The Game Awards 2015

بهترین بازی سال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    373

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
4gxgzu9hzunov49bkvec.jpg

3 دسامبر 2015 / 12 آذر 1394

همایش TGA که حکم اسکار (:d) دنیای بازی رو داره، قراره برای دومین بار توسط Geoff Keighley برگزار بشه. تا پیش از این میزبان این برنامه Spike TV و اسم برنامه Video Game Awards بود که بنا به دلایلی جف جدا میشه و برنامه خودش رو در سال 2014 درست میکنه.

همونطور که میدونید، نامزدهای بازی های مختلف در ژانر های مختلف انتخاب و اعلام میشن و به زودی نظر سنجی براشون در نظر گرفته میشه (ما نه، اونا در نظر میگیرن که میریم و رای میدیم:p). بازی سال یا همون گوتی (Game of The Year حالا هر چی:d) هم توی این مراسم انتخاب میشه. مهم ترین چیزی هم که خیلیا در مورد این همایش دوست دارن -علاوه برا انتخاب بازی سال- معرفی بازی های جدید هست که طبق رسم هر ساله شاهدشون بودیم و خواهیم بود.

همایش توی لس آنجلس و تئاتر مایکروسافت اجرا میشه. میشه انتظار داشت که بتونیم مثل پارسال، برنامه رو به صورت زنده از Xbox Live و PSN و Steam ببینیم.

هیئت مشاور:

• Activision (Eric Hirshberg, CEO)
  • Electronic Arts (Peter Moore, COO)
  • Hideo Kojima
  • Microsoft Xbox (Phil Spencer, Head of Xbox)
  • Nintendo of America (Reggie Fils-Aime, President)
  • Rockstar Games
  • Sony Computer Entertainment America (Shawn Layden, CEO)
  • Telltale Games (Steve Allison, SVP Publishing)
  • Ubisoft (Yves Guillemot, CEO)
  • Valve
  • Warner Bros. Interactive Entertainment (David Haddad, President)

نامزدهای منتخب:

Game Of The Year

Bloodborne
Fallout 4
MGSV: TPP
Super Mario Maker
The Witcher 3

Developer Of The Year
Bethesda Game Studios
CD Projekt Red
From Software
Kojima Productions
Nintendo

Best Independent Game
Axiom Verge
Her Story
Ori And The Blind Forest
Rocket League
Undertale

Best Mobile/Handheld Game
Downwell
Fallout Shelter
Lara Croft GO
Monster Hunter 4: Ultimate
PAC-MAN 256

Best Narrative
Her Story
Life is Strange
Tales From The Borderlands
The Witcher 3
Until Dawn

Best Score/Soundtrack
Fallout 4
Halo 5
Ori And The Blind Forest
The Witcher 3

Best Performance
Ashly Burch as Chloe Price : Life is Strange
Camilla Luddington as Lara Croft : Rise Of The Tomb Raider
Doug Cockle as Geralt :The Witcher 3
Mark Hamill as The Joker : Batman: Arkham Knight
Viva Seifert : Her Story

Games For Change
Cibele
Her Story
Life is Strange
Sunset
Undertale

Best Shooter
Call of Duty: Black Ops III
Destiny: TTK
Halo 5
Splatoon
Star Wars Battlefront

Best Action/Adventure
Assassin's Creed Syndicate
Batman: Arkham Knight
Ori And The Blind Forest
Rise Of The Tomb Raider

Best RPG
Bloodborne
Fallout 4
Pillars of Eternity
The Witcher 3
Undertale

Best Fighting Game

Guilty Gear Xrd -SIGN-
Mortal Kombat X
Rise of Incarnates
Rising Thunder

Best Family Game
Disney Infinity 3.0
LEGO Dimensions
Skylanders: Superchargers
Splatoon
Super Mario Maker

Best Sports
FIFA 16
Forza 6
NBA 2K16
Pro Evolution Soccer 2016
Rocket League

Best Multiplayer
Call of Duty: Black Ops III
Destiny: TTK
Halo 5
Rocket League
Splatoon

Best Art Direction
Batman: Arkham Knight
Bloodborne
Ori And The Blind Forest
The Witcher 3

اجرای موسیقی مراسم:

Deadmau5
Chvrches

به وقت ایران فکر کنم میشه جمعه 13 آذر ساعت 5:30 صبح. اگر اشتباه میکنم بگین تا تصحیحش کنم.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
یه فکت هست که میگه شانس گرفتن گوتی باری RPG های بتسدا کلّاً همیشه بالاتره...!! :D
حالا طرفش بلادبورن باشه یا آرکام سیتی و آنچارتد و زلدا(2011) یا هر چیز خفن دیگه ای...
فکر نکنم امسالم چیزی عوض بشه

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,696
نام
علی
یه فکت هست که میگه شانس گرفتن گوتی باری RPG های بتسدا کلّاً همیشه بالاتره...!! :D
حالا طرفش بلادبورن باشه یا آرکام سیتی و آنچارتد و زلدا(2011) یا هر چیز خفن دیگه ای...
فکر نکنم امسالم چیزی عوض بشه
شما مطمئن باش امسال خیلی چیزا عوض میشه:d

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
بلادبورن رو هیچ رقمه نمیشه ترول کرد. لول دیزاین و Enemy placement بازی رو بعد ها تو کلاس های بازیسازی درس خواهند داد. حالا از اتمسفر و داستان به شدت جالبش بگذریم.

===========

به نظر من از بین 5 -6 تا بازی Ace که امسال اومد هر کدوم GOTY بشه نمیشه خرده گرفت. واقعیت اینه همشون رسالتشون رو با کمترین کاستی و زحمت بسیار زیاد انجام دادن. در نهایت سلیقه افراد مهمترین فاکتور...

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
Safety & Peace
من خودم کلیت سایت متا رو بردم زیر سوال توی تاپیک نمرات MGS V , بعد میگی معیار من متاست:-j.اگه جایی گفتم که معیار انتخاب گوتی از نظرم متاست رو کن, وگرنه ادعای خالی که مالیات نداره.نمرات(نه سایت متا منظورم نمرات تمام سایتها از هر جایی) میتونه یکی از فاکتورها در پیش بینی کردن گیمرها قلمداد بشه

نه من ناراحت نیستم چرا یه عده دوست دارن Fallout 4 گوتی بشه یا به پیشواز گوتی رفته بودن!!!! اشکال اینجاست که طرف میاد همه جا اعلام میکنه فالوت ایز کامینگ و فلان...تا اینجاش مشکلی نیست بعد یارو تاپیک نمره های Fallout 4 رو میزنه و توی ثبت نمرات امانت داری نمیکنه و بیشتر نمره های زردرنگ رو ثبت نمیکنه فکر میکنه اینجوری جبران مافات میشه.خب اینکارای بی ارزش سطح فکری طرفو نشون میده و تاپیکهایی که از این به بعد باز میکنه پشیزی ارزش نداره.پس منظور من با جمع خاصی نبود اوکی! وسلام

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,167
نام
∂αнмα
Safety & Peace
من خودم کلیت سایت متا رو بردم زیر سوال توی تاپیک نمرات MGS V , بعد میگی معیار من متاست:-j.اگه جایی گفتم که معیار انتخاب گوتی از نظرم متاست رو کن, وگرنه ادعای خالی که مالیات نداره.نمرات(نه سایت متا منظورم نمرات تمام سایتها از هر جایی) میتونه یکی از فاکتورها در پیش بینی کردن گیمرها قلمداد بشه

نه من ناراحت نیستم چرا یه عده دوست دارن Fallout 4 گوتی بشه یا به پیشواز گوتی رفته بودن!!!! اشکال اینجاست که طرف میاد همه جا اعلام میکنه فالوت ایز کامینگ و فلان...تا اینجاش مشکلی نیست بعد یارو تاپیک نمره های Fallout 4 رو میزنه و توی ثبت نمرات امانت داری نمیکنه و بیشتر نمره های زردرنگ رو ثبت نمیکنه فکر میکنه اینجوری جبران مافات میشه.خب اینکارای بی ارزش سطح فکری طرفو نشون میده و تاپیکهایی که از این به بعد باز میکنه پشیزی ارزش نداره.پس منظور من با جمع خاصی نبود اوکی! وسلام
کل مشکل شما منم با تاپیک امتیازاتم ؟ لول :| الان برو ببین من چند وقت پست اول رو بروز نکردم در واقع مجبور هم نیستم که پست اول رو بروز کنم همونجور که بقیه بروز نمی کنن :) شما مشکلت جای دیگست خودت خبر نداری ! در مورد فلان ایز بک هم برو چند تا پست از من بیار بعد پست دوستای خودت رو بیار بزار کنار پست من ببینم چند چندیم ! اگه بخوام یکم هایپ را بندازم پشت سر بازیم باید از شما اجازه بگیرم ؟ این همه هایپ دو سال تو تاپیکای بازیتون راه انداختین حالا به ما که رسید شد شوری از مزه بردن ؟ در کل :-j

================================================================================

دوستان خوب تیکه ها و گیف هاتون رو انداختین ؟
اولا بگم که من اصلا چیزی رو پایین نکشیدم از اول پستم تا آخرش یک کلمه در مورد این که BB , بد (!) نزدم دوما بحث من سر پروسه ساخت بازیا میازاکی در مقابل بازیی مثل ویچر و بحث اینکه FS خیلی خفنه که هر دو سال یک بار عنوان خفن تر میده ولی CDP چلاق بوده و نمیتونسته چند تا بازی بالای متای نود بیرون بده و الان تازه آدم شده (!) بود . CDP که با شماره سه چنین کرد ینی نمیوتنست همون شماره 2 رو گسترش بده و ضعفاش رو رفع کنه و یـ بازی بالا متای نود بده دست ملت ؟ چرا به آسون ترین شکل ممکن میتونست ولی باز اومد ریسک کرد ! حرف من همینه . اون پارگراف دوم بعله یکم زیاده روی کردم ولی منظورم به هیچ وجه پایین کشیدن دارک سولز یا BB نبود با یـ نگاه ساده میشه فهمید کاری که رو W3 به مراتب دو برابر کاری که مثلا رو DS2 (ادامه ی سری) صورت گرفته و در نتیجه پروسه ی ساختش بیشتر طول کشیده پس همینه که ارزش کار CDP دو برابر میکنه (در کنار کیفیت بالای بازیش با اون همه ریزه کاری و روایت و شخصیت پردازی عالیش) و از نظر بنده لایق بهتر بودن ـه ! کلا من تهش میخواستم به این برسم که DS2 تکرار مکررات + یـ سری نکات مثبت بود و این کاملا فکته و هیج جوره نمیتونید ردش کنید منتحی خود به خود پای BB هم وسط کشیده شد که من اصلا کاری به اون نداشتم (اگه اولین پستی که نقل قول کردم رو ببیند من فقط تیکه ای که مربوط میشد به اینکه متای ویچر کمتره , CDP بجا دو تا بازی بالای نود یکی داره بود و اصلا کاری به کیفیت خود بازیا نداشتم)

• Like
Reactions: mobin.hb96

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به به ظاهرا این بار مثل 2011 قراره بازم Deadmau5 اجرای موسیقی برنامه رو بر عهده داشته باشه:d 2011 واقعا کارش عالی بود.
گروه Chvrches هم قراره حضور داشته باشه و آهنگی رو اجرا کنه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بازیای میازاکی..... Dark Souls II....!

عجب! تا الان فکر میکردم میازاکی DS II رو نساخته ولی به لطف بحثای فوق تخصصی این تاپیک فهمیدم اشتباه میکردم و ظاهرا کار خود میازاکی بوده فقط نمیخواسته رو کنه.

وقتی در مورد یه چیزی اطلاعات نداریم مجبور نیستیم حتما در موردش نظر بدیم.... Just saying :)

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,989
نام
مهدی
خداوکیلی تا حالا جایی ندیده بودم که پروسه ساخت رو ملاک GoTY در نظر بگیرند!! :d
Bloodborne اون قدر شاهکار بود که من رو عاشق این سبک کرد. 60 ساعت منو مشغول کرد و من یک ثانیه هم احساس تکراری بودن بهم دست نداد! خودم به TW3 رای دادم ولی نکنید این کارو. Bb جای ترول و پایین کشیدن نداره. باور کنید فقط دست و پا زدن الکی هست.

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
خداوکیلی تا حالا جایی ندیده بودم که پروسه ساخت رو ملاک GoTY در نظر بگیرند!! :d
Bloodborne اون قدر شاهکار بود که من رو عاشق این سبک کرد. 60 ساعت منو مشغول کرد و من یک ثانیه هم احساس تکراری بودن بهم دست نداد! خودم به TW3 رای دادم ولی نکنید این کارو. Bb جای ترول و پایین کشیدن نداره. باور کنید فقط دست و پا زدن الکی هست.
كسى ارزش BB رو نياورد پايين ، منتها در جايى كه عده اى از دوستان نظرشون روى ويچر هست و ميان اعلام ميكنن كه نظرشون به ويچر نزديكتر هست ، ميازاكى فن هاى عزيز يا بهتر بگيم سونى فن هاى عزيز ، نظرات دوستان رو تحمل نميكنن ميشه اين ... قبول كنيد اين رو:)
يكم نظرات همديگرو تحمل كنيم بد نيست ، شايد خدايى نكرده تو يه جا يه بازى بود از بازى مورد نظر دوستان بهتر ... ;)

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,963
نام
نـــــــویـــــــــد
كسى ارزش BB رو نياورد پايين ، منتها در جايى كه عده اى از دوستان نظرشون روى ويچر هست و ميان اعلام ميكنن كه نظرشون به ويچر نزديكتر هست ، ميازاكى فن هاى عزيز يا بهتر بگيم سونى فن هاى عزيز ، نظرات دوستان رو تحمل نميكنن ميشه اين ... قبول كنيد اين رو:)
يكم نظرات همديگرو تحمل كنيم بد نيست ، شايد خدايى نكرده تو يه جا يه بازى بود از بازى مورد نظر دوستان بهتر ... ;)

فرشاد جان دوست عزیز XOne Fan وقتی پست های صفحه قبل رو دقیق بخونی میبینی که تمام حرفای دوستان کاملا بی پایه و اساس هستش ، از داستان و گیم پلی بلادبورن هیچ ایرادی نمیشه گرفت ، جالبه نظ شخصیش هم نیست میگه فکته !! :))
ربطی به سونی فن بودن نداره ،نیازی نیست مظلوم جلوه بدیم یه عده رو و قضیه رو حقوق بشری کنیم !
خواسته یا ناخواسته میدونم مقابل Bloodborne قرار گرفتی‌اما ایرادهای بنی اسرائیلی دوستان هیچ‌رقمه قابل قبول نیست
هرچیزی رو به عنوان نظر شخصی نمیشه به خورد ملت داد
شکر خدا اینجا همه قبول دارن ویچر بازی فوق العاده ای بود و کسی ارزشش رو پایین نیاورده

موفق باشیم

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
Inception و Interstellar جزء 30 تا فیلم برتر imdb و مطمئناً جزء 50 تا فیلم برتر هر سینمابازی خواهند بود ولی هیچکدومشون برنده ی بهترین Motion Picure سال خودشون نشدن! اما از نظر ماندگاری اثر ، زمان نشون میده که کدوم فیلم ها ماندگار ترند!
کارهای میازاکی و FS هم ممکنه که GOTY نشن ولی پایان نسل 40 تا لیست از اینور و اونور میاد بیرون با عنوان برترین بازیهای نسل، اونجا تو تاپ 5 بازیهایی مثل Bloodborne زیاد به چشم خواهد خورد!
Bloodborne فقط یه گیم نیست! یه تفکر و عقیده ی برتره!! اگه شما نمیتونی همچین چیزیو درک کنی و بهش میگی تکراری مشکل از بازی نیست!
نیاید برای اینکه بازی مورد علاقه ی خودتون رو ببرید بالا سعی کنید یه بازی دیگه رو خراب کنید! ویچر بازی فوق العاده ای بود نیازی نداره که مقایسه ای انجام بشه.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,772
نام
مراد حلیمی
تو بازیسنتر روز هم شب جلوه داده میشه
کسی اگه اعلام کنه نظرش روی فلان بازی مشکلی نداره.....ولی وقتی میاد بحث رو با اینکه کارای میازاکی تکراری شده و بازی جدیدشو به بسته مکمل بازی قبلیش شبیه میدونه و طرفدارای منتقدا ازش رو هم مسخره می کنه(غش و ضعف) و میگه کلا داستان و .... نداره و با وجود یه عنوان سونی فلان بازی بیشتر رای آورده(اخرشم یه جاست کیدینگ خز میذاره که مثلا فن بازی نمی کنه;)) و آخرشم میگه صد در صد ویچر لایق بهتر بودن هست(ماشاله همشم فکت)
کجای این طرفداری از ویچر و حرف زدن از عظمت و زیبایی های ویچر؟؟؟فقط مسخره کردن بازیهای میازاکی و نشان از درک نکردن دنیای بازیهای میازاکی هست.

بعدم انتظار دارن همه بگن نظر شخصی بود و...... کم مونده تو بازیسنتر فحش دادن های خانوادگی رو هم جای نظر شخصی قالب کنن.:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,537
نام
محمد
ایشالا چند تا سایت باحال پیدا بشن که Goty رو بدن Rise of the Tomb Raider که زحمات سازنده یه جورایی جبران بشه :D خیلی خوبه این بازی، خیلی :D

پ.ن: گویا تاپیک رو اشتباهی اومدم :D

آخرین ویرایش:

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
تو بازیسنتر روز هم شب جلوه داده میشه
کسی اگه اعلام کنه نظرش روی فلان بازی مشکلی نداره.....ولی وقتی میاد بحث رو با اینکه کارای میازاکی تکراری شده و بازی جدیدشو به بسته مکمل بازی قبلیش شبیه میدونه و طرفدارای منتقدا ازش رو هم مسخره می کنه(غش و ضعف) و میگه کلا داستان و .... نداره و با وجود یه عنوان سونی فلان بازی بیشتر رای آورده(اخرشم یه جاست کیدینگ خز میذاره که مثلا فن بازی نمی کنه;)) و آخرشم میگه صد در صد ویچر لایق بهتر بودن هست(ماشاله همشم فکت)
کجای این طرفداری از ویچر و حرف زدن از عظمت و زیبایی های ویچر؟؟؟فقط مسخره کردن بازیهای میازاکی و نشان از درک نکردن دنیای بازیهای میازاکی هست.

بعدم انتظار دارن همه بگن نظر شخصی بود و...... کم مونده تو بازیسنتر فحش دادن های خانوادگی رو هم جای نظر شخصی قالب کنن.:d

كاملا حرفات درسته و موافقم باهات ، يعنى همونطور كه تو كامنت هاى قبليم هم گفتم ارزش كلى بلادبورن قطعا بالاست حتى با اينكه دوستان به ما تگ ايكس باكس فن ميچسبونن ولى بازم حقيقت رو بايد گفت و اينجا واقعا بلادبورن قابل تحسين هست .
اما اى كاش اونور قضيه رو هم نگاه كنيد ، يعنى بحث حتى به سمتى رفته بود كه CDP ٦٠٠ تا بازى عرضه كرده يكيش شاهكار در اومده :d
يا مثلا سازندگان ويچر براى رسيدن به بهترين فرمول ، هر چى فرمول بود رو امتحان كردن تا بالاخره به يه فرمول نسبتا موفق رسيدن :d
يا مثلا در جايى گفته بودن FS سال ها پيش به فرمول ثابتى رسيده بود كه CDP تازه به اون فرمول دلخواهش رسيده :-o
يا مثلا ميازاكى ٧ ساله كه بازيهاش رو حول يه فرمول ميسازه و همه هم با هم متفاوت هستن از زمين تا زير زمين ولى ويچر بازى به بازى فرمولش رو تغيير داده ( كه اينم از نظر اساتيد اصلا ريسك محسوب نميشه )

خدايى مخ آدم سوت ميكشه اين نظرات استادانه رو ميخونه ! هر چند خيلى وقت ها چيزى نميگه آدم ولى ديگه حدى هم داره ! بگذريم ...
من هيچوقت نه در بازى سنتر و نه هيچ جاى ديگرى مقابل بلادبورن قرار نگرفتم ( بر عكس طرفدارش هم بودم و هستم ) از طرف ديگه نميتونم چشام رو روى كيفيت بالاى ويچر ببندم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر