PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من چند سال پیش در مورد نسخه بعدی یه حدسی زدم که متاسفانه نمیدونم کجا بود ، خلاصه اینکه حدس زدم Ellie بزرگ میشه و تو کاره مبارزه با سلاح سرد و تیروکمان به مهارت بالایی میرسه و تو مبارزاتش میپره وسط چندتا دشمن اسلحه دار با جست و خیز همرو نصف میکنه و تو موافع بحرانی با تک تیر هدشات میکنه و از این چیزا
WOW عجب توهمی @-)>:D<

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
اصلا یادم رفته بود PSX رو ، وقتی یوتیوبو باز کردم دیدم تو فیدم زده The last of Us Part II Trailer فک کردم فیکه ، امیدوار بودم فیک باشه :tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy: اصلا آمادگیشو نداشتم.

Ulfric

کاربر سایت
Jan 30, 2014
92
نام
Parsa
شاهکار بود تریلر. یعنی کل مدت داشتم درود می فرستادم به ناتی داگ!
یه نکته نسبتا جالب هم بگم.:D تو TLOU اوایل فصل بهار اگه یادتون باشه، جوئل به الی میگه که بعد این ماجرا باید گیتار زدن رو بهت یاد بدم.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,778
نام
مراد حلیمی
اصلا دیشب که تو کنفرانس آرم فایرفلای ها رو دیدم کف کردم ....خبر در حد بمب اتمی بود:D.
امیدوارم جویل باز هم تو بازی باشه که عزیز دل و البته بودن گوستاوو هم که محشر و مطمینا آرزوی خیلی ها بوده.... .

کلا دیروز خیلی رویایی بود خیلی.:x

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,824
فقط خدا کنه شخصیت قابل بازی همون جول باشه که در غیر این صورت یه ضد حال نا فرمه مثلا از اول تا اخره بازیرو بخواهی با الی بازی کنی ...

• Like
Reactions: Adidas95

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
امیدوارم شخصیت اصلی بازی تنها Ellie نباشه. چون شخصا برای من نصف جذابیت بازی بخاطر joel بود. ( حقیقتا نمیتونم درک کنم ی دختر 19 ساله بتونه توی همچین دنیای وحشی 1 هفته دووم بیاره حتی اگه یکی مثل Ellie باشه:D)

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
از دیشب تا حالا چند بار این تریلرو دیدم...به نظر من جول مرده و الی تو توهماتش جوئل رو داره میبینه...اصلا تو این قضیه دره ای شک نکنید...از نگاه الی ، از چشماش ، از عمق ناراحتی الی ، از ورود جوئل با یک طرز کاملا خاص...این که جوئل اول بازی میمیره یا اواسط یا اخر بازی کاملا مجهوله ولی چیزی که هست داستان بازی بسیار بسیار تیره و تارتر و بسیار پیچیدهتر از نسحه اول هست.
این که بازی 3 سال دیگه هم بیاد بازم برام جذابه..همین که طی همین سالها ذره ذره از بازی چیزی به بیرون درز پیدا میکنه بازهم جدابیت باورنکردنی داره.

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,456
از دیشب تا حالا چند بار این تریلرو دیدم...به نظر من جول مرده و الی تو توهماتش جوئل رو داره میبینه...اصلا تو این قضیه دره ای شک نکنید...از نگاه الی ، از چشماش ، از عمق ناراحتی الی ، از ورود جوئل با یک طرز کاملا خاص...این که جوئل اول بازی میمیره یا اواسط یا اخر بازی کاملا مجهوله ولی چیزی که هست داستان بازی بسیار بسیار تیره و تارتر و بسیار پیچیدهتر از نسحه اول هست.
این که بازی 3 سال دیگه هم بیاد بازم برام جذابه..همین که طی همین سالها ذره ذره از بازی چیزی به بیرون درز پیدا میکنه بازهم جدابیت باورنکردنی داره.

من هم به طرز عجیبی بالا میدونم احتمال این فرضیه رو..
لحظه ورود جول به خانه رو اگر نگاه کنید طوری هست که انگار جول از بین ابر یا مه سفیدی و به شکلی روحانی ظاهر میشه..
ضمنا 5 سال گذشته اما اثری از سفیدتر شدن موهای جول ندیدیم حداقل در یکی دو صحنه ای که نشون داده شد از کنار.
اینم اضافه کنم که صدای رنجور و پر ازدرد جول میتونه صرفا بخاطر حالات روحی الی و تعمیمش به جولی بوده باشه که تو همه دنیا تنها داراییش بوده.
بازی قراره در مورد "نفرت"باشه و حداقل از نظر من که این نفرت نمیتونه منشاء گرفته از اتفاقات پایان نسخه اول باشه و مساله ای بزرگتر درمیونه..

هرچند مثل اکثریت قریب به اتفاق طرفداران بازی، امیدوارم این فرضیه تلخ صحت نداشته باشه....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر