The Last Of Us: Left Behind بعنوان بازی ماه سایت GameSpot انتخاب شد

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بنده کشته اون لیست بازی های قدرتمند این ماه شدم!:))
الان جدا ینی چی آخه ؟! باز Terova همچین پستی میداد یه چیزی !! :D

یه DLC یک ساعته اومده در بین این بازیا که سالها دارن میسازنش اول شده ، داری مزه هم میپرونی ؟! :D

پ.ن : البته از اینم نمیشه گذشت که گیم اسپات به خاطر گندی که سر بازی اصلی زد الان داره اون گند رو ماسمالی میکنه :D

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
الان جدا ینی چی آخه ؟! باز Terova همچین پستی میداد یه چیزی !! :D

یه DLC یک ساعته اومده در بین این بازیا که سالها دارن میسازنش اول شده ، داری مزه هم میپرونی ؟! :D

پ.ن : البته از اینم نمیشه گذشت که گیم اسپات به خاطر گندی که سر بازی اصلی زد الان داره اون گند رو ماسمالی میکنه :D
دوست عزيز اينDLC بعد از DLC بازيه gta iv بالاترين متا رو بين تمام dlc هاي تاريخ داره همين قضيه اسمش نيار زيادي رو روي يه عده وارد ميكنه و باعث ميشه بيان توتاپيك هاي مربوط به اين dlc دست پا بزنن:)
حالا بازي هايي مثل كسلوانيا ٢ يا thief با اينكه يه بازي كامل و چند ساعته بودن و كلي هم هايپ پشت سر شون بود اما نتوستن متا ي خوب كسب كنن و اپيك فيل شدن تقصير اين DLC نيست .
جالبه كار به كجا رسيده يه عده كه تا همين چند وقت پيش thief براشون پراميد تر ين بازي بود الان مسخرش ميكنن .:-j

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
من هنوز بازی نکردم اینو :(
اینقدر بازی خوب رو دستم مونده. مطمئنم هستم آخــر وقت نمی‌کنم خیلی‌ها رو بازی کنم. خوش به حال اونایی که وقت دارن همرو بازی می‌کنن.

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
بنده کشته اون لیست بازی های قدرتمند این ماه شدم!
:))
دوست عزیز تمام اون بازیهایی که نام بردی بازیهای کاملی هستن که مدت زیادی روشون کار شده و بعد کلی تبلیغات و فن بیس بالاشون به بازار اومدن و اوضاعشون این شده.
ولی Left Behind فقط یه DLC و طبیعتا باید فرق یه DLC رو با یه بازی کامل بدونی .

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
hey you:

17490366413947089749.png

71897627933766954332.jpg
Respect

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
باو اتفاقا اینا خوب میدونن DLC‏ چیه و اینا !!
مشکل اینه نمیدونم چطور یهو اینو با بازیای منتشر شده این ماه مقایسه میکنن و تازه ادعا هم میکنن که بازیای شاخی نبوده!!
اونوقت زمان عرضه بازیای X‏ ‏, میگن نه چون اینو استودیوی اصلیش نساخته نباید ازش انتظاری داشت ! اونوقت از یه DLC‏ انتظار دارن بیاد با امثال DS2 و MGS V‏ رقابت کنه ! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر