PlayStation The Last of Us Part I

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
September 2022
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
png_20220705_183603_0000.png
سازنده: Naughty Dog
ناشر: PS Studios
پلتفرم: PS5 , PC
تاریخ عرضه: 2 سپتامبر (PS5), TBA (PC)
https://forum.bazicenter.com/threads/مشکلات-the-last-of-us-part-i-نصب-،-مشکلات-گرافیکی-و.123118/
20220902_172259.jpg
https://forum.bazicenter.com/threads/مشکلات-the-last-of-us-part-i-نصب-،-مشکلات-گرافیکی-و.123118/
باکس آرت رسمی بازی :
png_20220705_192848_0000.png
df386f00-e82e-11ec-93df-f8c68599192c.jpeg
۲۰ خرداد در جریان مراسم سامر گیم فست نیل دراکمن روی استیج اومد و قلب عاشقان ناتی دوباره به تپش افتاد. بله لوگوی ساده سیاه و سفید پلی استیشن و بعد ناتی خبر از یه اتفاق بزرگ میداد و رویای خیلی از فن های قدیمی لست به واقعیت پیوست.
پس از مدت ها شایعه ریمیک عنوان محبوب The Last of Us با پسوند Part I معرفی شد, تا سفر جوئل و الی را بار دیگر بازگو کند.
Screenshot_20220629-174749_MX Player.jpg
در تجربه ریمیک last of us ما با یک نسخه کاملا از نو ساخته شده از جهان بازی طرف هستیم به گونه ای که خود نیل دراکمن با تاکید به این موضوع که جهان بازی کاملا از نو خلق شده صحبتهای خودش رو پیش میبرد و اشاره های صریح و واضحی به این موضوع میکنه و با توجه به این که کلا بازی از ابتدا بر اساس سخت افزار و کیت توسعه ps5 پیش رفته با یک عنوان تمام نسل ۹هی طرف هستیم.
Screenshot_20220629-180416_MX Player.jpg
قطعا لحظات حساس،نفس گیر و دلهره اوره درگیری ها تو پارت ۲ رو به خاطر دارید و همینطور المان های محیطی که میتونستیم ازشون برای ازبین بردن دشمنان استفاده کنیم و این لذت گیم پلی رو چن برابر میکرد اما چیزی که به تمام اینها رنگ و بو میداد هوش مصنوعی فوق العاده داینامیک بازی(خصوصا تو درجات سختی بالا) بود.خب تبریک میگم این مورد هم در تو پارت ۱ به طور شگفت انگیزی پیشرفت کرده طوری که دراکمن خیلی هیجان زده راجبه رفتار npc ها تا سیستم کرفتینگ و سیستم نشانه گیری که یه شخصه برای خودم بزرگترین لذت تو تجربه پارت ۲ بود صحبت میکنه و کاملا اونهارو بروز شده و بهبود یافته قلم داد میکنه.
این بازی در تاریخ 2 سپتامبر برای کنسول PS5, و در تاریخی نامعلوم برای پلتفرم های PC منتشر خواهد شد.
تریلر
تصاویر
20220916_002706.jpg
FU1fT6sXEAAdIFm.jpg 20220902_121519.jpg 20220902_123818.jpg 20220902_133845.jpg 20220906_230556.jpg

Attachments

• FU1fTAzXwBwqLfO.jpg
    FU1fTAzXwBwqLfO.jpg
    101.8 KB · مشاهده: 325
  • FU1fTehXwAQP-HL.jpg
    FU1fTehXwAQP-HL.jpg
    92.4 KB · مشاهده: 285
Last edited by a moderator:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,986
نام
مهدی
دیشب ویدیوهای لیک شده رو دیدم و واقعا ناراحت شدم. اصلا دوست نداشتم ناتی داگ رو تو این وضعیت ببینم‌. واقعا حیف
خب من کاملا نظرم عوض شده و امیدوارم هرچه زودتر بتونم این نسخه رو هم تجربه کنم! :D

فقط امیدوارم واقعا نیرو و وقت زیادی رو برای ساخت این ریمیک مصرف نکرده باشن که بتونیم زودتر بازی بعدیشون رو تجربه کنیم.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
ریمیک شادو اف کلوسوس به جز ارتقاع گرافیک هیچ تغییره دیگه ای به خودش نمیبینه .

last 1 هم درسته به جز گرافیک که عالی شده ، تغییراتی در هوش مصنوعی هم ایجاد کرده ولی در کل بخواییم حساب کنیم بازی همونه و نسخه ۲۰۱۳ گرافیکش الانم خوبه ، من این بازی ۴ بار تا اخر رفتم و الانم برای تجربه ریمیک قطعا حسه تکراری بودنش از بین نمیره .

بنظر من ریمیک های کپکام مثل evil2 که تغییراتی توی داستان و گیمپلی و مپ ایجاد میکنه بهتر از باز سازی منحصر به گرافیک هست یا evil4 که گفته میشه محیطش بزرگتر شده . تغییرات قابل توجهی هم داشته .

آخرین ویرایش:

Parmidgamergirl

کاربر سایت
Mar 6, 2022
154
راستش من با همون نمایش اول فهمیدم که بازی زیاد فرقی با نسخه اورجینال نداره ولی خب چون این بازی یه بازی منحصر به فرد و خیلی خوب بود با خودم گفتم ps5 که خریدم اینو هم میخرم. یعنی خودم رو قانع کردم که بازی تغییراتش آدمو راضی میکنه. گرچه دوست داشتم محیط بازی کمی وسیع تر شده باشه! ولی بازم راضی بودم.
بعد که تریلر گیم پلی رو دیدم با اینکه تغییراتش زیاد نبود نسبت به اسم ریمیک بازم خودمو قانع میکردم که احتمالا اشتباه از منه. واقعا عجیب بود برام که حتی انمیشن های مبارزات تن به تن چرا از پارت دو به این اضافه نشدن! هوش مصنوعی هم که فکر نکنم زیاد فرق کرده باشه. ولی خب بازم این بازی هر بازی ای نیست که آدم بخواد ازش دل بکنه. بازم تو فکرم خرید بازی بودم تا اینکه موج منفی نظرات دوستان رو دیدم ناراحت شدم.واقعا. آخه مثلا تو صفحات مجازی آدم نظرات منفی میخونه با خودش میگه عیب نداره شاید اونا گیمر نیستن یا تازه گیمر شدن ولی وقتی چهار تا گیمر قدیمی تو فروم اینجا نظر منفی میدن دیگه آدم یا داره از سر فن بازی ایرادات رو نمیبینه یا باید بیخیال خوندن اون نظرات بشه و بازی رو انجام بده. در کل من که خیلی دوست دارم ریمیک بازی موفق بشه چون این بازی یکی از متفاوت ترین بازیهایی هست که بازی کردم ولی مثلا دوس داشتم حداقل بخش رنگ آمیزی و اتمسفر بازی تغییر نکنه. نمیدونم باید تا اومدن بازی صبر کنم کامل بررسی کنم گرچه خیلی تحت تاثیر نظر دوستان حرفه ای تر از خودم قرار میگیرم با خوندن نظرات. انقدر دوستان ایراد گرفتن که خودمم دیگه نمیدونم. ای کاش تو بخش نظرات خیلی نمیومدم. یه کاربر هم همین حرف رو زده بود.قبلا. راستش من برای این بازی بیشتر از گاد آف وار هایپ بودم. ولی حیف که نظرات! دوستان فکر آدمو تحت تاثیر میگیره

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
راستش من با همون نمایش اول فهمیدم که بازی زیاد فرقی با نسخه اورجینال نداره ولی خب چون این بازی یه بازی منحصر به فرد و خیلی خوب بود با خودم گفتم ps5 که خریدم اینو هم میخرم. یعنی خودم رو قانع کردم که بازی تغییراتش آدمو راضی میکنه. گرچه دوست داشتم محیط بازی کمی وسیع تر شده باشه! ولی بازم راضی بودم.
بعد که تریلر گیم پلی رو دیدم با اینکه تغییراتش زیاد نبود نسبت به اسم ریمیک بازم خودمو قانع میکردم که احتمالا اشتباه از منه. واقعا عجیب بود برام که حتی انمیشن های مبارزات تن به تن چرا از پارت دو به این اضافه نشدن! هوش مصنوعی هم که فکر نکنم زیاد فرق کرده باشه. ولی خب بازم این بازی هر بازی ای نیست که آدم بخواد ازش دل بکنه. بازم تو فکرم خرید بازی بودم تا اینکه موج منفی نظرات دوستان رو دیدم ناراحت شدم.واقعا. آخه مثلا تو صفحات مجازی آدم نظرات منفی میخونه با خودش میگه عیب نداره شاید اونا گیمر نیستن یا تازه گیمر شدن ولی وقتی چهار تا گیمر قدیمی تو فروم اینجا نظر منفی میدن دیگه آدم یا داره از سر فن بازی ایرادات رو نمیبینه یا باید بیخیال خوندن اون نظرات بشه و بازی رو انجام بده. در کل من که خیلی دوست دارم ریمیک بازی موفق بشه چون این بازی یکی از متفاوت ترین بازیهایی هست که بازی کردم ولی مثلا دوس داشتم حداقل بخش رنگ آمیزی و اتمسفر بازی تغییر نکنه. نمیدونم باید تا اومدن بازی صبر کنم کامل بررسی کنم گرچه خیلی تحت تاثیر نظر دوستان حرفه ای تر از خودم قرار میگیرم با خوندن نظرات. انقدر دوستان ایراد گرفتن که خودمم دیگه نمیدونم. ای کاش تو بخش نظرات خیلی نمیومدم. یه کاربر هم همین حرف رو زده بود.قبلا. راستش من برای این بازی بیشتر از گاد آف وار هایپ بودم. ولی حیف که نظرات! دوستان فکر آدمو تحت تاثیر میگیره

من هم مثل شما نظرات منفی زیادی بین کاربرای خارجی و ایرانی خوندم و هنوزم دارم میبینم که حتی یه عده جدای از یک نظر کوتاه چطور دارن ویدئو های نیم ساعته و بیشتر توی یوتیوب میسازن و بی‌رحمانه این ریمیک رو میکوبن!

اما تجربه من اینه که به خودت ایمان داشته باش، اگه یه چیزی باشه کل دنیا باهاش حال نکنن بازم ممکنه تو به طور خاص باهاش حال کنی و حتی بهترین تجربه زندگیت بشه

این موضوع توی لست دو تجربه خوبی بهم داد
بازی ای که یوزر اسکورش روزای اول زیر 4 بود و متاسفانه تاثیرات منفی هم روی نگاهم هنگام بازی کردنش داشت ولی در نهایت بهترین تجربه گیمینگ زندگیم شد.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
گرافیک بازی که واقعا پیشرفت داشته دوستانی که میگن همونه و فرقی نکرده کم لطفی دارن میکنن صورت کارکترها عالی شده احساساتشون رو کامل میتونی حس کنی ولی این ویدیوهای جدیدی که از گان‌ پلی لیک شده یه جا خوندم انگار بیلد قدیمه بازیه موقع لانچ شاید بهترم بشه. یه نکته ای که هست که من خودمم با اینکه این نسخه بهترین بازیه زندگیمه ولی پیش خریدش نکردم چون میخوام بازی عرضه بشه چهار تا نقد و ویدیو از گیم پلی لانچ بازی ببینیم تغییرات تو کنترل بازی در چه حد بوده و چقدر به وعده هاشون راجع به گیم پلی عمل کردن. اینکه جا خالی دادن نسخه دوم که یکی از بهترین مکانیزم های گیم پلی بود رو اضافه نکردن واقعا تو ذوق میزنه قشنگ میتونست تبدیل به یه بازی جدید بشه حالا باز باید نقد و‌ بررسی ها رو ببینیم الان اصلا نمیشه قضاوت کرد.

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
احتمال دارد تا اسفند برای کامپیوتر بیاد ؟؟ (با در نظر گرفتن اینکه احتمالا آبان ماه مایلز مورالس میاد و اوایل دی ماه آنچارتد)
یه بازه زمانی طول میکشه تا رو پی سی بیاد . چن ماه احتمالا بیفته برا سال بعدی میلادی . بازی و تجربه اون برای لذت بردنه در حقیقت وقتی یه بازی رو تموم میکنی یه اثر هنری و تجربه کردی . پلتفرم و زمان مهم نیس .مهم لذت بردنه .ایشالا همه عناوینو همه بتونن تجربه کنن و لذت ببرن حالا رو هر پلتفرمری که باشه.

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
لعنتیا دست گذاشتن رو به یاد موندنی ترین بخشهای بازی و رسما دارن با احساساتمون بازی می‌کنن تا مجبور بشیم بازیو فول پرایس بخریم :D
فعلا مقاومت کنید! :D
ولی بی شوخی چهره ها خیلی تأثیرگذارتر شدن و بعید می‌دونم از بین طرفدارای بازی کسی باشه که نخواد بازیو با این کیفیت تجربه کنه...فقط مسأله اینه که چه زمانی و با چه قیمتی قراره سراغش بریم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر