PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
یه کامنت جالب خوندم گفتم شِیر کنم باهاتون.

یکی کامنت گذاشته بود که نسخه ی اول روز پدر اومد ( که البته یکی دو روز قبلش اومده به خاطر تعطیلات عمومی یا همون Public holiday ) و نسخه ی اول هم درمورد رابطه ی پدر و دختر بود. دی ال سی Left Behind روز ولنتاین اومد که این هم در مورد رابطه ی بین الی و رایلی بود و علاقشون به هم. آیا ممکنه این نسخه روز مادر رلیز بشه؟!
که به نظرم بعید هم نیست. تریلر اول ممکنه اون زنه مادر الی باشه شاید هم نباشه اما کلا نکته ی خیلی جالبی بود و احتمالش وجود داره.

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343

یکی کامنت گذاشته بود که نسخه ی اول روز پدر اومد ( که البته یکی دو روز قبلش اومده به خاطر تعطیلات عمومی یا همون Public holiday ) و نسخه ی اول هم درمورد رابطه ی پدر و دختر بود. دی ال سی Left Behind روز ولنتاین اومد که این هم در مورد رابطه ی بین الی و رایلی بود و علاقشون به هم. آیا ممکنه این نسخه روز مادر رلیز بشه؟!
که به نظرم بعید هم نیست. تریلر اول ممکنه اون زنه مادر الی باشه شاید هم نباشه اما کلا نکته ی خیلی جالبی بود و احتمالش وجود داره.
چند وقت پیش یکی تو انجمن گفت :D
12 may

• Like
Reactions: James Bond

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
به دنبال حمله ! :D تلـو فنـها به رئیس ایـدوز مونترال بابت فیک خوندن گیمپلیه تلو ایشون اظهار پشیمانیـ و معذرت خواهی کرد .

سلامـ ناتیداگ فنها ... لطفا انقد به من سخت نگیرین ! به بیان دیگر غلط کردمـ :D
من بینوا فرانسویمـ و انگلیسیمـ زیاد خوب نیست ! خودمـ طرفدار دو آتیشه آنچارتد و تلو هستمـ و بیصبرانه همـ منتظر تلو 2 ...
واسه این موضوع همـ متاسفمـ !

از اون طرف جاناتان کوپـر همـ که از انیماتورهایه باسابقه ناتیداگ هست گفته فنهایـه عزیز بس کنین طرف گفت غلط کردمـ ، آرامشتون رو حفظ کنین ! :D
و درنهایت گفته که انمیشن هایـه تلـو ، انیمیشن هایـه آنچارتد رو میذاره تو جیب کوچیکش :D

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,520

با این اوضاع بیشتر احتمال داره Pride month سال ذیگه بیاد :D

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
هنوز روی اون کشیدن چحماق اسلحه و درآوردن تیر از بدن مُرده ها یا از روی زمین رو نمی تونم باور کنم باشه توی بازی :D یهو شونصد نفر بریزن سرت یا بخوان با سرعت با Melee weapon بیان طرفت اصلاً نمیشه یه ساعت وایسی تا الی تیر رو از روی زمین ورداره یا از بدن طرف بکشه بیرون بعد بذاره توی کیفش !!!! :D

اتفاقا با یه تریک باحال میتونن این انیمیشن برداشت ایتم رو توی بازی بزارن
وقتی دشمنا دیتکتت کردن، برداشتن ایتم مثل همون نسخه یک بشه یعنی فقط دستشو دراز کنه و به مهمات اضافه بشه! :D
وقتی وضعیت ارومه و هنوز کسی شناساییت نکرده، تیر رو با آرامش تموم از بدن مرده بیرون بکشه و بزاره توی کیفش :D

برای چخماقو دیگر قضایا هم مطمیناً برای تیم سوپر هیرویی همچون ناتی داگ، به سادگی حل کردن یک معادله درجه یک خواهد بود

خب دیگه کجا مشکل داشتیم ؟ :D

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به دنبال حمله ! :D تلـو فنـها به رئیس ایـدوز مونترال بابت فیک خوندن گیمپلیه تلو ایشون اظهار پشیمانیـ و معذرت خواهی کرد .

من بینوا فرانسویمـ و انگلیسیمـ زیاد خوب نیست ! خودمـ طرفدار دو آتیشه آنچارتد و تلو هستمـ و بیصبرانه همـ منتظر تلو 2 ...

از اون طرف جاناتان کوپـر همـ که از انیماتورهایه باسابقه ناتیداگ هست گفته فنهایـه عزیز بس کنین طرف گفت غلط کردمـ ، آرامشتون رو حفظ کنین ! :D
و درنهایت گفته که انمیشن هایـه تلـو ، انیمیشن هایـه آنچارتد رو میذاره تو جیب کوچیکش :D

رفتم توییترش و دیدم اولین ریپلی بهش این عکس هست :))

Dfg7AFrXUAY0IZq.jpg

قشنگ مشخصه انیمیشن هاش فشار اروده :D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت

شاید شوخی کرده !:D ملت جدی گرفتن وگرنه این استودیو ها اره میدن تیشه میگیرن اولش ولی بعد که بازیشون ریلیز میشه این به اون تبریک میگه مثل قضیه Gow فقط راکستار تو این بساط ها نیست سرشون تو کار خودشونه

• Like
Reactions: SHAYAN1999

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اره همون. با چند تا پلیر متفاوت تست کردم صدا نداشت. نمیدونم مشکل از چی بود.
صدای نسخه 1080 باهاش هماهنگ بود جایگزینش کردم
منم دنلود کردم صدا نداره. یعنی باید نسخه 1080 رو دانلود کنم یجوری صداشو در بیارم بذارم روی این؟ راه دیگه ای نداره؟

بذارین دوستمون @KiLL3R/4/Ev3r فایل رو چک کنن. ولی خودم با چند پلیر تست کردم مشکل داشت.
اگر مشکل از فایل باشه باید صداشو عوض کنید. نیازی نیست کل 1080 رو دوباره دانلود کنید. من فایل صدای تریلر رو اپلود کردم. با نرم افزار mkvmerge میشه بچسبونید.
The Last of Us Part II - E3 2018 Gameplay Trailer.... - آپلود عکس و فایل رایگان
سپاس فراوان

آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,803
نام
حامد
منم دنلود کردم صدا نداره. یعنی باید نسخه 1080 رو دانلود کنم یجوری صداشو در بیارم بذارم روی این؟ راه دیگه ای نداره؟
بذارین دوستمون @KiLL3R/4/Ev3r فایل رو چک کنن. ولی خودم با چند پلیر تست کردم مشکل داشت.
اگر مشکل از فایل باشه باید صداشو عوض کنید. نیازی نیست کل 1080 رو دوباره دانلود کنید. من فایل صدای تریلر رو اپلود کردم. با نرم افزار mkvmerge میشه بچسبونید.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
متاسفانه فایلی که استخراج کرده بودم از کیفیت 4K تریلر The Last of Us Part II فاقد صدا بود با 20 بار دانلود هم هیچ کسی تا همین ساعت پیش تذکر نداد که لینک رو سریع تعویض کنم . به هر حال لینک رو تعویض کردم کاملا تست شده و صدا داره با این حال فایل صدا (10مگ) رو برا کسایی که قبلا فایل بدون صدا رو دانلود کرده بودن اینجا میذارم فقط کافیه توسط برنامه MKVToolNIX با یـ درگ اند دراپ ساده جفت فایلا رو داخل برنامه بندازید و فایل کامل رو استخراج کنید

با تشکر از کاربر @hamed_yazdani بابت اطلاع رسانی و قرار دادن فایل صوتی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر