The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
درود
یه روش چند صفحه قبل گذاشته بودین که میشد بازیو روی لول سروایور بصورت new game+ شروع کرد. لطفا یکبار دیگه بگید

من که امتحان نکردم ولی نوشته بودن بعد از اینکه Normal+ باز شد ، همون چپتر اول رو بازی کنید بعد برگردید به منو و Survival+ باز میشه.
نه از رو اجبار نبوده. مجله p۰rn تو ماشین هم محتواش هومو بود.

:-/:-/ من متوجه منظور شما نشدم.البته فهمیدم چی گفتی ولی ربطش به نقل قولی که از بنده کردید رو نفهمیدم.

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دقت کردید کرکتر بیل G4Y بود:D؟!
نه فقط تو دقت کردی :D

P.S : برای بار چهارم بازی رو شروع کردم و این دفعه می خوام فقط تست های مختلف روی NPC ها انجام بدم . خیلی کار ها به ذهنم رسیده ببینم جواب دوستان ND چیه :D

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
:-/:-/ من متوجه منظور شما نشدم.البته فهمیدم چی گفتی ولی ربطش به نقل قولی که از بنده کردید رو نفهمیدم.
هیچی داداش :d بیخیال.(2):d
فرمودید خب بنده خدا چیکار کنه؟? برداشت بنده این بود که منظورتون این هست که چاره دیگه ای نداشته همون یک نفر زنده بوده. لنگه کفش در بیابان و از این حرفا، که اگه منظور همین بوده میگم این طور نیست، به دلیلی که گفتم

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
دوستان این بازی بلاخره دیشب دستم رسید

من همیشه سعی میکنم تحت تاثیر هایپ یه بازی قرار نگیرم اما هر روز علاقم نسبت به ناتی داگ بیشتر میشه چون هرچیزی که توی تبلیغات خودشون اورده بودن در بازی میشد مشاهده کرد
برای اولین بار روی PS3 حدود 6 ساعت بطور مداوم داشتم یه بازی میرفتم :d

بازیو روی حالت هارد شروع کردم و با اینکه واقعا سخته پشیمون هم نیستم چون این از اون بازیاس که واقعا باید سختی بکشیم جلو بریم و تم بازی این خاصیت داره و برای درک داستان بازی باید با این چالش ها روبه رو باشیم

بازی در اوایل بیشتر جنبه ادونچر داشت و وقتی اکشن بازی هم شروع شد دیگه نتونستم از بازی دل بکنم و تا 6 صبح داشتم بازی کردم ( جالب اینجاس همون ساعت هم 4 نفر دیگه از فرند هام انلاین بودن و اونا هم تلو میرفتن ! ) ( دم PS3 هم گرم که این بازی راحت اجرا کرد یادمه سر کیلزون هم اینطوری شده بودم اما بعد از 2 ساعت دستگاه به کل هنگ کرد ! :d)

فعلا حدود 25% بازیو رفتم و تا الان بدون شک بهترین اکشن ادونچر این دهه این بازی بوده و این بازی داره همون نقشی ایفا میکنه که HL2 ایفا کرده بود و استاندار های جدید دنیای گیم مشخص کرده

اول که به بازی رفتم فقط میخواستم توی بازی ایراد و نکته منفی پیدا کنم اما واقعا به جز دو سه تا باگ گرافیکی نمیشه از این بازی ایراد خاصی گرفت

داستان بازی بخوبی روایت میشه با تمام احترامی که برای دیوید کیج قائلم اما اون حتما باید این بازیو بره تا بفهمه با این نوع بازیها هم میشه بخوبی روی مخاطب تاثیر گذاشت

صحبت هارو دوستان توی صفحات قبل کردن و دیگه لازم به گفتن نکات مثبت این بازی نیست اما من بیشتر از همه از یه موضوع خوشحالم

اونم اینه سیاست ناتی داگ در زمینه بازیسازی امیدوارم به همین شکل دنبال بشه
من همیشه به انچارتد علاقه داشتن اما هیچوقت به این شکل منو درگیر نکرده بود چون بازی بشدت اسون بود و و از نظر داستانی هم واقعا در حد این بازی نبود ( ایده ایندیاناجونز جذابه اما دیگه بعد از انچارتد 2 ، داستان بازی هیچ جذابیتی برام داشت )

در مورد گرافیکم توی این موضوع شکی نیست که بهترین گرافیک کنسولی این نسل این بازی بوده اما از نظر من که بازیهایی مثل3 Crysis و Metro LL روی اخرین جزئیات دیدم از نظر تکنیکی این بازی از اون دو بازی هم قوی تره و براحتی میتونه در VGA جایره بهترین گرافیک سال بدست بیاره

نکته اخر هم اینکه واقعا حیف بایوشاک که امسال عرضه شد چون هم بایوشاک و هم TLOU لیاقت کسب بازی سال دارن ...

آخرین ویرایش:

masoudmusic

کاربر سایت
Jan 23, 2012
72
نام
مسعود
الان دارم برای بار سوم روی درجه سورویوال+ بازی رو میرم واقعا ترس و استرس رو میشه روی این درجه لمس کرد :D
به شدت هم منتظر DLC ناتی داگم ببینم کدوم جنبه داستان رو میخواد نمایش بده و هم اینکه با توجه به داستان شماره دوم بازی ساخته میشه یا نه !

Amper

کاربر سایت
Jun 8, 2013
99
دوستان من وقتی روی گزینه faction وارد یه جایی می شم 3 گزنیه داره بعد روی گزینه اول reedem code( غلط املایی) داره میزنم بعد میگه Voucher Code رو وارد کنید درسته ؟ بعد وقتی وارد میکنم این پیغام میاد:
the code you entered may not correct or may not longer be valid
please check your entrise
تر خدا کمک کنید !
باید چه کار کنم ؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,070
نام
AmiR
دوستان من وقتی روی گزینه faction وارد یه جایی می شم 3 گزنیه داره بعد روی گزینه اول reedem code( غلط املایی) داره میزنم بعد میگه Voucher Code رو وارد کنید درسته ؟ بعد وقتی وارد میکنم این پیغام میاد:
the code you entered may not correct or may not longer be valid
please check your entrise
تر خدا کمک کنید !
باید چه کار کنم ؟

مطمئنی اون کد رو صحیح وارد میکنی؟
ببین باید این کد رو وارد کنی ، پشت دفترچه ی راهنما هستش :
71553704207003538640.jpg

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
خب بلاخره منم بازی رو امروز تموم کردم.
نقد و بررسی رو چند صفحه پیش به صورت مختصر شرح داده بودم.
از نظر باگ تنها مشکلی که دیدم که اونم خیلی به ندرت اتفاق میفتاد اینکه بعضی وقت ها بعد مردن به جای اینکه از همون جای قبلی یا لوکیشن اول لود کنه بازی رو از جایی لود میکرد که انگار از اونجا گذشتم و همه رو کشتم.
کل واسه من که خیلی کم پیش میاد توی فیلم یا بازی احساسات غلبه کنه بهم و اشکم دربیاد و TLOU از معدود بازی هاییه که تو بعضی ها صحنه هاش اشک تو چشمام جمع میشد.
قبل از عرضه بازی سازندگانش واقعا حق داشتند که مدام در مورد شخصیت پردازی و داستان حرف میزدند و تعریف می کردند.
در کل به همه دوستان توی فروم پیشنهاد میکنم که این بازی رو هر طوری که هست حداقل یک بار تو عمرشون تجربه کنند.
قبل از عرضه این بازی همیشه به دوستام میگفتم که اگه این یه بازی رو بازی کنم دیگه از این نسل هیچ انتظاری ندارم و واقعا هم همینطور شد واسم. دیگه راحت میتونم سوییچ کنم به نسل بعد و توی این نسل بازی برام نمونده که مثل TLOU واسش انتظار بکشم. (البته Beyond رو هم خیلی دوست دارم :d )
حالا من که بازی رو هارد تموم کردم پیشنهاد شما دوستان واسه بار دوم چیه؟ روی surviver شروع کنم یا Hard+؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر