The Last Of Us: Left Behind بعنوان بازی ماه سایت GameSpot انتخاب شد

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
من رو که به عنوان فن بازی انشاالله قبول دارید؟ :d
به نظرم یک سری از خبرها(مثل همین مورد،یا یه سری از توییت ها) رو میشه توی همون تاپیک بازی گفت!
قبلا که اینجوری بود! ولی تو چندماه اخیر،هر چیز کوچیکی داره تاپیک میشه :d

حالا من فقط نظرم رو گفتم،میخواید حمله کنید،میخواید هم نکنید:-"

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
به نظرم یک سری از خبرها(مثل همین مورد،یا یه سری از توییت ها) رو میشه توی همون تاپیک بازی گفت!

بقیه خبرا رو کاری ندارم شایدم کوچیک بودن ولی این خبر واسه من جالب بود که 1 ساعت گیمپلی از TLOU میارزه به اون همه بازی :D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
بقیه خبرا رو کاری ندارم شایدم کوچیک بودن ولی این خبر واسه من جالب بود که 1 ساعت گیمپلی از TLOU میارزه به اون همه بازی :D
1 ساعت نیست 2-3 ساعته :D ! اون بازی ها هم در اون حدی نیستند که اصلاً بخوان با این piece of art مقایسه بشن . خیلی گنده تر از این بازی ها هم حرفی مقابل این DLC ندارن , اینا که یک مشت Epic Fail ان !

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
1 ساعت نیست 2-3 ساعته :D ! اون بازی ها هم در اون حدی نیستند که اصلاً بخوان با این piece of art مقایسه بشن . خیلی گنده تر از این بازی ها هم حرفی مقابل این DLC ندارن , اینا که یک مشت Epic Fail ان !
DLC بودنش جالبه خوب . مقایسه نکردم من و گنده ترین بازیای امسال رو هم مقایسه نمیکنم با اون 2-3 ساعت . و مطمئنم اگه اون بازیا خیلی موفق هم میشدن بازم این DLC میارزه به همه ـشون :D مساله اینجاست که عزیزان ناراحت میشن تو بخش اخبار اسم TLOU رو میبینن ، بحث هم واسه همین پیش اومد :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan

در اين مورد من نميدونم تا حدي حق رو به شما ميدم تا يه حدي هم به فناي بازي. براي مثال گف رو در نظر بگيريد واقعا بعضي وقتا حيرون ميمونم. يارو تاپيك زده كه فلان بازي در حين انجامش ميتوني دست تو دماغت كني باباتم اگه صدات كنه ميتوني جوابشو بدي بعد اين تاپيك 10 صفحه هم ميره جلو ( برعكس بازي سنتر اونجا هر صفحه 50 تا پست داره نه 15 تا)

هيچ كس هم ايراد نميگيره نظر شخصي من اينه كه اينجا بخش اخباره و ميشه در مورد هر اتفاقي كه تو صنعت گيم ميفته اطلاع رساني كرد. مگه هر روز چند تا خبر مهم داريم؟ يه روزايي 1 دونه هم نيست بلاخره همين اخبار كوچيك هم فوروم رو زنده و بشاش نگه ميداره تا خبراي بزرگ هم برسه. ما هم اگه خوشمون نياد خيلي راحت روي اين جور تاپيكا كليك نكنيم

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
با هم مهربون باشید دوستان:d
وقتی یه بازی عالی باشه، طرفدار هم زیاد پیدا می‌کنه و با دیدن هر خبری در مورد بازی ذوق زده می‌شن. این تاپیکا واسه اون دسته افــراد هست. به نظر من اگه مشکل خاصی با این نوع اخبار دارید وارد تاپیک نشید و اعصاب خودتون رو به هم نریزید :d
البته من این DLC رو هنوز بازی نکردم، ولی اگه در حد بازی اصلی باشه، نوش جونش که بازی ماه شده.

vala-humen

کاربر سایت
Jun 26, 2013
33
نام
it dosnt matter
یه غلطی کرد اون موقع گیم اسپات که زودم فهمید..حالا میخواد جمش کنه غلطشو ولی دیگه خیلی دیره :|
مثله اینه که هیچ توضیحی نداشت که چرا 8 داده از همه چی تعریف کرده بود بعد یهویی داده 8
ولی به beyond نه داد!!!!

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
tom mc shea یه غلطی کرد که باید تاوان بده و دیگه هیچکس ول کنش نیست , شاید حتی بقیه منتقدای گیم اسپات :d حتی خودش هم دیگه خود درگیری پیدا کرده و در نقده DLC این شاهکار این خود درگیری کاملا مشهود بود . بازی ماه شدنش هم کاملا حقش هست و یه همچین افتخاراتی فقط با یه DLC از ناتی داگ برمیاد .

69643908689971714006.jpg

ariansa

کاربر سایت
Dec 9, 2013
32
نام
آرین
من هیچ وقت کنسول بازی نمیکردم ! ( البته آخرین دوره کنسول بازیم پلی اس 2 بود ) the last of us کاری کرد که من برم کنسول بگیرم و این بازی رو انجام بدم ! ولی این دی ال سی خیلی کم بود کاش یه خورده بیشتر بود ولی حقشه که برنده شه !

amir1132

کاربر سایت
Aug 23, 2013
18
سلام
کسی اینجا لینکی داره که داستان این dlc رو توضیح بده
من که دیگه نمی تونم تحمل کنم امروز فرداست که فقط خاطر این بازی برم کنسول بخرم
اگه هر کسی هم dlc رو تموم کرده 1 توضیح مختصری بده ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر