PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

kourosh rm

کاربر سایت
Jul 23, 2016
29
خب خیلیامون کشته شدنه جوئل به بدترین شیوه ممکن و رفتنه الی سر قبرشم دیدیم، ولی سوال اینجاست که تکلیف اون لاینه you think I let you do this on your own چی میشه این وسط؟ چیزی که مشخضه اینه که اون صحنه نه بهش میومد فلشبک باشه نه تصور جوئل از الی

• Like
Reactions: D.ace

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
بازی اصلا نذارید رو هارد اگه میخواید بی دردسر بازیو تموم کنید داستان بفهمید من که گذاشتم هارد دهنم سرویس شده تا الان فقط تصور این که بازی Grounded داشت چی میشد پشم ریزون :D

• Smile
Reactions: M..AR..A

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
444
منم حدود 3 ساعت و نیم بازی کردم. چپتر بعد jackson رو یک ساعت یا چهل دقیقه جلو رفتم.

یک سوال در مورد گیمپلی. هیچ اسپویلی نداره تنها برای کسایی که حساس هستن داخل اسپویلر میزارم
اقا بشدت بنظرم مبارزه با اینفکتد ها سخت تر شده!!! کلیکر ها تا یکم نزدیک میشی سریع برمیگردن و میخورنت :| یک محیط کوچیک که 3-4 تا رانر و 2 تا کلیکر داشت رو اقلا 5 بار مردم :| و اصلا نمیشه مخفی کاری کرد :| تهشم مجبور شدم بدوعم و تیر حروم کلیکرا کنم :|

کسی این مشکل منو نداره درمورد کلیکرا؟ حتی اون اولای بازی که 2 تا کلیکر هم بودن باز هم 4-5 بار مردم چون نمیتونستم مخفی کاری کنم. خیلی اروم هم نزدیک میشدم باز هم سریع برمیگشت منو میخورد :|

و منم هفته پیش دستم خراب شد. R2ش فنرش در رفته بود فکر کنم و حساس شده بود. به این حالت که هر از گاهی خود بخود یکم R2 میزد. این مشکل جوری بود که وسط قسمت اول، مثلا راه میرفتم خود به خود شیشه پرت میکرد :D یا aim میکردم سریع تیر میزد. حالا رفتم درستش کنم. خیلیم مرده تو پاچم کرد و ازم پول گرفت. ولی بعد 100 درصد اوکی نشد. امروز باز به این مشکل برخوردم :| نمیدونم چه کنم والا :|

و یک نظر درمورد داستان در چپتر jackson
فقط منم که بنظرم مرگ جوئل بد بود؟ خیلی خیلی صحنه درد ناکی بود و شدیدا حالو بد کرد ولی مشکل این بود که اصلا نفهمیدم مرد :| چون تو ذهنم طبق تریلر ها این بود که زنده میمونه و هست در ادامه بازی! و وقتی ضربه خورد حس بدی کردم ولی deep down میدونستم زندست. بعد تامی اومد با الی حرف زد. نفهمیدم :| بعدش که الی رفت سر قبر جوئل دوهزاریم افتاد :| چرا واقعا؟ :|

لعنت به اون abby... واقعا قراره همچین کاراکتر منفور و اشغالیو کنترل کنیم؟ :| + و بدیش اینه که اصلا نفهمیدیم چرا این کارو کرد. داستان پشتش چی بوده! چرا جوئل و کشت؟
داداش چقدر برای یه دکمه گرفت من دسته اولی که با کنسول بود بعد از 6 سال کار کردن یه مدته کمی دکمه L2 مشکل پیدا کرده خواستم ببرم تعمیر چقدر هزینه برداشت برای شما؟

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
من یک سوال جدی برام درباره ی ۳ ساعت اول بازی پیش اومده,اگر کسی می تونه جواب بده
چطور joel که در نسخه اول,همیشه در برخورد با افراد غریبه به شدت محتاط بود و به هیچ وجه اسمش را به کسی نمی گفت و به همه شک می کرد (نمونه اش اولین بار که sam و برادرش را در نسخه اول می بینن),خیلی راحت با یک گله آدم غریبه وارد یک محیط بسته می شه و درجا اسمش را می گه؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
خب خیلیامون کشته شدنه جوئل به بدترین شیوه ممکن و رفتنه الی سر قبرشم دیدیم، ولی سوال اینجاست که تکلیف اون لاینه you think I let you do this on your own چی میشه این وسط؟ چیزی که مشخضه اینه که اون صحنه نه بهش میومد فلشبک باشه نه تصور جوئل از الی
نه بابا خیلی بعیده چیزی که میخوای بگی اتفاق بیوفته.

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
796
من یک سوال جدی برام درباره ی ۳ ساعت اول بازی پیش اومده,اگر کسی می تونه جواب بده
چطور joel که در نسخه اول,همیشه در برخورد با افراد غریبه به شدت محتاط بود و به هیچ وجه اسمش را به کسی نمی گفت و به همه شک می کرد (نمونه اش اولین بار که sam و برادرش را در نسخه اول می بینن),خیلی راحت با یک گله آدم غریبه وارد یک محیط بسته می شه و درجا اسمش را می گه؟
میتونه از این باشه که نجات دادنش و جوئل فک کرد که اینا خطری نمیتونن داشته باشن و یه جورایی بهشون اعتماد کرد مخصوصا که بینشون زن هم بودش و متمدن به نظر میومدن و شبیه وحشیا نبودن

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
821
نام
رضا
منم به همین دقیقا فکر کردم. حدسم اینه اصلا تریلرهای قبل بازی سر کاری بود نمونش تو تریلرهای قبل ریلیز بازی دیدیم که الی تنها روی اسب وارد سیاتل شد ولی الان با دیانا با هم رو اسب وارد سیاتل شدن. من فکر کنم اون قسمت هم که جول دهن الی رو گرفته بود خود جول نباش یعنی سرکاری بود به نظرم جسی بوده باش (همون ژاپنیه) چون تو تریلر گیم پلی چند وقت پیش نشون دادن به کمک الی میاد. بازم نمیدونم. ولی جول اگه زنده باش که خیلی تخیلی میشه. پس اون قبر کیه یعنی الی نمیدونه واقعا جول زنده هست یا مرده و غیره.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,193
نام
Amir
و یک نظر درمورد داستان در چپتر jackson
فقط منم که بنظرم مرگ جوئل بد بود؟ خیلی خیلی صحنه درد ناکی بود و شدیدا حالو بد کرد ولی مشکل این بود که اصلا نفهمیدم مرد :| چون تو ذهنم طبق تریلر ها این بود که زنده میمونه و هست در ادامه بازی! و وقتی ضربه خورد حس بدی کردم ولی deep down میدونستم زندست. بعد تامی اومد با الی حرف زد. نفهمیدم :| بعدش که الی رفت سر قبر جوئل دوهزاریم افتاد :| چرا واقعا؟ :|

لعنت به اون abby... واقعا قراره همچین کاراکتر منفور و اشغالیو کنترل کنیم؟ :| + و بدیش اینه که اصلا نفهمیدیم چرا این کارو کرد. داستان پشتش چی بوده! چرا جوئل و کشت؟
به نظر من دلیل اینکه خیلی دردناک و وحشیانه بود مرگش، این بود که حس تنفر رو به طور کامل توی مخاطب ایجاد کنه و تنفر هم تا حدی باشه که مخاطب رو تا آخر بازی همراهی کنه. من که حقیقتش تا نیم ساعت واقعا اشک می‌ریختم. همون اول که انگیزه ابی مشخص نمیشه، به هرحال باید چیزایی رو داشته باشن که تو ادامه بازی بگن. باید بفهمیم برای چی ابی همچین تنفری از جول داشت

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
داداش چقدر برای یه دکمه گرفت من دسته اولی که با کنسول بود بعد از 6 سال کار کردن یه مدته کمی دکمه L2 مشکل پیدا کرده خواستم ببرم تعمیر چقدر هزینه برداشت برای شما؟
والا اف تاپیکه ولی طرف گفت دسته رو باز میکنم یک سرویس میکنم ببینم مشکلش چیه و لاستیکاشو عوض کنم. گفتم لاستیکاش نوعه. برای اینا حدود 60-70 خواست بگیره. بعدش گفت فنر نداشت کلا دستت :| (پارسال به خودش داده بودم اون موقع نفهمیده بود الان میگه دستت کلا فنر نداشته) و فنر گذاشتو با یک سرویس 50 گرفت. بنظرم کاری نکرد و اینقدر پول گرفت. تازه این طرف یک تعمیراتی بود و نیم ساعته تحویل داد. مغازه میدادم خیلی گرون تر میگرفت فکر کنم...

• Like
Reactions: mdtnt

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
به نظر من دلیل اینکه خیلی دردناک و وحشیانه بود مرگش، این بود که حس تنفر رو به طور کامل توی مخاطب ایجاد کنه و تنفر هم تا حدی باشه که مخاطب رو تا آخر بازی همراهی کنه. من که حقیقتش تا نیم ساعت واقعا اشک می‌ریختم. همون اول که انگیزه ابی مشخص نمیشه، به هرحال باید چیزایی رو داشته باشن که تو ادامه بازی بگن. باید بفهمیم برای چی ابی همچین تنفری از جول داشت

راستش اینو پرسیدم چون صفحات پیش یکی حرفی زد به این مضمون که جوئل کار بدی کرد ولی حقش نبود اینجوری :| و من موندم نکنه گفتن و من نفهمیدم :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر