The Evil Within | PC

therethere1-859x1024-503x600.jpg

Developer : Tango Gamesworks
Publisher : Bethesda

Genre :Survival Horror
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / Xbox One / PS4
Release Date : 14 October 2014
(22 مهر 1393)

سرانجام دقایقی پیش، عنوان جدید خالق سری موفق Resident Evil، شینجی میکامی با نام The Evil Within معرفی شد.

این عنوان که تحت رمز Project Zwei در دست ساخت بوده است، در سبک Survival Horror خواهد بود و به گفته میکامی، وی پس از مدت ها برای ساخت یک عنوان ترسناک خالص به میادین بازگشته است.
همچنین طراح محیط های عنوان موفق Resident Evil Remake نیز به عنوان طراح ارشد محیط ها در ساخت این بازی حضور خواهد داشت و میتوان انتظار طراحی بی نظیری از این عنوان داشت.

آپدیت 1:

• بازی با موتور گرافیکی شرکت Id Software یعنی Id Tech 5 ساخته خواهد شد.
  • داستان بازی در مورد کارآگاهی به نام Sebastian خواهد بود که ضمن دنبال کردن یک قتل سریالی با همکاران خود، مورد حمله نیروهایی ناشناخته قرار میگیرد و همکاران وی تک تک مورد قتل واقع می‌شوند و خود نیز هوشیاری خود را از دست می‌دهد. پس از به هوش آمده در مکانی نا آشنا و عجیب، وی باید به دنبال فهمیدن حقایق، جستجوی خود را شروع کند.
  • منابع موجود در بازی همانند تیر، انرژی و ... به صورت محدود در بازی یافت می‌شوند.
  • معماهای سخت و چالش برانگیز در این عنوان حضور دارند.
  • به گفته میکامی، هوش مصنوعی دشمنان بالا خواهد بود و مقاومت در برابر آن ها سخت خواهد بود.

آپدیت 2:

• هیچ گونه رابط کاربری در بازی وجود ندارد. اشیا موجود در محیط شروع به روشن و خاموش شدن میکنند و شما رو از وجودشون آگاه میکنند.
  • افکت های صدا و موسیقی زیادی در بازی وجود ندارد. میکامی در قبال مسئله صدا گفته که صدا به عنوان یک سیگنال برای اعلام رویداد ها و اطلاعات استفاده خواهد شد.
  • دشمنانی در بازی وجود دارند که بازیکن قادر به دیدن آن ها نیست اما صدای آن ها قابل شنیدن است.
  • از عنصر رنگ خیلی کم استفاده شده و شاهد رنگ های گوناگون نخواهیم بود.
  • یکی از تله های مورد استفاده در بازی Nail Bomb خواهد بود که می‌توان آن را در پشت در ها و پنجره ها استفاده کرد.
  • بازی دارای یک صفحه موجودی دایره مانند برای سلاح ها و جعبه آیتم خواهد بود. همچنین به وسیله D-Pad میتونید به آیتم ها دسترسی سریع داشته باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,736
نام
رضا.آ
نسخه بلک باکس رو دانلود کردم موقع نصب میگه درایو باید 47 گیگ فضای خالی داشته باشه
یعنی فضای مورد نیاز برای نصب !
نمیدونم شاید مدل نصب بلک باکس اینطوره !!!!! مدت زمان نصبش هم به نسبت alien isolation که اونم بلک باکس بود خیلی بیشتره ! اون 3 دقیقه ای نصب شد این 13 دقیقه طول کشید !

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
نسخه بلک باکس رو دانلود کردم موقع نصب میگه درایو باید 47 گیگ فضای خالی داشته باشه
یعنی فضای مورد نیاز برای نصب !
نمیدونم شاید مدل نصب بلک باکس اینطوره !!!!! مدت زمان نصبش هم به نسبت alien isolation که اونم بلک باکس بود خیلی بیشتره ! اون 3 دقیقه ای نصب شد این 13 دقیقه طول کشید !

مدل نصب بلک باکس اینطوریه !
اول تو درایو C بطور موقتی بازیو اکسترکت میکنه و بعد , از اونجا شروع به نصب میکنه ! در نهایت بعد از نصب شدن بازی , فایلهای اکسترکت شده رو پاک میکنه !

در یک کلام = مسخرصت ! البته واسه ی کسی که فضای خالی رو هاردش نداشته باشه ... :d

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
این دیگه از اون حرفای توهم توطئه بودا!!! دوست عزیز کنسول ها یک سخت افزار واحد دارن و سازنده بازی میتونه براحتی بازی رو برای اون سخت افزار واحد بهینه کنه..اما در کامپیوتر ما با صد ها سخت افزار جورواجور طرف هستیم..به همین دلیل بهینه کردن بازی برای تمامی سخت افزارها کاری بس دشوار و حتی غیرممکن هست..طبیعی هست برخی مشکل داشته باشن...دقیقا مصداق این ماجرا گوشی های آیفون و اندروید هست!!!

اگر سیستم شما بروز باشه معمولا مشکلی براتون پیش نمیاد..بنده هم کارت گرافیکم GTX 770 هست و با این بازی کوچکترین مشکلی ندارم
دوست من توهم توطئه نیست خود خوده توطئه هستش! بذار بحث رو تخصصی تر کنم بین سال های 2000 تا 2005 و قبل از اینکه کنسول های نسل هفتم بیاد کنسول های PS2 و XBOX اولیه موجود بودند و روند بازی سازی برای کنسول ها و PC با هم فرق داشت و بازی ها جداگانه ساخته می شدند. و من به شخصه یاد ندارم بازی های اون موقع این قدر مشکلات افت فریم و لگ و هزار بدبختی داشته باشن و فقط ممکن بود سیستم طرف بازی رو نکشه و اجرا نکنه ولی الان شاخ ترین سیستم ها از افت فریم های گاه و بی گاه و لگ ها می نالند در بازی های به اصطلاح نسل 7و8!!!!!!!!!!!! حالا شاید معدود بازی هایی هم باشه که مشکل نداشته باشه ولی بطور عمده اکثر بازی ها مشکل دار میان بیرون برا PC!! بعد از سال 2005 و با معرفی نسل 7 یعنی کنسول های PS3 و XBOX360 روند بازی سازی عوض شد و بازی ها به طور اختصاصی برای کنسول ها ابتدا ساخته میشد و بعد یک پورت برای PC با تاخیر داده میشد بیرون! این یعنی اینکه Base اولیه طراحی نرم افزاری بازی ها بر اساس کنسول هاست و بعد اون رو تبدیل میکنن برا PC که قطعا مشکلات خاص خودش رو هم داره!!!! نکته ای که این به اصطلاح شما توهم توطئه رو به یقین توطئه تبدیل میکنه اینه که با ورود نسل جدید یعنی نسل 8 و کنسول هایی مثل PS4 و XBOX ONE شرکت های بازی سازی و تولید کنسول تبلیغ میکردند که سخت افزار کنسول ها بسیار شبیه به PC شده و از این به بعد پورت های PC بدون مشکل میاد بیرون!!! ببین دوست من این یعنی اینکه کلا هرکی میخواد بی دغدغه بازی کنه باید بره کنسول بگیره! (که زهی خیال باطل:d!). کم نیستند بازی هایی مثل GTA IV و ..... که پورت ضعیف اونها نشان دهنده ی توجه اصلی کمپانی ها به کنسول هاست! از الان تاپیک مشکلات بازی هایی مثل GTA V و Meatl Gear Solid V ,...رو میبینم که در صفحه هزارم آنها یه عده دنبال پچ و بهینه ساز و روش های کاهش افت فریم میگردند!:|

ARMANSTNT

کاربر سایت
Mar 6, 2009
538
آقا بالاخره پلاگین برنامه Flawless Widescreen برای این بازی اومد. :bighug:
خیلی شیک و مجلسی نوار مشکی دو طرف تصویر رو بر میداره بدون اینکه تصویر زوم بشه. بقیه گندکاری سازنده بازی رو هم درست میکنه.

دوست عزیز چطور به وسیله این برنامه فول اسکرین کنم؟
دانلود کردم برنامه ولی کار کردن باهاش بلد نیستم

ار لیست سمت چپ, روی evil within کلیک میکنی و صبر میکنی تا پلاگین دانلود بشه و بعد بازی رو اجرا میکنی.
دستت درد نکنه دوست عزیز من دنبال سیو کردن و کنفیگر میگشتم

آخرین ویرایش:

SINASALAR

کاربر سایت
Sep 1, 2008
174
نام
sina
بازی ادم رو یاد evil 4 میندازه مخوصا مراحل اولیه بازی فقط داستان بازی رو یکم گنگ احساس کردم از نظر گرافیکی قبول دارم مشکلاتی داره متاسفانه مشکل دوربین بازی قابل چشم پوشی نیست و انتظار میرفت بهتر کار میشد وصد البته دویدن کاراکتر بازی که اصلا جالب طراحی نشده سیسنم اپگرید عالی طراحی شده جو بازی فوق العاده کار شده (البته از استاد میکامی انتظار کمتر نمیرفت) صدا گذاری هم در حد مطلوب کار شده

گرافیک: 8
داستان:8
صدا گذاری:8

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,736
نام
رضا.آ
آقا بالاخره پلاگین برنامه Flawless Widescreen برای این بازی اومد. :bighug:
خیلی شیک و مجلسی نوار مشکی دو طرف تصویر رو بر میداره بدون اینکه تصویر زوم بشه. بقیه گندکاری سازنده بازی رو هم درست میکنه.

ممنون عزیز
الان قابل بازی شده ! منتها هنوز فریم ریت پایین بعضی جاها هست ! که باید سازنده به فکر فیکس کردنش باشه !
این تصاویر بعد از اجرا با این پلاگین هستش ! البته دوباره مجبور شدم از طریق خط فرمان فریم رو مثلا 60 کنم !
98494777119160813836.jpg

81717556155807243909.jpg

60120515468143595911.jpg

43903413595742725297.jpg

گرافیکش ی جاهایی واقعا عالی کار شده !
bump mapping وحشتناک رو می تونید روی آجرها و بافت های دیوار و کف به وضوح ببینید .
mega texture به حد نهایت و با کیفیت :bighug:
گیم پلی حرف نداره .

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
بعد از چند روز دانلود ، همین چند ساعت پیش دانلودش تموم شد و با کلی ذوقو شوق نصبش کردم .
.
.
تا Chapter 3 رفتم ، در یک کلام باید بگم بازیش خیلی خیلی خسته کنندس . فوق العاده خسته کننده .
اصلا خورد ذوقم ، این اون چیزی نبود که 3 سال منتظرش بودم .
من ساده لوح، از دوربین افتضاحش هیچی نگم بهتره .
از داستان و روایت گنگش..........

آخرین ویرایش:

reallife0002

کاربر سایت
Oct 9, 2005
130
نام
amin
دوست من توهم توطئه نیست خود خوده توطئه هستش! بذار بحث رو تخصصی تر کنم بین سال های 2000 تا 2005 و قبل از اینکه کنسول های نسل هفتم بیاد کنسول های PS2 و XBOX اولیه موجود بودند و روند بازی سازی برای کنسول ها و PC با هم فرق داشت و بازی ها جداگانه ساخته می شدند. و من به شخصه یاد ندارم بازی های اون موقع این قدر مشکلات افت فریم و لگ و هزار بدبختی داشته باشن و فقط ممکن بود سیستم طرف بازی رو نکشه و اجرا نکنه ولی الان شاخ ترین سیستم ها از افت فریم های گاه و بی گاه و لگ ها می نالند در بازی های به اصطلاح نسل 7و8!!!!!!!!!!!! حالا شاید معدود بازی هایی هم باشه که مشکل نداشته باشه ولی بطور عمده اکثر بازی ها مشکل دار میان بیرون برا PC!! بعد از سال 2005 و با معرفی نسل 7 یعنی کنسول های PS3 و XBOX360 روند بازی سازی عوض شد و بازی ها به طور اختصاصی برای کنسول ها ابتدا ساخته میشد و بعد یک پورت برای PC با تاخیر داده میشد بیرون! این یعنی اینکه Base اولیه طراحی نرم افزاری بازی ها بر اساس کنسول هاست و بعد اون رو تبدیل میکنن برا PC که قطعا مشکلات خاص خودش رو هم داره!!!! نکته ای که این به اصطلاح شما توهم توطئه رو به یقین توطئه تبدیل میکنه اینه که با ورود نسل جدید یعنی نسل 8 و کنسول هایی مثل PS4 و XBOX ONE شرکت های بازی سازی و تولید کنسول تبلیغ میکردند که سخت افزار کنسول ها بسیار شبیه به PC شده و از این به بعد پورت های PC بدون مشکل میاد بیرون!!! ببین دوست من این یعنی اینکه کلا هرکی میخواد بی دغدغه بازی کنه باید بره کنسول بگیره! (که زهی خیال باطل:d!). کم نیستند بازی هایی مثل GTA IV و ..... که پورت ضعیف اونها نشان دهنده ی توجه اصلی کمپانی ها به کنسول هاست! از الان تاپیک مشکلات بازی هایی مثل GTA V و Meatl Gear Solid V ,...رو میبینم که در صفحه هزارم آنها یه عده دنبال پچ و بهینه ساز و روش های کاهش افت فریم میگردند!:|

دوست عزیز شما بازی های سال 2005 یا حتی بازی های سال 2010 رو با بازی های الان مقایسه میکنید؟؟ گرافیکی که در همین بازی Evil Within ( البته خیلی هم حرفی واسه گفتن نداره ) با گرفیک بازی های اون موقع قابل قیاس هست؟ تنوع سخت افزار اون موقع رو با الان مقایسه میکنید؟؟ پیچیدگی های بازی های امروز 100 ها برابر بازی های اون موقع هست..بنده چون کارم گرافیک هست به شما عرض میکنم..صحنه هایی که در بازی های امروز میبینیم برای ما 3d کارها روزی ساختنش یک رویا بود!! نورپردازی ها..رندرها و ..... بعدشم در حال حاضر ما در حال گذار به یک نسل جدید هستیم و شاید به همین خاطر هم باشه این مشکلات....در هر صورت بنده باز هم عرض میکنم که کمی سعی کنیم واقع بین باشیم..بر اساس سیستمی که داریم انتظارات رو بالا ببریم! بعضی ها میگن کارت گرافیک ps4 در حد 7880 amd هست!! خب آدم به اینا چی بگه..اون 8 گیگ رو (یا شایدم 6 !!) که برای این کارت گرافیک در نظر گرفته شده رو نمیبینن..ما در PS4 با یک سیستم غول طرفیم که شاید 1 یا 2 سال دیگه عموم مردم بتونن در PC این سیستم رو داشته باشن

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
من موندم چرا انقدر تو سرو کله هم میزنین حالا یک بنده خدایی یک حرکتی زده یک بازی ساخته چرا انقدر کشش میدن زودتر تمومش کنین برین به زندگیتون برسین بابا خدا رو خش نیاد انقدر صفحه واسه این بازی درست کردین

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
ممنون عزیز
الان قابل بازی شده ! منتها هنوز فریم ریت پایین بعضی جاها هست ! که باید سازنده به فکر فیکس کردنش باشه !
این تصاویر بعد از اجرا با این پلاگین هستش ! البته دوباره مجبور شدم از طریق خط فرمان فریم رو مثلا 60 کنم !
98494777119160813836.jpg

81717556155807243909.jpg

60120515468143595911.jpg

43903413595742725297.jpg

گرافیکش ی جاهایی واقعا عالی کار شده !
bump mapping وحشتناک رو می تونید روی آجرها و بافت های دیوار و کف به وضوح ببینید .
mega texture به حد نهایت و با کیفیت :bighug:
گیم پلی حرف نداره .

ممنون حالا یکم از بالا پایی نسیاه باشه مشکلی نیست چطوری یکم aspect ratio شو زیاد کنم که سینماتیک بشه ولی نه مثل قبل! میشه تنظیم کرد؟

آخرین ویرایش:

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
سلام دوستان
من میخوام بین این و shadow of morder یکی رو بازی کنم دوستانی که هر دو رو تجربه کردن میشه کمکم کنن و بگن کدوم بهتره
با تشکر

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
سلام دوستان
من میخوام بین این و shadow of morder یکی رو بازی کنم دوستانی که هر دو رو تجربه کردن میشه کمکم کنن و بگن کدوم بهتره
با تشکر

دوست عزیز سبک هاش متفاوته .... ولی با توجه به مشکلاتی که TEW داره روی PC از نظر من الان نباید طرفش رفت تا اپدیت براش بیاد ... Shadow of murder هم اگه سیستمون پشتیبانی میکنه اصلا شک نکنید . از نظر من shadow رو بگیرید ساعت ها سرگرم میشید تا اپدیتی چیزی برای TEW نیومده هم طرفش نرید چون با افت فریم و لگ و مشکلاتی دیگه اصلا بهتون خوش نمیگذره

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر