The King Of Fighters

The Best Character

• مجموع رای دهنده‌ها
    12

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
سلام

نمی دونم چرا بین بازی های مبارزه ای اونقدر که اسم Tekken و Virtua Fighter وDead or alive و... می شنوم بینشون هیچ اثری از سری King of fighter نیست....:( این بازی حدود 12 سال سابقه داره و ممکنه از نظر گیم پلی و گرافیک بهترین نباشه..... ولی بازی فوق العاده ای هستش:

اولین سری بازی در سال 1994 منتشر شد... و از اون موقع به بعد تقریبا هر سال یه سری از این بازی ساخته میشد.... البته باید بگم که تا سال 2003 این بازی 2 بعدی و حالتی کارتونی داشت و خیلی از نسخه هاش داستان درست و حسابی نداشتند ..... تا بالاخره در سال 2004 یه نسخه ی 3 بعدی بازی با داستانی مشخص و گیم پلی قابل قبول بنام KOF Maximan Impact منتشر شد و تحول عظیمی رو توی بازی بوجود اورد.... در حال حاضر آخرین سری بازی هم بنام KOF 2006 هست (KOF =King of fighters)

البته نمیشه گفت که سری KOF بهترین بازی مبارزه ای هستش.... ولی به نظر من جزو بهترین ها هست..... اگه تو قیافه ی کاراکترا دقت کنید می بینید که هنوز یه کم از حالت کارتونی خودشون رو نگه داشتن و در مقابل کاراکترای دیگر بازی های مبارزه ای مثل تیکن کمی فانتزی به نظر میرسن ولی موقع زدن تق و توق واقعا باحالی داره که خود من موقع زدن تو هیچ بازی ای به اندازه ی این کیف نمی کنم .....

سعی می کنم که داستان بازی رو براتون ترجمه کنم:cheesygri

برای آشنایی بیشتر با بازی چند تا عکس از کاراکترا میزارم:

4qp6vet.jpg

6f7e5v4.jpg

4l8d1cx.jpg

5zdeauc.jpg

4p4gkxs.jpg

6ajw4dt.jpg

4mhv2ps.jpg

4mlsv2f.jpg

682ipza.jpg

5zlab9l.jpg

61yb2fb.jpg

4pw9on4.jpg

با تشکر

------------------------------

2 نکته در مورد نظر سنجی:

1) می تونید به چند نفر رای بدید
2) این ایده ی نظر سنجی و اینکه چه شخصیتی بهتره رو از صاحب تاپیک تیکن الگو گرفتم ^_^

آخرین ویرایش:

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
میشه شخصیت هایی که تو نظرسنجی هستنو به ما معرفی کنی؟آخه نمیشناسیم؟!
ممنون
این بازی با 12 سال سنی که داره کاراکتراش خیلی زیادن و هرکدوم (مخصوصا اونایی که از اول بودن) داستان طول و درازی دارن ... جوری که خود منم داستانشون رو بطور کامل نمی دونم...من شخصیتایی رو که مهم تر بودن رو (به نظر خودم) تو نظر سنجی گزاشتم و سعی میکنم در مورد هر کدومشون یه توضیح کوچولو بدم:

اول از همه:

Kyo Kusanagi:

اول یه ذره در مورد خانوادش:
تو سری بازی های KOF کیو یکی از بازمانده های خانواده ی افسانه ای کاساناگی هست و طبیعتا سبک مبارزش هم سبک باستانی و قدیمی خانواده ی کاساناگی می باشد. خانواده ی کاساناگی نیرو های غیر عادی و ماورا طبیعی داشتن که کیو این قدرت ها رو به ارث برده بود ...این جور که من فهمیدم کلا بین خانواده های کاساناگی و اورچی (orochi) و یاساکانی
(yasakani) از همون اول دشمنی زیادی وجودی داشت.... توی kof 95 داستان خانواده ی کیو از این قرار بود که خانواده ی کاساناگی و یاساکانی توی این تلاش بودن که اهریمن خانواده ی اورچی رو از بین ببرن ...ولی از اونجا که اورچی ها همیشه به قدرت و شهرت کاساناگی ها حسادت داشتن خیانت میکنن و قراردادی جدید با اوروچی ها می بندن و نسل جدیدی بنام یاجامی(yagami) رو بوجود میارن ... بعد از این اتفاق خانواده ی کاساناگی با استفاده از شعله های آتشین خود در مقابل هم پیمان های اورچی مقاومت کرد ... خیلی ها توی این رقابت از پا در اومدن تا...اولین مسابقه ی KOF ... توی این مسابقه علاوه بر کیو یک شخص دیگه ای بنام Iori Yagami هم هست.... باید بگم که این دوتا چشم دیدن همدیگه رو ندارن و رقیب هم حساب میشن مثل جین و هوارانگ (البته چند درجه بدتر!!!!!!!!!)

آدم با خوندن مطالب بالا در مورد کاساناگی ها توقع داره که کیو یه آدم قدیمی و متعصب به تاریخ خانوادش و اینا باشه ....ولی باید بگم این طوری نیست کیو یه پسر امروزی و بااعتماد به نفس بالاست که به قدرتای خودش ( آتیش زدن از دستاش) خیلی مینازه و بنظر من یکی از خوش لباس ترین کاراکترا توی سری KOF هست کلا کیو شخصیت مورد علاقه ی منه!!!!

یه سری اطلاعات فرعی از کیو:

قد:181 cm
وزن: 75 kg
تاریخ تولد : 22دسامبر
گروه خونی:B
سرگرمی: نوشتن شعر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
علاقه مندی ها : موتور سیکلتش و دختر رویاهاش یوکی (yuki)
غذای مورد علاقه: ماهی سرخ کرده (عین من)
از چیزی که بدش میاد: تلاش و کوشش بیش از حد!
ملیت:ژاپنی
ورزش مورد علاقه: هاکی روی یخ

کلا خیلی آدم جالبیه......

عکس:

505i8zo.jpg

------------------------------
اکثر شخصیتای نظر سنجی برای سری جدیدشن....من PS2 م رو جمع کردم توی اولین فرصت که وصلش کردم داستان سری جدید شخصیتا رو می نویسم (توی بازیش داره!!!)

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
سلام دوستان
این سری بازی یکی از ناشناخته ترین بازیهای خوبی است که توی ایران تقریبا" کسی نمی شناسدش.البته در کنار شاهکاری مانند Shenmue .

من خودم یک کالکشن از این بازی دارم بر روی PS2.فایتینگ نسبتا" جالبی است.فنون خوبی هم داخلش دیدم.فقط یک مشکل بزرگ پیدا کردم که اون نوار قدرت پایین صفحه است.هر دکمه ای رو میزدم قدرتی نمی شد شخصیتم در حالی که طرف مقابلم سریع قدرتی می شد و با دو-سه ضرب K.O م میکرد.من از شخصیتی که لباس سفید کاراته می پوشید خیلی خوشم میاد.

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
سلام دوستان
این سری بازی یکی از ناشناخته ترین بازیهای خوبی است که توی ایران تقریبا" کسی نمی شناسدش.البته در کنار شاهکاری مانند Shenmue .

سلام
دوست عزیز خوشحالم میبینم که شما هم این بازی رو میشناسی....:cheesygri

من خودم یک کالکشن از این بازی دارم بر روی PS2.فایتینگ نسبتا" جالبی است.فنون خوبی هم داخلش دیدم.فقط یک مشکل بزرگ پیدا کردم که اون نوار قدرت پایین صفحه است.هر دکمه ای رو میزدم قدرتی نمی شد شخصیتم در حالی که طرف مقابلم سریع قدرتی می شد و با دو-سه ضرب K.O م میکرد

منم این مشکل رو دارم...خواهرم هم که KOF بازی فایتینگ مورد علاقش هست و خیلی خوب بازی میکنه (نسبت به من) همینو میگه... به نظرم قدرتی شدنش تا یه حدی شانسی است^_^

من از شخصیتی که لباس سفید کاراته می پوشید خیلی خوشم میاد.

فکر کنم منظورتون Kim هست!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر