PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,810
نام
محمد رضا
حالا نسخه اصلی برای ps4 هم بیاد بالاخره با توجه به زمان عرضش که نزدیک ps5 هست یدونه ریمستر تو حلقمون فرو می کنند:D (شصت فریم و 4k نیتیو:D)
همونطور که TLoU رو روی PS3 جویدم و دوباره ریمسترش رو برای PS4 هم خریدم و هنوز دارمش و جویدمش این رو هم برای PS4 میخریم و میجویمش و ریمسترش رو هم برای PS5 میخریم و این داستان ادامه دارد..... :D

• Like
Reactions: Unkn0w and all4u

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بازی ۲۰۱۹ میاد به احتمال زیاد PS5 هم بهش میخوره اواسط ۲۰۲۰ صد درصد یه ریمستری ازش میاد 4K و اگه PS VR NEW هم باشه برا اونم میاد

• Like
Reactions: all4u

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
یه کم نشستم به بازی فکر کردم دیدم اون موقع تنها کم و کسری که تو بازی حس میکردم کم بودن تنوع دشمنا و زامبولیا بودن ! کاملا دوست دارم بازی تو لول دیزاین و گیم پلی کپی پیست نسخه قبلی باشه ! فقط تنوع دشمنا بیشتر باشه یه چیزایی مثل باسم تو بازی ببینیم ! مثلا یه ادم با مهارت تو جا خالی دادن و کار با سلاح ! یا اسنایپر یا حتی یه زره پوش ! تو کلیکرا هم دلم میخواد چیزای خفن تر و متنوع تری ببینم

• Like
Reactions: benjohn

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
من دوست دارم بازی خشن تر و واقع گراینه تر و احساسی تر از نسخه قبل بشه.
حضور جول هم همچنان پر رنگ باشه تو بازی
خشن تر از نسخه اولى ام مگه ميشه ؟ واقعا يكى از بروتال ترين بازياى بود ك تو عمرم ديدم ، تو بار اول كه تمومش كردم اصن صحنه هاى مرگو رومو ميكردم اونور مراسم گردن خوريو نبينم :D از بار دوم اينا ديگه تازه برام عادى تر شد ميتونستم نگا كنم ، من كه ميگم خشن تر نشه اكثريت مردم راحت تر باشن باهاش :D
ناگفته نماند اكسكيوشن هاى مالتي چقد خشن بودن ، البته اونا باحال بود تو اين نسخه بايد متنوع ترش كنن .

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
یه کم نشستم به بازی فکر کردم دیدم اون موقع تنها کم و کسری که تو بازی حس میکردم کم بودن تنوع دشمنا و زامبولیا بودن ! کاملا دوست دارم بازی تو لول دیزاین و گیم پلی کپی پیست نسخه قبلی باشه ! فقط تنوع دشمنا بیشتر باشه یه چیزایی مثل باسم تو بازی ببینیم ! مثلا یه ادم با مهارت تو جا خالی دادن و کار با سلاح ! یا اسنایپر یا حتی یه زره پوش ! تو کلیکرا هم دلم میخواد چیزای خفن تر و متنوع تری ببینم
دیوید باس بود دیگه.

البته قبول دارم بازی باس به اون معنای سنتی نداشت ولی خوب خودشون بارها گفتن که بازی رو میخواستن Grounded بسازن. حتی قارچی که در بازی باعث ایجاد این حالتا میشد در دنیای واقعی وجود داره و روی حشراتی مثل مورچه دقیقا همین تاثیرارو داره. اینا اومدن با زیست شناس مشاوره کردن و به این نتیجه رسیدن که اگر واقعا این قارچ جهش ژنتیکی کنه همچین موجوداتی تولید میشه. سر همینم خیلی دستشون باز نبوده که مثلا مثل سری RE مجودات خیلی خارج واقعیت رو توی بازی بزارن.

بنظرم اگر این تئوری سرایت قارچ به حیوانات درست باشه خوب میشه تنوع بهتر میشه. مثلا کلیکرای سگ خیلی ترسناکن

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
دوستان چيشد گفتن انتشار بازي احتمالا واسه كى هست؟ ٢٠١٩؟ خيليا ميگن اخره سال ٢٠١٨ مياد
خیلیا اشتباه میکنن. بازی 2019 زودتر نمیاد. خیلیا میگن PS5 هم 2018 میاد. کلا اکبر بیکار در اینترنت زیاده

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
دیوید باس بود دیگه.

البته قبول دارم بازی باس به اون معنای سنتی نداشت ولی خوب خودشون بارها گفتن که بازی رو میخواستن Grounded بسازن. حتی قارچی که در بازی باعث ایجاد این حالتا میشد در دنیای واقعی وجود داره و روی حشراتی مثل مورچه دقیقا همین تاثیرارو داره. اینا اومدن با زیست شناس مشاوره کردن و به این نتیجه رسیدن که اگر واقعا این قارچ جهش ژنتیکی کنه همچین موجوداتی تولید میشه. سر همینم خیلی دستشون باز نبوده که مثلا مثل سری RE مجودات خیلی خارج واقعیت رو توی بازی بزارن.

بنظرم اگر این تئوری سرایت قارچ به حیوانات درست باشه خوب میشه تنوع بهتر میشه. مثلا کلیکرای سگ خیلی ترسناکن
اونو که میدونم ! منم صبح داشتم به یه کلیکر فیل فکر میکردم ! اوفففففف

• Like
Reactions: benjohn

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
اونو که میدونم ! منم صبح داشتم به یه کلیکر فیل فکر میکردم ! اوفففففف
داش کلیکر زرافه یادت رفت.....فرض کن الی چون تو شماره اول عاشق زرافه بوده اینجا یه زرافه از پشت میبینه و میره سمتش یهو زرافه روشو برمیگردونه و پشما فر میخوره و یه باس مشتی!!!انتهای باس فایت هم با قمه یا ساتور تو چند ضربه محکم میزنه به گردن زرافه که خون همه جا فواره میزنه سرشو قطع میکنه الی و غرق خون میشه....عجب صحنه ای میشه الله وکیلی.

خداکنه ایندفعه واسه جذب مشتری بیشتر بازیو سانسور یا فانتزی نکنن مخصوصا قسمت آنلاینشو.....وسایل باحال اکسکیوشن بزارن خیلی خوب میشه مثلا اره برقی جیبی!!!!میدونم نداریم ولی میشه یا مثلا میخکوب با میخهای گنده که تن و بدن دشمنارو به زمین و دیوار میخ کنه تا اخر بازی انلاین اون مرحله بمونه:x:x:x

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
داش کلیکر زرافه یادت رفت.....فرض کن الی چون تو شماره اول عاشق زرافه بوده اینجا یه زرافه از پشت میبینه و میره سمتش یهو زرافه روشو برمیگردونه و پشما فر میخوره و یه باس مشتی!!!انتهای باس فایت هم با قمه یا ساتور تو چند ضربه محکم میزنه به گردن زرافه که خون همه جا فواره میزنه سرشو قطع میکنه الی و غرق خون میشه....عجب صحنه ای میشه الله وکیلی.
ببین هایپ گاد با ملت چیکار کرده. :))
مگه جنگه آقا؟ در حد همون Blouter نگهش دارن کافیه بنظرم، حالا یخورده خلاقانه تر. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر