The Evil Within | PC

therethere1-859x1024-503x600.jpg

Developer : Tango Gamesworks
Publisher : Bethesda

Genre :Survival Horror
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / Xbox One / PS4
Release Date : 14 October 2014
(22 مهر 1393)

سرانجام دقایقی پیش، عنوان جدید خالق سری موفق Resident Evil، شینجی میکامی با نام The Evil Within معرفی شد.

این عنوان که تحت رمز Project Zwei در دست ساخت بوده است، در سبک Survival Horror خواهد بود و به گفته میکامی، وی پس از مدت ها برای ساخت یک عنوان ترسناک خالص به میادین بازگشته است.
همچنین طراح محیط های عنوان موفق Resident Evil Remake نیز به عنوان طراح ارشد محیط ها در ساخت این بازی حضور خواهد داشت و میتوان انتظار طراحی بی نظیری از این عنوان داشت.

آپدیت 1:

• بازی با موتور گرافیکی شرکت Id Software یعنی Id Tech 5 ساخته خواهد شد.
  • داستان بازی در مورد کارآگاهی به نام Sebastian خواهد بود که ضمن دنبال کردن یک قتل سریالی با همکاران خود، مورد حمله نیروهایی ناشناخته قرار میگیرد و همکاران وی تک تک مورد قتل واقع می‌شوند و خود نیز هوشیاری خود را از دست می‌دهد. پس از به هوش آمده در مکانی نا آشنا و عجیب، وی باید به دنبال فهمیدن حقایق، جستجوی خود را شروع کند.
  • منابع موجود در بازی همانند تیر، انرژی و ... به صورت محدود در بازی یافت می‌شوند.
  • معماهای سخت و چالش برانگیز در این عنوان حضور دارند.
  • به گفته میکامی، هوش مصنوعی دشمنان بالا خواهد بود و مقاومت در برابر آن ها سخت خواهد بود.

آپدیت 2:

• هیچ گونه رابط کاربری در بازی وجود ندارد. اشیا موجود در محیط شروع به روشن و خاموش شدن میکنند و شما رو از وجودشون آگاه میکنند.
  • افکت های صدا و موسیقی زیادی در بازی وجود ندارد. میکامی در قبال مسئله صدا گفته که صدا به عنوان یک سیگنال برای اعلام رویداد ها و اطلاعات استفاده خواهد شد.
  • دشمنانی در بازی وجود دارند که بازیکن قادر به دیدن آن ها نیست اما صدای آن ها قابل شنیدن است.
  • از عنصر رنگ خیلی کم استفاده شده و شاهد رنگ های گوناگون نخواهیم بود.
  • یکی از تله های مورد استفاده در بازی Nail Bomb خواهد بود که می‌توان آن را در پشت در ها و پنجره ها استفاده کرد.
  • بازی دارای یک صفحه موجودی دایره مانند برای سلاح ها و جعبه آیتم خواهد بود. همچنین به وسیله D-Pad میتونید به آیتم ها دسترسی سریع داشته باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
در کل کیفیت و بیت ریت تریلر بسیار پایین بود و همین باعث میشد از سر گرافیک و فریم ریتش حالت تهو بگیری ! اولین تریلری که از گیم پلی بازی پخش شد که برای سال پیش بود از نظر تکنیکی چند سطح از این تریلر بالا تر بود. بماند که این بیلد جدیده و حتی اگه پیشرفت نکرده باشه افت نخواهد کرد. بدترین مشکل توی این بازی انیمیشن های کاغذیه بازیه !

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
یعنی خود میکامی بااین همه سابقه نمیدونه که اگر این محصول نهائیش باشه مردم میکشنش؟؟/:)یعنی خودش نمیدونه فریم 20تا30 بااین موتور تو این نسل قابل قبول نیست؟اونم برای سبکی که سراسر هیجانه؟؟؟:|

100درصد این نیست...تریلر های قبلی رو نگاه کنید...معمولا همیشه به کیفیت اضافه میکنن تا کم کنن..من دلم روشنه.:>

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
در کل کیفیت و بیت ریت تریلر بسیار پایین بود و همین باعث میشد از سر گرافیک و فریم ریتش حالت تهو بگیری ! اولین تریلری که از گیم پلی بازی پخش شد که برای سال پیش بود از نظر تکنیکی چند سطح از این تریلر بالا تر بود. بماند که این بیلد جدیده و حتی اگه پیشرفت نکرده باشه افت نخواهد کرد. بدترین مشکل توی این بازی انیمیشن های کاغذیه بازیه !
WTF؟ من یادمه زمان RE 4 یکی از خدا ترین انیمیشن ها رو داشت، این میکامی چیکار داره می کنی اونجا؟:|

persiankings8

کاربر سایت
Jan 8, 2013
163
نام
Amir
این ویدئوی 16 دقیقه ای روی X360 داره اجرا میشه یا Xone ?

اگه ویدئو که دیدین همونی هست که Pewdiepie بازیش کرده فکر کنم به احتمال زیاد PC هست ولی چون از گیمپد ایکسباکس استفاده میکنه دکمه های Xbox نمایش داده میشه.
ولی مشکل افت فریم ربطی به سیستم این گیمر نداره.من یه بار سیستمش رو یه جا دیده بودم.خیلی غول بود.
کلا به نظرم بازی نسبتا خوبی بود.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
عکس العمل کسی که داشت رو تریلر صحبت می کرد تو صحنه های هیجانی خیلی جالب بود :d
do8vy79iv22ao2cpn9le.jpg

به نظر من تریلر خوبی بود، در مورد افت فریم هم احتمالا بخاطر کامل نبودن بازی هست، شاهد هم بخاطر اینکه دارند رو 5 تا پلتفرم کار می کنند اما شخصا دوست داشتم موتور دیگه ای رو انتخاب می کردند، خدایی بازی گرافیکی چشم نوازی هم نداره انقدر افت فریم قابل قبول نیست!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
یه گیم پلی 16 دقیقه ای از بازی اومده. فقط 1 دقیقه-ش رو نگاه کردم و حالم بد شد. فریم فاجعه و زیر 20 و انگار ثابت هست. گیم پلی هم اصلا جالب نبود و حس تیر اندازی دست و حسابی به آدم نمیداد.
فعلا که بدترین نکته-ش همون فریم افتضاحشه. سرم درد گرفت موقع دیدنش:| خیر سرش این میکامی داره چه غلطی میکنه اونجا. موتور گرافیکی به این خوبی رو انتخاب کردن و فریمش افتضاحه. امیدوارم محصول نهایی این نباشه.

دانلود
من هرچی ویدیو از اول تا حالا از بازی دیدم فریم ریتشون زیر 30 بوده ... بدون استثنا :|
کلا انگاری همینه !

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
فریم ریت و گرافیکش تو در وو دیواره اصن :| انیمیشن چهره ها و فیزیک بدنی سباستین هم اصلا چنگی به دل نمیزنه :| ضمن اینکه فیزیک بازی و تعامل نداشتن محیط و فیزیک محیط اصلا در حد و اندازه ی این نسل نیست ... من نمیدونم میکامی چه فکری میکنه
هرچند همچنان با همه ی این اشکالات بازم خیلی ترسناکه ولی اینا اشکالای کوچیکی نیستن , خدا کنه رفع بشه (که فکر نمیکنم آنچنان تغییری داشته باشه نسخه ی نهایی , تازه 1 هفته ام تاریخ انتشار جلو افتاده)

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,188
نام
احمد
این چرا بازیش اینطوری بود؟
گرافیکش اصلا به این نسل نمیخوره!خیلی پایین بودش که!

فریم هم که ماشاالله قربونش برم حرکات موزون میزد.
یه صحنه نزدیک اون پارچه که شبیه پرده بود شد تکیچرش به اوایل نسل قبل میخوردش!
گیم پلیش یه جوری بود و به دلم ننشت که امیدوارم اشتباه فکر کرده باشم!

این پسره هم چقد حرف میزد! اداهاشم مصنوعی بود:D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,841
بچه ها تریلر با کیفیت تر هم اومده که دوستان زحمت کشیدن توی بخش تریلرها گزاشتن، گرافیکش بد نیست ولی خوب توقع خیلی بهتر از اینو داشتم، کلا مشکلش پایین بودن فریم و انیمیشن هاست، نمیدونم چرا روی این موارد کار نکردن، طراحی مخلوقات و لوکیشن هاش واقعا عالیه، اتمسفرش واقعا ترسناکه، خداییش توی این مورد فکر کنم بازی خیلی خوب به وعده هاش عمل کنه، من ویدئو رو میدیدم داشتم میگرخیدم خدا به داد وقتی برسه که خود م بخوام بازی کنم.

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
یه سری نکات مثبت هم داشت... محیط به اندازه ی کافی تاریک بود..!! مهمات الکی تو بازی نزاشته بودن..خیلی کم و محدود... اینکه آروم بریم پشت زامبی ها و با چاقو بزنیمشون تکنیک فوق العاده ای بود... داستانش رو چرا نمیگید؟؟ تو چندین تریلر قبلی کلا داستان باعث جلو رفتن گیم پلی شده و اینجا هم همینطور بود...اینکه تو یه لحظه همه محیط عوض میشد و آدم حس دیوونه بودن بهش دست میده عالی بود..!!اتمسفر وحشتناکی هم داشت..پخش نشدن موزیک و سرد و بیروح بودن فضا هم درنوع خودش عالی بود..

شخصا اگر همین بازی رو عرضه کنن من کلی باهاش حال میکنم..اینم بماند که روی Xbox تست شده بود و یارویی که داشت بازی میکرد زیادی نوب میزد و امیدوارم یه کم رو انیمیشن دوئیدن سباستین کارکنن..

این صحنه هم عالی بود...گزینه ی Make Bolt(ساخت تیرکمون) هم طبق وعده ای که داده بودن عملی شده انگار..گفته بودن با استفاده از ابزاری که تو محیط ریخته میتونید سلاح بسازید.
dhkxszjbvu6il6xwnv4f.jpg

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
یه سری نکات مثبت هم داشت... محیط به اندازه ی کافی تاریک بود..!! مهمات الکی تو بازی نزاشته بودن..خیلی کم و محدود... اینکه آروم بریم پشت زامبی ها و با چاقو بزنیمشون تکنیک فوق العاده ای بود... داستانش رو چرا نمیگید؟؟ تو چندین تریلر قبلی کلا داستان باعث جلو رفتن گیم پلی شده و اینجا هم همینطور بود...اینکه تو یه لحظه همه محیط عوض میشد و آدم حس دیوونه بودن بهش دست میده عالی بود..!!اتمسفر وحشتناکی هم داشت..پخش نشدن موزیک و سرد و بیروح بودن فضا هم درنوع خودش عالی بود..

شخصا اگر همین بازی رو عرضه کنن من کلی باهاش حال میکنم..اینم بماند که روی Xbox تست شده بود و یارویی که داشت بازی میکرد زیادی نوب میزد و امیدوارم یه کم رو انیمیشن دوئیدن سباستین کارکنن..

این صحنه هم عالی بود...گزینه ی Make Bolt(ساخت تیرکمون) هم طبق وعده ای که داده بودن عملی شده انگار..گفته بودن با استفاده از ابزاری که تو محیط ریخته میتونید سلاح بسازید.
dhkxszjbvu6il6xwnv4f.jpg

بخدا منکر خوبیاش نیستم ... خوبیاش خیلی بیشتر از بدیاش ولی همون ضعفایی که داره متای بازی رو راحت میتونه به فنا بده , متا واسه من مهم نیست ولی رو فروشش تاثیر میذاره , روی آینده ی فرنچایز (اگه وجود داشته باشه ) تاثیر میذاره
من خودم آنچنان گرافیک واسم مهم نیست , داستان و گیم پلی واسم تو اولویتن ولی گرافیک و صدا گذاری اگر در سطح 2 تای اول کار شده باشن خیلی میتونه به فضا و اتمسفر بازی کمک کنه

نباید Cross Gen ئش میکردن

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
بخدا منکر خوبیاش نیستم ... خوبیاش خیلی بیشتر از بدیاش ولی همون ضعفایی که داره متای بازی رو راحت میتونه به فنا بده , متا واسه من مهم نیست ولی رو فروشش تاثیر میذاره , روی آینده ی فرنچایز (اگه وجود داشته باشه ) تاثیر میذاره
من خودم آنچنان گرافیک واسم مهم نیست , داستان و گیم پلی واسم تو اولویتن ولی گرافیک و صدا گذاری اگر در سطح 2 تای اول کار شده باشن خیلی میتونه به فضا و اتمسفر بازی کمک کنه

نباید Cross Gen ئش میکردن

اره افرین منم با بین نسلی بودنش مخالفم! این بازی بیشتر مشکلات تکنیکی داره! صدا گذاری را باهات مخالفم. اما گرافیک مثل انیمیشن ها را باهات موافقم. نمیدونم انیمیشن هاش دقیقا مثل الن ویک یا رزیدنت 6 میمونه!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
گرافیک پرست نباشید باوووو، بازی پرست باشید .... :|
کلا همه چیز مثل رزیدنت ایول 4 ـه
ضعف هاش کیفیت ضعیف تکسچر ها، انیمیشن های ضعیف، گرافیک سطح متوسط، فریم ریت
قوت هاش هم گیم پلی و اتمسفر و لوکیشن و غیره
مهم اینه که ترسناکِ رُعب انگیزه، در کنار ترس لحظه ای (همون چیزی که باید باشه)
میمونه یه داستان که همه چیز رو تکمیل کنه برای یه بازیه عالی :x
رزیدنت ایول 4 هم با همه ی این مشکل ها تبدیل شده به یکی از تاپ تِن ها توی دوران تمام گیمر های دنیا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر