PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
قرار نیست درباره هر چیزی هر نظری خواستیم بدیم و اسمش رو بذاریم سلیقه
و تازه توقع داشته باشیم همه بهش احترام هم بذارن
بهتره اون نقدتون نسبت به Left Behind رو توی تاپیک TLOU مطرح کنید تا واکنش بقیه رو هم ببینید
اقا ?
محترم ?
کسی که این کارو کرده تویی .
تو جایی من نظری دادم . و سوال پرسیدم. اومدی به جای جواب . قسمت نظرها نظر ندادی . مسخره کردی.
الانم داری جواب میدی اینجا .منم اینجا جوابت رو دادم.
پ خ رو برا همین گذاشتن . تایپیک بازی هست اینجا و هر جا که اسمی داره برا سوال فنی هست نه اینکه بیای یه چیزی بگی و بری برا خنده .( درباره دی ال سی بازی لست اف اس گفتم به خود گیم نمی خورد چون خط داستان جدی بود. اما دی ال سی اون به نوعی بی معنی بوده و پرسیده بودم دی ال سی بازی تامب رایدر چطوره ? جذاب هست یا نه ? چون من از این دی ال سی خوشم نیومده .( نه از خود گیم) جوابم چی بود دادی? اینم بخاطر این گفتم که اگه خواستی قضاوت بشه ) تایپیک هست اونجا هم اگر نخوای جور دیگه منظورم رو نشون بدی من در خدمتم.
دیگه حرفی بود پ خ بده .
دیگه بعد این مجبورم گزارش بدم به ناظر اینجا .

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
اقا ?
محترم ?
کسی که این کارو کرده تویی .
تو جایی من نظری دادم . و سوال پرسیدم. اومدی به جای جواب . قسمت نظرها نظر ندادی . مسخره کردی.
الانم داری جواب میدی اینجا .منم اینجا جوابت رو دادم.
پ خ رو برا همین گذاشتن . تایپیک بازی هست اینجا و هر جا که اسمی داره برا سوال فنی هست نه اینکه بیای یه چیزی بگی و بری برا خنده .
دیگه حرفی بود پ خ بده .
دیگه بعد این مجبورم گزارش بدم به ناظر اینجا .
دوست عزیز این حرف ها رو داخل خصوصی بهم بگید.بیخود تاپیک رو بالا نیارید.ممنون

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
یک چیزی که دوست دارم داخل شماره دوم این عنوان اتفاق بیفته اینه که محیطها خیلی بزرگتر از شماره اولش بشه. حسابی گشت وگذار کنیم

• Like
Reactions: Unkn0w

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
اینکه گفتن الی شخصیت اوله یعنی اگه تو کل بازی مثلا 60% رو قرار باشه با الی کنترل کنیم باید همش مخفی کاری و از پشت ضربه زدن رو تکرار کنیم که زیاد حال نمیده چون یه دختر 50 کیلویی توانایی مبارزه مستقیم با مردای قوی هیکل رو نداره.مگه اینکه کلا یه چیزی پروندن تا گیمرا رو سرگرم فرضیه ها نگه دارن.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
اینکه گفتن الی شخصیت اوله یعنی اگه تو کل بازی مثلا 60% رو قرار باشه با الی کنترل کنیم باید همش مخفی کاری و از پشت ضربه زدن رو تکرار کنیم که زیاد حال نمیده چون یه دختر 50 کیلویی توانایی مبارزه مستقیم با مردای قوی هیکل رو نداره.مگه اینکه کلا یه چیزی پروندن تا گیمرا رو سرگرم فرضیه ها نگه دارن.

اتفاقا شاید بخش melee بازی با الی جز نو اوری های گیم پلی تو این نسخه باشه ... الی که حسابی دست به چاقو و قمه اش تو نسخه اولم به طور ذاتی عالی بود . حالا چند سال اموزشم دیده شقه و سلاخی میکنه .
کریتوسیه برای خودش . هنوز تخیلیه عقده هاش با ضربات متعدد قمه رو فراموش نکردم .

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
بیس بازیهای ناتی این چندساله همیشه طوری بوده که همواره یه کاراکتر همراه باید همراه شخصیت اصلی باشه اونم به دلیل مهمی مثل دیالوگ هایی که بین این دو یا چند نفر ردوبدل میشه و بخش اعظمی از مسیر داستانی بازی رو همین دیالوگها تشکیل میدن
پس اینکه الی تنها باشه اصلا با این سیاست ناتی جور در نمیاد
اگر هم فرض بگیریم جول مرده یا میمیره صددرصد یه نفر دیگه هم همراه الی خواهد بود البته فکر نمیکنم هیچ شخصیتی بتونه نبودن جول رو هندل کنه
همه این حرفام نشون به اون نشون که حتی سری جدید آنچارتد هم دونفر هستند

• Like
Reactions: mohsen2012

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
ای کاش این اختیار رو داشتیم بین جول والی سوییچ
میکردیم.شاید همچین اتفاقی بیوفته.بعید نیست
خداییش حیفه جول
اینطوری که میشه نقش افرینی .. بعد اصلا با المان های داستانی بازی های ناتی داگ همخونی نداره این قضیه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر