PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,164
نام
Amir
جدا ازین که مصرف مواد مخدر و خشونت میتونه خطرناک باشه، حالا یکی این ببینه بعد احساس کنه گی چه مشکلی پیش میاد برای شما؟ منظورم این چرا اینقدر مهم براتون یکی دیگه با پایین تنش چیکار می‌خواد بکنه؟ :D
من خودم طرفدار بازیم و اتفاقا سر این مسائل ازش دفاع کردم :D فقط گفتم یه همچین جوگیری ریزی هم وجود داره بین تینیجرا مگرنه قصدم ترول بازی نبود :| طبیعتا ربطی به من نداره

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
من چمیدونستم اصلا حواسم به این چیزا نبود ...
من اولین دقیقه ای که خبر رسید لیک شده اولین کاری که کردم تمام هشتگ های گیمی خصوصا. Tlou و تمام پیج های گیمی فارسی و انگلیسی رو انفالو کردم...

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
الان خطرناک ترین جاها، اینستاگرام و گرو های تلگرامه، هیچ جا بیشتر از این جاها خطر اسپویل غیر قابل اجتناب نداره

برای من که داستان از همون اولین تریلر که بازی معرفی شد قابل پیش پینی بود ، این spoiler ها چیزی زیادی اضافه نکردن ...

• Angry
Reactions: IMANOKA

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
من خودم طرفدار بازیم و اتفاقا سر این مسائل ازش دفاع کردم :D فقط گفتم یه همچین جوگیری ریزی هم وجود داره بین تینیجرا مگرنه قصدم ترول بازی نبود :| طبیعتا ربطی به من نداره
نه نمیگم مشکل داری با بازی فقط این که یکی جو بگیرتش گی شه یا نه فکر نمیکنم زندگی هیچ کدوم از ما رو آسون تر یا سخت تر کنه.:D به علاوه این که اخیرا اثبات شد که ما چیزی به عنوان ژن گی نداریم یعنی حقیقت این که شرایط بعد از تولد رو گی بودن اثر میذاره زیاد سخت نگیرید زندگیتون بکنید لذت ببرید چون به قول ریکی جرویز هیچ sequel ای نداره:D

• Like
Reactions: last of amir

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
به نظر می‌رسه در مورد TLoU2 به‌جز رفتار همیشگی یه عده توی لو دادن داستان فیلم‌ها و بازی‌ها که از قدیم برای چیزهای معروف وجود داشته، با یه سری عقده‌گشایی هم طرف هستیم. :D قدیما یه چیزی که لو می‌رفت، عزیزان فقط توی جاهایی که با اون قضیه در ارتباط بود گندکاری می‌کردن و مثلاً می‌رفتن توی بخش نظرات تریلر بازی توی یوتیوب یه چیزی می‌نوشتن. ولی برای TLoU2 فرقی نمی‌کنه توییت‌های مربوط به بازی رو بخونی یا سخنرانی یکی از سران جنبش عدم تعهد در مورد گرمایش زمین، در هر صورت یه نفر رو اونجا می‌بینی که داره بازی رو لو میده!
من زیاد حال نمی‌کنم با اصطلاحاتی مثل «فلان چیز فشار آورده»، ولی واقعاً انگار ND به یه عده خیلی فشار آورده و این فرصت رو بهترین موقعیت برای خالی کردن خودشون بعد از سال‌ها غم و غصه می‌دونن! :D

والا آریا اینکه خوبه، به نظرم بهترین فرمش همینیه که هر روز تو فروم خودمون میبینیم. اول که بهش گفتن سینما زده، سپس لزبین زامبی کش، بعد با ID جدید فاز دلواپس برمیدارن میگن بهتره دراکمن رو ND بندازه بیرون:D و باید جلوی این روند گرفته بشه:D

کلا این عقده گشایی که گفتی چند لول ارتقا پیاده کرده اینجا.

آخرین ویرایش:

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
والا آریا اینکه خوبه، به نظرم بهترین فرمش همینیه که هر روز تو فروم خودمون میبینیم. اول که بهش گفتن سینما زده، سپس لزبین زامبی کش، بعد با ID جدید فاز دلواپش برمیدارن میگن بهتره دراکمن رو ND بندازه بیرون:D و باید جلوی این روند گرفته بشه:D

کلا این عقده گشایی که گفتی چند لول ارتقا پیاده کرده اینجا.

نه این فایده نداره ، چیزی که ND نیاز داره ایجاد یه فضای کاری مناسب و بی دغدغه برای کارکنانش هست نه اخراج خالق داستان ، یه نمونه خوب Valve هیچ وقت تحت تاثیر Hype نبوده

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
نه این فایده نداره ، چیزی که ND نیاز داره ایجاد یه فضای کاری مناسب و بی دغدغه برای کارکنانش هست نه اخراج خالق داستان ، یه نمونه خوب Valve هیچ وقت تحت تاثیر Hype نبوده

دیگه از قدیم گفتن صلاح مملکت خویش خسروان دانند، من که نمیتونم بیام از پشت کامپیوتر خودم تو فروم بازیسنتر برای ND تعیین تکلیف کنم باید چیکار کنن چیکار نکنن. اینکه این نسل خیلی به ND فشار امد هم به نظر من شروعش برمیگرده به کنسل شدن پروژه امی هنینگ و ریبوت ساخت UC4. شما فرض کن در یک دنیای موازی اون پروژه درست رفته بود جلو و توسط تیم اصلی ساخته میشد، اول اینکه تاخیر نمیخورد و سر وقت میومد، دوم اینکه تیم بروس و نیل هم عوض فشرده کار کردن روی UC4 و تموم کردنش توی 2 سال، با تمرکز بهتر روی Last 2 وقت میزاشتن و این بازی هم زودتر و بدون کرانچ ساخته میشد. به هر صورت تو این پروسه ساخت ND چند تا کارگردان کار درست پرورش داده، اولیش بازیساز محبوب من Antony Newman ـه که بخصوص تو TLoU دیزاینر میلی کامبت ها بود، دومی هم Kurt Margenau و اینا میتونن پروژه های خودشون رو لید کنن. در نتیجه نسل بعد شرایط یه مقدار بهتر میشه یحتمل.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من اولین دقیقه ای که خبر رسید لیک شده اولین کاری که کردم تمام هشتگ های گیمی خصوصا. Tlou و تمام پیج های گیمی فارسی و انگلیسی رو انفالو کردم...
کلمات golfو mario golf و golf club و کلا هر چیزی مربوط به گلف رو فیلتر کنید
بشدت اسپویلیه و تقریبا 50 درصد بچه ها بخاطر این اسپویل شدن خودم قربانی این موضوعم

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
دیگه از قدیم گفتن صلاح مملکت خویش خسروان دانند، من که نمیتونم بیام از پشت کامپیوتر خودم تو فروم بازیسنتر برای ND تعیین تکلیف کنم باید چیکار کنن چیکار نکنن. اینکه این نسل خیلی به ND فشار امد هم به نظر من شروعش برمیگرده به کنسل شدن پروژه امی هنینگ و ریبوت ساخت UC4. شما فرض کن در یک دنیای موازی اون پروژه درست رفته بود جلو و توسط تیم اصلی ساخته میشد، اول اینکه تاخیر نمیخورد و سر وقت میومد، دوم اینکه تیم بروس و نیل هم عوض فشرده کار کردن روی UC4 و تموم کردنش توی 2 سال، با تمرکز بهتر روی Last 2 وقت میزاشتن و این بازی هم زودتر و بدون کرانچ ساخته میشد. به هر صورت تو این پروسه ساخت ND چند تا کارگردان کار درست پرورش داده، اولیش بازیساز محبوب من Antony Newman ـه که بخصوص تو TLoU دیزاینر میلی کامبت ها بود، دومی هم Kurt Margenau و اینا میتونن پروژه های خودشون رو لید کنن. در نتیجه نسل بعد شرایط یه مقدار بهتر میشه یحتمل.

مشخص نیست ولی ممکنه فشار Sony و اشتیاق هواردارن ND را به یه تصمیم گیری عجولانه سوق داده باشه ، پروژهای سنگین زمان برن و تعیین Deadline در این پروژه ها خیلی مهمه که در مورد TLOU2 بنظر میرسه توان تیم و زمان development درست تخمین زده نشده ،

در هر صورت امیدوارم خسروان ND به دیکتاتورهایی مثله Randy Pitchford تبدیل نشن

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,403
نام
محمد
کلمات golfو mario golf و golf club و کلا هر چیزی مربوط به گلف رو فیلتر کنید
بشدت اسپویلیه و تقریبا 50 درصد بچه ها بخاطر این اسپویل شدن خودم قربانی این موضوعم
حس میکنم خود پستت هم با این اوضاع یک اسپویلی محسوب میشه:))
بنظرم واقعا کسی که جدا میخواد هیچ براش اسپویل نشه اینجا نیاد که هیچ کلا هیچ شبکه اجتماعی نیاد.
وگرنه تا 50 روز دیگه واقعا انتظار اینکه بدون هیچ اسپویلی بگذرونه نزدیک به محاله:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
من‌ که امید داشتم متا +۹۵ بشه اما بعد این جریانات دیگه امیدی ندارم
متا ۹۲ یا ۹۳ میشه و این برای من یعنی شکست :D

جدا از اون دوست دارم بیل رو ببینیم خیلی باحال بود مخصوصا کل کلاش با الی تو این سن خیلی خوبه:D
View attachment 139342
یعنی باید درشون رو تخته کنن؟؟

من دارم به 88،87 فکر میکنم، بعد شماها دارید میگید 93 یعنی شکست.

مشخص نیست ولی ممکنه فشار Sony و اشتیاق هواردارن ND را به یه تصمیم گیری عجولانه سوق داده باشه ، پروژهای سنگین زمان برن و تعیین Deadline در این پروژه ها خیلی مهمه که در مورد TLOU2 بنظر میرسه توان تیم و زمان development درست تخمین زده نشده ،

در هر صورت امیدوارم خسروان ND به دیکتاتورهایی مثله Randy Pitchford تبدیل نشن
فکر کنم فراموش کردید بازی برای بهمن در نظر گرفته شده بود، رفع یه سری مشکلات تا الان کشش داده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر