی یه تیر های آبی بندازی سربازای دشمنو یار خودت کنی یه کلاه پلیس هم بود میگرفتی بعد اون پروانه ها که میگفتی رد میشدن ینی کلاهو تصاحب کردی،بعد پلیس میشدی وسیله نقلیه هم داشت یه آدم آهنی که نمیتونست بپره، یه ربات شبیه کانگرو فقط میپرید و یه زیردریایی زرد داشت. غول مرحله اول هم یه یارو بود داخل یه ربات بزرگ به شکل ماهی قرمز. دیگه چیزی یادم نی

Last edited by a moderator:
  • Smile
Reactions: kamyy

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
این که فکر کنیم توی دنیای Last of Us یکی مثل جوئل به مرگ طبیعی بمیره خیلی بچگانه است
فلش بک به موزه و شوخی های الی و جوئل باعث شد که با بغض بخندم، حسی که تا حالا هیچ فیلم و کتابی در من ایجاد نکرده بود

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
تا مزرعه ماریجوانا رفتم . بازی عالی هست . در تمام ابعاد . بازی با قدرت و گستاخانه ساخته شده . خشونت و صحنه های جن/سی ... تبلیغ برای هم/جن/س/گرایی هم هست . (می خواهند تو جوامع عادی بشه . توی فیلم ها و سریال ها زیاد بود . حالا وارد دنیای گیم هم شده

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
داداش جون هر کی دوس داری اسپویلر بذار من اگه دیروز 3 ساعت بازی نکرده بودم تا الان شما 2 تا اسپویل خفن کرده بودی تو پاچم :D

داداش تاپ تالم گزینه اسپویلر نداره
من گشتم چیزی. ندیدم
عکس من گذاشتم ربطی به داستان بازی نداره
یه زامبی مرده با گلوله !!!

• Smile

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان به نظرتون Resource Difficulty رو هم ببریم رو درجه سخت اون آیتم هایی که برای آپگرید سلاح و اسکیل های الی مورد نیاز هست رو هم کمتر میده ؟
من برام آیتم های معمولی بازی مهم نیست ولی موارد مورد نیاز برای ارتقا اسلحه رو واقعا میخوام

آخرین ویرایش:

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
داداش تاپ تالم گزینه اسپویلر نداره
من گشتم چیزی. ندیدم
عکس من گذاشتم ربطی به داستان بازی نداره
یه زامبی مرده با گلوله !!!

نه اخه مشکل زامبی نبود اصلا، منظورم من همون کرکتری بود ک داشتی باهاش میرفتی.

دوستان به نظرتون Resource Difficulty رو هم ببریم رو درجه سخت اون آیتم هایی که برای آپگرید سلاح و اسکیل های الی مورد نیاز هست رو هم کمتر میده ؟
من برام آیتم های معمولی بازی مهم نیست ولی موارد مورد نیاز برای ارتقاع اسلحه رو واقعا میخوام
بستگی ب خودت داره من ک اصلا نمیدونستم گزینه ریسورس دیفیکالتی هم وجود داره ولی الان ک فهمیدم میخوام درجش رو بیارم پایین ک بهم ریسورس ها رو نشون بده چون ب هر حال من کلی تو محیط میچرخم و حیفم میاد چیزی رو از دست بدم.

• Like

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
من برام آیتم های معمولی بازی مهم نیست ولی موارد مورد نیاز برای ارتقاع اسلحه رو واقعا میخوام
من روی این امتحان نکردم ، ولی توی شماره یک ساپلیمنت برای اسکیل ها و اون پیچ و مهره ها که باهاش اسلحه آپگیرید میکنی با تغییر درجه ی سختی ثابت بود و فقط گلوله و الکل و پارچه و ... کم میشد

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
استودیویی که حتی از یک المان شکستن شیشه تا این حد استفاده میکنه و بهش می‌پردازه بدون شک شایسته ستایشه. من ۵ ۶ ساعت تا الان جلو رفتم و نظر شخصی من اینه که تو هر قضیه‌ای از بازی‌های این نسل یه سر و گردن بالاتره.

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
چه قدر داستان کلیشه ای و بدی داشت . ( بازی رو تا بیشتر از نصف رفتم و پایان بندیش رو هم دیدم )
تا حد زیادی دراکمن بازی رو سیاست زده کرده و سوار یه سری جریانات بی مورد شده .
هر چه قدر گرافیک و گیم پلی خوبه شخصیت های جدید افتضاحن و اصلا جایی واسه همدردی و همذات پنداری باقی نمیزارن .
این نظر منه ممکن هم هست یکی با بازی خیلی حال کنه ولی واسه منی که این همه سال منتظر بودم ، نتیجه دور از ذهنم بود و بچه گانه .
به هر حال به قول خود کارگردانش بازی جوری ساخته شده که خیلی از طرفدارای قدیمی ازش متنفر میشن .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر