PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
وجدانن خیلی ذوق کردم.تو اپارات یه خدا بگم چیکارش نکنه ای تریلر dlc انچارتدو گذاشته بد نوشته last of us 2 دیدم هشت دیقس من از زمان شروعش خر ذوق بودم هر تیکه ای میرسید مو به تنم سیخ میشد که این الیه این الیه با حجاب شده مسلمون شد رفت. هفت دیقه منو مسخره کرده تا اخرش گفتم اینکه همه بازیو نشون داد کامل ساختنش کلویی کشف حجاب کردD:.ینی نمیدونستم فحش بدم کامنت بذارم واسش لایک کنم چیکارش کنم.اخه سرعت بازیم خوده tlou بود محیطم انگار خود tlou بود فک کنم آخر الیو کلوییو میخواد ربط بده به هم:|.خدایی بگین با احساسات ما بازی نکننD:
اقایون داستانو هندیش نکنین جول زندس اصلا بازی رو این دوتا شخصیت میچرخه ناوتی داگم نمیاد کل بازیو با یه دختر شروع کنه و تمومش کنه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
این تیتریه که بلاگ اروپا برای معرفیه بازی استفاده کرده :

Joel and Ellie’s journey continues with The Last of Us Part II

قاعدتا سایت رسمی سونی نمیاد اطلاعات اشتباه بده:-" اگر میخواید بگید به خاطر اسپویله، میشد هر تیتر دیگه ای به جای این استفاده کرد!
مطلب رو هم خود نیل ارسال کرده!:D

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
این تیتریه که بلاگ اروپا برای معرفیه بازی استفاده کرده :

Joel and Ellie’s journey continues with The Last of Us Part II

قاعدتا سایت رسمی سونی نمیاد اطلاعات اشتباه بده:-" اگر میخواید بگید به خاطر اسپویله، میشد هر تیتر دیگه ای به جای این استفاده کرد!
مطلب رو هم خود نیل ارسال کرده!:D
خب شاید منظورش Joelهفت تیر به دسته توی ذهن الیه:D

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
جوئل زندست ، منتظر اخبار جدید باشید .
مگه قرار بود مرده باشه؟ تو تریلر که نشونش داد، حالا قیافشو نشون نداد ولی صداش که مشخص بود خودشه
-------------------------------------
جای پلیر عوض میشه قبلا الی همراهمون بود حالا جوئل :D

• Like
Reactions: Oakenshield

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
مگه قرار بود مرده باشه؟ تو تریلر که نشونش داد، حالا قیافشو نشون نداد ولی صداش که مشخص بود خودشه
-------------------------------------
جای پلیر عوض میشه قبلا الی همراهمون بود حالا جوئل :D
یکی LSD انداخت واگیر داشت:D سرایت میخواست بکنه و شوخی شوخی داشت برا بقیه هم باورپذیر میشد . ربطی به اون قضیه نداره :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
یکی از نویسنده های سریال Westworld به نام Halley Gross در نوشتن داستان TLoU2 به نیل کمک میکنه. Westworld واقعاً سریال درجه یک و جذابی هست و به شخصه بدجوری باهاش حال میکنم. یکی از اپیزودهایی که ایشون نوشته هم جزو خفن ترین بخش های سریال بود و توی اسپویلر هم چیزی در موردش نمیگم که کسی اشتباهی دستش نخوره و لو بره. فقط اون هایی که سریال رو دیدن، یاد اپیزود 7 بیفتن کافیه! :D
=============
من که برعکس یه سری از دوستان، از انتخاب Ellie به عنوان کاراکتر اصلی خوشحال شدم! بخش های مربوط به Ellie توی نسخه اصلی جزو جالب ترین بخش های بازی بودن و در آینده هم اگه بخوام باز نسخه اول رو بازی کنم، بیشتر از همه منتظر تجربه دوباره اون بخش ها هستم! توی Left Behind هم که با اون بودیم و DLC به شدت عالی ای بود.
البته اونجا Ellie کوچیک تر بود و ضعیف تر، ولی الآن هم با اینکه خیلی لات و وحشیه ( :D )، نسبت به مردی مثل Joel بی دفاع تر هست و همین میتونه بازی رو جالب تر و مهیج تر کنه.
این تئوری مرگ Joel هم نمیدونم از کجا پیداش شد! منظورم بچه های اینجا نیست، ولی کلاً این مدل تئوری ها رو دوست ندارم و اذیتم میکنن. یعنی 90% افراد بعد از دیدن تریلر همچین تصوری ندارن، ولی یکی دو نفر توی جاهای معروف مثل Neogaf و Reddit یه چیزی میگن و بعد دیگه انقدر دست به دست میشه که کل اینترنت رو میگیره و همه جا به جای صحبت در مورد چیزهای مهم تر، سر یه تئوری الکی بحث میشه! (حالا خوبه درست از آب دربیاد و ضایع بشم! :D)

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
مرگ جول تو اين نسخه جسارت بيش از حد مي خواد !خيلي خيلي بعيد شخصيت اصلي نسخه اول رو بكشن! من مشابه چنين چيزي رو تو هيچ گيمي سراغ نداشتم تا حالا ، بعيد هم مي دونم تو هيچ گيمي اتفاق بيفته كلا !

• Like
Reactions: Letho

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
مرگ جول تو اين نسخه جسارت بيش از حد مي خواد !خيلي خيلي بعيد شخصيت اصلي نسخه اول رو بكشن! من مشابه چنين چيزي رو تو هيچ گيمي سراغ نداشتم تا حالا ، بعيد هم مي دونم تو هيچ گيمي اتفاق بيفته كلا !
البته توی بتمن برای شخصیت دوس داشتنیمون اتفاق افتاد و پس زمینش فراهم شده بود توی نسخه قبلی ، اگر یادتون باشه توی نسخه قبلی قرار بود جوئل کشته بشه و جدی هم بود این سناریو ، من تراژدیترین سناریویی که برای پایان این بازی در نظر گرفتم اینه که الی تاوان بزرگتری رو میده اونم .. نمیگم چون میدونید احتمالش خیلی زیادو گفتنش دردناکه .. درسیه که هیچوقت فراموش نمیشه .. برای بدست آوردن چیزی باید یه چیزایی رو از دس بدی . الی توی همین موضوع خیلی ضعف داره و همیشه همه چیزو توی انتقام میبینه

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
احتمال مرگش که وجود داره و برای فضای TLoU زیاد عجیب نیست. :D ولی اینکه توی این تریلر مرده باشه و توی تصورات Elli از دور بیاد و از کنار جسدها رد بشه و نگاه بندازه و ... یه جوریه! اگه فقط اون صحنه آخر بود که داره گیتار زدن الی رو نگاه میکنه قضیه فرق میکرد و میشد راحت تر گفت که فقط توی ذهن Ellie هست و همیشه کنارشه، ولی اون صحنه های قبلش...
به نظرم کلاً نحوه کارگردانی تریلر جوری بوده که بیننده تا اون لحظات آخر شک داشته باشه که طرف Joel هست یا نه. یعنی اول تصویر تار هست و از دور میاد، بعدش هم فقط پاهاش رو می بینیم و آخرش مشخص میشه Joel هست. ولی یه دفعه تئوری ذهن مغشوش Ellie و تصورات روحی و ... از راه رسید. :D

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
اینهمه داستان ساختید حالا اگه کل تریلر یه تک دموی ساختگی باشه چی!:Dفکر کردید برای ناتی داگ کاری داره یه دونه دمو فقط جهت رونمایی بازی درست کنن:Dآخه کی میاد تو تریلر معرفی آخر داستانشو لو بده که آره اینجایی که نشون دادیم آخراشه:-"

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
اینهمه داستان ساختید حالا اگه کل تریلر یه تک دموی ساختگی باشه چی!:Dفکر کردید برای ناتی داگ کاری داره یه دونه دمو فقط جهت رونمایی بازی درست کنن:Dآخه کی میاد تو تریلر معرفی آخر داستانشو لو بده که آره اینجایی که نشون دادیم آخراشه:-"
مگه فن میده تریلر یا اول آپریله یا شایدم فکر کردی ناتی شوخی داره تو همچین ipیی اونم توی این نمایش با همچین تریلری :D از اون حرفا زدیا :D تو هم lsd زدی ؟:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر