PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
قیافش خیلی نچسبه .دروغ نگم بهتون من تریلر رو که نگاه میکنم قیافه اینو که نشون میده به یه جای دیگه نگاه میکنم :D اصلا یه lvl سطح بازیو برای من آورده پایین قیافه این دختره :D ( با عرض پوزش از طرفداران حقوق زنان و جامعه فمنیست ها و طرفدار زیبایی باطن و همه چی خوشگلی نیست و این چیزا :D )
منو یاد اون دختر تو مخیه تو سریال Walking Dead میندازه که اتفاقا لز هم هست:D

rs_634x1024-171020111334-634-alanna-masterson-twd-season-8-amc.jpg

537263_v9_bb.jpg

علی ایحال برای جفتشون آرزوی مرگ میکنم:D (توسط واکرها و کلیکرها البته:D)

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
منو یاد اون دختر تو مخیه تو سریال Walking Dead میندازه که اتفاقا لز هم هست:D

View attachment 89760

علی ایحال برای جفتشون آرزوی مرگ میکنم:D (توسط واکرها و کلیکرها البته:D)
البته قیافه این خیلی بهتره:D

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
البته قیافه این خیلی بهتره:D
حالا شایدم از قصد اینو آوردن. شاید پیامی پشتش باشه:D(یا لااقل امیدوارم که اینطور باشه :\ )
چون این یه کاری کرد که آدم میگه باو بازم این دختره تو WD. من فکر میکردم این رو اعصابه.. پارتنر الی رو ندیده بودیم...

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
قیافش خیلی نچسبه .دروغ نگم بهتون من تریلر رو که نگاه میکنم قیافه اینو که نشون میده به یه جای دیگه نگاه میکنم :D اصلا یه lvl سطح بازیو برای من آورده پایین قیافه این دختره :D ( با عرض پوزش از طرفداران حقوق زنان و جامعه فمنیست ها و طرفدار زیبایی باطن و همه چی خوشگلی نیست و این چیزا :D )
100% موافقم. :D
قیافه ی طرف انقدر بده که آدم هرچی زور میزنه باهاش ارتباط برقرار کنه نمیشه اصلا. :D رایلی تو شماره ی اول خیلی بامزه تر و بهتر بود.

• Like
Reactions: Scαrface

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
قیافه ی طرف انقدر بده که آدم هرچی زور میزنه باهاش ارتباط برقرار کنه نمیشه اصلا. :D رایلی تو شماره ی اول خیلی بامزه تر و بهتر بود.
رایلی عالی بود انصافا
بقدری عالی بود که حتی لیاقت اینو داشت تو اون دی ال سی شخصیت قابل بازی باشه اصلا مقایسه نکنید با این کارکتر جدید:D

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,520
چی میشه این تو بازی یهو یه کلیکر گازش بگیره بعد خودش تبدیل بشه الی بکشتش :D
یه ملت شاد میشن:D
خب درسته که اکثر اوقات تو سینما و ... اون نقشی که معشوقه هست و چمیدونم نامزد و نماد عشق و این حرفا ، یه بازیگر خوشکل انتخاب میکنن ، مث لیزا تو کازابلانکا یا رز توی تایتانیک و ...
ولی باید بگم که از این حرکتی که اینا زدن بدم نیومد واقعا ، اینکه بازیگر خوشکل نذاشتن برای دیانا اولا کلیشه نیست و بعدشم یجور حس واقعگرایی بهم دست داد از بار اول که دیدم به این دلیل :
لز*بین ها خیلی اوقات سلیقه شون کاملا فرق میکنه تو انتخاب پارتنر و ... ، ینی یه دختری که از نگاه اکثر پسرها بیریخته ممکنه برای یه همجنسگرا ایده آل باشه :D این یه فکته علمیست گفتم که از نظر نیندازید:D
الن پیج مصداق بارزه این حرفه :D

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
خب درسته که اکثر اوقات تو سینما و ... اون نقشی که معشوقه هست و چمیدونم نامزد و نماد عشق و این حرفا ، یه بازیگر خوشکل انتخاب میکنن ، مث لیزا تو کازابلانکا یا رز توی تایتانیک و ...
ولی باید بگم که از این حرکتی که اینا زدن بدم نیومد واقعا ، اینکه بازیگر خوشکل نذاشتن برای دیانا اولا کلیشه نیست و بعدشم یجور حس واقعگرایی بهم دست داد از بار اول که دیدم به این دلیل :
لز*بین ها خیلی اوقات سلیقه شون کاملا فرق میکنه تو انتخاب پارتنر و ... ، ینی یه دختری که از نگاه اکثر پسرها بیریخته ممکنه برای یه همجنسگرا ایده آل باشه :D این یه فکت علمیست گفتم که از نظر نیندازید:D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
co-lead designer بازی یه سری اطلاعات جدید راجب بازی داده و راجب motion matching و انیمیشن‌های خارق‌العاده بازی صحبت کرده و یکم hint راجب خود بازی داده:

- ساخت بازی تقریبا بعد عرضه نسخه اول شروع شد و بعد اتمام ساخت Uncharted 4 کل تیم به پروژه Part II اضافه شدن. فکر کنم استرلی برای مدت کمی بالا سر بازی بوده.
- این نسخه شدیدا رو "تنفر" و شخصیت پیچیده الی متمرکزه.
- فعلا الی تنها کاراکتر قابل کنترل هست و این قضیه ممکنه تغییر کنه. خیلی چیزا هست که راجب بازی هنوز اعلام نشده.
- جول بخش بزرگی از بازی هست.

احتمالا یه بخشی از بازی باید جول رو کنترل کنیم. اخ اخ، چه مغزهایی منفجر بشه وقتی به اون بخش از بازی برسیم...

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
co-lead designer بازی یه سری اطلاعات جدید راجب بازی داده و راجب motion matching و انیمیشن‌های خارق‌العاده بازی صحبت کرده و یکم hint راجب خود بازی داده:

- ساخت بازی تقریبا بعد عرضه نسخه اول شروع شد و بعد اتمام ساخت Uncharted 4 کل تیم به پروژه Part II اضافه شدن. فکر کنم استرلی برای مدت کمی بالا سر بازی بوده.
- این نسخه شدیدا رو "تنفر" و شخصیت پیچیده الی متمرکزه.
- فعلا الی تنها کاراکتر قابل کنترل هست و این قضیه ممکنه تغییر کنه. خیلی چیزا هست که راجب بازی هنوز اعلام نشده.
- جول بخش بزرگی از بازی هست.

احتمالا یه بخشی از بازی باید جول رو کنترل کنیم. اخ اخ، چه مغزهایی منفجر بشه وقتی به اون بخش از بازی برسیم...
منفجر بشه؟
با این گرافیک اگه به اون بخش برسیم رسما تو اون تاریخ امار درخواست امبولانس به میزان سرسام اوری افزایش پیدا میکنه:bash:

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
یادمه بعد اینکه نسخه اول رو همه تموم کرده بودن بعد ریلیز خیلی همه در بحبوحه این بودن که آیا نسخه بعدی ای درکاره و ساخته میشه یا نه و فشار روی ND زیاد بود. ND هم یادمه گفته بود که تا وقتی ایده و حرف جدیدی برای زدن نداشته باشیم ساختن ادامه بازی رو لازم نمیدونیم. جالبه چقد سریع ایده به ذهن آدم ها میتونه خطور کنه:D
co-lead designer
- ساخت بازی تقریبا بعد عرضه نسخه اول شروع شد و بعد اتمام ساخت Uncharted 4 کل تیم به پروژه Part II اضافه شدن
ولی دیدن جول توی بازی یجورایی ناراحتم میکنه. احتمالا الان خیلی پیر شده و ناتوان و دیگه اون جول مرد خسته و ترسناک شماره اول نیست. یجورایی مثل پیریای Ezio که توی اون انیمیشن Assassin's Creed Embers که روزهای آخر Ezio رو نشون میده. کاراکتری که سال ها باهاش خاطره داشتیم اما حالا پیر و ناتوان شده دیدنش سخته. یجورایی انقد احساس همزاد پنداری و نزدیک بودن با جول دارم که احساس میکنم باید تمام بار اون پیری رو من هم به دوش بکشم:x:D

• Like
Reactions: R@OUF

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
یادمه بعد اینکه نسخه اول رو همه تموم کرده بودن بعد ریلیز خیلی همه در بحبوحه این بودن که آیا نسخه بعدی ای درکاره و ساخته میشه یا نه و فشار روی ND زیاد بود. ND هم یادمه گفته بود که تا وقتی ایده و حرف جدیدی برای زدن نداشته باشیم ساختن ادامه بازی رو لازم نمیدونیم. جالبه چقد سریع ایده به ذهن آدم ها میتونه خطور کنه:D

ولی دیدن جول توی بازی یجورایی ناراحتم میکنه. احتمالا الان خیلی پیر شده و ناتوان و دیگه اون جول مرد خسته و ترسناک شماره اول نیست. یجورایی مثل پیریای Ezio که توی اون انیمیشن Assassin's Creed Embers که روزهای آخر Ezio رو نشون میده. کاراکتری که سال ها باهاش خاطره داشتیم اما حالا پیر و ناتوان شده دیدنش سخته. یجورایی انقد احساس همزاد پنداری و نزدیک بودن با جول دارم که احساس میکنم باید تمام بار اون پیری رو من هم به دوش بکشم:x:D
برادر جوئل فقط 4 سال پیرتر شده نه 10 سال نه 20 سال:D

• Like
Reactions: mohsen2012

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
دقیقا من بعضی وقتها به خودم میگم محمد فکرشو نکن انشالا همون اول بازی میکشنش قرار نیست هی نشونش بده که :D

اگر به تریلر E3 با کیفیت 4K دقت کنید میبینید که بعد از صحنه لب تو لب شدن که الی شیو میکنه تو گلوی اون زامبی، همون دستبند دختره دست الی هست معلومه که دختره مرده و داره انتقامش رو میگیره ...

حسم میگه که الی و جوئل به یه جایی مثل فصل سوم واکینگ دد میرسن که فرماندار داشت، تو همون وسط یه داستانی بین اینا پیش میاد از هم فاصله میگیرن و اینا روزا میرن شکار و ... بعد هم که عاشق هم میشن الی و این دختره، در نهایت این گروه که شکم پاره میکردن حمله میکنن همه رو قتل عام میکنن یا یه عده ای رو و الی به پا میخیزه!!! هرچند حدس مسخره ای هم میتونه باشه ولی ...

• Like
Reactions: ADU_Tank

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
برادر جوئل فقط 4 سال پیرتر شده نه 10 سال نه 20 سال:D
جول تو این شماره تو اوایل پنجاه و خورده ای سالگیه. از یه آدم پنجاه ساله توی اون دوران پساآخرالزمان که اونهمه سختی کشیده چه انتظاری داری؟:D بعد من مطمئنم اینا واسه اینکه یکم دراماتیک ترش کنند یکمم خودشون لعاب میدن به جول و پیرتر نشونش میدن.:D نقش یه Mentor یا مرشد داشته باشه. (البته امیدوارم اینطوری نشه چون کلیشه اس):sweat:
از تریلر بعدی خبر ندادن؟ مردیم از بی خبری از جول..

• Like
Reactions: R@OUF

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر