نمایشگاه/رویداد The Game Awards 2023

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,556
k401947_.png
z672844_.png

2023555 (1).png
گیم اواردز ۲۰۲۳ در 8 دسامبر (17 آذر) در سالن بزرگ Peacock برگزار خواهد شد. هنوز اطلاعات تکمیلی مشخص نشده، اما امسال دهمین سالگرد برگزاری گیم اواردز است و احتمالا شاهد سورپرایزهایی خواهیم بود
The Game Awards مراسم سالانه اهدای جوایز و استقبال از دستاورد صنعت بازیهای ویدئویی است. این مراسم میزبان پیش نمایش بازی های جدید، محتوای آینده و نگاهی عمیق به عناوینی که قبلا معرفی شده اند می باشد، نمایش ها توسط ژورنالیست حرفه ای کانادایی جف کیلی که سابقه 10 سال فعالیت در Spike Video Game دارد تولید و اجرا می شود

نامزدهای بهترین بازی سال
IMG_5776.jpeg

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,823
نام
مرتضی
گوتی امسال احتمالا بالدرز گیت ۳ باشه این نشه الن ویک بین این دوتا یکی میشه ولی حدسم بیشتر بالدرز گیت هست تجربه ثابت کرده گوتی ها معمولا گیم پلی وسیعتر و طولانی تری هم داشتن ویچر ۳ و الدن رینگ و ...
من بالدرز رو گرفتم ولی هنوز خیلی جدی روش وقت نذاشتم ولی احساس میکنم امسال یکم زیادی داره به زلدا بی توجهی میشه واقعا totk دنباله ای بود که ماورای تصور تونست عمل کنه و به نظرم زلدا امسال هم شایسته بازی سال هست هرچند لیست نهایی جوریه که هرکدوم بشن آدم حس بدی نمیگیره. ولی در آخر امیدوارم زلدا بازی سال بشه :D

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
825
  • Like
Reactions: ken47 and pouria.sh

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اگه اشتباه نکنم پارسال هم همین قدر ساعتش فاجعه بود...
بعد فکر کن سه ساعت بشینی اخرشم هیچی به هیچی
یهو می بینی ساعت هفت صبحه. سیستم خوابت به فنا رفته و فقط فحشه که میخوای به جف بکشی

حالا ما که می بینیم
ولی خدا لعنتت کنه جف

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
من که طبق معمول امید خاصی ندارم و فقط اگه حس و حالش باشه و ساعت بدنم یه جوری کار کنه که بیدار بشم، برنامه رو دنبال می‌کنم. :D
البته اگه انصاف رو رعایت کنیم، TGAهای این سال‌ها خیلی هم کچل نبودن و هر سری چند تا معرفی خوب داشتن. مثلاً دو سال پیش Alan Wake 2 و Star Wars: Eclipse معرفی شدن و همین‌طور Sonic Frontiers. یا پارسال Death Stranding 2 رو داشتیم، به همراه Hades 2 و Armored Core 6 و Remnant 2. به جز اینا، تریلرهای جدید از بازی‌های قبلاً معرفی شده هم که هستن و چیزهای جالبی بین‌شون پیدا می‌شه.
ولی اصل مشکل توی نوع زمان‌بندی برنامه هست که آدم رو به فنا می‌ده! :| ۴ ساعت برنامه پخش می‌کنن که ۳ ساعت و نیمش چرندیات محض هست و بازی‌های بنفش/صورتی و چیزهای تبلیغاتی درپیت و... وسطش هم یه سری چیزهای خوب هست که درصد اون‌ها نسبت به کل برنامه خیلی کمه. فقط امیدوارم این تریلر Death Stranding 2 ما رو بدن و دست خالی برنگردیم! :D
برنده امسال هم بعیده با سورپرایز خاصی همراه باشه و ۹۰٪‌ همون Baldur's Gate 3 هست. البته Alan Wake 2 هم داره عجیب غریب و فراتر از انتظارات پیش می‌ره و باید دید چی می‌شه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
من که طبق معمول امید خاصی ندارم و فقط اگه حس و حالش باشه و ساعت بدنم یه جوری کار کنه که بیدار بشم، برنامه رو دنبال می‌کنم. :D
البته اگه انصاف رو رعایت کنیم، TGAهای این سال‌ها خیلی هم کچل نبودن و هر سری چند تا معرفی خوب داشتن. مثلاً دو سال پیش Alan Wake 2 و Star Wars: Eclipse معرفی شدن و همین‌طور Sonic Frontiers. یا پارسال Death Stranding 2 رو داشتیم، به همراه Hades 2 و Armored Core 6 و Remnant 2. به جز اینا، تریلرهای جدید از بازی‌های قبلاً معرفی شده هم که هستن و چیزهای جالبی بین‌شون پیدا می‌شه.
ولی اصل مشکل توی نوع زمان‌بندی برنامه هست که آدم رو به فنا می‌ده! :| ۴ ساعت برنامه پخش می‌کنن که ۳ ساعت و نیمش چرندیات محض هست و بازی‌های بنفش/صورتی و چیزهای تبلیغاتی درپیت و... وسطش هم یه سری چیزهای خوب هست که درصد اون‌ها نسبت به کل برنامه خیلی کمه. فقط امیدوارم این تریلر Death Stranding 2 ما رو بدن و دست خالی برنگردیم! :D
برنده امسال هم بعیده با سورپرایز خاصی همراه باشه و ۹۰٪‌ همون Baldur's Gate 3 هست. البته Alan Wake 2 هم داره عجیب غریب و فراتر از انتظارات پیش می‌ره و باید دید چی می‌شه.

بهترین راه دیدن TGA اینه که قشنگ بگیری بخوابی، صبح پاشی، بدون انجام هیچ کار اضافه و اسپویل شدن مستقیم بری یوتوب و نمایش رو از اول ببینی، چرت و پرت هاش رو بکشی جلو و از 30 دیقه مفیدش لذت ببری:D وگرنه واقعا تحمل خوشمزه بازی های جف کی..ری و صحبت های مسخره سایر دولوپرها و کسایی که جایزه میبرن اساسا حال نمیده و وقت تلف کردنه. اونم تو بازه زمانی 4 تا 7 صبح:D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
به نظر من که چند سال گذشته خوب بوده در مجموع. هم معرفی های خوبی بوده توش و هم اجراهای بعضا جالبی انجام میشه. مثلا اجرای هالزی سال قبل واقعا خوب بود.

البته من زنده نمیبینم چون مدت زمانش طولانیه و تایم خوبی هم نیست. ولی روز بعد میشه دید و لذت برد.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
بهترین راه دیدن TGA اینه که قشنگ بگیری بخوابی، صبح پاشی، بدون انجام هیچ کار اضافه و اسپویل شدن مستقیم بری یوتوب و نمایش رو از اول ببینی، چرت و پرت هاش رو بکشی جلو و از 30 دیقه مفیدش لذت ببری:D وگرنه واقعا تحمل خوشمزه بازی های جف کی..ری و صحبت های مسخره سایر دولوپرها و کسایی که جایزه میبرن اساسا حال نمیده و وقت تلف کردنه. اونم تو بازه زمانی 4 تا 7 صبح:D
اینم ایده خوبیه. ولی من یه مرضی دارم که هر دفعه وارد اینترنت می‌شم، به صورت ناخودآگاه قبل از هر چیزی بازیسنتر و ریست‌ارا رو باز می‌کنم و این جور وقت‌ها هم ملت سریع تاپیک بازی‌های جدید رو می‌زنن و همه چیز لو می‌ره. مثلاً به جای اینکه Ghost of Tsushima 2 رو توی مراسم ببینم و سورپرایز بشم، قبلش اسم تاپیکش رو می‌بینم و جذابیتش از بین می‌ره! :D
ولی امسال شاید سراغ این روش برم و اول مراسم رو به صورت غیرزنده ببینم و بعدش برم سراغ بقیه سایت‌ها. :D

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
یهو می بینی ساعت هفت صبحه. سیستم خوابت به فنا رفته و فقط فحشه که میخوای به جف بکشی

حالا ما که می بینیم
ولی خدا لعنتت کنه جف
چه کاریه 12 بخواب 7 -8 بیدار شو ببین :>

• Smile
Reactions: MR.MARIO

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
259

حالا ما که می بینیم
ولی خدا لعنتت کنه جف
نمیدونم چرا ولی از این پسره جف کلی اصن خوشم نمیاد یه خباثتی پشت نگاهش وجود داره انگار

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
259
مراسم پارسال یه نفر از این بازیسازا سیاه پوستم بود اومد جایزه بگیره پایین نمیرفت انقدر حرف زد اخر بزور بردنش پایین

• Like
Reactions: vaan 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر