The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
ROBLOX.com
نمیدونم چطور ممکنه کسی این رو به صورت تصادفی دیده باشه!

واو !!!!!!! :d آقا اولا اینکه من به خدا این رو یه جای دیگه دیدم یک !!! دوما هم که هر جا !! چه ربطی به تصادفی دیدنش داره ؟!!! اصلا نفهمیدم منظورتو :-?

- - -ویرایش - - -

@Peddi
اين متني كه شما گذاشتي نميدونم ماله كجاست اما من نقد سايت و مجلات سرشناس و به شدت معتبر و مرجع دنياي گيم يعني EDGE و CVG ، EUROGAMER و IGN كه همگي به اتفاق نمره كامل به بازي دادن رو گفتم ....
ضمنا من خودم هم بازي رو تجربه كردم و الان هم نظر منتقدين هستم :)
حقيقت اينه كه از نظر اكثر منتقدين معتبر و گيمر ها اين بازي تحسين شدس و كساني مثل شما دارن نابخردانه و متاسفانه متعصبانه و كور كور انه نظر ميدن....

خب واجب شد بريم يه نگاهي به نقد ها بندازيم....

قسمتي از نقد IGN

قسمتي از نقد EUROGAMER

قسمتي از نقد EDGE

قسمتي از نقد Destructoid

و..... نقد هاي ديگه كه من الان ديگه حال ندارم برم ازشون نقل قول بزارم ......كلا نقد هاي اين بازي بي سابقس.....

ديگه فكر نكنم جايي براي بحث باقي مونده باشه:d....

از اون حرف ها زدیا !!!! خوب این نقل قول ها که شما گذاشتی که اظهر من شمس هستن :d ( درست نوشتم؟! =)) ) خوب دوست من منم دقیقا مشکلم تعریف و تمجید همین سایت های "مثلا" معتبره در درجه اول نه گیم !! بعدم فکر کنم از ظاهر اون review ای که من گذاشتم اصلا کاملا مشخص بود که نقد رسمی نیست و نظر یه گیمر هست و توش به مسائلی اشاره کرده که دقیقا با من هم نظره !
(فکر کنم داره خیلی قضیه خسته کننده می شه که به جای پرداختن به موضوعات اصلی هی به نمره هایی که بازی گرفته اشاره می شه !!! اگه کسی بخواد باز این بحث تکراری رو تکرار کنه با عرض شرمندگی جوابشو نمی دم :| )

- - -ویرایش - - -

مساله شاخ به شاخ شدن الی رو هم خودم به شخصه تویه بازی دیدم ولی در کل طراحی الی جوریه که تا هانتر ها و واکر ها شما رو (یعنی جوئل)رو روئیت نکنن الی و تث برای اونها پدیدار نمیشه.که بعد از اینکه شما رو میبینن به اونا هم حمله ور میشن.
در مورد قضیه اتک کردن زامبی این نکته است که با شلیک شما عکس العمل نشون میدن .اینکه طیعیه وحتی در اثر برخورد گلوله هم در بعضی مقاط احساس ترس میکنن .من خودم بارها شده به زامبی که شکلیک کردم و پرت شده بعد از بلند شدن ،فرار کرده رفته یه چرخی زده و اومده:d
یا حتی خود هانتر ها . وقتی در حال اتک هستن اگه کنارشون تیر اندازی کنی مثل کسی که جا بخوره، میترسه و کاور میگیره.از یک لحاظ همین موضوع استرس رو در بازی بالا میبره که نیاز به عکس العمل سریع شما داره.
در کل به شخصه اصلا از سیستم آیمینگ هیچ بازی استفاده نمیکنم (به جزء در gta v)وسعی میکنم که خودم هدف گیری کنم و سعی دارم که بازی رو هر چه بیشتر برای خودم سخت کنم.در مورد تعصب هم بگم که اصلا تعصبی در کار نیست و تمامی پستاتون رو با دقت خوندم.نانتی داگ شرکت پدرم نیست که:dبخوام تعصب داشته باشم .
یه نکته دیگه در مورد نمره بازی .اصلا به نمره بازی کوچکترین اهمیتی نمیدم .اصل اینه که منو شما از بازی لذت ببریم که میبریم حالا من که لذت بردم و هنوز هم میبرم شما هم که گفتی لذت بردی پس همه چی حله دیگه:d

باز گفت پدیدار :d من می گم اصلا "چرا باید تصادف کنن با هم؟؟!!!" دوست عزیز ؟ :d

عکس العمل نشون دادن هم بله طبیعیه ، عکس العمل نشون "ندادن" غیر طبیعیه که بعد از تیر خوردن با همون سرعت قبل بیاد سمتت !!!
بالا رفتن استرس رو موافقم :d
منظورم از Aiming هم همون هدف گیری دستی بود دیگه که خیلی خوشم نیومد ! مگه Auto هم داره؟! :d این رو هم اضافه کنم راستی که من رو سخت ترین درجه سختی ممکن بازی کردم واسه همین نمی دونم تو بقیه درجه سختی ها بازی چه شکلیه !!! این عادیه که وقتی بازیو سخت می کنی مشکلات بیشتر می شه!

بنده هم باشون پدر کشتگی ندارم :d با شما هم دشمنی :d می خوایم عین دو تا دوست بحث کنیم ;)

و در نهایت هم عرض کنم د مشکل همین جاست که من لذت نبردم دیگه =)) و به خاطر همین به نمره اهمیت می دم ! بازی که 10 بگیره یعنی بدون نقص !!! یه بار دیگه تاکید می کنم که باز کسی دچار سو تفاهم نشه ، من "اصلا" نگفتم بازی بده !! من می گم در حد 10 نیست وگرنه خوبه ! چه می دونم مثلا اگه همه 8 می دادن مسلما من می اومدم و می گفتم خیلی براش کمه ، ولی از بازی ای که این همه ازش تعریف می شه انتظارات بیشتری دارم،همین:)

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
واو !!!!!!! :d آقا اولا اینکه من به خدا این رو یه جای دیگه دیدم یک !!! دوما هم که هر جا !! چه ربطی به تصادفی دیدنش داره ؟!!! اصلا نفهمیدم منظورتو :-?

از اون حرف ها زدیا !!!! خوب این نقل قول ها که شما گذاشتی که اظهر من شمس هستن :d ( درست نوشتم؟! =)) ) خوب دوست من منم دقیقا مشکلم تعریف و تمجید همین سایت های "مثلا" معتبره در درجه اول نه گیم !! بعدم فکر کنم از ظاهر اون review ای که من گذاشتم اصلا کاملا مشخص بود که نقد رسمی نیست و نظر یه گیمر هست و توش به مسائلی اشاره کرده که دقیقا با من هم نظره !
(فکر کنم داره خیلی قضیه خسته کننده می شه که به جای پرداختن به موضوعات اصلی هی به نمره هایی که بازی گرفته اشاره می شه !!! اگه کسی بخواد باز این بحث تکراری رو تکرار کنه با عرض شرمندگی جوابشو نمی دم :| )

- - -ویرایش - - -
اهان :d شما علاوه بر گيمر هاي علاقه مند به اين بازي با منتقدين هم مشكل دارين خب پس ......
من فكر ميكردم عمو تام فقط نمونه خارجيش هست نگو كه نمونه وطنيش هم توليدشده و موجود :| :d
موفق باشيد :)

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
اهان :d شما علاوه بر گيمر هاي علاقه مند به اين بازي با منتقدين هم مشكل دارين خب پس ......
من فكر ميكردم عمو تام فقط نمونه خارجيش هست نگو كه نمونه وطنيش هم توليدشده و موجود :| :d
موفق باشيد :)

من کوچيک گيمراشم هستم اصن, "فقط" با منتقداش مشکل دارم :d

جواب هىچ کدوم از حرفامونم که نگرفتيم!!! فقط يه مشت حرف.. .
بگزريم توقع ديگه اى هم نمى رفت

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
863
نام
محسن
جواب هىچ کدوم از حرفامونم که نگرفتيم!!! فقط يه مشت حرف.. .
بگزريم توقع ديگه اى هم نمى رفت
خب آخه شما خودت هم معلوم نیست با خودت چند چندی!
از یه طرف میگی :
و در نهایت هم عرض کنم د مشکل همین جاست که من لذت نبردم دیگه
و از طرف دیگه
من "اصلا" نگفتم بازی بده !! من می گم در حد 10 نیست وگرنه خوبه ! چه می دونم مثلا اگه همه 8 می دادن مسلما من می اومدم و می گفتم خیلی براش کمه
یعنی اگه همه 8 میدادن به نظر کم بود ، یعنی حداقل شما 9 میدی دیگه خب ؟ یعنی به بازی که ازش لذت نبردی 9 دادی ؟
یه سری نقد ها همیشه وارده کلا به هر بازی که فکرش رو بکنی ، ولی امتیاز دادن یه چیز مقایسه ای هست با بازی های هم سبک و هم رده خودش ، نه اینکه صرفا بیایم بگیم مثلا تو سوپر ماریو چرا از تو آجرا قارچ در میاد که معنی نداره! البته مثالم شاید درست نباشه زیاد چون به هر حال محیط اون فانتزی بود ولی کلا میگم امتیاز دادن ارتباطی به این قضایا میتونه نداشته باشه زیاد

Fashion mankan

کاربر سایت
May 13, 2010
17
نام
مهرداد
بچه ها هیچ آپدیتی چیزی واسه این بازی نیومده که مرحله اضافه شده باشه یا یه همچین چیزی من رو Hard تمومش کردم بدجوری دلم تنگه دست و دلم به هیچ بازی ای نمیره...
بهترین بازی ای بود که تو عمرم کردم...

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
بچه ها هیچ آپدیتی چیزی واسه این بازی نیومده که مرحله اضافه شده باشه یا یه همچین چیزی من رو Hard تمومش کردم بدجوری دلم تنگه دست و دلم به هیچ بازی ای نمیره...
بهترین بازی ای بود که تو عمرم کردم...

برای قسمت داستانی نه.ولی برای مولتی پلیر چرا 4 تا مپ دشتی داده:dکه نیاز به خرید داره:(

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
خب آخه شما خودت هم معلوم نیست با خودت چند چندی!
از یه طرف میگی :

و از طرف دیگه

یعنی اگه همه 8 میدادن به نظر کم بود ، یعنی حداقل شما 9 میدی دیگه خب ؟ یعنی به بازی که ازش لذت نبردی 9 دادی ؟
یه سری نقد ها همیشه وارده کلا به هر بازی که فکرش رو بکنی ، ولی امتیاز دادن یه چیز مقایسه ای هست با بازی های هم سبک و هم رده خودش ، نه اینکه صرفا بیایم بگیم مثلا تو سوپر ماریو چرا از تو آجرا قارچ در میاد که معنی نداره! البته مثالم شاید درست نباشه زیاد چون به هر حال محیط اون فانتزی بود ولی کلا میگم امتیاز دادن ارتباطی به این قضایا میتونه نداشته باشه زیاد

دیگه من نمی دونم چجوری بگم که شما بفهمی !!! من می گم یکی از بازی های خوبی بود که تو این یکی دو سال بازی کردم و مسلما بهترین نبود ، یک
دو : 10 از 10 یعنی بدون نقص نه اینکه به همران تعدادی سوتی های مزحک !
سه : شما وقت کردی متن review که کپی کردم بخونی متوجه منظورم می شی به جای نقل قول کردن review هایی که تو توصیف بازی فقط می گن : " وای وای چه بازی قشنگی وای وای !!!! "

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دیگه من نمی دونم چجوری بگم که شما بفهمی !!! من می گم یکی از بازی های خوبی بود که تو این یکی دو سال بازی کردم و مسلما بهترین نبود ، یک
سه : شما وقت کردی متن review که کپی کردم بخونی متوجه منظورم می شی به جای نقل قول کردن review هایی که تو توصیف بازی فقط می گن : " وای وای چه بازی قشنگی وای وای !!!! "

نمیدونم gat iv و متال گیر سویلد 4 رو بازی کردین یا نه.ولی تویه اون 2 عنوان هم که نمره خیلی بالایی گرفتن ،ایراد هایی وجود داشت ولی به صورتی نبود که از نمره بازی کم کنه یا حتی ایراد تلقی بشه .اونا(ایراد هایی که تویه tlou،gta iv،mgs4) از دید من و شما ایراد محسوب میشه ولی از دید کارشناسی به روند بازی کمک میکنه

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
شما مارو گرفتي ؟؟!!
اخه دوست عزيز اون متني كه شما از يه فروم گذاشتي كه ارزشي نداره و اصلا نميشه راجبش بحث كرد نظر شخصيه يه كاربر هست كه معلوم نيست اصلا كي هست ولي چيزي كه ملاك هست نقد سايت هاي تخصصي گيم هست كه ميشه بهشون استناد كرد و معتبر .
اون نقص هايي هم كه گفتيد دوستان به طور مفصل در پست هاي قبلي جواب تون رو دادن حالا نديدين يا نخواستيد ببينيد ديگه نميدونم .

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!

ببخشید که بدون مقدمه می پرم وسط بحثتون.
من با مورد دوم مخالفم. 10 از 10 به این معنی نیست که بازی کاملاً بدون عیب و نقص باشه. من به یک بازی وقتی می گم 10 از 10 که از همه جنبه ها بین بازی های هم دوره خودش سرآمد باشه. حالا این وسط ممکنه ایرادی هم داشته باشه، اما وقتی از بسیاز از جهات بهتر از بازی های دیگه است، چطور می شه اون رو یک بازی کامل محسوب نکرد.
در همین راستا شما رو دعوت می کنم نقدی که خودم در مورد بازی نوشته بودم رو بخونی. (لینکش توی امضام هست. (اونی که توی فروم هست رو بخون!))
در ضمن مضحک درسته نه مزحک!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر