PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
355
با این تریلر مشخصه میخوان یواش یواش مارکتینگ بازی رو شروع کنن ، این اخرین تریلر نخواهد بود ، تریلرهای تبلیغاتی بیشتری منتشر میشه و در اخر هم‌ لانچ تریلر .
من حدسم اینه که تریلرهایی که از این به بعد میاد بیشتر از اون جاهایی میشه که لیک‌ شده و به نوعی میخوان اون اسپویل شونده هارو هم پر هیجان نگه دارن :D
چقدر از بازی لیک‌ شده ؟ ۱.۵ ساعت ؟

• Like
Reactions: GTA 4

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
اگه واقعا مدت زمان بازی 25 تا 30 ساعت باشه میتونن چندتا تریلر از گیم پلی بازی نشون بدن تا موقع عرضه بدون این که چیزی برا کسی اسپویل شه
اون قضیه انچارتد 4 هم پیش نمیاد چون برخلاف انچارتد 4 این بازی به نوعی سرتاسر بازیش هیجانه

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
ما رو بگو که فکر می‌کردیم حداقل توی ریست‌ارا امنیت داریم! :| ولی گویا اونجا هم وسط تاپیک مربوط به تریلر، یه نفر که از اولین اعضای سایت هم بوده نه کاربر جدید بی‌نام و نشان، یه چیزی ول داده وسط تاپیک. یعنی قشنگ کل اینترنت شبیه میدون مین هست و یه قدم اشتباه برداری منفجر میشی!
تازه با اومدن تریلر بدتر هم میشه. بچه‌هایی که لیک‌خور شدن می‌خوان نظر بدن و ناخودآگاه یا خودآگاه یا هرچی، نظرشون با چیزی که توی لیک‌ها دیدن ترکیب میشه. مثلاً میان میگن فلان صحنه‌ای که توی تریلر نشون دادن با لیک‌ها همخونی نداره و تدوین تریلر یه جوریه که گول بخورین و فلان و چنان.
یعنی رسماً باید تعطیل کنیم بریم. :|
آقا ما اینفکتدیم. دست خودمون نیست :D
ولی اینقدر پشت سر ما حرف میزنید خود اینجانب از یه اسپویل خفن تو همین تاپیک نجاتتون دادم باورت نمیشه از مدیرا بپرس. تو همین تاپیکا:D

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,054
نام
آریا
ولی اینقدر پشت سر ما حرف میزنید خود اینجانب از یه اسپویل خفن تو همین تاپیک نجاتتون دادم باورت نمیشه از مدیرا بپرس. تو همین تاپیکا:D
دمت گرم احسان! اجرت با دراکمن! :D
در مورد اینفکتد بودن هم بدبختی اینجاست که چند مدل داریم!
شما اینفکتد بی‌آزار و مهربون این مدلی هستین (شرمنده که انقدر طرف زشته! :D):

omk7_dasdsa.jpg

ولی یه سری اینفکتد خطرناک هم داریم که تو این مایه‌ها هستن:

pc40_sdcx.jpg

البته اینجا خوشبختانه بچه‌ها رعایت می‌کنن و کارشون درسته.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما

راستش من فکر میکنم دست خودتونه ، دلیل دارم براش :D
ببین من به واسطه مدیریت و اینکه عزیزان حساسیتم روی این بازی رو هم میدونن همون سری اول که یه ویدیو از بازی لیک شد و داستان بازی هم توی 4Chan یه چیزایی نوشتن ، یکی اومده توی پروفایلم یه چیزایی نوشت و من هم خوندم چون اصلا هیچ ذهنیتی نداشتم ، ولی اصلا دنبالش رو نگرفتم ببینم درسته یا نه ! با لیک دوم هم پیگیر نشدم ببینم واقعا چیزی که طرف برای من نوشت درسته یا نه ! هنوزم نمیدونم .
یا بار دوم توی همین تاپیک دوباره یه مریضی یه چیزی نوشت و من پاک کردم ... یا توی یوتوب به ویدیوهای لیک شده جلوم قرار گرفت ولی ندیدم و بلافاصه صفحه رو بستم !

خلاصه ش اینکه با پیگیر نبودن و شل ندادن میشد اینفکت نشید و یا حداقل شک داشته باشید که شدید یا نه ! :D همه ی ما حدسای مختلفی در مورد داستان میزنیم و این یکی دو موردی که من باهاش برخورد داشتم و نمیدونم درسته یا نه هم بین همون حدسیات خودم بوده و چه درست باشه چه نباشه برای من فرقی نمیکنه .
کلا هر سناریویی رو که من تو ذهنم تصور کنم اگه تو بازی اتفاق بیفته من نمیگم داستان بده ! چون باید روند داستان رو دید با چه کیفیتی جلو میره . فقط دلم میخواد تا جایی که ممکنه کلیشه نباشه ( الانم لطفا کسی نیاد بگه کلیشه هست یا نه :D نمیخوام بدونم )

از مولتیه بازی میشه اینجا عکس گذاشت؟ مشکل نداره بزارم؟ :D

اگه مطمئنی Multi هست بذار ، ولی اگه نباشه فاتحه مع الصلوات :D

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
صحنه را دیدم:D اگر ویدیو واقعا فیک نباشه به نظر میرسه اسکلت بازی حفظ شده..فقط خدا کنه مثل انچارتدش نکنن که یک لحظه هم نمیشه تحمل کرد:|

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,735
نام
علی
صحنه را دیدم:D اگر ویدیو واقعا فیک نباشه به نظر میرسه اسکلت بازی حفظ شده..فقط خدا کنه مثل انچارتدش نکنن که یک لحظه هم نمیشه تحمل کرد:|
اقا این چیزایی که توی ویدیو های رسمی بازی من دیدم که از خود تلو هم بازی تلو تره :D انچارتد کجا بود ؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
ویدیو گیم پلی قسمت مولتی

View attachment 140234
گرافیکش جالب نیست، کاش فیزیک برف رو هم بهش اضافه کنن، احتمالا به خاطر 60 فریم شدن از خیلی چیزا زدن مثل خیلی از بازی های 60 فریم دیگه این نسل :D

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بعد از لیک شدن اون تریلر بعد سالها تویتر رو گذاشتم کنار ، خیلی از سایتهای خبری هم نمیرم
بی خبر موندن از دنیا برام راحت تر تا یک دفعه بیوفتم تو دام اسپویل بازی که برام به اندازه بازیهای کل نسل ارزش داره

اینجا هم این یک ماهه آخر منتهی به انتشار بازی کلا خطرناک شده ، مخصوصا که معنی اسپویل برای همه یکسان نیست

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
مساله اینه که لیک داستانی که شده بجا اینکه شمارو دلسرد کنه از بازی تاره تشنه تر میکنه واسه تجربه بازی..
اون دیسلایکها هم بخاطر لیک نیست بخاطر همین بحثای حاشیه ای اطراف بازی تو این یکی دوسال هست همون بحثای همیشگی sjw و lgbt و اینا که خود دراکمن هم تو استوری و توییت هاش بهش اشاره کرد این چند وقت

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
بعد از لیک شدن اون تریلر بعد سالها تویتر رو گذاشتم کنار ، خیلی از سایتهای خبری هم نمیرم
بی خبر موندن از دنیا برام راحت تر تا یک دفعه بیوفتم تو دام اسپویل بازی که برام به اندازه بازیهای کل نسل ارزش داره

اینجا هم این یک ماهه آخر منتهی به انتشار بازی کلا خطرناک شده ، مخصوصا که معنی اسپویل برای همه یکسان نیست
تو گروه تلگرامی مون،بچه ها به شدت بازی رو میکوبیدن،های فلان شد بهمان شد
هرچی هم ازشون خواهش میکنی آقا شما این بازیو دوس نداری دست از سر ما بردار،اسپویل نکن،اصلا این بازی بدترین بازی دنیا
فقط برای بعضی ها مهمه که نظرشون رو تحمیل کنند،حتی اگه به قیمت آزار و اذیت دیگران
خداییش روزهای سختیه :| خواستم بگم همدرد هستیم . . .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر