The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
خیلی وقت بود که یه بازی که باهاش حال کنم بازی نکرده بودم
این بازی در یک کلام فوق العاده بود بازی مگه از این قشنگ تر هم میشه
فقط من دیالوگ هایی که آخر بازی بینشون رد و بدل شد رو متوجه نشدم اگه یکی بگه ممنون میشم
جواب مارو هم میدادین خب، خوشحال میشدیم والا
اگه اینجا نمیشه، pm بدین
مرسی

Psycho Man

کاربر سایت
Sep 19, 2012
161
نام
امیرعلی
ینی معرکس این بازی ! :x

به جز باگ های خیلی کمش که زیاد به چشم نمیاد ! بقیه مواردش عالی بودن !

صدا گذاری = فوق العاده
گرافیک = فوق العاده سینمایی
جو و اتمسفر = بی نظیر
گیم پلی = بی نظیر
داستان = عااااالی
نمره من به این بازی : 100000 از 10 :x

بی نظیره بازیش :x

آخرین ویرایش:

kraitoos

کاربر سایت
Sep 1, 2013
18
ینی معرکس این بازی ! :x

به جز باگ های خیلی کمش که زیاد به چشم نمیاد ! بقیه مواردش عالی بودن !

صدا گذاری = فوق العاده
گرافیک = فوق العاده سینمایی
جو و اتمسفر = بی نظیر
گیم پلی = بی نظیر

نمره من به این بازی : 100000 از 10 :x

بی نظیره بازیش :x
این بازی فوق العاده زیباست اما به نظر من بزرگترین مشکلش لود طولانی شروع بازی است که خیلی اذیت می کنه

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
جواب مارو هم میدادین خب، خوشحال میشدیم والا
اگه اینجا نمیشه، pm بدین
مرسی

يه قسمتي هست داخل بازي دقيق يادم نبست كجاشه ولي داخل اونجا ميشه همه فيلم هاي بازي رو بازم ديد ( مثل U ها ) اينجا هم برو پيداش كن و دوباره ببين اخر بازي رو هم كامل بفهمي :)

دوستان يه سري چيز در مورد طرز لول دهي داخل مولتي بازي بدم و تمام

شما هر هفته رو كه بگذرونيد عددي كه در كنار هفته نوشته ميشه يكي بالا ميره ! و هيچ ربطي هم نداره كه شما چه مدلي عمل كرده باشيد ! دقيقا" مثل روز ها و هفته هاي عمر ادمي كه رد ميشن حالا فرقي نداره همش رو خوابيده باشيد يا بيدار بوده باشيد :|

اگر بتونيد 12 هفته ماموريت تون رو با فايرفلاي ها يا هانترها به پايان برسونيد و همه مردم تون چه از گرسنگي و نرسيدن غذا يا چه به خاطر ماموريت هاي اخرين هفته هاي بازي كه با درست انجام ندادنشون 100 % جمعيت تون مي ميرند ، نمرده باشند براي دو سه هفته اول يه دايره بغل اون دوتا خط اضافه ميشه ! بعد از اون دوتا خط تبديل به ضربدر ميشن و بعدش هي باز دايره اضافه ميشه و بازم بعدش خط مياد روي ضربدر هاي !

بهترين ادمي هم كه ميتونيد بريد ببينيد چه جوري خط و ضربدر خورده همين صادق زامبي ه :d
به خاطر همين امكان داره يكي 70 هفته بازي كرده باشه اما يه بار هم مردم اش رو نجات نداده باشه :| كه من ديدم اين مدل اش رو هم :|:|:|

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
یعنی من الان فرق هفته با روز رو نمیفهمم؟:|
با اکانت دوستم مثل آدم تا لول 33 رفتم,حدود دو سه ماه پیش همون موقع که تازه اومده بود.الان خودم دارم میرم هنوز تغییری نکرده!
به احتمال 99 درصد باگه!
داداش گلم میگی ۳۰ تا کشتم! ۴ هفته یعنی ۲۸ روز! یعنی ۲۸ تا مسابقه! یعنی تو هر مسابقه ۱ نفرم نکشتی. هر جور حساب کنی با کشتن ۱ نفر تو هر مسابقه نهایت یکی دو هفته زنده بمونی!

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
باگ نیستش به خاطر تاخیر در سرعت اینترنت خودتونه.اون یارو اومده شما رو کشته اما به دلیل اینترنت شما خودتون ندید که مردید به همین دلیله که بعدن میمیرید.

- - -ویرایش - - -

نه منظورم اون نقطه ها نبود.قضیه ی ضربدره چیه اخه بعضیا لولشون 40 هستش یه ضربدر داره بقلش ولی بعضیا لولشون 50 همون دو خط بقلش.چه معنایی میده؟؟؟؟
نوشتم كه ! هر بار ١٢ هفته كامل كني اون علامت تغيير پيدا ميكنه.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
تمام کسانی که به هر نحوی نتونستن بازی رو تجربه کنن ، چه نداشتن کنسول و یا نداشتن خود بازی فقط این دموی 15 دقیقه ای رو ببینن تا به عظمت شاهکار ND پی ببرن

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
داداش گلم میگی ۳۰ تا کشتم! ۴ هفته یعنی ۲۸ روز! یعنی ۲۸ تا مسابقه! یعنی تو هر مسابقه ۱ نفرم نکشتی. هر جور حساب کنی با کشتن ۱ نفر تو هر مسابقه نهایت یکی دو هفته زنده بمونی!
حاجی!بعضی مواقع لگ داره,می زنم بیرون.ولی روز رو حساب میکنه!خیلی اینجوری پیش اومده!اصلن فقط 30 تا کشتم,هنوز باید لولم 0 باشه!!!
پ.ن
الان پچ جدید رو دانلود کردم,درست شد:dلولم 4ه!

آخرین ویرایش:

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
IGN در آخرین رده بندی بهترین بازیهای PS3 که دیروز منتشر شد The Last Of Us رو اول قرار داد!
در 5تای اول سه تا از بازیهای ND حضور داشتن که به غیر از رتبه ی اول TLOU رتبه ی U2 چهارم بود U3 سوم بود.
دوم هم Journey و پنجم هم Shatter:dاینا 5تای اول بودن واسه دیدن لیست کامل هم برین ببینین خودتون دیگه!:d
راجع به همین موضوع هم بعضی از اعضای ND مثل Neil Druckmann توئیت دادن!:d​

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
گر بتونيد 12 هفته ماموريت تون رو با فايرفلاي ها يا هانترها به پايان برسونيد و همه مردم تون چه از گرسنگي و نرسيدن غذا يا چه به خاطر ماموريت هاي اخرين هفته هاي بازي كه با درست انجام ندادنشون 100 % جمعيت تون مي ميرند ، نمرده باشند براي دو سه هفته اول يه دايره بغل اون دوتا خط اضافه ميشه ! بعد از اون دوتا خط تبديل به ضربدر ميشن و بعدش هي باز دايره اضافه ميشه و بازم بعدش خط مياد روي ضربدر هاي !

اینی که دارید راجع بهش صحبت میکنید بخش مولتی پلیره بازیه ؟؟؟؟ چه جوریاس ... من فکر کردم فقط میریزیم تو یه مپ deat match / team dethmatch میزنیم .... جریانش چیه ؟؟ میشه یه توضیح مختصر بدید ..... :(

من اریج نخریدم ، تجربه نکردم :|

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
PAX Prime 2013 :d

58822_10153190651940246_762708040_n.jpg

1175590_10153190652280246_1003658521_n.jpg

1209417_10153190651955246_993431359_n.jpg

mori 360

کاربر سایت
Jul 2, 2013
3
ما که پلات کردیم حالشو بردیم :d

سلام داداش
شما ارجینال زدی یا کپی؟اخه من که کپی بازی میکنم تا 72 درصد بازی رو رفتم فقط 3 تا تروفی بهم داد که دوتاش مال مولتی بود!بعدشم بازیم خراب شد.میخوام برم یکی دیگه بگیرم شاید درست بشه.

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
من بازی رو رو Hard تموم کردم بعدشم رو Survival + الان اگه از easy + شروع کنم اپدیت های قبلیم مونده؟؟؟؟ من فقط میخوام اون در هازو که یکیش موندرو یا دفترچچه هارو جمع کنم تاپلات شه اون وقت اگه الان من رو easy پلاس برم اون comic هام یا دفترچه هام مونده؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر